Spania
[+]
LaLiga
1
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
123
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
54
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
245
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
671
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
17
Top European
39
European
218
American
24
African
26
Asiatic
51
Australijski
10
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Spania Tercera Division Group 18 - Castilla La Mancha
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
31.03.2024
12:00
Villarrubia
0 - 0
CD Torrijos
12:00
Cazalegas
1 - 1
Atlético Tomelloso
28.03.2024
17:30
Huracán de Balazote
1 - 3
Albacete B
17:00
CD Villacanas
2 - 0
CD Marchamalo
12:00
Cazalegas
2 - 0
CF La Solana
12:00
Villarrubia
1 - 0
UD Socuéllamos
12:00
Villarrobledo
2 - 1
Atlético Tomelloso
12:00
CD Azuqueca
3 - 0
CD Torrijos
12:00
Quintanar del Rey
1 - 0
CD Tarancón
12:00
CD Toledo
3 - 2
Calvo Sotelo
11:30
UB Conquense
4 - 1
AD San Clemente
24.03.2024
17:30
Atlético Tomelloso
0 - 3
Villarrubia
17:00
Quintanar del Rey
2 - 0
CD Villacanas
12:00
Albacete B
1 - 1
CD Marchamalo
23.03.2024
20:30
CD Torrijos
0 - 0
Villarrobledo
17:30
CF La Solana
1 - 0
CD Toledo
17:00
AD San Clemente
0 - 1
Huracán de Balazote
17:00
CD Tarancón
0 - 0
CD Azuqueca
17:00
UD Socuéllamos
2 - 1
Cazalegas
16:30
Calvo Sotelo
2 - 0
UB Conquense
16.03.2024
17:00
CD Tarancón
2 - 0
CD Villacanas
10.03.2024
17:30
Atlético Tomelloso
0 - 1
CD Azuqueca
17:00
CD Marchamalo
1 - 0
Huracán de Balazote
17:00
AD San Clemente
3 - 0
CD Toledo
16:30
CD Torrijos
0 - 1
Quintanar del Rey
16:30
CF La Solana
0 - 0
Villarrubia
12:00
Albacete B
2 - 2
UB Conquense
12:00
Calvo Sotelo
1 - 0
Cazalegas
12:00
UD Socuéllamos
3 - 2
Villarrobledo
03.03.2024
17:00
Villarrobledo
1 - 1
CF La Solana
17:00
Quintanar del Rey
4 - 1
Atlético Tomelloso
16:30
UB Conquense
1 - 0
CD Marchamalo
12:00
Cazalegas
1 - 0
AD San Clemente
12:00
CD Toledo
1 - 1
Albacete B
02.03.2024
18:00
Villarrubia
0 - 1
Calvo Sotelo
17:30
CD Azuqueca
2 - 2
UD Socuéllamos
17:00
CD Tarancón
0 - 2
CD Torrijos
16:30
CD Villacanas
2 - 0
Huracán de Balazote
25.02.2024
17:00
AD San Clemente
1 - 1
Villarrubia
17:00
CF La Solana
2 - 0
CD Azuqueca
17:00
Huracán de Balazote
0 - 1
UB Conquense
17:00
Atlético Tomelloso
2 - 2
CD Tarancón
17:00
CD Marchamalo
0 - 0
CD Toledo
16:30
CD Torrijos
0 - 0
CD Villacanas
12:00
Albacete B
1 - 1
Cazalegas
12:00
UD Socuéllamos
1 - 0
Quintanar del Rey
24.02.2024
18:00
Calvo Sotelo
2 - 0
Villarrobledo
18.02.2024
18:00
Villarrubia
2 - 0
Albacete B
17:00
Villarrobledo
2 - 1
AD San Clemente
17:00
Quintanar del Rey
0 - 2
CF La Solana
16:30
CD Torrijos
0 - 0
Atlético Tomelloso
12:00
CD Toledo
1 - 1
Huracán de Balazote
12:00
Cazalegas
3 - 0
CD Marchamalo
17.02.2024
17:30
CD Azuqueca
1 - 1
Calvo Sotelo
16:30
CD Villacanas
1 - 1
UB Conquense
12:00
CD Tarancón
0 - 0
UD Socuéllamos
11.02.2024
17:00
Atlético Tomelloso
1 - 0
CD Villacanas
17:00
Calvo Sotelo
0 - 2
Quintanar del Rey
17:00
CD Marchamalo
1 - 2
Villarrubia
17:00
Huracán de Balazote
1 - 1
Cazalegas
16:30
UB Conquense
1 - 0
CD Toledo
12:00
Albacete B
2 - 0
Villarrobledo
12:00
UD Socuéllamos
1 - 1
CD Torrijos
12:00
AD San Clemente
1 - 2
CD Azuqueca
10.02.2024
16:30
CF La Solana
1 - 1
CD Tarancón
04.02.2024
17:00
Atlético Tomelloso
1 - 1
UD Socuéllamos
17:00
Villarrobledo
1 - 1
CD Marchamalo
16:30
Quintanar del Rey
2 - 1
AD San Clemente
16:00
CD Torrijos
3 - 2
CF La Solana
12:00
Cazalegas
1 - 0
UB Conquense
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program