Bulgaria
[+]
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
9
Third League - South-West
9
Third League - North-East
5
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
589
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
4
Pronosticuri maine
444
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1248
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
146
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
4
European
165
American
168
African
78
Asiatic
101
Australijski
40
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Bulgaria A Grupa
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
31.05.2024
19:00
CSKA-Sofia
0 - 2
CSKA 1948
30.05.2024
18:00
Botev Vratsa
1 - 1
Marek
27.05.2024
19:00
Slavia Sofia
0 - 2
CSKA 1948
19:00
Botev Plovdiv
0 - 1
Arda Kardzhali
26.05.2024
19:30
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
CSKA-Sofia
19:30
Cherno More Varna
3 - 1
Krumovgrad
17:00
Levski Sofia
1 - 0
Ludogorets
25.05.2024
19:30
Hebar Pazardzhik
3 - 1
Etar Veliko Tarnovo
19:30
Lokomotiv Sofia
1 - 0
Pirin Blagoevgrad
19:30
Botev Vratsa
1 - 0
Beroe Stara Zagora
23.05.2024
19:15
CSKA-Sofia
0 - 1
Cherno More Varna
16:45
CSKA 1948
2 - 1
Botev Plovdiv
14:15
Arda Kardzhali
3 - 1
Slavia Sofia
22.05.2024
17:30
Ludogorets
3 - 0
Lokomotiv Plovdiv
15:00
Krumovgrad
0 - 1
Levski Sofia
21.05.2024
20:00
Pirin Blagoevgrad
0 - 0
Hebar Pazardzhik
17:45
Beroe Stara Zagora
0 - 3
Lokomotiv Sofia
15:30
Etar Veliko Tarnovo
1 - 1
Botev Vratsa
20.05.2024
19:15
Slavia Sofia
3 - 1
Botev Plovdiv
16:45
Arda Kardzhali
0 - 0
CSKA 1948
19.05.2024
19:30
Cherno More Varna
4 - 0
Ludogorets
18.05.2024
19:15
Lokomotiv Plovdiv
1 - 2
Levski Sofia
16:45
CSKA-Sofia
2 - 2
Krumovgrad
17.05.2024
19:15
Hebar Pazardzhik
0 - 1
Beroe Stara Zagora
16:45
Lokomotiv Sofia
1 - 1
Botev Vratsa
14:15
Pirin Blagoevgrad
2 - 2
Etar Veliko Tarnovo
13.05.2024
19:15
Botev Vratsa
1 - 0
Hebar Pazardzhik
16:45
Etar Veliko Tarnovo
1 - 1
Lokomotiv Sofia
12.05.2024
18:30
Levski Sofia
0 - 0
Cherno More Varna
16:00
Beroe Stara Zagora
2 - 0
Pirin Blagoevgrad
11.05.2024
18:30
Ludogorets
3 - 1
CSKA-Sofia
16:00
Arda Kardzhali
2 - 1
Botev Plovdiv
10.05.2024
18:15
Krumovgrad
4 - 1
Lokomotiv Plovdiv
15:45
CSKA 1948
0 - 2
Slavia Sofia
06.05.2024
19:15
Botev Plovdiv
0 - 0
CSKA 1948
16:45
Slavia Sofia
0 - 0
Arda Kardzhali
29.04.2024
19:15
Beroe Stara Zagora
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
16:45
CSKA 1948
1 - 1
Arda Kardzhali
28.04.2024
19:15
Cherno More Varna
1 - 0
Lokomotiv Plovdiv
16:45
Ludogorets
3 - 3
Krumovgrad
14:15
Hebar Pazardzhik
0 - 2
Lokomotiv Sofia
27.04.2024
18:00
Botev Plovdiv
0 - 1
Slavia Sofia
15:15
CSKA-Sofia
3 - 1
Levski Sofia
26.04.2024
19:00
Pirin Blagoevgrad
1 - 2
Botev Vratsa
21.04.2024
19:15
Arda Kardzhali
2 - 3
CSKA-Sofia
16:45
Lokomotiv Sofia
0 - 4
Botev Plovdiv
14:15
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
CSKA 1948
20.04.2024
19:15
Levski Sofia
1 - 0
Beroe Stara Zagora
16:45
Hebar Pazardzhik
0 - 3
Ludogorets
14:15
Pirin Blagoevgrad
0 - 0
Cherno More Varna
19.04.2024
19:00
Krumovgrad
2 - 0
Slavia Sofia
16:30
Botev Vratsa
2 - 0
Etar Veliko Tarnovo
15.04.2024
19:00
Ludogorets
2 - 0
Arda Kardzhali
16:30
CSKA 1948
2 - 1
Lokomotiv Sofia
14.04.2024
18:30
Beroe Stara Zagora
2 - 2
Lokomotiv Plovdiv
16:00
Etar Veliko Tarnovo
0 - 0
Krumovgrad
13.04.2024
19:15
Cherno More Varna
3 - 1
Levski Sofia
16:45
Slavia Sofia
3 - 1
Hebar Pazardzhik
12.04.2024
19:15
CSKA-Sofia
1 - 2
Pirin Blagoevgrad
16:45
Botev Plovdiv
2 - 0
Botev Vratsa
11.04.2024
17:45
CSKA 1948
0 - 1
Ludogorets
09.04.2024
17:30
Lokomotiv Sofia
1 - 0
Beroe Stara Zagora
08.04.2024
18:30
Lokomotiv Plovdiv
1 - 0
Cherno More Varna
16:00
Botev Vratsa
0 - 0
Krumovgrad
07.04.2024
19:15
Pirin Blagoevgrad
0 - 2
Ludogorets
16:45
Botev Plovdiv
0 - 0
CSKA 1948
13:45
Levski Sofia
0 - 2
CSKA-Sofia
06.04.2024
19:15
Arda Kardzhali
2 - 1
Slavia Sofia
16:45
Hebar Pazardzhik
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
04.04.2024
18:30
Cherno More Varna
3 - 0
Lokomotiv Sofia
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program