Franța
[+]
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
404
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
315
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
626
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
54
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
86
American
120
African
20
Asiatic
50
Australijski
10
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Franța National 2
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
16.12.2023
18:00
Feignies Aulnoye
0 - 1
US Créteil-Lusitanos
18:00
FR Haguenau
0 - 1
Besancon RC
16:30
ASC Biesheim
2 - 1
SR Colmar
14:30
Jura Sud
3 - 2
Toulouse B
15.12.2023
20:00
AS Beauvais Oise
2 - 1
CA Bastia
19:30
ASF Andrézieux
1 - 0
Bourgoin Jallieu
19:00
ES Wasquehal
1 - 1
Bourg-Peronnas
19:00
Stade Briochin
0 - 0
US Granville
14:30
La Roche VF
1 - 2
Angouleme CFC
09.12.2023
18:00
Macon
1 - 2
Bourg-Peronnas
02.12.2023
19:00
Chamalières FC
0 - 0
Jura Sud
18:30
Avoine OCC
0 - 2
SO Romorantin
18:00
Bourg-Peronnas
3 - 2
ASC Biesheim
18:00
US Créteil-Lusitanos
2 - 0
FR Haguenau
18:00
Besancon RC
3 - 1
Macon
18:00
Aubagne FC
0 - 0
Le Puy Foot
18:00
EFC Fréjus-St-Raphaël
0 - 0
Olympique Ales
18:00
RC Grasse
1 - 0
Hyeres FC
18:00
Sporting Toulon
0 - 0
AS Cannes
18:00
Toulouse B
0 - 1
ASF Andrézieux
18:00
Blois Foot 41
0 - 0
La Roche VF
18:00
Olympique Saumur
0 - 2
Bourges Foot 18
18:00
FCM Aubervilliers
3 - 1
Stade Briochin
18:00
V. Châteaubriant
0 - 3
US Saint-Malo
18:00
Dinan-Léhon FC
2 - 1
RC France Colombes
18:00
Saint-Quentin
1 - 1
AJ Auxerre B
18:00
FC Fleury 91
0 - 1
AF Bobigny
18:00
SR Colmar
1 - 2
Feignies Aulnoye
18:00
US Boulogne
2 - 1
Vire
18:00
US Granville
2 - 1
FC Lorient B
18:00
Guingamp B
0 - 1
AS Beauvais Oise
17:00
Angouleme CFC
0 - 0
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
15:00
Libourne-Saint-Seurin
1 - 1
Gobelins FC
01.12.2023
20:00
FC Chambly
1 - 0
CA Bastia
19:00
Les Herbiers VF
4 - 1
Bergerac Périgord
25.11.2023
20:00
RC France Colombes
2 - 2
V. Châteaubriant
19:00
Gobelins FC
0 - 0
Les Herbiers VF
18:30
FC Lorient B
2 - 3
FCM Aubervilliers
18:00
Hyeres FC
4 - 1
Bourgoin Jallieu
18:00
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
1 - 2
Blois Foot 41
18:00
ASF Andrézieux
1 - 1
Chamalières FC
18:00
Bergerac Périgord
1 - 0
Olympique Saumur
18:00
Angers B
0 - 3
Angouleme CFC
18:00
La Roche VF
2 - 2
Avoine OCC
18:00
Évian Thonon Gaillard
4 - 1
Toulouse B
18:00
Olympique Ales
2 - 3
Sporting Toulon
18:00
AS Beauvais Oise
0 - 1
US Boulogne
18:00
Jura Sud
2 - 0
EFC Fréjus-St-Raphaël
18:00
AS Cannes
0 - 1
Aubagne FC
18:00
Vire
3 - 1
Dinan-Léhon FC
18:00
Macon
1 - 1
US Créteil-Lusitanos
18:00
AF Bobigny
1 - 1
Besancon RC
18:00
AJ Auxerre B
0 - 0
FC Fleury 91
18:00
SO Romorantin
0 - 3
Libourne-Saint-Seurin
18:00
CA Bastia
2 - 1
Guingamp B
18:00
US Saint-Malo
1 - 1
US Granville
17:00
ES Wasquehal
3 - 3
Saint-Quentin
16:30
ASC Biesheim
0 - 3
AS Furiani-Agliani
16:00
FR Haguenau
2 - 1
SR Colmar
24.11.2023
19:00
Le Puy Foot
2 - 1
RC Grasse
19:00
Stade Briochin
0 - 1
FC Chambly
18.11.2023
18:00
Bourges Foot 18
2 - 2
Blois Foot 41
11.11.2023
19:00
Chamalières FC
2 - 1
Évian Thonon Gaillard
18:30
Avoine OCC
0 - 0
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
18:00
EFC Fréjus-St-Raphaël
0 - 0
ASF Andrézieux
18:00
Olympique Ales
1 - 1
Jura Sud
18:00
RC Grasse
2 - 2
AS Cannes
18:00
Sporting Toulon
1 - 1
Aubagne FC
18:00
Toulouse B
1 - 1
Hyeres FC
18:00
Blois Foot 41
1 - 1
Angers B
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program