Malta
[+]
Premier League
5
First Division
FA Trophy
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
151
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
397
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1953
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2665
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
63
Top European
63
European
631
American
180
African
80
Asiatic
145
Australijski
46
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
7
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Fotbalist Statistica | Malta Premier League
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
G.
P.
A.
C.
C.
Echipa
Luke Montebello
20
3
-
3
-
Hamrun Spartans
Kemar Reid
15
-
-
2
-
Floriana FC
Yuri
14
7
-
3
-
Marsaxlokk
Andrei Cosmin Ciolacu
13
4
-
4
-
Birkirkara FC
Uroš Đuranović
12
-
-
5
-
Hamrun Spartans
Pablo
10
-
-
2
2
Naxxar Lions
Gabriel Bohrer Mentz
8
3
-
9
1
Gzira United
Jurgen Degabriele
8
2
-
2
-
Hibernians Paola
Matteja Veselji
8
-
-
2
-
Floriana FC
Thaylor
8
-
-
11
-
Gzira United
Willis Furtado
8
5
-
4
-
Floriana FC
Federico Matías Falcone
7
1
-
1
-
Valletta FC
Giannis Bastianos
6
-
-
2
-
Hibernians Paola
Maxuell Samurai
6
-
-
-
-
Birkirkara FC
Neil Frendo
6
-
-
7
1
Sliema Wanderers
S. Paintsil
6
-
-
-
-
Hamrun Spartans
Sunday Akinbule
6
1
-
2
1
Marsaxlokk
Wilian Marcilio
6
-
-
4
1
Naxxar Lions
Fernandinho
5
-
-
8
-
Marsaxlokk
Geoffrey Acheampong
5
-
-
8
-
Sliema Wanderers
Jonny
5
-
-
6
-
Hamrun Spartans
Macula
5
-
-
4
-
Gzira United
Mohammed Awad
5
-
-
2
-
Sliema Wanderers
Takuma Yamaguchi
5
-
-
3
-
Naxxar Lions
Ulises Jesús Arias
5
3
-
3
-
Floriana FC
Vito Plut
5
-
-
1
-
Sliema Wanderers
Anthony Abah Obonogwo
4
-
-
-
-
Marsaxlokk
G. Blackwood
4
1
-
2
-
Balzan FC
Brooklyn Borg
4
-
-
1
-
Gzira United
Edson Farias
4
-
-
1
-
Naxxar Lions
Leonardo
4
1
-
1
-
Balzan FC
Matheus Nogueira de Souza
4
-
-
1
-
Floriana FC
Samuel Gomes Da Mata
4
-
-
2
-
Sliema Wanderers
Tatsuro Nagamatsu
4
-
-
2
-
Santa Lucia
Zachary Scerri
4
3
-
4
1
Gzira United
Abou Touré
3
1
-
3
-
Gudja United
S. Akinbule
3
-
-
1
1
Marsaxlokk
Aleksa Andrejic
3
-
-
-
-
Balzan FC
Aleksandar Katanić
3
-
-
-
-
Balzan FC
Alex Bruno
3
1
-
5
-
Hibernians Paola
Andrea Zammit
3
2
-
2
-
Birkirkara FC
R. Blandón
3
-
-
-
-
Naxxar Lions
Brandon Paiber
3
1
-
4
-
Valletta FC
Diego Cardoso
3
-
-
1
-
Valletta FC
Eder
3
1
-
2
-
Hamrun Spartans
Elionay
3
-
-
6
1
Hamrun Spartans
Evandro Gomes
3
-
-
2
-
Santa Lucia
Jan Busuttil
3
-
-
1
-
Floriana FC
Juan Corbalan
3
-
-
-
-
Hamrun Spartans
Kemmu Degran Jackson
3
-
-
3
-
Sirens FC
Kevin Tulimieri
3
-
-
5
-
Mosta FC
Kyle Spence
3
-
-
-
-
Gzira United
Lorenzo De Grazia
3
-
-
4
-
Floriana FC
Lucas Sena Silva
3
-
-
1
-
Santa Lucia
Oualed El Hasni
3
-
-
10
-
Floriana FC
Roko Prša
3
-
-
2
-
Hamrun Spartans
C. Rovas
3
-
-
-
-
Floriana FC
N. Strickland
3
-
-
-
-
Sliema Wanderers
Thiaguinho
3
-
-
7
2
Gzira United
Adam Bradshaw
2
-
-
3
-
Santa Lucia
Adama Sane
2
-
-
-
-
Gzira United
Aleksa Mrđa
2
-
-
2
1
Santa Lucia
Ali Diakite
2
-
-
2
1
Birkirkara FC
B. Asare
2
-
-
-
-
Sirens FC
Carlos Chabá
2
-
-
2
-
Gzira United
A. Ciolacu
2
1
-
-
-
Birkirkara FC
Daniel Letherby
2
-
-
1
-
Santa Lucia
S. Dimech
2
-
-
-
-
Valletta FC
Emerson
2
-
1
4
-
Hamrun Spartans
J. Farrugia
2
-
-
-
-
Mosta FC
Ferdinando Apap
2
-
-
8
1
Hibernians Paola
Frank Boateng
2
-
-
-
-
Sirens FC
W. Furtado
2
1
-
-
-
Floriana FC
Gabriel Mensah
2
-
-
1
-
Gudja United
D. Garba
2
-
-
-
-
Valletta FC
K. Jackson
2
-
-
1
-
Sirens FC
Joachim Adukor
2
-
-
6
-
Sliema Wanderers
Jonathan Perea Hinestroza
2
-
-
-
-
Sirens FC
D. Kondrakov
2
1
-
-
-
Sliema Wanderers
Leandro Aguirre
2
-
-
5
-
Marsaxlokk
Lucas Caruana
2
-
-
2
-
Hibernians Paola
Maicon
2
-
-
3
-
Naxxar Lions
Neil Pace Cocks
2
-
-
2
-
Naxxar Lions
Nevin Portelli
2
-
-
-
-
Marsaxlokk
Nicky Muscat
2
1
-
-
-
Marsaxlokk
Olivier Rommens
2
-
-
2
-
Balzan FC
Patrick
2
1
-
7
-
Santa Lucia
Paul Mbong
2
-
-
6
-
Birkirkara FC
A. Piazza
2
-
-
1
-
Santa Lucia
Rodney Antwi
2
-
-
-
-
Hibernians Paola
Seth Paintsil
2
-
-
-
-
Hamrun Spartans
Steve Borg
2
1
-
2
2
Hamrun Spartans
Tristan Caruana
2
-
-
4
-
Balzan FC
Zachary Brincat
2
-
-
2
1
Mosta FC
G. Zammit
2
-
-
2
-
Gudja United
B. A. Dao
1
-
-
-
-
Mosta FC
G. Acheampong
1
-
-
1
-
Sliema Wanderers
D. Agius
1
-
-
2
-
Sirens FC
Aidan Jake Friggieri
1
-
-
1
-
Gudja United
Alejandro Garzia
1
-
-
-
-
Floriana FC
Alessandro Coppola
1
-
-
1
-
Birkirkara FC
Alessio Piazza
1
-
-
4
-
Santa Lucia
Alexandros Kouros
1
-
-
1
-
Floriana FC
R. Antwi
1
-
-
1
-
Hibernians Paola
F. Apap
1
-
-
1
-
Hibernians Paola
M. Awad
1
-
-
1
-
Sliema Wanderers
Ayrton Attard
1
-
-
1
-
Hibernians Paola
J. Azzopardi
1
-
-
-
-
Valletta FC
G. Bastianos
1
-
-
-
-
Hibernians Paola
Ben Aziz Dao
1
-
-
2
-
Mosta FC
Bjorn Kristensen
1
-
-
6
-
Hibernians Paola
D. Boadu
1
-
-
-
-
Gzira United
Bravo
1
-
-
3
-
Birkirkara FC
K. C. Spence
1
-
-
-
-
Gzira United
Carlo Zammit Lonardelli
1
-
-
2
-
Floriana FC
G. Chará
1
-
-
1
-
Mosta FC
Chidera Henry Nwoga
1
-
-
-
-
Mosta FC
Christian Nnaji
1
-
-
3
-
Mosta FC
Christos Rovas
1
-
-
-
-
Floriana FC
Claudio Bonanni
1
-
-
6
-
Hibernians Paola
Conor Borg
1
-
-
3
-
Gudja United
K. Conti
1
-
-
-
-
Valletta FC
M. Conti
1
-
-
3
-
Gudja United
Daniel Agius
1
-
-
2
-
Sirens FC
J. Degabriele
1
-
-
1
-
Hibernians Paola
Denis Christ Damsen Kouao
1
-
-
1
-
Sliema Wanderers
U. Djuranovic
1
-
-
-
-
Hamrun Spartans
K. Donsu
1
-
-
-
-
Sirens FC
Duane Bonnici
1
-
-
2
-
Marsaxlokk
Dunstan Vella
1
-
-
3
-
Floriana FC
Edmond Agius
1
-
-
-
-
Sliema Wanderers
Eric Mensah
1
-
-
2
-
Mosta FC
K. Ewurum
1
-
-
-
-
Valletta FC
Farid Romero
1
-
-
2
-
Gzira United
N. Frendo
1
-
-
1
-
Sliema Wanderers
J. Grech
1
-
-
1
-
Floriana FC
Gustavo Alcino
1
-
-
8
-
Sliema Wanderers
Hafiz Mohammed Akadom
1
-
-
3
-
Sirens FC
Harry Panayiotou
1
-
-
2
-
Sirens FC
Isaiah Chukunyere
1
-
-
-
-
Hibernians Paola
Jackson Mendonza
1
-
-
4
1
Gzira United
Jacob Walker
1
-
-
4
1
Marsaxlokk
Jake Grech
1
-
-
-
-
Balzan FC
Jamie Scerri
1
-
-
-
-
Mosta FC
Jhonnattann
1
-
-
-
-
Valletta FC
João Moura
1
-
-
-
-
Naxxar Lions
João Vítor Moura Cardoso
1
-
-
6
-
Naxxar Lions
Julian Nenov
1
-
-
1
-
Hamrun Spartans
Jurgen Pisani
1
-
-
3
-
Santa Lucia
Luca Gatt
1
-
-
2
-
Gudja United
Maksim Volodko
1
-
-
4
1
Floriana FC
Matias Garcia
1
-
-
6
-
Floriana FC
Matthias Ellul
1
-
-
1
-
Santa Lucia
K. Micallef
1
-
-
1
-
Marsaxlokk
J. Minala
1
-
-
1
-
Sliema Wanderers
L. Montebello
1
-
-
1
-
Hamrun Spartans
M. Muchardi
1
-
-
3
-
Gudja United
T. Nagamatsu
1
-
-
-
-
Santa Lucia
Y. Nenov
1
-
-
-
-
Hamrun Spartans
Nikolai Micallef
1
-
-
1
-
Naxxar Lions
Nikolai Muscat
1
-
-
-
-
Marsaxlokk
C. Nwoga
1
-
-
-
-
Mosta FC
Oluwatobilola Awosanya
1
-
-
1
-
Balzan FC
Owen Spiteri
1
-
-
3
-
Floriana FC
P. Owusu
1
-
-
-
-
Sirens FC
B. Paiber
1
-
-
-
-
Valletta FC
Paul Fenech
1
-
-
3
-
Balzan FC
Perea Angulo
1
-
-
-
-
Gudja United
V. Plut
1
-
-
1
-
Sliema Wanderers
N. Portelli
1
-
-
-
-
Marsaxlokk
R. Prša
1
-
-
2
-
Hamrun Spartans
R. Prsa
1
-
-
1
-
Hamrun Spartans
Roberto Matias Muchardi
1
-
-
1
-
Gudja United
Ryan Camenzuli
1
-
-
6
-
Hamrun Spartans
Ryohei Michibuchi
1
-
-
3
-
Balzan FC
Samuel Boakye
1
-
-
-
-
Marsaxlokk
J. Scerri
1
-
-
-
-
Mosta FC
Shaun Dimech
1
-
-
-
-
Valletta FC
O. Spiteri
1
-
-
1
-
Floriana FC
Stephen Pisani
1
-
-
3
1
Santa Lucia
B. T. Lubanzadio Aldama
1
-
-
-
-
Gzira United
Tenebe Precious Linus
1
-
-
2
-
Mosta FC
S. Thomas
1
-
-
-
-
Mosta FC
Tomislav Knežević
1
-
-
-
-
Gzira United
Victor Luiz
1
-
-
4
-
Valletta FC
Weder Silva
1
-
-
1
-
Marsaxlokk
Yago
1
-
-
3
-
Marsaxlokk
T. Yamaguchi
1
-
-
1
-
Naxxar Lions
Yannick Yankam
1
-
-
2
-
Birkirkara FC
S. Zibo
1
-
-
1
-
Birkirkara FC
Š. Žužul
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
Šime Žužul
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
A. Coppola
-
-
-
1
-
Birkirkara FC
A. Diakité
-
-
-
1
1
Birkirkara FC
A. Garzia
-
-
-
2
-
Floriana FC
A. Obonogwu
-
-
-
2
1
Marsaxlokk
A. Radchenko
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
A. Satariano
-
-
-
1
-
Birkirkara FC
A. Udoh
-
-
-
1
-
Mosta FC
A. Vaikainah
-
-
-
1
1
Marsaxlokk
A. Zammit
-
-
-
2
-
Birkirkara FC
Abou Toure
-
-
-
4
-
Gudja United
Akpan Udoh
-
-
-
2
-
Mosta FC
Alexander Cini
-
-
-
1
-
Sirens FC
Alexander Satariano
-
-
-
3
-
Birkirkara FC
André
-
-
-
2
2
Balzan FC
André Prates
-
-
-
1
-
Balzan FC
Andrea Cassar
-
-
-
1
-
Sirens FC
Andrew Borg
-
-
-
1
-
Gzira United
Andy Borg
-
-
-
2
-
Gzira United
Armah Ayo Vaikainah
-
-
-
2
-
Marsaxlokk
Armen Hovhannisyan
-
-
-
4
-
Hibernians Paola
Artem Radchenko
-
-
-
2
-
Hibernians Paola
B. Bairam
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
B. Kristensen
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
Benjamin Hili
-
-
-
1
-
Balzan FC
Bilario Azizi
-
-
-
1
-
Gzira United
Bismark Asare
-
-
-
1
-
Sirens FC
Brenner
-
-
-
5
-
Gudja United
Brian Thaylor Lubanzadio Aldama
-
-
-
3
-
Sirens FC
C. Bonanni
-
-
-
4
-
Hibernians Paola
Charles Agyemang
-
-
-
4
-
Sirens FC
Clayton Failla
-
-
-
2
-
Mosta FC
D. Kouao
-
-
-
2
-
Sliema Wanderers
D. Letherby
-
-
-
1
-
Santa Lucia
D. Murillo
-
-
-
1
-
Sirens FC
D. Žarkov
-
-
-
1
-
Gzira United
Daniel Opoku
-
-
-
1
1
Sirens FC
Daniil Kondrakov
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
Danilo Golović
-
-
-
1
-
Balzan FC
Daren Falzon
-
-
-
1
-
Naxxar Lions
Darijan Žarkov
-
-
-
1
-
Gzira United
David Emanuel Garba
-
-
-
3
-
Valletta FC
Denis Kouao
-
-
-
2
-
Sliema Wanderers
Dexter Xuereb
-
-
-
2
-
Santa Lucia
E. Aneni
-
-
-
1
-
Mosta FC
E. Sarpong
-
-
-
1
-
Birkirkara FC
Edward Sarpong
-
-
-
7
-
Birkirkara FC
Elizeu
-
-
-
6
1
Naxxar Lions
Eman Micallef
-
-
-
1
-
Floriana FC
Emerson Marcelina
-
-
-
1
1
Hamrun Spartans
Enmy Peña
-
-
-
2
-
Birkirkara FC
Enrico Pepe
-
-
-
5
2
Birkirkara FC
Enzo Ruiz
-
-
-
8
-
Valletta FC
Eriks Santos
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
Evans Aneni
-
-
-
1
2
Mosta FC
Evans Damian Aneni
-
-
-
5
-
Mosta FC
Ewertton
-
-
-
1
-
Gzira United
F. Barrientos
-
-
-
1
-
Valletta FC
F. Romero
-
-
-
1
-
Gzira United
Federico Darío José Vega
-
-
-
2
-
Valletta FC
Fernando Barbosa
-
-
-
3
-
Naxxar Lions
Fernando Omar Barrientos
-
-
-
3
-
Valletta FC
Francisco Célio da Paz
-
-
-
2
-
Santa Lucia
G. Bonanno
-
-
-
1
-
Naxxar Lions
G. Joseph
-
-
-
1
-
Gudja United
G. Virano
-
-
-
2
2
Santa Lucia
Gabri Izquier
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
Gabriel Artiles
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
Gary Camilleri
-
-
-
1
-
Marsaxlokk
Geder
-
-
-
4
-
Hamrun Spartans
Georgi Kitanov
-
-
-
2
-
Floriana FC
Gianluca Lorenzoni
-
-
-
3
-
Marsaxlokk
Gianluca Sciberras
-
-
-
3
-
Mosta FC
Gianluca Zammit
-
-
-
1
-
Gudja United
Gilberto
-
-
-
1
1
Sirens FC
Gilberto Carrara
-
-
-
1
1
Sirens FC
Giuseppe Bonanno
-
-
-
1
-
Naxxar Lions
Gonçalo Vieira
-
-
-
2
-
Valletta FC
Gonzalo Nicolas Virano
-
-
-
3
-
Santa Lucia
Gustavo
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
Gustavo Adolfo Chará Valois
-
-
-
4
-
Mosta FC
Gustavo Chara
-
-
-
2
-
Mosta FC
H. Gomda
-
-
-
1
-
Sirens FC
Hasan Gomda
-
-
-
1
-
Sirens FC
Henry Bonello
-
-
-
2
-
Hamrun Spartans
Higor Gabriel Fernandes Alves
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
Hulk
-
-
-
3
-
Santa Lucia
Isah Aliyu
-
-
-
2
-
Mosta FC
Ito Yasukaze
-
-
-
1
-
Naxxar Lions
Ivan Božović
-
-
-
7
-
Balzan FC
J. Bolaños
-
-
-
1
1
Valletta FC
J. Borg
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
J. Ghio
-
-
-
1
-
Marsaxlokk
J. Mbong
-
-
-
1
-
Hamrun Spartans
J. Vassallo
-
-
-
1
-
Mosta FC
J. Walker
-
-
-
1
-
Marsaxlokk
Jake Engerer
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
Jake Ghio
-
-
-
3
-
Marsaxlokk
Jake Vassollo
-
-
-
5
-
Mosta FC
James Arthur
-
-
-
3
-
Gudja United
Jan Tanti
-
-
-
1
-
Santa Lucia
Joao Moura
-
-
-
1
-
Naxxar Lions
Jose Fernando Gomes Junior
-
-
-
2
-
Marsaxlokk
Joseph Mbong
-
-
-
4
-
Hamrun Spartans
Joseph Minala
-
-
-
6
1
Gzira United
Jovan Pajović
-
-
-
4
-
Birkirkara FC
Juan Bolanos Ramires
-
-
-
2
-
Valletta FC
Juan Corbolan
-
-
-
1
-
Birkirkara FC
K. Muscat
-
-
-
1
-
Sirens FC
K. Zammit
-
-
-
3
-
Birkirkara FC
Karl Micallef
-
-
-
3
1
Gudja United
Kurt Shaw
-
-
-
5
-
Gudja United
Kurt Zammit
-
-
-
4
-
Valletta FC
Kwesi Donsu
-
-
-
1
-
Sirens FC
L. Aguirre
-
-
-
1
-
Marsaxlokk
L. Caruana
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
L. Micallef
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
L. Sousa
-
-
-
1
-
Balzan FC
Luis Carlos Riascos
-
-
-
3
1
Gzira United
M. Angulo
-
-
-
1
-
Gudja United
M. Beerman
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
M. Djurisic
-
-
-
1
-
Birkirkara FC
M. Ellul
-
-
-
1
-
Santa Lucia
M. Esposito
-
-
-
1
-
Gudja United
M. García
-
-
-
1
-
Floriana FC
M. Garcia
-
-
-
1
-
Floriana FC
M. Jezdimirović
-
-
-
3
-
Hibernians Paola
M. Ugochukwu Ihekuna
-
-
-
1
-
Mosta FC
M. Volodko
-
-
-
2
1
Floriana FC
Marcel Zapytowski
-
-
-
2
-
Valletta FC
Marcelo Dias
-
-
-
5
1
Sirens FC
Mark Scerri
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
Marko Drobnjak
-
-
-
1
-
Marsaxlokk
Marko Đurišić
-
-
-
1
-
Birkirkara FC
Marvin Angulo
-
-
-
1
-
Gudja United
Mathias Conti
-
-
-
1
-
Gudja United
Matthias Debono
-
-
-
5
-
Naxxar Lions
Mirko Esposito
-
-
-
2
-
Gudja United
Momčilo Rašo
-
-
-
3
1
Balzan FC
Mukhtar Moro
-
-
-
1
-
Sirens FC
Murilo Henrique
-
-
-
8
-
Sliema Wanderers
Myles Beerman
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
N. Braunović
-
-
-
1
-
Balzan FC
N. Micallef
-
-
-
2
-
Birkirkara FC
N. Muscat
-
-
-
6
-
Marsaxlokk
N. Pulis
-
-
-
1
-
Sirens FC
N. Rađen
-
-
-
1
-
Marsaxlokk
N. Tabone
-
-
-
1
-
Gudja United
N. Žerjal
-
-
-
1
-
Balzan FC
Neil Anthony Micallef
-
-
-
7
-
Valletta FC
Neil Micallef
-
-
-
4
-
Birkirkara FC
Nicholas Pulis
-
-
-
6
-
Gzira United
Nikola Braunovic
-
-
-
5
-
Balzan FC
Nikola Rađen
-
-
-
2
-
Marsaxlokk
Nixon Guylherme
-
-
-
2
-
Sirens FC
O. El Hasni
-
-
-
3
-
Floriana FC
O. Rommens
-
-
-
1
-
Balzan FC
Ognjen Bjeličić
-
-
-
4
1
Hamrun Spartans
Oualid El Hasni
-
-
-
1
-
Floriana FC
P. Fenech
-
-
-
1
-
Balzan FC
P. Mbong
-
-
-
1
-
Birkirkara FC
P. Tenebe
-
-
-
2
-
Mosta FC
Peter Olawale
-
-
-
2
-
Balzan FC
Philip Agbado
-
-
-
1
-
Mosta FC
Prosper Boakye Owusu
-
-
-
5
-
Sirens FC
R. Al-Tumi
-
-
-
1
-
Sliema Wanderers
R. Briffa
-
-
-
1
-
Balzan FC
R. Camenzuli
-
-
-
2
-
Hamrun Spartans
R. Cassar
-
-
-
1
-
Naxxar Lions
R. Michibuchi
-
-
-
1
-
Balzan FC
R. Zuniga
-
-
-
1
-
Gzira United
Rashed Al-Tumi
-
-
-
6
-
Sliema Wanderers
Ricardo Mango
-
-
-
4
-
Gudja United
Robert Bairam
-
-
-
4
-
Sirens FC
Rodrigue Nanitelamio
-
-
-
1
-
Gudja United
Ryan Essaka
-
-
-
1
-
Gzira United
Ryan Gilmour Cassar
-
-
-
2
-
Naxxar Lions
Ryan Scicluna
-
-
-
8
-
Mosta FC
S. Arab
-
-
-
1
-
Balzan FC
S. Ferraris
-
-
-
2
-
Valletta FC
S. Moracci
-
-
-
2
-
Santa Lucia
S. Nwafor
-
-
-
1
-
Gudja United
S. Xerri
-
-
-
1
-
Santa Lucia
Sacha Borg
-
-
-
4
-
Sirens FC
Samir Arab
-
-
-
5
-
Santa Lucia
Samuel Okoh
-
-
-
1
-
Hibernians Paola
Santiago Ferraris
-
-
-
5
-
Valletta FC
Santiago Moracci
-
-
-
1
-
Santa Lucia
Sasha Cachia
-
-
-
4
1
Mosta FC
Sean Cipriott
-
-
-
1
-
Mosta FC
Shedrack Tegwi Thomas
-
-
-
1
-
Mosta FC
Silas Hammanjoda Alfred
-
-
-
1
-
Valletta FC
Simon Zibo
-
-
-
5
-
Birkirkara FC
Sven Xerri
-
-
-
4
1
Santa Lucia
T. Ojo
-
-
-
2
2
Santa Lucia
Temitope Abraham Ojo
-
-
-
3
-
Santa Lucia
Tiago Bettim
-
-
-
5
-
Mosta FC
V. Gonzalo
-
-
-
1
-
Santa Lucia
W. Pereira
-
-
-
1
-
Santa Lucia
Wagner
-
-
-
2
-
Sirens FC
Walter Serrano
-
-
-
1
1
Gudja United
Weder
-
-
-
1
-
Marsaxlokk
Willie Britto
-
-
-
3
-
Mosta FC
Yaren Sözer
-
-
-
2
-
Gudja United
Z. Brincat
-
-
-
1
-
Mosta FC
Z. Scerri
-
-
-
2
-
Marsaxlokk
Zachary Cassar
-
-
-
1
-
Gzira United
Zachary Grech
-
-
-
2
-
Hibernians Paola
Aleksa Mrdja
-
-
-
-
1
Santa Lucia
Alfred Silas
-
-
-
-
1
Valletta FC
B. Farrugia
-
-
-
-
2
Mosta FC
Diakite
-
-
-
-
1
Birkirkara FC
Ivan Bozovic
-
-
-
-
1
Balzan FC
M. S. Angulo Perea
-
-
-
-
1
Gudja United
N. J. Agius
-
-
-
-
1
Birkirkara FC
Nicholas James Agius
-
-
-
-
2
Birkirkara FC
Nnaji C.
-
-
-
-
2
Mosta FC
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program