Rusia
[+]
Premier League
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
7
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
404
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
315
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
626
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
54
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
86
American
120
African
20
Asiatic
50
Australijski
10
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Rusia Premier League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
01.06.2024
17:00
Arsenal Tula
0 - 2
FK Nizhny Novgorod
14:00
Akron Togliatti
1 - 2
FK Ural
29.05.2024
18:15
FK Nizhny Novgorod
1 - 2
Arsenal Tula
16:00
FK Ural
0 - 2
Akron Togliatti
25.05.2024
15:30
Rubin Kazan
1 - 1
PFC Sochi
15:30
Baltika Kaliningrad
1 - 3
Lokomotiv Moscow
15:30
Fakel Voronezh
2 - 0
Akhmat Grozny
15:30
FK Orenburg
0 - 0
Spartak Moscow
15:30
Krylia Sovetov
1 - 1
FK Nizhny Novgorod
15:30
FK Krasnodar
1 - 0
Dynamo Moscow
15:30
Zenit
2 - 1
FK Rostov
15:30
CSKA Moscow
2 - 0
FK Ural
20.05.2024
19:00
FK Nizhny Novgorod
2 - 6
CSKA Moscow
19.05.2024
18:00
Akhmat Grozny
1 - 5
Zenit
15:30
FK Rostov
2 - 1
Baltika Kaliningrad
13:15
Spartak Moscow
3 - 1
Rubin Kazan
11:00
FK Ural
3 - 3
FK Orenburg
18.05.2024
18:00
PFC Sochi
2 - 3
FK Krasnodar
15:30
Lokomotiv Moscow
2 - 0
Fakel Voronezh
13:00
Dynamo Moscow
4 - 1
Krylia Sovetov
12.05.2024
18:00
PFC Sochi
6 - 1
FK Nizhny Novgorod
15:30
Fakel Voronezh
0 - 0
FK Ural
13:00
FK Orenburg
0 - 2
Lokomotiv Moscow
11.05.2024
20:30
Baltika Kaliningrad
2 - 3
Dynamo Moscow
18:00
Zenit
0 - 1
CSKA Moscow
15:30
Spartak Moscow
1 - 0
FK Krasnodar
13:00
Rubin Kazan
3 - 1
FK Rostov
10.05.2024
15:00
Krylia Sovetov
0 - 2
Akhmat Grozny
06.05.2024
19:30
CSKA Moscow
2 - 2
Rubin Kazan
19:30
Lokomotiv Moscow
1 - 0
FK Rostov
17:00
Fakel Voronezh
1 - 1
Zenit
14:45
FK Ural
2 - 1
Baltika Kaliningrad
05.05.2024
18:00
FK Nizhny Novgorod
0 - 0
Spartak Moscow
15:30
Dynamo Moscow
3 - 2
PFC Sochi
04.05.2024
18:30
FK Krasnodar
0 - 1
Akhmat Grozny
16:00
FK Orenburg
2 - 1
Krylia Sovetov
29.04.2024
18:45
FK Rostov
2 - 1
FK Orenburg
16:30
PFC Sochi
0 - 0
Fakel Voronezh
14:15
Rubin Kazan
1 - 1
FK Ural
12:00
Krylia Sovetov
0 - 0
FK Krasnodar
28.04.2024
20:30
Baltika Kaliningrad
3 - 1
CSKA Moscow
18:15
Dynamo Moscow
1 - 0
Zenit
15:15
Spartak Moscow
3 - 2
Lokomotiv Moscow
13:00
Akhmat Grozny
5 - 1
FK Nizhny Novgorod
25.04.2024
19:30
Akhmat Grozny
1 - 0
PFC Sochi
19:30
CSKA Moscow
0 - 0
Spartak Moscow
17:15
Fakel Voronezh
0 - 1
Krylia Sovetov
15:00
FK Ural
0 - 1
FK Rostov
24.04.2024
19:30
FK Krasnodar
3 - 2
Baltika Kaliningrad
19:30
Zenit
0 - 2
Rubin Kazan
17:15
FK Nizhny Novgorod
2 - 3
Lokomotiv Moscow
15:00
FK Orenburg
1 - 2
Dynamo Moscow
21.04.2024
19:30
FK Rostov
1 - 5
Spartak Moscow
17:15
PFC Sochi
2 - 2
FK Ural
15:15
Zenit
1 - 0
FK Orenburg
13:00
FK Nizhny Novgorod
1 - 4
Dynamo Moscow
20.04.2024
18:30
CSKA Moscow
1 - 2
Akhmat Grozny
15:30
Baltika Kaliningrad
2 - 1
Krylia Sovetov
13:00
Rubin Kazan
1 - 1
Lokomotiv Moscow
19.04.2024
18:00
FK Krasnodar
2 - 0
Fakel Voronezh
14.04.2024
18:00
Krylia Sovetov
2 - 0
Rubin Kazan
15:45
Fakel Voronezh
0 - 1
FK Rostov
13:15
FK Ural
2 - 1
Dynamo Moscow
11:00
FK Orenburg
3 - 1
FK Nizhny Novgorod
13.04.2024
18:30
Lokomotiv Moscow
3 - 3
CSKA Moscow
16:00
FK Krasnodar
1 - 2
Zenit
15:30
Akhmat Grozny
1 - 7
Baltika Kaliningrad
13:00
PFC Sochi
1 - 0
Spartak Moscow
08.04.2024
16:00
FK Orenburg
3 - 0
Rubin Kazan
07.04.2024
18:30
Dynamo Moscow
1 - 2
Spartak Moscow
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program