Ligile mele
SUA
[+]
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
59
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
57
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
350
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
704
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
28
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
113
American
164
African
6
Asiatic
72
Australijski
45
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
SK Benešov
-
Viktoria Plzen B
15°C
W
L
L
D
D
L
03/06/2020 18:00 GMT
1
1 - 6
FT
W
W
W
W
L
W
13th locul CFL (Republica Cehă)
Club Friendly
3rd locul CFL (Republica Cehă)
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
44
33
23
1
3
-
2
3 - 2
3.64
15°
-
-
-
-
FT
1 - 6
(1 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
27
73
Peste
3.64
3 - 2
3.64
15°
-
-
-
FT
1 - 6
(1 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
52
25
23
1
15°
-
FT
1 - 6
(1 - 3)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
23%
1
1
3
-
2
3 - 2
15°
-
FT
1 - 6
(1 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
22
78
Da
3
-
2
3 - 2
3.64
15°
-
-
-
FT
1 - 6
(1 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
77%
1X
3
-
2
3 - 2
3.64
15°
-
FT
1 - 6
(1 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
%
Gazda
3
-
2
3 - 2
3.64
15°
-
FT
1 - 6
(1 - 3)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Cfr
SK Benešov
Viktoria Plzen B
03/06/2020 18:00
3
-
2
3 - 2
3.64
15°
FT
1 - 6
(1 - 3)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
19/10
2019
SK Benešov
3 - 2
(2 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
SK Benešov
1
100%
Egalitati
0
0%
Viktoria Plzen B
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_264":[1,null,null,1],"lg_264_6":[1,null,null,1]}
SK
meciuri
Toate
CFL
Pohar CMFS
Club Friendly
30/05
2020
Slavia Praha B
1 - 2
(1 - 1)
SK Benešov
Cfr
23/05
2020
SK Benešov
2 - 4
(1 - 2)
FC Pisek
Cfr
08/03
2020
Taborsko
5 - 1
(2 - 1)
SK Benešov
Cz3
16/11
2019
Motorlet Praha
2 - 2
(0 - 1)
SK Benešov
Cz3
09/11
2019
SK Benešov
1 - 1
(0 - 0)
Pribram B
Cz3
03/11
2019
Karlovy Vary
3 - 2
(1 - 2)
SK Benešov
Cz3
26/10
2019
SK Benešov
0 - 2
(0 - 2)
Sokol Hostouň
Cz3
19/10
2019
SK Benešov
3 - 2
(2 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
12/10
2019
FK Kraluv Dvur
4 - 1
(1 - 1)
SK Benešov
Cz3
05/10
2019
SK Benešov
2 - 1
(0 - 0)
Jiskra Domazlice
Cz3
28/09
2019
Loko Vltavin
2 - 0
(1 - 0)
SK Benešov
Cz3
24/09
2019
SK Benešov
1 - 3
(1 - 1)
Slovacko
CzC
21/09
2019
SK Benešov
2 - 3
(1 - 0)
Admira Praha
Cz3
15/09
2019
SK Rakovník
1 - 3
(1 - 1)
SK Benešov
Cz3
07/09
2019
SK Benešov
4 - 2
(0 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
03/09
2019
SK Benešov
2 - 1
(2 - 0)
FK Pardubice
CzC
31/08
2019
FC Pisek
1 - 0
(1 - 0)
SK Benešov
Cz3
24/08
2019
SK Benešov
0 - 0
(0 - 0)
Sparta Praha B
Cz3
18/08
2019
FK Štěchovice
2 - 0
(0 - 0)
SK Benešov
Cz3
09/08
2019
SK Benešov
1 - 3
(0 - 2)
Taborsko
Cz3
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,3,11,20],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_264":[4,3,9,16],"lg_264_6":[1,2,3,6],"lg_310":[1,null,1,2],"lg_310_6":[1,null,1,2],"lg_370":[1,null,1,2],"lg_370_6":[1,null,1,2]}
VIK
meciuri
Toate
CFL
Club Friendly
23/05
2020
Bohemians 1905 B
1 - 5
(0 - 4)
Viktoria Plzen B
Cfr
08/03
2020
Viktoria Plzen B
3 - 0
(0 - 0)
SK Rakovník
Cz3
17/11
2019
Karlovy Vary
2 - 3
(1 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
10/11
2019
Viktoria Plzen B
3 - 2
(1 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
06/11
2019
Viktoria Plzen B
0 - 2
(0 - 1)
Sparta Praha B
Cz3
03/11
2019
Sokol Hostouň
1 - 3
(1 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
27/10
2019
Viktoria Plzen B
1 - 0
(0 - 0)
FC Pisek
Cz3
19/10
2019
SK Benešov
3 - 2
(2 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
05/10
2019
FK Kraluv Dvur
0 - 0
(0 - 0)
Viktoria Plzen B
Cz3
29/09
2019
Viktoria Plzen B
0 - 2
(0 - 1)
FK Štěchovice
Cz3
21/09
2019
Jiskra Domazlice
1 - 2
(1 - 1)
Viktoria Plzen B
Cz3
15/09
2019
Viktoria Plzen B
1 - 1
(1 - 1)
Taborsko
Cz3
07/09
2019
Loko Vltavin
2 - 4
(1 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
01/09
2019
Viktoria Plzen B
0 - 0
(0 - 0)
Motorlet Praha
Cz3
25/08
2019
Admira Praha
0 - 0
(0 - 0)
Viktoria Plzen B
Cz3
18/08
2019
Viktoria Plzen B
1 - 0
(0 - 0)
Pribram B
Cz3
11/08
2019
SK Rakovník
0 - 3
(0 - 0)
Viktoria Plzen B
Cz3
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[10,4,3,17],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_264":[9,4,3,16],"lg_264_6":[5,null,1,6],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
SK
gazde meciuri:
Toate
CFL
Pohar CMFS
Club Friendly
23/05
2020
SK Benešov
2 - 4
(1 - 2)
FC Pisek
Cfr
09/11
2019
SK Benešov
1 - 1
(0 - 0)
Pribram B
Cz3
26/10
2019
SK Benešov
0 - 2
(0 - 2)
Sokol Hostouň
Cz3
19/10
2019
SK Benešov
3 - 2
(2 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
05/10
2019
SK Benešov
2 - 1
(0 - 0)
Jiskra Domazlice
Cz3
24/09
2019
SK Benešov
1 - 3
(1 - 1)
Slovacko
CzC
21/09
2019
SK Benešov
2 - 3
(1 - 0)
Admira Praha
Cz3
07/09
2019
SK Benešov
4 - 2
(0 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
03/09
2019
SK Benešov
2 - 1
(2 - 0)
FK Pardubice
CzC
24/08
2019
SK Benešov
0 - 0
(0 - 0)
Sparta Praha B
Cz3
09/08
2019
SK Benešov
1 - 3
(0 - 2)
Taborsko
Cz3
Victorii
2
33%
Egalitati
1
17%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,2,5,11],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_264":[3,2,3,8],"lg_264_6":[3,1,2,6],"lg_310":[1,null,1,2],"lg_310_6":[1,null,1,2],"lg_370":[null,null,1,1],"lg_370_6":[null,null,1,1]}
VIK
meciuri in calitate de oaspete
Toate
CFL
Club Friendly
23/05
2020
Bohemians 1905 B
1 - 5
(0 - 4)
Viktoria Plzen B
Cfr
17/11
2019
Karlovy Vary
2 - 3
(1 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
03/11
2019
Sokol Hostouň
1 - 3
(1 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
19/10
2019
SK Benešov
3 - 2
(2 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
05/10
2019
FK Kraluv Dvur
0 - 0
(0 - 0)
Viktoria Plzen B
Cz3
21/09
2019
Jiskra Domazlice
1 - 2
(1 - 1)
Viktoria Plzen B
Cz3
07/09
2019
Loko Vltavin
2 - 4
(1 - 2)
Viktoria Plzen B
Cz3
25/08
2019
Admira Praha
0 - 0
(0 - 0)
Viktoria Plzen B
Cz3
11/08
2019
SK Rakovník
0 - 3
(0 - 0)
Viktoria Plzen B
Cz3
Victorii
4
67%
Egalitati
1
17%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,2,1,9],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_264":[5,2,1,8],"lg_264_6":[4,1,1,6],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
SK Benešov
Meciuri jucate:
20
Viktoria Plzen B
Meciuri jucate:
17
Goluri
(Marcate/Primite)
29
1.45
2.15
43
31
1.82
1
17
Sub/Peste
1.5
2
18
10%
90%
5
12
29%
71%
2.5
6
14
30%
70%
8
9
47%
53%
3.5
9
11
45%
55%
11
6
65%
35%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
15
5
75%
25%
8
9
47%
53%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
19
5%
95%
7
10
41%
59%
Marcat un gol (Da/Nu)
15
5
75%
25%
12
5
71%
29%
SK
Meciuri urmatoare
Dificultate
VIK
Uşor 1
Greu 5
Viktoria Plzen B (G)
Cfr
03/06/2020
Pribram B (O)
Cz3
07/06/2020
Motorlet Praha (G)
Cz3
14/06/2020
Bohemians 1905 B (O)
Cfr
28/06/2020
Viktoria Zizkov (G)
Cfr
08/08/2020
SK Kladno (O)
CzC
15/08/2020
SK Benešov (O)
Cfr
03/06/2020
FC Pisek (G)
Cfr
06/06/2020
Slavia Praha B (O)
Cz3
07/06/2020
Slavia Praha B (O)
Cfr
10/06/2020
Karlovy Vary (G)
Cz3
14/06/2020
Taborsko (O)
Cfr
30/06/2020
Sokol Hostouň (G)
Cz3
22/08/2020
Povltavska FA (O)
Cz3
29/08/2020
Sparta Praha B (G)
Cz3
05/09/2020
FC Pisek (O)
Cz3
11/09/2020
Teplice (G)
CzC
15/09/2020
Slavia Praha B (G)
Cz3
19/09/2020
SK Rakovník (O)
Cz3
26/09/2020
Admira Praha (G)
Cz3
03/10/2020
Loko Vltavin (O)
Cz3
10/10/2020
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
17/10/2020
FK Kraluv Dvur (O)
Cz3
24/10/2020
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
31/10/2020
Banik Sokolov (G)
Cz3
07/11/2020
Karlovy Vary (O)
Cz3
15/11/2020
Pribram B (G)
Cz3
21/11/2020
Motorlet Praha (O)
Cz3
28/11/2020
Motorlet Praha (G)
Cfr
12/06/2021
Bohemians 1905 B (G)
Cfr
24/07/2021
Povltavska FA (O)
Cz3
07/08/2021
Spartak Sobeslav (O)
CzC
10/08/2021
Slavoj Vysehrad (G)
Cz3
14/08/2021
FC Pisek (O)
Cz3
20/08/2021
Teplice (G)
CzC
25/08/2021
Slavia Praha B (G)
Cz3
28/08/2021
SK Rakovník (O)
Cz3
04/09/2021
Admira Praha (G)
Cz3
11/09/2021
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
15/09/2021
Loko Vltavin (O)
Cz3
18/09/2021
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
25/09/2021
Motorlet Praha (O)
Cz3
28/09/2021
Pribram B (O)
Cz3
03/10/2021
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
09/10/2021
Banik Sokolov (G)
Cz3
16/10/2021
Karlovy Vary (O)
Cz3
24/10/2021
Sokol Hostouň (G)
Cz3
30/10/2021
FK Kraluv Dvur (O)
Cz3
12/03/2022
Povltavska FA (G)
Cz3
19/03/2022
Slavoj Vysehrad (O)
Cz3
26/03/2022
FC Pisek (G)
Cz3
02/04/2022
Slavia Praha B (O)
Cz3
10/04/2022
SK Rakovník (G)
Cz3
15/04/2022
Admira Praha (O)
Cz3
24/04/2022
Loko Vltavin (G)
Cz3
30/04/2022
Jiskra Domazlice (O)
Cz3
07/05/2022
Pribram B (G)
Cz3
14/05/2022
Viktoria Plzen B (O)
Cz3
22/05/2022
Banik Sokolov (O)
Cz3
28/05/2022
Motorlet Praha (G)
Cz3
01/06/2022
Karlovy Vary (G)
Cz3
04/06/2022
Sokol Hostouň (O)
Cz3
11/06/2022
Slovan Velvary (G)
Cz3
06/08/2022
Mlada Boleslav B (O)
Cz3
13/08/2022
Taborsko (G)
CzC
17/08/2022
Usti nad Labem (O)
Cz3
27/08/2022
Pardubice B (G)
Cz3
03/09/2022
Sokol Zivanice (O)
Cz3
10/09/2022
SK Zápy (G)
Cz3
17/09/2022
FK Jablonec B (O)
Cz3
24/09/2022
Viktoria Zizkov (G)
Cz3
28/09/2022
FK Prepere (G)
Cz3
01/10/2022
Hradec Kralove B (O)
Cz3
09/10/2022
FK Kolín (G)
Cz3
15/10/2022
Teplice B (G)
Cz3
22/10/2022
FK Chlumec (O)
Cz3
30/10/2022
Banik Most - Sous (G)
Cz3
05/11/2022
Sokol Brozany (O)
Cz3
12/11/2022
Slovan Velvary (O)
Cz3
04/03/2023
Mlada Boleslav B (G)
Cz3
11/03/2023
Viktoria Zizkov (O)
Cz3
18/03/2023
Usti nad Labem (G)
Cz3
25/03/2023
Pardubice B (O)
Cz3
02/04/2023
Sokol Zivanice (G)
Cz3
07/04/2023
FK Jablonec B (G)
Cz3
22/04/2023
FK Prepere (O)
Cz3
29/04/2023
Hradec Kralove B (G)
Cz3
06/05/2023
FK Kolín (O)
Cz3
13/05/2023
SK Zápy (O)
Cz3
17/05/2023
Teplice B (O)
Cz3
21/05/2023
FK Chlumec (G)
Cz3
27/05/2023
Banik Most - Sous (O)
Cz3
03/06/2023
Sokol Brozany (G)
Cz3
10/06/2023
SK Union 2013 (G)
Cz4
05/08/2023
Jiskra Usti nad Orlici (O)
Cz4
12/08/2023
Povltavska FA (G)
CzC
16/08/2023
FK Dobrovice (G)
Cz4
19/08/2023
OEZ Letohrad (O)
Cz4
26/08/2023
Kosmonosy (G)
Cz4
02/09/2023
Hlinsko (O)
Cz4
10/09/2023
Slavia Hradec Králové (G)
Cz4
16/09/2023
Velke Hamry (O)
Cz4
23/09/2023
SK Benátky n. Jiz. (G)
Cz4
30/09/2023
FK Pencin-Turnov (O)
Cz4
08/10/2023
Spoje Praha (G)
Cz4
14/10/2023
Vysoké Mýto (G)
Cz4
21/10/2023
FK Caslav (O)
Cz4
29/10/2023
FK Trutnov (G)
Cz4
04/11/2023
Chrudim II (O)
Cz4
11/11/2023
Jiskra Usti nad Orlici (G)
Cz4
09/03/2024
FK Dobrovice (O)
Cz4
16/03/2024
OEZ Letohrad (G)
Cz4
23/03/2024
Kosmonosy (O)
Cz4
30/03/2024
Hlinsko (G)
Cz4
06/04/2024
Slavia Hradec Králové (O)
Cz4
13/04/2024
Velke Hamry (G)
Cz4
20/04/2024
SK Benátky n. Jiz. (O)
Cz4
28/04/2024
FK Pencin-Turnov (G)
Cz4
04/05/2024
Spoje Praha (O)
Cz4
11/05/2024
Vysoké Mýto (O)
Cz4
18/05/2024
FK Caslav (G)
Cz4
25/05/2024
FK Trutnov (O)
Cz4
02/06/2024
Chrudim II (G)
Cz4
08/06/2024
SK Union 2013 (O)
Cz4
15/06/2024
Pardubice B (G)
Cfr
09/08/2020
SK Rakovník (O)
Cz3
23/08/2020
Pribram B (G)
Cz3
30/08/2020
Admira Praha (O)
Cz3
06/09/2020
Motorlet Praha (G)
Cz3
13/09/2020
Loko Vltavin (O)
Cz3
19/09/2020
Sokol Hostouň (G)
Cz3
27/09/2020
Jiskra Domazlice (O)
Cz3
03/10/2020
Povltavska FA (G)
Cz3
11/10/2020
FK Kraluv Dvur (O)
Cz3
17/10/2020
Sparta Praha B (G)
Cz3
25/10/2020
SK Benešov (O)
Cz3
31/10/2020
FC Pisek (G)
Cz3
08/11/2020
Banik Sokolov (O)
Cz3
14/11/2020
Slavia Praha B (G)
Cz3
22/11/2020
Karlovy Vary (O)
Cz3
29/11/2020
Usti nad Labem (O)
Cfr
10/07/2021
Taborsko (O)
Cfr
17/07/2021
SK Zápy (O)
Cfr
24/07/2021
SK Rakovník (O)
Cz3
31/07/2021
Sokol Hostouň (G)
Cz3
08/08/2021
Admira Praha (O)
Cz3
15/08/2021
Motorlet Praha (G)
Cz3
22/08/2021
Loko Vltavin (O)
Cz3
28/08/2021
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
05/09/2021
Jiskra Domazlice (O)
Cz3
11/09/2021
Povltavska FA (G)
Cz3
19/09/2021
Pribram B (O)
Cz3
24/09/2021
Karlovy Vary (O)
Cz3
28/09/2021
Slavoj Vysehrad (G)
Cz3
03/10/2021
SK Benešov (O)
Cz3
09/10/2021
FC Pisek (G)
Cz3
17/10/2021
Banik Sokolov (O)
Cz3
23/10/2021
Slavia Praha B (G)
Cz3
31/10/2021
SK Rakovník (G)
Cz3
13/03/2022
Sokol Hostouň (O)
Cz3
20/03/2022
Admira Praha (G)
Cz3
27/03/2022
Motorlet Praha (O)
Cz3
02/04/2022
Loko Vltavin (G)
Cz3
10/04/2022
FK Kraluv Dvur (O)
Cz3
15/04/2022
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
24/04/2022
Povltavska FA (O)
Cz3
01/05/2022
Pribram B (G)
Cz3
08/05/2022
Slavoj Vysehrad (O)
Cz3
14/05/2022
SK Benešov (G)
Cz3
22/05/2022
FC Pisek (O)
Cz3
27/05/2022
Karlovy Vary (G)
Cz3
01/06/2022
Banik Sokolov (G)
Cz3
05/06/2022
Slavia Praha B (O)
Cz3
12/06/2022
Banik Sokolov (O)
Cz3
06/08/2022
Bohemians 1905 B (G)
Cz3
14/08/2022
Admira Praha (O)
Cz3
21/08/2022
Motorlet Praha (G)
Cz3
28/08/2022
Loko Vltavin (G)
Cz3
03/09/2022
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
10/09/2022
Povltavska FA (G)
Cz3
18/09/2022
FC Pisek (G)
Cz3
25/09/2022
D. Ceske Budejovice B (O)
Cz3
01/10/2022
Sokol Hostouň (G)
Cz3
08/10/2022
FK Zbuzany (O)
Cz3
15/10/2022
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
23/10/2022
Prestice (O)
Cz3
29/10/2022
Dukla Praha B (G)
Cz3
06/11/2022
Karlovy Vary (O)
Cz3
12/11/2022
Banik Sokolov (G)
Cz3
05/03/2023
Bohemians 1905 B (O)
Cz3
11/03/2023
Admira Praha (G)
Cz3
19/03/2023
Motorlet Praha (O)
Cz3
25/03/2023
Loko Vltavin (O)
Cz3
01/04/2023
FK Kraluv Dvur (O)
Cz3
08/04/2023
FC Pisek (O)
Cz3
21/04/2023
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
30/04/2023
Sokol Hostouň (O)
Cz3
07/05/2023
Povltavska FA (O)
Cz3
10/05/2023
FK Zbuzany (G)
Cz3
14/05/2023
Jiskra Domazlice (O)
Cz3
20/05/2023
Prestice (G)
Cz3
28/05/2023
Dukla Praha B (O)
Cz3
04/06/2023
Karlovy Vary (G)
Cz3
11/06/2023
Motorlet Praha (G)
Cz3
06/08/2023
Bohemians 1905 B (O)
Cz3
13/08/2023
FC Pisek (G)
Cz3
20/08/2023
Taborsko B (O)
Cz3
27/08/2023
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
03/09/2023
Slavia Praha B (O)
Cz3
10/09/2023
Sokol Hostouň (G)
Cz3
17/09/2023
Admira Praha (O)
Cz3
24/09/2023
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
01/10/2023
Loko Vltavin (O)
Cz3
07/10/2023
Povltavska FA (G)
Cz3
15/10/2023
Prestice (O)
Cz3
21/10/2023
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
29/10/2023
Karlovy Vary (G)
Cz3
05/11/2023
Dukla Praha B (O)
Cz3
12/11/2023
Motorlet Praha (O)
Cz3
02/03/2024
Bohemians 1905 B (G)
Cz3
10/03/2024
FC Pisek (O)
Cz3
15/03/2024
Taborsko B (G)
Cz3
24/03/2024
Jiskra Domazlice (O)
Cz3
29/03/2024
Slavia Praha B (G)
Cz3
07/04/2024
Sokol Hostouň (O)
Cz3
14/04/2024
Admira Praha (G)
Cz3
21/04/2024
FK Kraluv Dvur (O)
Cz3
27/04/2024
Loko Vltavin (G)
Cz3
05/05/2024
Povltavska FA (O)
Cz3
12/05/2024
Prestice (G)
Cz3
19/05/2024
D. Ceske Budejovice B (O)
Cz3
25/05/2024
Karlovy Vary (O)
Cz3
31/05/2024
Dukla Praha B (G)
Cz3
08/06/2024
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program