Angola
[+]
Girabola
1
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
126
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
31
Pronosticuri maine
193
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
821
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1479
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
55
Favorite
Liste
[+]
Britanic
4
Top European
23
European
357
American
87
African
59
Asiatic
102
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Angola Girabola
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
06.04.2024
16:00
CD Lunda Sul
2 - 1
Santa Rita
03.04.2024
17:00
1º de Agosto
1 - 1
CD Lunda Sul
17:00
Wiliet
1 - 2
Interclube Luanda
16:30
Desportivo Huíla
2 - 0
Sporting Cabinda
16:30
Académica Lobito
2 - 2
União de Malanje
16:00
São Salvador
2 - 0
Sagrada Esperanca
16:00
Bravos do Maquis
1 - 0
Recreativo Libolo
31.03.2024
16:00
Sporting Cabinda
2 - 4
Kabuscorp SC
30.03.2024
16:00
Sagrada Esperanca
3 - 0
Santa Rita
15:30
Interclube Luanda
1 - 0
Desportivo Huíla
15:00
União de Malanje
1 - 1
São Salvador
15:00
Recreativo Libolo
0 - 2
Wiliet
29.03.2024
15:00
CD Lunda Sul
1 - 1
Bravos do Maquis
20.03.2024
15:00
Sporting Cabinda
1 - 1
Académica Lobito
17.03.2024
15:30
Interclube Luanda
0 - 1
Sporting Cabinda
16.03.2024
16:00
Petro Atletico
2 - 1
Académica Lobito
15:00
CD Lunda Sul
1 - 1
Sagrada Esperanca
13.03.2024
16:00
Académica Lobito
0 - 0
1º de Agosto
15:00
Bravos do Maquis
0 - 1
Sagrada Esperanca
10.03.2024
16:00
Wiliet
0 - 2
Petro Atletico
15:00
São Salvador
2 - 0
Académica Lobito
07.03.2024
16:00
Petro Atletico
0 - 0
CD Lunda Sul
16:00
Sagrada Esperanca
1 - 0
1º de Agosto
06.03.2024
15:00
Sporting Cabinda
1 - 0
Recreativo Libolo
03.03.2024
15:00
CD Lunda Sul
1 - 0
Wiliet
02.03.2024
15:30
Interclube Luanda
0 - 1
Kabuscorp SC
15:00
Recreativo Libolo
1 - 0
Desportivo Huíla
15:00
União de Malanje
3 - 1
Santa Rita
28.02.2024
16:00
Sagrada Esperanca
1 - 0
Recreativo Libolo
27.02.2024
16:00
Petro Atletico
4 - 0
Bravos do Maquis
15:30
Desportivo Huíla
0 - 1
CD Lunda Sul
25.02.2024
16:00
1º de Agosto
1 - 0
União de Malanje
15:00
Santa Rita
3 - 0
São Salvador
23.02.2024
17:00
Kabuscorp SC
4 - 0
Recreativo Libolo
21.02.2024
15:30
Académica Lobito
0 - 0
Wiliet
15:00
União de Malanje
0 - 0
Desportivo Huíla
18.02.2024
16:00
Petro Atletico
1 - 0
Desportivo Huíla
15:00
São Salvador
1 - 1
1º de Agosto
15:00
CD Lunda Sul
3 - 1
Kabuscorp SC
17.02.2024
16:00
Sagrada Esperanca
2 - 0
Wiliet
15:30
Académica Lobito
1 - 0
Santa Rita
15:00
União de Malanje
1 - 2
Bravos do Maquis
14.02.2024
16:00
Sagrada Esperanca
0 - 0
Petro Atletico
15:30
Desportivo Huíla
1 - 0
São Salvador
15:00
CD Lunda Sul
3 - 0
Académica Lobito
11.02.2024
16:00
1º de Agosto
4 - 1
Santa Rita
16:00
Wiliet
4 - 1
União de Malanje
15:30
Desportivo Huíla
1 - 1
Sagrada Esperanca
10.02.2024
15:30
Interclube Luanda
1 - 0
Académica Lobito
15:00
Bravos do Maquis
1 - 0
São Salvador
09.02.2024
16:00
Kabuscorp SC
0 - 3
Petro Atletico
10.01.2024
15:00
CD Lunda Sul
3 - 0
Sporting Cabinda
07.01.2024
15:00
São Salvador
0 - 0
Wiliet
15:00
Santa Rita
0 - 2
Bravos do Maquis
06.01.2024
15:00
Recreativo Libolo
0 - 0
Interclube Luanda
30.12.2023
15:30
Sporting Cabinda
2 - 5
Petro Atletico
29.12.2023
16:00
Sagrada Esperanca
2 - 0
Kabuscorp SC
16:00
Wiliet
2 - 2
Santa Rita
15:30
Recreativo Libolo
1 - 0
Académica Lobito
15:00
Bravos do Maquis
1 - 2
1º de Agosto
23.12.2023
16:00
Petro Atletico
4 - 1
Interclube Luanda
16:00
1º de Agosto
1 - 1
Wiliet
15:30
Sagrada Esperanca
5 - 1
Sporting Cabinda
15:00
Santa Rita
1 - 1
Desportivo Huíla
22.12.2023
17:00
Kabuscorp SC
0 - 0
União de Malanje
17.12.2023
16:00
Wiliet
1 - 0
Bravos do Maquis
15:30
Desportivo Huíla
1 - 1
1º de Agosto
15:00
São Salvador
0 - 2
Kabuscorp SC
16.12.2023
15:30
Interclube Luanda
1 - 1
Sagrada Esperanca
15:00
Sporting Cabinda
2 - 1
União de Malanje
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program