Rusia
[+]
Premier League
7
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
6
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
2
Super Cup
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1046
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
77
Pronosticuri maine
939
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2248
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
324
Favorite
Liste
[+]
Britanic
35
Top European
57
European
519
American
190
African
93
Asiatic
115
Australijski
22
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
9
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
3
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Rusia Division 2 - Ural-Povolzhye
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
03.08.2024
Nizhny Novgorod II
-
Dynamo Barnaul
Amkar Perm
-
NoSta Novotroitsk
Krylia-2 Sovetov
-
Sokol Kazan
Rubin-2 Kazan
-
Volna Nizhegorodskaya
Dinamo Kirov
-
Lada Togliatti
FK Ural-2
-
FK Orenburg-2
Uralets N.Tagil
-
Akron II
10.08.2024
Volna Nizhegorodskaya
-
Dinamo Kirov
NoSta Novotroitsk
-
Krylia-2 Sovetov
Dynamo Barnaul
-
Amkar Perm
Nizhny Novgorod II
-
Uralets N.Tagil
FK Orenburg-2
-
Akron II
Lada Togliatti
-
FK Ural-2
11.08.2024
Sokol Kazan
-
Rubin-2 Kazan
17.08.2024
Amkar Perm
-
Nizhny Novgorod II
Krylia-2 Sovetov
-
Dynamo Barnaul
Rubin-2 Kazan
-
NoSta Novotroitsk
Dinamo Kirov
-
Sokol Kazan
FK Ural-2
-
Volna Nizhegorodskaya
Akron II
-
Lada Togliatti
Uralets N.Tagil
-
FK Orenburg-2
24.08.2024
NoSta Novotroitsk
-
Dinamo Kirov
Dynamo Barnaul
-
Rubin-2 Kazan
Nizhny Novgorod II
-
Krylia-2 Sovetov
Amkar Perm
-
Uralets N.Tagil
Lada Togliatti
-
FK Orenburg-2
Volna Nizhegorodskaya
-
Akron II
Sokol Kazan
-
FK Ural-2
31.08.2024
Rubin-2 Kazan
-
Nizhny Novgorod II
Dinamo Kirov
-
Dynamo Barnaul
FK Ural-2
-
NoSta Novotroitsk
Akron II
-
Sokol Kazan
FK Orenburg-2
-
Volna Nizhegorodskaya
Uralets N.Tagil
-
Lada Togliatti
01.09.2024
Krylia-2 Sovetov
-
Amkar Perm
07.09.2024
Nizhny Novgorod II
-
Dinamo Kirov
Amkar Perm
-
Rubin-2 Kazan
Krylia-2 Sovetov
-
Uralets N.Tagil
Volna Nizhegorodskaya
-
Lada Togliatti
Sokol Kazan
-
FK Orenburg-2
NoSta Novotroitsk
-
Akron II
Dynamo Barnaul
-
FK Ural-2
14.09.2024
Uralets N.Tagil
-
Volna Nizhegorodskaya
Lada Togliatti
-
Sokol Kazan
FK Orenburg-2
-
NoSta Novotroitsk
Akron II
-
Dynamo Barnaul
FK Ural-2
-
Nizhny Novgorod II
Dinamo Kirov
-
Amkar Perm
Rubin-2 Kazan
-
Krylia-2 Sovetov
21.09.2024
Krylia-2 Sovetov
-
Dinamo Kirov
Rubin-2 Kazan
-
Uralets N.Tagil
NoSta Novotroitsk
-
Lada Togliatti
Dynamo Barnaul
-
FK Orenburg-2
Nizhny Novgorod II
-
Akron II
Amkar Perm
-
FK Ural-2
22.09.2024
Sokol Kazan
-
Volna Nizhegorodskaya
28.09.2024
Dinamo Kirov
-
Rubin-2 Kazan
FK Ural-2
-
Krylia-2 Sovetov
Akron II
-
Amkar Perm
FK Orenburg-2
-
Nizhny Novgorod II
Lada Togliatti
-
Dynamo Barnaul
Volna Nizhegorodskaya
-
NoSta Novotroitsk
Uralets N.Tagil
-
Sokol Kazan
05.10.2024
Dinamo Kirov
-
Uralets N.Tagil
NoSta Novotroitsk
-
Sokol Kazan
Dynamo Barnaul
-
Volna Nizhegorodskaya
Nizhny Novgorod II
-
Lada Togliatti
Amkar Perm
-
FK Orenburg-2
Krylia-2 Sovetov
-
Akron II
Rubin-2 Kazan
-
FK Ural-2
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program