Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
113
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
13
Pronosticuri maine
287
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
1286
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1842
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
38
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
384
American
170
African
83
Asiatic
157
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Pronostic
Match centre
CA Lanús
40'
Sand
60'
Moreno
1 :
0
90'+3'
Gimnasia La Plata
Romero
51'
Valdez Chamorro
80'
Venue:
Estadio Ciudad de Lanús
1
Monetti
3
Velázquez
22'
22
Zurbriggen
21
Pasquini
4
Gómez
30
Marcone
84'
8
Barrientos
16
Silva
9
Sand
7
Acosta
67'
25
Moreno
31
Martín Arias
70'
26
Romero
28
Guanini
25
Licht
4
Oreja
38
Perdomo
70'
17
Romero
8
Faravelli
27
Ibáñez
57'
9
Vegetti
78'
19
Rasic
Substitutions
22'
Magallón
84'
Pelletieri
67'
Sanchez
Substitutes
Magallón
Pelletieri
Sanchez
Rius
Andrada
Montenegro
Ariel Pinto
Substitutions
Valdez Chamorro
70'
Lobos
57'
Niell
78'
Substitutes
Valdez Chamorro
Lobos
Niell
Bottinelli
Ramos
Manuel García
Imperiale
9
Shots total
13
2
Shots on goal
2
54%
Possession
46%
3
Corners
1
0
Offsides
6
17
Fouls
22
2
Saves
1
Fernando Monetti
G
0
1
2
2
0
0
Maximiliano Velázquez
CD-L
0
0
0
2
0
0
1
Santiago Zurbriggen
CD-R
0
0
0
1
0
0
0
Jonny Magallón
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Nicolas Pasquini
LB
0
0
0
0
0
0
1
José Gómez
RB
0
0
0
3
0
0
0
Iván Marcone
CM
0
0
4
0
0
0
0
Fernando Barrientos
LM
1
0
1
2
0
0
1
Agustín Pelletieri
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Alejandro Silva
RM
0
0
2
0
0
1
2
José Sand
F
0
1
3
1
0
1
2
Lautaro Acosta
LF
0
0
5
5
0
0
1
Marcelino Moreno
RF
0
0
1
1
0
1
0
1
Matias Sanchez
Sub
0
0
0
1
0
0
0
Ciro Rius
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Esteban Andrada
Sub
0
0
0
0
0
0
Brian Montenegro
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Marcos Ariel Pinto
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Alexis Martín Arias
G
0
0
0
1
0
0
Mauricio Romero
CD-L
0
0
2
0
1
1
0
0
Manuel Guanini
CD-R
0
0
1
1
0
0
0
Lucas Licht
LB
0
0
2
2
0
0
1
Facundo Oreja
RB
0
0
2
2
1
0
0
Luciano Perdomo
CM-L
0
0
1
2
0
0
0
Sebastian Romero
CM-R
0
0
1
2
0
0
0
Lorenzo Faravelli
LM
0
0
1
1
0
1
2
Nicolás Ibáñez
RM
0
0
0
0
1
0
2
Pablo Vegetti
CF-L
0
0
3
0
0
1
4
Federico Rasic
CF-R
0
0
7
2
3
0
2
Darío Bottinelli
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Christian Ramos
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Juan Manuel García
Sub
0
0
0
0
0
0
Daniel Imperiale
Sub
0
0
0
0
0
0
0
Commentary
90'+2'
Jorge Valdez Chamorro (Gimnasia La Plata) Offside at 92'
90'+2'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Throw In at 92'
90'+2'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 92'
90'+1'
Lucas Lobos (Gimnasia La Plata) Free Kick at 91'
90'+1'
Iván Marcone (Lanús) Foul at 91'
90'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Throw In at 90'
90'
Jorge Valdez Chamorro (Gimnasia La Plata) Throw In at 90'
88'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 88'
88'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Corner Kick at 88'
87'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Throw In at 87'
87'
Jonny Magallón (Lanús) Free Kick at 87'
87'
Jorge Valdez Chamorro (Gimnasia La Plata) Handball at 87'
85'
Lautaro Acosta (Lanús) Free Kick at 85'
85'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Foul at 85'
85'
Iván Marcone (Lanús) Blocked Pass at 85'
85'
Nicolas Pasquini (Lanús) Throw In at 85'
84'
Jorge Valdez Chamorro (Gimnasia La Plata) Throw In at 84'
84'
Agustín Pelletieri (Lanús) Substitution at 84'
83'
Nicolas Pasquini (Lanús) Blocked Pass at 83'
80'
Maximiliano Velázquez (Lanús) Free Kick at 80'
80'
Jorge Valdez Chamorro (Gimnasia La Plata) Yellow Card at 80'
79'
Lucas Lobos (Gimnasia La Plata) Shot Blocked at 79'
79'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 79'
79'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Free Kick at 79'
78'
Franco Niell (Gimnasia La Plata) Substitution at 78'
77'
Fernando Monetti (Lanús) Foul at 77'
76'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 76'
75'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Offside at 75'
74'
Nicolas Pasquini (Lanús) Free Kick at 74'
74'
Luciano Perdomo (Gimnasia La Plata) Foul at 74'
74'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Free Kick at 74'
73'
Lautaro Acosta (Lanús) Foul at 73'
73'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Throw In at 73'
72'
José Gómez (Lanús) Blocked Pass at 72'
72'
Jonny Magallón (Lanús) Free Kick at 72'
72'
Nicolás Ibáñez (Gimnasia La Plata) Foul at 72'
71'
Jorge Valdez Chamorro (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 71'
71'
Lorenzo Faravelli (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 71'
71'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Throw In at 71'
70'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 70'
70'
Jorge Valdez Chamorro (Gimnasia La Plata) Substitution at 70'
70'
Lorenzo Faravelli (Gimnasia La Plata) Offside at 70'
69'
José Gómez (Lanús) Throw In at 69'
68'
José Gómez (Lanús) Free Kick at 68'
67'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Foul at 67'
67'
Nicolas Pasquini (Lanús) Free Kick at 67'
67'
Matias Sanchez (Lanús) Substitution at 67'
67'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Handball at 67'
66'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Free Kick at 66'
65'
Mauricio Romero (Gimnasia La Plata) Blocked Pass at 65'
64'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Shot Hit Woodwork at 64'
64'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 64'
64'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Throw In at 64'
64'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Throw In at 64'
63'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Throw In at 63'
63'
Lucas Lobos (Gimnasia La Plata) Free Kick at 63'
63'
Fernando Barrientos (Lanús) Foul at 63'
62'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 62'
61'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Offside at 61'
61'
Lorenzo Faravelli (Gimnasia La Plata) Throw In at 61'
60'
Mauricio Romero (Gimnasia La Plata) Free Kick at 60'
60'
Marcelino Moreno (Lanús) Yellow Card at 60'
60'
José Sand (Lanús) Shot Blocked at 60'
60'
Lautaro Acosta (Lanús) Assists Shot at 60'
60'
Lautaro Acosta (Lanús) Shot Off Target at 60'
60'
Fernando Barrientos (Lanús) Assists Shot at 60'
59'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Corner Kick at 59'
59'
Lautaro Acosta (Lanús) Blocked Pass at 59'
58'
Mauricio Romero (Gimnasia La Plata) Free Kick at 58'
58'
Lautaro Acosta (Lanús) Foul at 58'
57'
Lucas Lobos (Gimnasia La Plata) Substitution at 57'
56'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 56'
55'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Free Kick at 55'
55'
Iván Marcone (Lanús) Foul at 55'
55'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Throw In at 55'
54'
Nicolas Pasquini (Lanús) Throw In at 54'
53'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Throw In at 53'
52'
Nicolas Pasquini (Lanús) Shot Off Target at 52'
52'
Maximiliano Velázquez (Lanús) Shot Blocked at 52'
51'
Mauricio Romero (Gimnasia La Plata) Yellow Card at 51'
51'
Mauricio Romero (Gimnasia La Plata) Foul at 51'
50'
Marcelino Moreno (Lanús) Shot Off Target at 50'
50'
Lautaro Acosta (Lanús) Assists Shot at 50'
49'
Nicolás Ibáñez (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 49'
49'
Luciano Perdomo (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 49'
49'
Maximiliano Velázquez (Lanús) Free Kick at 49'
48'
Manuel Guanini (Gimnasia La Plata) Free Kick at 48'
48'
Lautaro Acosta (Lanús) Foul at 48'
48'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 48'
47'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Offside at 47'
47'
Iván Marcone (Lanús) Free Kick at 47'
47'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Foul at 47'
46'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Throw In at 46'
45'
Mauricio Romero (Gimnasia La Plata) Corner Kick at 45'
45'
Marcelino Moreno (Lanús) Corner Kick at 45'
44'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 44'
44'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Foul at 44'
44'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Free Kick at 44'
43'
Lautaro Acosta (Lanús) Foul at 43'
43'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Free Kick at 43'
43'
Iván Marcone (Lanús) Foul at 43'
42'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 42'
42'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Foul at 42'
41'
Nicolás Ibáñez (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 41'
41'
Lorenzo Faravelli (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 41'
40'
José Sand (Lanús) Goal at 40'
40'
Fernando Barrientos (Lanús) Assists Shot at 40'
39'
José Gómez (Lanús) Throw In at 39'
39'
Lorenzo Faravelli (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 39'
39'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 39'
39'
Manuel Guanini (Gimnasia La Plata) Blocked Pass at 39'
36'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Throw In at 36'
35'
Lautaro Acosta (Lanús) Free Kick at 35'
35'
Manuel Guanini (Gimnasia La Plata) Foul at 35'
34'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 34'
33'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Foul at 33'
30'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Throw In at 30'
30'
Nicolas Pasquini (Lanús) Blocked Pass at 30'
29'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Throw In at 29'
28'
Nicolas Pasquini (Lanús) Throw In at 29'
28'
José Gómez (Lanús) Free Kick at 28'
28'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Foul at 28'
28'
Jonny Magallón (Lanús) Free Kick at 28'
28'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Foul at 28'
28'
Manuel Guanini (Gimnasia La Plata) Free Kick at 28'
27'
José Sand (Lanús) Foul at 27'
27'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Blocked Pass at 27'
26'
Jonny Magallón (Lanús) Free Kick at 26'
26'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Foul at 26'
24'
Alejandro Silva (Lanús) Shot Off Target at 24'
24'
José Sand (Lanús) Assists Shot at 24'
24'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Blocked Pass at 24'
23'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 23'
22'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 22'
22'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 22'
22'
Manuel Guanini (Gimnasia La Plata) Free Kick at 22'
22'
Jonny Magallón (Lanús) Substitution at 22'
20'
Alejandro Silva (Lanús) Handball at 20'
19'
José Gómez (Lanús) Throw In at 19'
19'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Throw In at 19'
18'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Corner Kick at 18'
18'
Marcelino Moreno (Lanús) Corner Kick at 18'
17'
Maximiliano Velázquez (Lanús) Free Kick at 17'
16'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Foul at 16'
16'
José Gómez (Lanús) Throw In at 16'
14'
Lorenzo Faravelli (Gimnasia La Plata) Shot On Target at 14'
14'
Federico Rasic (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 14'
14'
Fernando Monetti (Lanús) Free Kick at 14'
13'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Handball at 13'
13'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Shot On Target at 13'
13'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 13'
13'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Free Kick at 13'
12'
Alejandro Silva (Lanús) Foul at 12'
12'
Alejandro Silva (Lanús) Throw In at 12'
12'
Manuel Guanini (Gimnasia La Plata) Free Kick at 12'
11'
Lautaro Acosta (Lanús) Foul at 11'
10'
Fernando Barrientos (Lanús) Shot Off Target at 10'
10'
José Sand (Lanús) Assists Shot at 10'
9'
Maximiliano Velázquez (Lanús) Free Kick at 9'
9'
Sebastian Romero (Gimnasia La Plata) Offside at 9'
9'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Shot Blocked at 9'
9'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 9'
9'
Lucas Licht (Gimnasia La Plata) Throw In at 9'
6'
Pablo Vegetti (Gimnasia La Plata) Shot Off Target at 6'
6'
Nicolás Ibáñez (Gimnasia La Plata) Assists Shot at 6'
6'
José Gómez (Lanús) Throw In at 6'
5'
Nicolas Pasquini (Lanús) Throw In at 5'
3'
Facundo Oreja (Gimnasia La Plata) Throw In at 3'
3'
Mauricio Romero (Gimnasia La Plata) Free Kick at 3'
3'
José Sand (Lanús) Foul at 3'
1'
Alejandro Silva (Lanús) Shot On Target at 1'
1'
José Sand (Lanús) Assists Shot at 1'
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program