Austria
[+]
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
5
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2491
[+]
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
9
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
451
[+]
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
978
[+]
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1517
[+]
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
[+]
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
82
Favorite
Liste
[+]
Britanic
177
Top European
63
European
745
American
177
African
73
Asiatic
169
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Kelly
Bundesliga - Etapa 24, Championship Group
At1
LASK Linz
Austria Klagenfurt
31/03/2024 13:30
45
29
26
1
2
-
0
2 - 0
2.28
18°
1.60
1.60
3.80
5.25
no
no
no
At1
Hartberg
Rapid Wien
31/03/2024 13:30
25
40
35
X
1
-
1
1 - 1
2.46
20°
3.75
2.90
3.75
2.20
no
no
no
0.18
At1
Sturm Graz
RB Salzburg
31/03/2024 16:00
24
27
49
2
0
-
2
0 - 2
2.24
19°
2.20
3.00
3.50
2.20
no
no
no
0.07
At1
Austria Wien
Blau Weiss Linz
29/03/2024 19:30
71
21
8
1
3
-
0
3 - 0
2.75
16°
1.67
1.67
3.60
4.75
no
no
no
0.28
At1
Wolfsberger AC
SCR Altach
30/03/2024 17:00
35
44
21
X
1
-
1
1 - 1
2.05
18°
3.25
2.38
3.25
2.88
no
no
no
0.19
At1
Austria Lustenau
WSG Tirol
30/03/2024 17:00
37
29
34
1
2
-
1
2 - 1
2.67
18°
2.75
2.75
3.75
2.25
no
no
no
0.01
Erste Division - Etapa 22
At2
Leoben
Kapfenberg
29/03/2024 18:10
46
32
23
1
2
-
0
2 - 0
2.15
6°
1.55
1.55
4.00
5.00
no
no
no
At2
St Polten
SKU Amstetten
29/03/2024 18:10
61
12
27
1
3
-
0
3 - 0
2.53
13°
1.40
1.40
5.00
5.50
no
no
no
At2
SV Ried
Grazer AK
29/03/2024 20:30
26
32
42
2
1
-
2
1 - 2
3.53
11°
2.75
2.30
3.40
2.75
no
no
no
0.09
At2
FC Dornbirn
SV Horn II
30/03/2024 14:30
24
15
61
2
0
-
3
0 - 3
2.83
14°
2.30
2.63
3.40
2.30
no
no
no
0.31
At2
SV Lafnitz
Bregenz
30/03/2024 14:30
33
22
45
2
1
-
3
1 - 3
3.83
18°
2.80
2.20
3.50
2.80
no
no
no
0.14
At2
Sturm Graz II
Admira
31/03/2024 09:30
24
28
48
2
1
-
2
1 - 2
3.00
16°
1.75
3.80
3.80
1.75
no
no
no
At2
SV Stripfing/Angern
First Vienna
31/03/2024 09:30
29
38
33
X
0
-
0
0 - 0
2.46
18°
3.50
2.80
3.50
2.20
no
no
no
0.13
At2
FC Liefering
Floridsdorfer AC
31/03/2024 11:30
26
28
46
2
1
-
3
1 - 3
3.22
14°
2.38
2.60
3.50
2.38
no
no
no
0.07
OFB Pokal - Quarter-finals
AuC
LASK Linz
RB Salzburg
02/02/2024 18:00
24
39
37
X
1
-
1
1 - 1
2.14
7°
3.50
3.20
3.50
2.05
no
no
no
FT
2 - 3
(1 - 2)
0.15
AuC
Sturm Graz
Austria Wien
02/02/2024 20:30
47
24
29
1
3
-
1
3 - 1
2.50
6°
1.65
1.65
3.80
4.50
no
no
no
FT
2 - 0
(2 - 0)
AuC
Leoben
SCR Altach
03/02/2024 19:15
31
34
35
2
1
-
2
1 - 2
2.73
6°
1.80
4.00
3.75
1.80
no
no
no
FT
2 - 1
(1 - 1)
AuC
Rapid Wien
St Polten
04/02/2024 18:10
38
34
28
1
2
-
1
2 - 1
2.90
11°
1.36
1.36
5.00
7.00
no
no
no
FT
3 - 1
(1 - 1)
Regionalliga East - Etapa 21
AtE
ASV Drassburg
SC Neusiedl
29/03/2024 19:00
26
28
46
2
1
-
2
1 - 2
2.84
15°
-
-
-
-
AtE
FC Mannsdorf
Team Wiener Linien
29/03/2024 19:00
48
34
18
1
2
-
0
2 - 0
2.32
13°
1.44
1.44
4.33
5.00
no
no
no
AtE
Ardagger
Wiener SK
29/03/2024 19:30
32
27
40
2
0
-
2
0 - 2
1.00
-
-
-
-
AtE
FCM Traiskirchen
Rapid Wien II
29/03/2024 19:30
27
36
37
2
1
-
2
1 - 2
2.57
15°
2.25
2.63
3.50
2.25
no
no
no
AtE
Kremser SC
Oberwart / Rotenturm
29/03/2024 19:30
62
21
17
1
1
-
0
1 - 0
2.00
13°
1.40
1.40
4.50
5.50
no
no
no
AtE
SR Donaufeld Wien
Favoritner AC
30/03/2024 15:00
55
27
18
1
3
-
1
3 - 1
3.15
22°
1.62
1.62
4.00
4.00
no
no
no
AtE
Austria Wien II
FC Mauerwerk
30/03/2024 16:00
53
32
15
1
3
-
1
3 - 1
3.17
22°
1.44
1.44
4.20
5.50
no
no
no
AtE
Wiener Viktoria
SV Leobendorf
30/03/2024 16:00
26
38
36
X
2
-
2
2 - 2
2.94
22°
3.25
2.60
3.25
2.38
no
no
no
Regionalliga Central - Etapa 20
AtC
FC Gleisdorf 09
Wolfsberger AC II
29/03/2024 19:00
34
35
31
X
2
-
2
2 - 2
3.32
12°
4.00
1.57
4.00
4.33
no
no
no
0.13
AtC
Wallern / Marienkirchen
ASK Klagenfurt
29/03/2024 19:00
63
16
21
1
4
-
2
4 - 2
5.25
-
-
-
-
AtC
TuS Bad Gleichenberg
ASK Voitsberg
29/03/2024 19:00
12
16
72
2
1
-
3
1 - 3
3.83
13°
1.33
7.00
4.75
1.33
no
no
no
AtC
SC Weiz
USV Allerheiligen
29/03/2024 19:00
33
28
38
2
1
-
3
1 - 3
3.56
9°
-
-
-
-
AtC
Union Gurten
St Anna am Aigen
30/03/2024 15:30
35
33
32
1
2
-
1
2 - 1
2.52
21°
-
-
-
-
AtC
Ried II
Vorwärts Steyr
30/03/2024 17:00
24
16
60
2
1
-
2
1 - 2
3.38
20°
-
-
-
-
AtC
LASK Juniors
Union Vöcklamarkt
31/03/2024 02:00
61
25
14
1
2
-
0
2 - 0
2.46
10°
-
-
-
-
AtC
WSC Hertha
DSC
31/03/2024 02:00
44
31
25
1
3
-
1
3 - 1
3.55
10°
-
-
-
-
Regionalliga West Tyrol - Etapa 33, Relegation Group
AuT
SV Wörgl
SV Hall
16/06/2023 19:30
58
19
23
1
3
-
0
3 - 0
2.96
13°
-
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
AuT
Wattens II
Kundl SC
16/06/2023 19:30
53
23
25
1
3
-
1
3 - 1
3.25
16°
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Regionalliga West Salzburg - Etapa 32, Placement Group
AtS
Austria Salzburg
SV Wals-Grünau
10/06/2023 17:00
56
23
21
1
3
-
1
3 - 1
3.42
17°
-
-
-
-
FT
1 - 5
(1 - 1)
AtS
Kuchl
SV Seekirchen
10/06/2023 17:00
40
24
36
1
3
-
1
3 - 1
4.11
21°
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
AtS
SC Golling
Salzburger AK
10/06/2023 17:00
44
27
29
1
3
-
1
3 - 1
3.75
23°
-
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 1)
Regionalliga West Vorarlberg - Etapa 31, Relegation Group
AtV
Rheindorf Altach II
FC Egg
10/06/2023 17:00
68
18
15
1
3
-
2
3 - 2
4.75
23°
-
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
AtV
Admira Dornbirn
SC Rothis
10/06/2023 17:00
29
17
54
2
1
-
3
1 - 3
4.00
24°
-
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
AtV
Lauterach
Göfis
10/06/2023 17:00
28
46
26
X
2
-
2
2 - 2
5.17
24°
-
-
-
-
FT
7 - 3
(4 - 3)
AtV
FC Wolfurt
RW Rankweil
10/06/2023 17:00
43
30
28
1
3
-
1
3 - 1
3.39
24°
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
AtV
Rotenberg
Dornbirner SV
10/06/2023 17:00
29
38
34
X
2
-
2
2 - 2
3.07
21°
-
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 1)
Landesliga Vorarlberg - Etapa 14
AtL
Austria Lustenau II
Hörbranz
30/03/2024 11:00
40
23
37
1
2
-
1
2 - 1
2.67
15°
-
-
-
-
AtL
Lauterach
Göfis
30/03/2024 14:30
52
31
16
1
3
-
2
3 - 2
4.13
19°
-
-
-
-
AtL
FC Egg
Lochau
30/03/2024 15:00
36
23
41
2
1
-
3
1 - 3
4.10
13°
-
-
-
-
AtL
Höchst
FC Hard
30/03/2024 15:00
30
31
39
2
1
-
3
1 - 3
3.86
18°
-
-
-
-
AtL
Nenzing
FC Lustenau
30/03/2024 15:00
36
25
39
2
1
-
2
1 - 2
2.98
8°
-
-
-
-
AtL
Admira Dornbirn
Andelsbuch
30/03/2024 15:00
59
27
14
1
3
-
2
3 - 2
5.08
18°
-
-
-
-
AtL
FC Alberschwende
Rotenberg
30/03/2024 16:00
27
12
61
2
2
-
3
2 - 3
3.75
17°
-
-
-
-
Landesliga Wien - Etapa 20
AtL
FV Austria XIII
Red Star-Penzing
06/04/2024 16:00
25
27
48
2
1
-
2
1 - 2
2.88
15°
-
-
-
-
AtL
SV Schwechat
SV Donau
07/04/2024 02:00
22
25
54
2
0
-
1
0 - 1
2.03
15°
-
-
-
-
AtL
FC 1980 Wien
Hellas Kagran
07/04/2024 02:00
53
14
33
1
3
-
1
3 - 1
3.67
15°
-
-
-
-
AtL
Gerasdorf Stammersdorf
FC Stadlau
07/04/2024 02:00
31
26
43
2
1
-
2
1 - 2
2.50
15°
-
-
-
-
AtL
Simmeringer SC
Slovan HAC
07/04/2024 02:00
19
15
66
2
1
-
3
1 - 3
3.50
15°
-
-
-
-
AtL
Dinamo Helfort
Mannswörth
07/04/2024 02:00
54
27
19
1
4
-
1
4 - 1
2.60
15°
-
-
-
-
AtL
Union Mauer
Wienerberg
07/04/2024 02:00
61
25
15
1
2
-
1
2 - 1
2.69
15°
-
-
-
-
AtL
ASV 13
Vorwärts Brigittenau
07/04/2024 02:00
37
34
29
1
3
-
1
3 - 1
3.94
15°
-
-
-
-
Landesliga Burgenland - Etapa 20
AtL
Parndorf
Halbturn
29/03/2024 19:30
73
19
8
1
4
-
1
4 - 1
4.13
15°
1.07
1.07
11.00
21.00
no
no
no
AtL
SC Bad Sauerbrunn
Edelserpentin
29/03/2024 19:30
49
38
13
1
3
-
2
3 - 2
2.88
14°
1.73
1.73
4.00
3.25
no
no
no
AtL
Leithaprodersdorf
Deutschkreutz
29/03/2024 19:30
58
27
15
1
3
-
1
3 - 1
4.19
14°
-
-
-
-
AtL
Marz
SV Rudersdorf
29/03/2024 19:30
48
32
20
1
2
-
0
2 - 0
2.00
14°
-
-
-
-
AtL
SC Pinkafeld
Schattendorf
29/03/2024 20:00
57
24
19
1
3
-
1
3 - 1
4.33
12°
-
-
-
-
AtL
Horitschon
St. Margarethen
30/03/2024 15:00
36
31
33
1
3
-
1
3 - 1
3.59
19°
-
-
-
-
AtL
Klingenbach
Kohfidisch
30/03/2024 15:30
38
35
27
1
2
-
1
2 - 1
2.88
20°
-
-
-
-
AtL
Ritzing
ASV Siegendorf
30/03/2024 17:00
13
29
58
2
0
-
1
0 - 1
1.73
19°
-
-
-
-
Cancl.
Landesliga Niederösterreich - Etapa 19
AtL
Kilb
Langenrohr
29/03/2024 19:30
51
24
25
1
2
-
1
2 - 1
2.64
12°
-
-
-
-
AtL
Zwettl
Kottingbrunn
29/03/2024 19:30
40
31
29
1
2
-
0
2 - 0
2.33
11°
-
-
-
-
AtL
Ortmann
Schrems
29/03/2024 19:30
33
22
45
2
2
-
3
2 - 3
2.83
14°
-
-
-
-
AtL
Wiener Neustadt
Korneuburg
29/03/2024 20:00
42
20
38
1
3
-
2
3 - 2
3.00
14°
-
-
-
-
AtL
St. Peter
SC Retz
30/03/2024 15:30
35
27
38
2
1
-
2
1 - 2
4.00
16°
-
-
-
-
AtL
SKN St. Polten II
Waidhofen/Thaya
30/03/2024 16:00
62
16
21
1
3
-
0
3 - 0
3.52
20°
-
-
-
-
AtL
Haitzendorf
SV Gloggnitz
31/03/2024 16:00
19
16
65
2
0
-
2
0 - 2
2.42
19°
-
-
-
-
AtL
USC Rohrbach
Scheiblingkirchen
31/03/2024 16:30
36
38
25
X
2
-
2
2 - 2
3.50
19°
-
-
-
-
Landesliga Oberösterreich - Etapa 20
AtL
Weißkirchen / Allhaming
Ostermiething
28/03/2024 19:30
34
45
21
X
4
-
4
4 - 4
3.29
6°
-
-
-
-
AtL
Union Perg
Union Edelweiss
29/03/2024 18:00
38
27
36
1
2
-
1
2 - 1
2.51
12°
-
-
-
-
AtL
ASKÖ Oedt
Vortuna Bad Leonfelden
29/03/2024 19:00
45
11
44
1
3
-
2
3 - 2
2.75
12°
-
-
-
-
AtL
Bad Schallerbach
GW Micheldorf
29/03/2024 19:00
40
23
37
1
3
-
1
3 - 1
3.04
11°
1.73
1.73
4.00
3.25
no
no
no
AtL
SPG Kornspitz Pregarten
Friedburg / Pöndorf
30/03/2024 15:00
28
27
45
2
1
-
2
1 - 2
2.96
21°
-
-
-
-
AtL
St. Valentin
Mondsee
30/03/2024 15:30
32
24
43
2
1
-
2
1 - 2
2.71
21°
-
-
-
-
AtL
Wohnbau Dietach
Bad Ischl
30/03/2024 15:30
60
21
19
1
4
-
0
4 - 0
4.29
20°
-
-
-
-
AtL
FC Wels
Sankt Martin
30/03/2024 16:30
20
17
63
2
1
-
3
1 - 3
4.13
20°
-
-
-
-
Landesliga Steiermark - Etapa 19
AtL
Union Gamlitz
Wildon
28/03/2024 19:00
32
43
26
X
2
-
2
2 - 2
3.31
10°
3.60
2.20
3.60
2.63
no
no
no
FT
2 - 3
(0 - 1)
0.21
AtL
Lebring
Schladming
28/03/2024 19:00
54
24
22
1
3
-
1
3 - 1
3.25
11°
1.83
1.83
3.80
3.25
no
no
no
FT
1 - 4
(0 - 2)
AtL
Fehring
Ilz
29/03/2024 19:00
66
16
18
1
2
-
0
2 - 0
2.33
14°
1.30
1.30
5.50
6.00
no
no
no
AtL
Frauental
TuS Heiligenkreuz
29/03/2024 19:00
26
30
45
2
1
-
3
1 - 3
3.17
9°
1.50
3.75
5.50
1.50
no
no
no
AtL
Koflach
SC Bruck an der Mur
29/03/2024 19:00
47
33
20
1
3
-
1
3 - 1
4.00
-
-
-
-
AtL
Tillmitsch
SC Kalsdorf
29/03/2024 19:00
61
14
24
1
2
-
1
2 - 1
2.63
4°
1.40
1.40
4.20
6.00
no
no
no
AtL
Lafnitz II
Fürstenfeld
29/03/2024 19:00
41
33
26
1
2
-
1
2 - 1
3.63
12°
-
-
-
-
AtL
FSC Hochegger Dächer
Gnas
30/03/2024 16:00
59
13
28
1
2
-
1
2 - 1
3.00
20°
-
-
-
-
Landesliga Tirol - Etapa 20
AtL
Kematen
Telfs
28/03/2024 19:00
27
22
51
2
2
-
4
2 - 4
3.88
-
-
-
-
AtL
Wattens II
Kundl SC
29/03/2024 19:00
64
19
17
1
3
-
1
3 - 1
3.88
8°
1.18
1.18
6.00
10.00
no
no
no
AtL
Fügen
Völs
29/03/2024 19:00
41
31
28
1
3
-
1
3 - 1
3.13
8°
-
-
-
-
AtL
FC Kitzbühel
Volders
29/03/2024 19:30
22
30
47
2
1
-
2
1 - 2
2.50
6°
-
-
-
-
AtL
TSV St. Johann
Innsbrucker AC
30/03/2024 02:00
55
18
27
1
3
-
1
3 - 1
3.83
8°
-
-
-
-
AtL
Ebbs
SV Wörgl
30/03/2024 16:00
79
12
9
1
3
-
0
3 - 0
3.75
17°
-
-
-
-
Landesliga Salzburg - Etapa 18
AtL
Grödig
Siezenheim
29/03/2024 18:00
46
45
9
1
2
-
0
2 - 0
2.00
5°
1.17
1.17
6.50
10.00
no
no
no
AtL
SV Seekirchen
Bramberg
29/03/2024 18:00
52
35
13
1
3
-
1
3 - 1
3.75
9°
-
-
-
-
AtL
USC Eugendorf
Salzburger AK
29/03/2024 19:00
49
22
29
1
2
-
1
2 - 1
2.63
9°
-
-
-
-
AtL
Puch
Union Henndorf
29/03/2024 19:00
60
24
16
1
3
-
0
3 - 0
4.17
10°
-
-
-
-
AtL
Adnet
SC Golling
29/03/2024 19:00
28
22
49
2
1
-
3
1 - 3
3.43
7°
-
-
-
-
AtL
Bürmoos
UFC Hallein
29/03/2024 19:00
23
37
39
2
1
-
2
1 - 2
2.83
9°
-
-
-
-
AtL
Kuchl
SV Strasswalchen
29/03/2024 19:30
64
15
21
1
5
-
1
5 - 1
5.13
7°
-
-
-
-
AtL
Thalgau
USK Anif
30/03/2024 14:00
44
41
16
1
3
-
1
3 - 1
3.75
19°
-
-
-
-
Landesliga Kärnten - Etapa 18
AtL
Völkermarkter ST
SAK Klagenfurt
28/03/2024 19:00
45
30
25
1
2
-
1
2 - 1
3.39
7°
2.05
2.05
3.25
3.10
no
no
no
FT
3 - 3
(2 - 1)
AtL
ATSV Wolfsberg
Kraig
28/03/2024 19:00
66
20
14
1
4
-
0
4 - 0
3.50
8°
2.15
2.15
3.50
2.75
no
no
no
FT
2 - 1
(1 - 0)
0.36
AtL
FC Lendorf
Donau Klagenfurt
28/03/2024 19:00
21
59
20
X
1
-
1
1 - 1
2.13
-1°
-
-
-
-
AtL
Klagenfurter AC 1909
Bleiburg
28/03/2024 19:09
31
23
47
2
1
-
2
1 - 2
2.68
8°
1.57
4.33
4.00
1.57
no
no
no
FT
1 - 0
(0 - 0)
AtL
ATUS Ferlach
SK Treibach
30/03/2024 14:00
24
26
50
2
1
-
2
1 - 2
2.92
18°
-
-
-
-
AtL
Austria Klagenfurt II
St. Jakob Rosental
30/03/2024 15:00
54
27
19
1
2
-
0
2 - 0
2.17
-
-
-
-
AtL
ASKÖ Köttmannsdorf
Spittal/Drau
31/03/2024 13:00
32
37
30
X
2
-
2
2 - 2
3.50
15°
-
-
-
-
AtL
Velden
Landskron
31/03/2024 14:00
57
33
9
1
3
-
1
3 - 1
3.33
-
-
-
-
Regionalliga West Promotion - Etapa 10
ARP
SVG Reichenau
Pinzgau Saalfelden
10/06/2023 14:30
20
47
33
X
2
-
2
2 - 2
3.50
26°
3.60
3.20
3.60
1.91
no
no
no
FT
2 - 1
(1 - 0)
0.27
ARP
Bregenz
Bischofshofen
10/06/2023 17:00
24
34
42
2
1
-
2
1 - 2
2.50
24°
-
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
ARP
VfB Hohenems
Kufstein
10/06/2023 17:00
34
24
42
2
1
-
3
1 - 3
3.67
22°
-
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
Regionalliga West - Etapa 19
AtW
Silz / Mötz
SC Imst
29/03/2024 18:00
38
29
33
1
3
-
1
3 - 1
3.85
8°
-
-
-
-
AtW
Pinzgau Saalfelden
FC Wolfurt
29/03/2024 18:30
80
12
8
1
3
-
0
3 - 0
4.38
7°
-
-
-
-
AtW
SC Schwaz
TSV St. Johann
29/03/2024 19:00
44
39
17
1
2
-
0
2 - 0
1.91
6°
-
-
-
-
AtW
Kufstein
RW Rankweil
30/03/2024 14:00
60
14
26
1
3
-
0
3 - 0
3.96
18°
-
-
-
-
AtW
SV Wals-Grünau
VfB Hohenems
30/03/2024 15:00
15
26
59
2
1
-
3
1 - 3
3.10
18°
1.73
3.50
4.00
1.73
no
no
no
AtW
Bischofshofen
Austria Salzburg
30/03/2024 15:00
36
24
40
2
1
-
3
1 - 3
3.07
12°
-
-
-
-
AtW
Dornbirner SV
SVG Reichenau
30/03/2024 16:00
17
23
60
2
1
-
2
1 - 2
2.63
18°
1.62
4.00
4.00
1.62
no
no
no
AtW
SC Rothis
Rheindorf Altach II
30/03/2024 16:00
32
33
35
2
0
-
2
0 - 2
2.23
17°
-
-
-
-
<
Martie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"2":"Februarie 2024","3":"Martie 2024","4":"Aprilie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program