Spania
[+]
LaLiga
1
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
121
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
1
Pronosticuri maine
53
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
234
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
645
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
15
Favorite
Liste
[+]
Britanic
11
Top European
24
European
197
American
25
African
26
Asiatic
51
Australijski
10
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
9
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Spania Tercera Division Group 3 - Cantabria
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
28.03.2024
17:00
Castro FC
2 - 1
Atlético Albericia
11:45
Siete Villas
1 - 1
Solares-Medio C.
27.03.2024
20:30
Colindres
2 - 1
UC Cartes
24.03.2024
17:00
Vimenor
3 - 0
SD Torina
17:00
UD Sámano
0 - 1
CD Naval (ESP)
23.03.2024
17:00
CD Tropezón
0 - 1
Colindres
17:00
Cultural Guarnizo
0 - 2
CD Bezana
17:00
Atlético Albericia
0 - 0
SD Laredo
17:00
UC Cartes
1 - 0
SD Revilla
16:45
UM Escobedo
2 - 0
Siete Villas
16:30
Velarde CF
1 - 0
Castro FC
16:30
Solares-Medio C.
1 - 1
Atlético Mineros
17.03.2024
18:00
SD Laredo
1 - 1
SD Torina
17:30
CD Naval (ESP)
1 - 1
Cultural Guarnizo
17:00
Castro FC
1 - 0
UD Sámano
11:45
Siete Villas
1 - 1
Vimenor
16.03.2024
18:00
SD Revilla
2 - 2
CD Tropezón
17:00
Colindres
1 - 2
Solares-Medio C.
17:00
Atlético Mineros
1 - 0
UM Escobedo
17:00
Atlético Albericia
4 - 0
Velarde CF
16:45
CD Bezana
1 - 0
UC Cartes
10.03.2024
17:00
Vimenor
0 - 1
Atlético Mineros
17:00
CD Tropezón
1 - 1
CD Bezana
16:45
SD Torina
3 - 2
Siete Villas
09.03.2024
19:00
Solares-Medio C.
0 - 2
SD Revilla
17:00
UD Sámano
2 - 1
Atlético Albericia
16:45
UM Escobedo
2 - 1
Colindres
16:30
UC Cartes
0 - 1
CD Naval (ESP)
16:30
Cultural Guarnizo
0 - 0
Castro FC
16:30
Velarde CF
0 - 1
SD Laredo
03.03.2024
17:00
Castro FC
2 - 2
UC Cartes
02.03.2024
18:00
SD Laredo
1 - 0
Siete Villas
18:00
SD Revilla
1 - 0
UM Escobedo
17:00
Atlético Mineros
2 - 2
SD Torina
17:00
Atlético Albericia
1 - 2
Cultural Guarnizo
17:00
Colindres
1 - 0
Vimenor
16:45
CD Bezana
1 - 2
Solares-Medio C.
16:30
Velarde CF
1 - 1
UD Sámano
25.02.2024
17:30
CD Tropezón
2 - 3
Castro FC
17:00
Vimenor
3 - 0
SD Revilla
17:00
Solares-Medio C.
0 - 0
CD Naval (ESP)
16:30
SD Torina
3 - 1
Colindres
12:00
Cultural Guarnizo
2 - 2
Velarde CF
11:45
Siete Villas
1 - 2
Atlético Mineros
24.02.2024
17:30
UD Sámano
1 - 0
SD Laredo
16:30
UC Cartes
0 - 1
Atlético Albericia
16:30
UM Escobedo
1 - 2
CD Bezana
18.02.2024
17:00
CD Naval (ESP)
2 - 2
UM Escobedo
17:00
Castro FC
4 - 0
Solares-Medio C.
17.02.2024
18:15
SD Revilla
0 - 3
SD Torina
18:00
SD Laredo
1 - 0
Atlético Mineros
17:00
Atlético Albericia
0 - 1
CD Tropezón
17:00
Colindres
0 - 2
Siete Villas
17:00
UD Sámano
1 - 0
Cultural Guarnizo
16:30
CD Bezana
0 - 0
Vimenor
16:30
Velarde CF
0 - 2
UC Cartes
11.02.2024
17:00
Vimenor
1 - 1
CD Naval (ESP)
17:00
Solares-Medio C.
0 - 2
Atlético Albericia
10.02.2024
17:00
CD Tropezón
1 - 1
Velarde CF
17:00
Atlético Mineros
0 - 1
Colindres
16:30
UM Escobedo
4 - 0
Castro FC
16:30
Siete Villas
2 - 2
SD Revilla
16:30
UC Cartes
0 - 0
UD Sámano
16:15
SD Torina
2 - 1
CD Bezana
16:15
Cultural Guarnizo
1 - 0
SD Laredo
04.02.2024
18:30
Atlético Albericia
0 - 2
UM Escobedo
18:00
SD Revilla
0 - 1
Atlético Mineros
17:00
CD Naval (ESP)
1 - 1
SD Torina
17:00
Castro FC
2 - 0
Vimenor
16:15
CD Bezana
2 - 1
Siete Villas
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program