Cehia
[+]
Synot liga
Druha Liga
CFL
14
MSFL
1
Pohar CMFS
Division A
3
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
1
Division F
8
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
4
Fotbal
Pronosticuri azi
109
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
100
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
449
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1032
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
30
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
143
American
87
African
39
Asiatic
74
Australijski
38
Internaţional
69
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Cehia Division A
2023/2024
2022/2023
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
30.03.2024
16:30
FC Rokycany
2 - 1
Pribram B
16:30
Otava Katovice
2 - 2
Banik Sokolov
16:30
Spartak Sobeslav
2 - 1
FK Tachov
10:30
FK Komarov
4 - 2
Jindrichuv Hradec
10:15
Aritma Prague
1 - 1
Jiskra Domažlice II
29.03.2024
16:30
SK Klatovy
0 - 2
Petřín Plzeň
14:00
Viktoria Marianske L.
1 - 2
Slavoj Cesky Krumlov
24.03.2024
15:00
Jindrichuv Hradec
1 - 1
FC Rokycany
23.03.2024
15:00
FK Tachov
1 - 1
Otava Katovice
15:00
Pribram B
3 - 2
Spartak Sobeslav
15:00
Horovicko
1 - 0
FK Komarov
10:15
Banik Sokolov
2 - 1
Viktoria Marianske L.
10:15
Petřín Plzeň
1 - 1
Aritma Prague
10:15
Slavoj Cesky Krumlov
4 - 0
SK Klatovy
16.03.2024
15:00
Spartak Sobeslav
0 - 0
Jindrichuv Hradec
15:00
FC Rokycany
4 - 1
Horovicko
15:00
Senco Doubravka
2 - 2
Petřín Plzeň
15:00
SK Klatovy
1 - 3
Banik Sokolov
15:00
FK Tachov
0 - 0
Pribram B
15:00
Otava Katovice
1 - 0
Viktoria Marianske L.
10:30
FK Komarov
3 - 1
Jiskra Domažlice II
10:15
Aritma Prague
0 - 0
Slavoj Cesky Krumlov
10.03.2024
14:30
Jindrichuv Hradec
3 - 2
FK Tachov
10:30
Jiskra Domažlice II
1 - 0
FC Rokycany
09.03.2024
14:30
Pribram B
0 - 0
Otava Katovice
14:30
Horovicko
1 - 2
Spartak Sobeslav
10:15
Banik Sokolov
3 - 3
Aritma Prague
10:15
Viktoria Marianske L.
1 - 1
SK Klatovy
10:15
Petřín Plzeň
1 - 0
FK Komarov
10:15
Slavoj Cesky Krumlov
1 - 2
Senco Doubravka
17.11.2023
13:30
Petřín Plzeň
3 - 0
FK Tachov
12.11.2023
10:00
Pribram B
0 - 4
Horovicko
11.11.2023
14:00
FK Tachov
3 - 1
Jiskra Domažlice II
14:00
Senco Doubravka
1 - 1
Viktoria Marianske L.
14:00
Jindrichuv Hradec
1 - 4
Otava Katovice
14:00
FC Rokycany
0 - 2
Slavoj Cesky Krumlov
14:00
Spartak Sobeslav
1 - 1
Petřín Plzeň
10:30
FK Komarov
2 - 3
Banik Sokolov
10:15
Aritma Prague
4 - 2
SK Klatovy
05.11.2023
10:30
Jiskra Domažlice II
4 - 0
Pribram B
04.11.2023
14:00
Horovicko
1 - 0
Jindrichuv Hradec
14:00
SK Klatovy
2 - 2
Senco Doubravka
14:00
Otava Katovice
1 - 1
Aritma Prague
14:00
Slavoj Cesky Krumlov
0 - 2
Spartak Sobeslav
11:15
Viktoria Marianske L.
1 - 2
FK Komarov
10:15
Banik Sokolov
5 - 0
FC Rokycany
29.10.2023
14:30
Jindrichuv Hradec
4 - 1
Jiskra Domažlice II
10:00
Pribram B
0 - 3
Petřín Plzeň
28.10.2023
14:30
FK Tachov
4 - 0
Slavoj Cesky Krumlov
14:30
Horovicko
2 - 0
Otava Katovice
14:30
Spartak Sobeslav
2 - 2
Banik Sokolov
14:30
Senco Doubravka
2 - 2
Aritma Prague
14:30
FC Rokycany
0 - 3
Viktoria Marianske L.
10:30
FK Komarov
3 - 1
SK Klatovy
22.10.2023
10:30
Jiskra Domažlice II
1 - 1
Horovicko
21.10.2023
15:30
Otava Katovice
2 - 1
Senco Doubravka
15:30
Slavoj Cesky Krumlov
3 - 3
Pribram B
15:30
SK Klatovy
2 - 2
FC Rokycany
13:30
Viktoria Marianske L.
3 - 0
Spartak Sobeslav
10:15
Aritma Prague
0 - 0
FK Komarov
10:15
Banik Sokolov
0 - 0
FK Tachov
10:15
Petřín Plzeň
4 - 2
Jindrichuv Hradec
15.10.2023
16:00
Jindrichuv Hradec
2 - 1
Slavoj Cesky Krumlov
14:00
FK Tachov
0 - 4
Viktoria Marianske L.
14.10.2023
16:00
Spartak Sobeslav
5 - 1
SK Klatovy
16:00
FC Rokycany
0 - 2
Aritma Prague
16:00
Horovicko
2 - 4
Petřín Plzeň
16:00
Pribram B
1 - 1
Banik Sokolov
10:30
Jiskra Domažlice II
4 - 2
Otava Katovice
10:30
FK Komarov
2 - 0
Senco Doubravka
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program