Spania
[+]
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
52
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
20
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
209
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
558
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
95
American
94
African
1
Asiatic
64
Australijski
38
Internaţional
4
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Spania Tercera Division Group 6 - Com. Valenciana
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
12.05.2024
18:00
CD Roda
0 - 1
UD Rayo Ibense
18:00
CF Gandía
1 - 2
CD Utiel
18:00
CD Castellón B
2 - 0
Ontinyent 1931
18:00
CD Acero
2 - 3
Silla CF
12:15
Jove Español
0 - 2
Atlético Levante
11.05.2024
19:15
Castellonense
1 - 4
Atzeneta UE
16:00
Patacona
1 - 2
CD Burriana
12:00
Villarreal C
1 - 0
Athletic Torrellano
10.05.2024
19:15
Soneja
2 - 2
Elche Ilicitano
05.05.2024
18:00
Athletic Torrellano
1 - 0
Castellonense
18:00
Atzeneta UE
1 - 2
Patacona
18:00
CD Burriana
0 - 2
Jove Español
18:00
Atlético Levante
0 - 0
CF Gandía
18:00
CD Utiel
3 - 1
Soneja
18:00
Elche Ilicitano
3 - 0
CD Castellón B
18:00
Ontinyent 1931
2 - 2
CD Acero
18:00
UD Rayo Ibense
1 - 6
Villarreal C
17:00
Silla CF
0 - 3
CD Roda
01.05.2024
19:00
Jove Español
0 - 0
Atzeneta UE
18:00
CD Roda
2 - 0
Ontinyent 1931
17:30
Soneja
3 - 2
Atlético Levante
17:30
CD Acero
2 - 0
Elche Ilicitano
17:00
UD Rayo Ibense
3 - 0
Silla CF
16:00
CD Castellón B
0 - 0
CD Utiel
12:00
CF Gandía
5 - 0
CD Burriana
11:45
Castellonense
1 - 0
Villarreal C
11:00
Patacona
0 - 0
Athletic Torrellano
28.04.2024
11:45
Castellonense
2 - 3
Patacona
27.04.2024
18:00
CD Burriana
2 - 2
Soneja
17:30
Atzeneta UE
1 - 1
CF Gandía
17:30
CD Utiel
2 - 2
CD Acero
17:00
Athletic Torrellano
1 - 1
Jove Español
12:00
Atlético Levante
2 - 0
CD Castellón B
26.04.2024
20:00
Ontinyent 1931
1 - 0
UD Rayo Ibense
20:00
Villarreal C
5 - 1
Silla CF
18:00
Elche Ilicitano
1 - 0
CD Roda
21.04.2024
18:00
Patacona
1 - 1
Villarreal C
18:00
UD Rayo Ibense
0 - 3
Elche Ilicitano
17:30
Soneja
1 - 1
Atzeneta UE
17:30
CD Acero
0 - 1
Atlético Levante
17:00
Silla CF
3 - 2
Ontinyent 1931
20.04.2024
17:00
CF Gandía
4 - 0
Athletic Torrellano
17:00
Jove Español
0 - 0
Castellonense
16:00
CD Roda
2 - 3
CD Utiel
16:00
CD Castellón B
4 - 1
CD Burriana
14.04.2024
18:00
Castellonense
3 - 3
CF Gandía
17:30
CD Utiel
2 - 0
UD Rayo Ibense
17:00
CD Burriana
1 - 0
CD Acero
16:00
Atlético Levante
1 - 1
CD Roda
12:00
Villarreal C
2 - 1
Ontinyent 1931
11:00
Patacona
1 - 1
Jove Español
13.04.2024
17:00
Atzeneta UE
2 - 1
CD Castellón B
17:00
Athletic Torrellano
3 - 2
Soneja
16:00
Elche Ilicitano
8 - 0
Silla CF
07.04.2024
18:00
UD Rayo Ibense
0 - 3
Atlético Levante
18:00
Ontinyent 1931
1 - 1
Elche Ilicitano
17:00
CD Acero
0 - 1
Atzeneta UE
17:00
Silla CF
0 - 1
CD Utiel
12:00
CD Castellón B
0 - 0
Athletic Torrellano
12:00
CD Roda
1 - 0
CD Burriana
06.04.2024
17:00
Soneja
1 - 1
Castellonense
17:00
CF Gandía
1 - 0
Patacona
16:30
Jove Español
1 - 0
Villarreal C
31.03.2024
12:00
Silla CF
2 - 1
Atlético Levante
11:00
Patacona
1 - 1
Soneja
30.03.2024
17:00
Athletic Torrellano
1 - 0
CD Acero
17:00
Jove Español
4 - 3
CF Gandía
12:00
Atzeneta UE
2 - 1
CD Roda
29.03.2024
17:00
CD Utiel
1 - 0
Ontinyent 1931
11:30
Castellonense
3 - 0
CD Castellón B
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program