Australia
[+]
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
52
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
20
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
209
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
558
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
14
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
95
American
94
African
1
Asiatic
64
Australijski
38
Internaţional
4
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Australia Npl Western Australia
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
29.06.2024
09:00
Bayswater City
1 - 4
Stirling Lions
09:00
Inglewood United
4 - 1
Perth SC
09:00
Perth Glory Youth
3 - 4
Balcatta
09:00
ECU Joondalup
3 - 1
Armadale SC
09:00
Floreat Athena
4 - 2
Western Knights
09:00
Fremantle City
4 - 2
Olympic Kingsway
22.06.2024
11:00
Stirling Lions
3 - 1
Perth SC
09:00
Olympic Kingsway
3 - 1
Bayswater City
09:00
Armadale SC
3 - 1
Fremantle City
09:00
Floreat Athena
0 - 1
Perth Glory Youth
09:00
Balcatta
1 - 3
ECU Joondalup
09:00
Western Knights
1 - 1
Inglewood United
15.06.2024
09:00
Perth SC
2 - 1
Western Knights
09:00
Olympic Kingsway
3 - 0
Stirling Lions
09:00
Floreat Athena
3 - 4
ECU Joondalup
09:00
Fremantle City
0 - 1
Balcatta
09:00
Bayswater City
3 - 3
Armadale SC
09:00
Perth Glory Youth
1 - 6
Inglewood United
08.06.2024
13:15
Perth Glory Youth
3 - 3
Perth SC
11:00
Stirling Lions
1 - 0
Western Knights
09:00
Armadale SC
1 - 2
Olympic Kingsway
09:00
Balcatta
0 - 2
Bayswater City
09:00
Floreat Athena
1 - 2
Fremantle City
09:00
ECU Joondalup
2 - 0
Inglewood United
01.06.2024
12:00
Perth SC
1 - 4
ECU Joondalup
09:00
Armadale SC
5 - 0
Stirling Lions
09:00
Perth Glory Youth
2 - 5
Western Knights
09:00
Olympic Kingsway
2 - 0
Balcatta
09:00
Bayswater City
1 - 1
Floreat Athena
09:00
Inglewood United
0 - 3
Fremantle City
25.05.2024
09:00
Inglewood United
0 - 3
Bayswater City
09:00
Balcatta
1 - 0
Armadale SC
09:00
Fremantle City
4 - 3
Perth SC
09:00
ECU Joondalup
2 - 1
Western Knights
09:00
Floreat Athena
0 - 1
Olympic Kingsway
09:00
Perth Glory Youth
0 - 1
Stirling Lions
18.05.2024
11:00
Perth Glory Youth
0 - 1
ECU Joondalup
09:00
Armadale SC
3 - 0
Floreat Athena
09:00
Western Knights
0 - 3
Fremantle City
09:00
Balcatta
0 - 3
Stirling Lions
17.05.2024
13:00
Olympic Kingsway
3 - 1
Inglewood United
13:00
Perth SC
3 - 3
Bayswater City
04.05.2024
09:00
Olympic Kingsway
5 - 0
Perth SC
09:00
Western Knights
1 - 1
Bayswater City
09:00
Inglewood United
1 - 4
Armadale SC
09:00
Fremantle City
2 - 1
Perth Glory Youth
09:00
Floreat Athena
2 - 1
Balcatta
09:00
Stirling Lions
0 - 1
ECU Joondalup
20.04.2024
09:00
Western Knights
3 - 3
Olympic Kingsway
09:00
Bayswater City
5 - 2
Perth Glory Youth
09:00
Armadale SC
1 - 1
Perth SC
09:00
ECU Joondalup
2 - 3
Fremantle City
09:00
Floreat Athena
2 - 0
Stirling Lions
09:00
Balcatta
3 - 1
Inglewood United
13.04.2024
09:00
Stirling Lions
4 - 2
Fremantle City
09:00
Inglewood United
0 - 5
Floreat Athena
09:00
Bayswater City
0 - 3
ECU Joondalup
09:00
Perth SC
2 - 1
Balcatta
09:00
Olympic Kingsway
6 - 3
Perth Glory Youth
09:00
Western Knights
1 - 1
Armadale SC
06.04.2024
09:00
Inglewood United
1 - 3
Stirling Lions
09:00
Perth Glory Youth
4 - 3
Armadale SC
09:00
Western Knights
2 - 1
Balcatta
09:00
ECU Joondalup
1 - 1
Olympic Kingsway
09:00
Floreat Athena
4 - 1
Perth SC
09:00
Fremantle City
2 - 0
Bayswater City
30.03.2024
08:00
Stirling Lions
0 - 2
Bayswater City
08:00
Balcatta
2 - 2
Perth Glory Youth
08:00
Armadale SC
1 - 1
ECU Joondalup
08:00
Western Knights
4 - 2
Floreat Athena
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program