Germania
[+]
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
161
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
3
Pronosticuri maine
351
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1651
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2263
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
65
Favorite
Liste
[+]
Britanic
32
Top European
64
European
567
American
213
African
78
Asiatic
126
Australijski
43
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
6
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
4
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Germania Regionalliga West
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
09.03.2024
14:00
FC Wegberg-Beeck
5 - 1
FC Schalke II
14:00
Wiedenbrück 2000
3 - 0
Wuppertaler SV
08.03.2024
19:30
Alemannia Aachen
2 - 1
Fortuna Dusseldorf II
19:30
Velbert
2 - 1
Düren Merzenich
06.03.2024
19:30
Rot Weiss Ahlen
1 - 5
SV Rödinghausen
19:00
SV Lippstadt
2 - 1
FC Wegberg-Beeck
03.03.2024
14:00
FC Schalke II
0 - 1
1. FC Koln II
14:00
Wuppertaler SV
3 - 2
Paderborn 07 II
02.03.2024
14:00
SV Rödinghausen
1 - 1
Alemannia Aachen
14:00
Düren Merzenich
3 - 5
Wiedenbrück 2000
14:00
Monchengladbach II
2 - 0
FC Wegberg-Beeck
14:00
Fortuna Dusseldorf II
2 - 0
Gütersloh
14:00
Fortuna Köln
2 - 1
RW Oberhausen
14:00
Rot Weiss Ahlen
1 - 2
SV Lippstadt
14:00
FC Bocholt
4 - 1
Velbert
25.02.2024
14:00
RW Oberhausen
0 - 1
Fortuna Dusseldorf II
24.02.2024
14:00
1. FC Koln II
1 - 1
Monchengladbach II
14:00
Wiedenbrück 2000
0 - 0
FC Bocholt
14:00
SV Lippstadt
2 - 2
Fortuna Köln
14:00
FC Wegberg-Beeck
3 - 1
Wuppertaler SV
14:00
Alemannia Aachen
4 - 0
Gütersloh
14:00
SV Rödinghausen
0 - 0
FC Schalke II
23.02.2024
19:30
Velbert
3 - 2
Rot Weiss Ahlen
19:30
Paderborn 07 II
2 - 0
Düren Merzenich
18.02.2024
14:00
FC Schalke II
2 - 3
Alemannia Aachen
17.02.2024
14:00
Rot Weiss Ahlen
0 - 1
Wiedenbrück 2000
14:00
FC Bocholt
0 - 1
Paderborn 07 II
14:00
Düren Merzenich
3 - 0
FC Wegberg-Beeck
14:00
Monchengladbach II
0 - 1
SV Rödinghausen
14:00
Fortuna Dusseldorf II
3 - 0
SV Lippstadt
14:00
Fortuna Köln
2 - 1
Velbert
16.02.2024
19:30
Wuppertaler SV
2 - 0
1. FC Koln II
19:30
Gütersloh
0 - 4
RW Oberhausen
14.02.2024
19:30
FC Wegberg-Beeck
1 - 5
Fortuna Köln
13.02.2024
19:30
Rot Weiss Ahlen
3 - 2
FC Schalke II
11.02.2024
14:00
1. FC Koln II
0 - 1
Düren Merzenich
10.02.2024
14:00
SV Rödinghausen
0 - 4
Wuppertaler SV
14:00
FC Schalke II
2 - 0
Monchengladbach II
14:00
Alemannia Aachen
3 - 1
RW Oberhausen
14:00
SV Lippstadt
1 - 2
Gütersloh
14:00
Velbert
0 - 5
Fortuna Dusseldorf II
14:00
Wiedenbrück 2000
3 - 1
Fortuna Köln
14:00
Paderborn 07 II
2 - 2
Rot Weiss Ahlen
14:00
FC Wegberg-Beeck
0 - 2
FC Bocholt
06.02.2024
19:30
Velbert
0 - 3
RW Oberhausen
19:30
Wiedenbrück 2000
0 - 2
Gütersloh
04.02.2024
14:00
Fortuna Köln
0 - 0
Paderborn 07 II
03.02.2024
14:00
Monchengladbach II
0 - 4
Alemannia Aachen
14:00
Fortuna Dusseldorf II
0 - 1
Wiedenbrück 2000
14:00
FC Bocholt
2 - 2
1. FC Koln II
14:00
Düren Merzenich
2 - 3
SV Rödinghausen
14:00
Wuppertaler SV
3 - 1
FC Schalke II
14:00
Gütersloh
1 - 2
Velbert
02.02.2024
19:30
RW Oberhausen
1 - 1
SV Lippstadt
27.01.2024
17:30
Monchengladbach II
0 - 0
RW Oberhausen
14:00
Gütersloh
1 - 3
Paderborn 07 II
14:00
Fortuna Dusseldorf II
3 - 2
FC Wegberg-Beeck
10.12.2023
14:00
1. FC Koln II
0 - 2
Rot Weiss Ahlen
09.12.2023
14:00
Alemannia Aachen
2 - 1
SV Lippstadt
14:00
Monchengladbach II
0 - 4
Wuppertaler SV
14:00
Paderborn 07 II
1 - 3
Fortuna Dusseldorf II
14:00
FC Schalke II
3 - 0
Düren Merzenich
14:00
SV Rödinghausen
2 - 0
FC Bocholt
02.12.2023
14:00
Düren Merzenich
3 - 1
Monchengladbach II
14:00
FC Bocholt
0 - 0
FC Schalke II
14:00
Wuppertaler SV
3 - 4
Alemannia Aachen
14:00
RW Oberhausen
2 - 2
Wiedenbrück 2000
01.12.2023
19:30
Fortuna Köln
3 - 3
1. FC Koln II
25.11.2023
14:00
Düren Merzenich
1 - 1
Wuppertaler SV
14:00
FC Bocholt
1 - 0
Monchengladbach II
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program