Spania
[+]
LaLiga
Segunda Division
2
Primera División RFEF
4
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
18
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
387
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
279
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
995
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
95
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
132
American
133
African
49
Asiatic
91
Australijski
38
Internaţional
40
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Spania Segunda B Grupo 5
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
17.03.2024
12:00
CD Illescas
0 - 0
S.S. Reyes
12:00
CD Atlético Paso
2 - 1
Unión Adarve
11:00
Montijo
1 - 2
UD San Fernando
10.03.2024
17:00
Talavera CF
1 - 2
CD Badajoz
17:00
CF Villanovense
0 - 1
Navalcarnero
13:00
CD Mensajero
1 - 0
CD Illescas
12:30
UD San Fernando
1 - 0
Gimnástica Seg.
12:00
CD Ursaria
1 - 0
Polideportivo Cacereno
12:00
S.S. Reyes
2 - 0
CD Atlético Paso
12:00
Unión Adarve
2 - 1
Llerenense
11:30
Getafe B
0 - 3
CD Numancia
09.03.2024
18:00
Guadalajara (ESP)
2 - 1
Montijo
03.03.2024
17:00
Talavera CF
3 - 0
CD Ursaria
16:30
Llerenense
2 - 2
S.S. Reyes
13:00
CD Atlético Paso
1 - 0
CD Mensajero
12:00
CD Numancia
1 - 0
CF Villanovense
12:00
CD Badajoz
0 - 0
Navalcarnero
12:00
Montijo
2 - 1
Unión Adarve
11:00
Polideportivo Cacereno
2 - 0
UD San Fernando
02.03.2024
16:30
CD Illescas
0 - 0
Getafe B
25.02.2024
17:00
CF Villanovense
2 - 1
CD Illescas
16:30
Navalcarnero
1 - 1
CD Numancia
13:00
CD Mensajero
0 - 1
Llerenense
13:00
UD San Fernando
0 - 0
Talavera CF
12:00
CD Ursaria
1 - 0
CD Badajoz
12:00
Unión Adarve
3 - 3
Gimnástica Seg.
11:00
Getafe B
0 - 0
CD Atlético Paso
24.02.2024
17:00
S.S. Reyes
4 - 0
Montijo
17:00
Guadalajara (ESP)
0 - 2
Polideportivo Cacereno
18.02.2024
17:00
Talavera CF
0 - 0
Guadalajara (ESP)
17:00
Gimnástica Seg.
1 - 0
S.S. Reyes
12:30
CD Atlético Paso
0 - 1
CF Villanovense
12:00
Polideportivo Cacereno
1 - 1
Unión Adarve
12:00
CD Illescas
2 - 0
Navalcarnero
12:00
CD Badajoz
1 - 0
CD Numancia
12:00
Llerenense
0 - 2
Getafe B
12:00
Montijo
0 - 2
CD Mensajero
12:00
CD Ursaria
1 - 1
UD San Fernando
11.02.2024
17:00
Getafe B
1 - 0
Montijo
13:00
UD San Fernando
2 - 1
CD Badajoz
12:30
CD Mensajero
0 - 1
Gimnástica Seg.
12:00
Guadalajara (ESP)
1 - 0
CD Ursaria
12:00
CD Numancia
2 - 3
CD Illescas
12:00
Navalcarnero
1 - 1
CD Atlético Paso
12:00
S.S. Reyes
1 - 1
Polideportivo Cacereno
12:00
Unión Adarve
1 - 0
Talavera CF
12:00
CF Villanovense
1 - 0
Llerenense
04.02.2024
17:00
Gimnástica Seg.
1 - 1
Getafe B
17:00
Talavera CF
1 - 4
S.S. Reyes
17:00
CD Badajoz
0 - 0
CD Illescas
13:00
UD San Fernando
2 - 0
Guadalajara (ESP)
12:00
CD Atlético Paso
0 - 1
CD Numancia
12:00
Polideportivo Cacereno
0 - 0
CD Mensajero
12:00
Montijo
1 - 0
CF Villanovense
12:00
CD Ursaria
0 - 1
Unión Adarve
03.02.2024
16:00
Llerenense
0 - 1
Navalcarnero
28.01.2024
17:00
CF Villanovense
1 - 2
Gimnástica Seg.
12:30
CD Mensajero
1 - 0
Talavera CF
12:00
Unión Adarve
0 - 0
UD San Fernando
12:00
S.S. Reyes
3 - 1
CD Ursaria
12:00
CD Numancia
2 - 0
Llerenense
12:00
Navalcarnero
4 - 2
Montijo
11:30
Getafe B
3 - 3
Polideportivo Cacereno
11:00
CD Illescas
0 - 0
CD Atlético Paso
27.01.2024
17:00
Guadalajara (ESP)
1 - 1
CD Badajoz
21.01.2024
17:00
Gimnástica Seg.
0 - 0
Navalcarnero
17:00
Talavera CF
3 - 0
Getafe B
13:00
UD San Fernando
0 - 0
S.S. Reyes
12:00
Montijo
1 - 0
CD Numancia
12:00
Polideportivo Cacereno
0 - 1
CF Villanovense
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program