Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
68
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
14
Pronosticuri maine
97
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
506
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
793
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
28
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
109
American
150
African
12
Asiatic
85
Australijski
38
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
2
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Santamarina Tandil
-
Liniers Bahía Blanca
16°C
L
W
D
L
D
W
18/05/2023 01:00 GMT
2
1 - 0
FT
D
W
L
D
W
W
Argentina Torneo Federal A
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
23
36
42
2
0
-
2
0 - 2
2.25
16°
3.00
2.30
2.88
3.00
no
no
no
FT
1 - 0
(1 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
55
45
Sub
2.25
0 - 2
2.25
16°
1.48
1.48
2.60
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
47
45
8
1
16°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
20%
1
2
0
-
2
0 - 2
16°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
63
37
Nu
0
-
2
0 - 2
2.25
16°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
78%
2X
0
-
2
0 - 2
2.25
16°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
29%
Oaspete -1
0
-
2
0 - 2
2.25
16°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 11, Group A
Ar3
Santamarina Tandil
Liniers Bahía Blanca
18/05/2023 01:00
0
-
2
0 - 2
2.25
16°
FT
1 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
19/03
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
0
0%
Egalitati
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_529":[null,null,1,1],"lg_529_6":[null,null,1,1]}
Clasare 18/05/2023
Group A
Group A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Club Olimpo
22
10
6
4
0
20
7
13
2
Villa Mitre
15
9
4
3
2
8
3
5
3
Liniers Bahía Blanca
15
9
4
3
2
9
8
1
4
Sansinena
14
9
4
2
3
10
10
0
5
CA Germinal
13
10
3
4
3
12
11
1
6
Santamarina Tandil
10
9
2
4
3
7
10
-3
7
Circulo Deportivo
10
10
3
1
6
8
12
-4
8
Club Cipolletti
8
9
2
2
5
7
12
-5
9
Sol de Mayo
7
9
2
1
6
9
17
-8
Promotion Play-off
Relegation
Group B
Group B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ciudad Bolivar
21
9
6
3
0
14
5
9
2
Argentino Monte Maíz
19
8
6
1
1
14
5
9
3
Juventud Unida SL
14
9
4
2
3
6
6
0
4
Huracán Las Heras
11
9
3
2
4
7
9
-2
5
SCyB Atenas
11
9
3
2
4
9
12
-3
6
San Martín Mendoza
11
9
3
2
4
6
9
-3
7
Ferro Carril Oeste (GP)
10
8
3
1
4
8
7
1
8
Sportivo Penarol
5
8
1
2
5
7
11
-4
9
CS Estudiantes (SL)
5
9
0
5
4
6
13
-7
Promotion Play-off
Relegation
Group C
Group C
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
CA Douglas Haig
20
9
6
2
1
12
4
8
2
Sportivo Las Parejas
19
9
6
1
2
12
3
9
3
Sportivo Belgrano
16
10
5
1
4
15
11
4
4
El Linqueño
15
10
4
3
3
14
10
4
5
Indep. de Chivilcoy
14
9
4
2
3
12
7
5
6
Unión Sunchales
11
9
3
2
4
6
9
-3
7
Gimnasia C. Uruguay
8
9
2
2
5
10
17
-7
8
Def. Pronunciamiento
8
10
2
2
6
8
21
-13
9
Def. Belgrano (VR)
6
9
1
3
5
7
14
-7
Promotion Play-off
Relegation
Group D
Group D
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gimnasia y Tiro
17
9
5
2
2
12
8
4
2
Sarmiento Resistencia
16
9
5
1
3
7
4
3
3
Sol de América
15
9
4
3
2
13
5
8
4
Boca Unidos
15
10
4
3
3
9
13
-4
5
Juventud Antoniana
14
9
4
2
3
6
6
0
6
San Martín Formosa
13
10
4
1
5
7
8
-1
7
Central Norte Salta
11
9
3
2
4
9
6
3
8
Crucero del Norte
9
9
2
3
4
7
12
-5
9
9 de Julio Rafaela
4
8
1
1
6
4
12
-8
Promotion Play-off
Relegation
SAN
meciuri
Toate
13/05
2023
Sansinena
2 - 0
(2 - 0)
Santamarina Tandil
Ar3
07/05
2023
Circulo Deportivo
0 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
01/05
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Club Olimpo
Ar3
24/04
2023
Sol de Mayo
3 - 0
(2 - 0)
Santamarina Tandil
Ar3
15/04
2023
Santamarina Tandil
1 - 1
(1 - 1)
CA Germinal
Ar3
09/04
2023
Club Cipolletti
1 - 3
(1 - 2)
Santamarina Tandil
Ar3
26/03
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
19/03
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
12/03
2023
Santamarina Tandil
1 - 1
(0 - 1)
Sansinena
Ar3
Victorii
2
33%
Egalitati
2
33%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,4,3,9],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_529":[2,4,3,9],"lg_529_6":[2,2,2,6]}
LIN
meciuri
Toate
13/05
2023
Liniers Bahía Blanca
0 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
30/04
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 0
(0 - 0)
Sansinena
Ar3
23/04
2023
Circulo Deportivo
3 - 0
(1 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
15/04
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 2
(1 - 2)
Club Olimpo
Ar3
09/04
2023
Sol de Mayo
0 - 1
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
31/03
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 1
(1 - 0)
CA Germinal
Ar3
26/03
2023
Club Cipolletti
1 - 0
(1 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
19/03
2023
Liniers Bahía Blanca
2 - 1
(0 - 1)
Santamarina Tandil
Ar3
11/03
2023
Villa Mitre
0 - 0
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[4,3,2,9],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_529":[4,3,2,9],"lg_529_6":[3,2,1,6]}
SAN
gazde meciuri:
Toate
01/05
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Club Olimpo
Ar3
15/04
2023
Santamarina Tandil
1 - 1
(1 - 1)
CA Germinal
Ar3
26/03
2023
Santamarina Tandil
0 - 0
(0 - 0)
Villa Mitre
Ar3
12/03
2023
Santamarina Tandil
1 - 1
(0 - 1)
Sansinena
Ar3
Victorii
0
0%
Egalitati
4
100%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[0,4,0,4],"lg_-1_6":[0,4,0,4],"lg_529":[null,4,null,4],"lg_529_6":[null,4,null,4]}
LIN
meciuri in calitate de oaspete
Toate
23/04
2023
Circulo Deportivo
3 - 0
(1 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
09/04
2023
Sol de Mayo
0 - 1
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
26/03
2023
Club Cipolletti
1 - 0
(1 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
11/03
2023
Villa Mitre
0 - 0
(0 - 0)
Liniers Bahía Blanca
Ar3
Victorii
1
25%
Egalitati
1
25%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[1,1,2,4],"lg_-1_6":[1,1,2,4],"lg_529":[1,1,2,4],"lg_529_6":[1,1,2,4]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Santamarina Tandil
Meciuri jucate:
9
Liniers Bahía Blanca
Meciuri jucate:
9
Goluri
(Marcate/Primite)
7
0.78
1.11
10
9
1
0.89
8
Sub/Peste
1.5
3
6
33%
67%
4
5
44%
56%
2.5
6
3
67%
33%
5
4
56%
44%
3.5
8
1
89%
11%
8
1
89%
11%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
4
5
44%
56%
3
6
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
3
6
33%
67%
4
5
44%
56%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
4
56%
44%
5
4
56%
44%
SAN
Meciuri urmatoare
Dificultate
LIN
Uşor 1
Greu 5
Liniers Bahía Blanca (G)
Ar3
18/05/2023
1
Villa Mitre (O)
Ar3
21/05/2023
2
Club Cipolletti (G)
Ar3
03/06/2023
2
CA Germinal (O)
Ar3
10/06/2023
1
Sol de Mayo (G)
Ar3
17/06/2023
1
Club Olimpo (O)
Ar3
23/06/2023
3
Santamarina Tandil (O)
Ar3
18/05/2023
3
Club Cipolletti (G)
Ar3
21/05/2023
2
CA Germinal (O)
Ar3
27/05/2023
3
Sol de Mayo (G)
Ar3
03/06/2023
1
Club Olimpo (O)
Ar3
10/06/2023
5
Circulo Deportivo (G)
Ar3
17/06/2023
2
Circulo Deportivo (G)
Ar3
27/06/2023
2
Sansinena (G)
Ar3
01/07/2023
1
Liniers Bahía Blanca (O)
Ar3
07/07/2023
1
Villa Mitre (G)
Ar3
15/07/2023
2
Club Cipolletti (O)
Ar3
28/07/2023
2
CA Germinal (G)
Ar3
01/08/2023
1
Sol de Mayo (O)
Ar3
05/08/2023
1
Club Olimpo (G)
Ar3
19/08/2023
3
Circulo Deportivo (O)
Ar3
26/08/2023
2
Sansinena (O)
Ar3
02/09/2023
1
Liniers Bahía Blanca (G)
Ar3
08/09/2023
1
Villa Mitre (O)
Ar3
12/09/2023
2
Club Cipolletti (G)
Ar3
23/09/2023
2
CA Germinal (O)
Ar3
30/09/2023
1
Sol de Mayo (G)
Ar3
07/10/2023
1
Club Olimpo (O)
Ar3
14/10/2023
3
Circulo Deportivo (G)
Ar3
28/10/2023
2
Sansinena (O)
Ar3
23/06/2023
3
Villa Mitre (O)
Ar3
01/07/2023
4
Santamarina Tandil (G)
Ar3
07/07/2023
3
Club Cipolletti (O)
Ar3
15/07/2023
2
CA Germinal (G)
Ar3
22/07/2023
3
Sol de Mayo (O)
Ar3
28/07/2023
1
Club Olimpo (G)
Ar3
01/08/2023
5
Circulo Deportivo (O)
Ar3
05/08/2023
2
Sansinena (G)
Ar3
19/08/2023
3
Villa Mitre (G)
Ar3
02/09/2023
4
Santamarina Tandil (O)
Ar3
08/09/2023
3
Club Cipolletti (G)
Ar3
12/09/2023
2
CA Germinal (O)
Ar3
16/09/2023
3
Sol de Mayo (G)
Ar3
23/09/2023
1
Club Olimpo (O)
Ar3
30/09/2023
5
Circulo Deportivo (G)
Ar3
07/10/2023
2
Sansinena (O)
Ar3
14/10/2023
3
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program