Ligile mele
SUA
[+]
MLS
3
Fotbal
Pronosticuri azi
68
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
5
Pronosticuri maine
67
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
392
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
708
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
11
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
102
American
168
African
5
Asiatic
82
Australijski
44
Internaţional
8
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
4
Copa America
4
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
4
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
json_m
Pronostic
Gorki
-
Belshina II
19°C
W
L
W
W
L
D
13/06/2021 17:00 GMT
1
0 - 3
FT
W
L
W
L
W
L
Belarus Second League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
40
22
38
1
1
-
0
1 - 0
1.75
19°
-
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
65
35
Sub
1.75
1 - 0
1.75
19°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
10
39
51
2
19°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
20%
2
1
1
-
0
1 - 0
19°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
51
49
Nu
1
-
0
1 - 0
1.75
19°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
78%
12
1
-
0
1 - 0
1.75
19°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
40%
Gazda 0
1
-
0
1 - 0
1.75
19°
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 6, Mogilev Region
By3
Gorki
Belshina II
13/06/2021 17:00
1
-
0
1 - 0
1.75
19°
FT
0 - 3
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
12/10
2019
Gorki
2 - 1
( - )
Belshina II
By3
22/06
2019
Belshina II
1 - 0
( - )
Gorki
By3
Gorki
1
50%
Egalitati
0
0%
Belshina II
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Clasare 13/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Luninets
12
4
4
0
0
10
2
8
2
DYuSSh-3 Pinsk
10
4
3
1
0
15
2
13
3
Ivatsevichi
10
4
3
1
0
11
1
10
4
FK Ivanovo
7
5
2
1
2
10
14
-4
5
Pripyat Olshany
6
4
2
0
2
10
10
0
6
Granit Mikashevichi
1
4
0
1
3
3
15
-12
7
Nadezhda Gorodishche
0
4
0
0
4
2
8
-6
8
DUSSH Stolin
0
3
0
0
3
5
14
-9
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
12
4
4
0
0
35
3
32
2
BZHS Brest
10
5
3
1
1
27
6
21
3
Niva Dolbizno
10
5
3
1
1
17
5
12
4
FK Kobrin
9
4
3
0
1
14
6
8
5
Krechet Bereza
4
4
1
1
2
2
10
-8
6
FK Vysokoe
4
5
1
1
3
5
28
-23
7
FK Drohichyn
3
5
1
0
4
8
26
-18
8
FK Pruzhany
0
4
0
0
4
4
28
-24
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Bumprom
10
5
3
1
1
13
2
11
2
Vertikal Kalinkovichi
10
6
3
1
2
11
19
-8
3
Montazhnik
9
5
2
3
0
10
5
5
4
GOLHU Gomel
8
4
2
2
0
9
5
4
5
MKK-Dnepr
7
3
2
1
0
10
2
8
6
FK Zhlobin
5
5
1
2
2
10
14
-4
7
Khimik Svetlogorsk
3
6
0
3
3
8
17
-9
8
MNPZ Mozyr
1
6
0
1
5
1
8
-7
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ostrovets FC
15
5
5
0
0
40
2
38
2
FSK Grodnensky
9
4
3
0
1
7
19
-12
3
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
15
10
5
4
Neman Mosty
7
5
2
1
2
9
5
4
5
HCS-Olympia
7
4
2
1
1
12
9
3
6
FK Lida-2
7
3
2
1
0
9
7
2
7
Chayka Zelva
6
4
2
0
2
7
8
-1
8
Cementnik
5
4
1
2
1
7
7
0
9
FK Slonim Siti
4
4
1
1
2
5
9
-4
10
FK Shchuchyn
3
3
0
3
0
5
5
0
11
FK Oshmyany
3
5
1
0
4
7
23
-16
12
FK Svislach
2
4
0
2
2
6
11
-5
13
Belaya Rus
0
4
0
0
4
3
17
-14
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
SMI Autotrans
13
5
4
1
0
33
13
20
2
Falko Cherkassy
12
6
4
0
2
15
10
5
3
FK Kolos
12
5
4
0
1
8
4
4
4
FK Uzda
10
4
3
1
0
21
7
14
5
FC Molodechno
9
4
3
0
1
27
6
21
6
FC Smolevichi
6
5
2
0
3
13
8
5
7
Viliya Vileyka
6
5
2
0
3
15
11
4
8
Berezino
3
4
1
0
3
3
28
-25
9
Livadija
0
5
0
0
5
6
28
-22
10
FK Krupki
0
5
0
0
5
5
31
-26
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
BGU Minsk
15
5
5
0
0
25
2
23
2
FK Kletsk
13
5
4
1
0
10
4
6
3
Neman Stolbtsy
12
5
4
0
1
20
5
15
4
Partizan Salihorsk
10
4
3
1
0
13
4
9
5
Viktoriya Maryina Horka
7
5
2
1
2
13
11
2
6
Starye Dorogi
5
5
1
2
2
9
12
-3
7
Energetik-BGATU
4
4
1
1
2
10
11
-1
8
Stroitel Kopyl
3
4
1
0
3
4
11
-7
9
FK Slutsk-2
2
5
0
2
3
8
22
-14
10
FK Lyuban
1
5
0
1
4
7
18
-11
11
FC Veras Nesvizh
1
5
0
1
4
0
19
-19
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dnepr Mogilev II
12
4
4
0
0
11
4
7
2
FK Osipovichi
9
5
3
0
2
15
8
7
3
Belshina II
6
3
2
0
1
7
2
5
4
Gorki
6
3
2
0
1
5
3
2
5
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
6
Spartak Shklov
3
5
1
0
4
7
14
-7
7
FK Kostyukovichi
0
4
0
0
4
1
15
-14
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
28
1
27
2
Dorozhnik Orsha
9
5
3
0
2
10
12
-2
3
Gorodok lions
9
4
3
0
1
4
6
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
3
3
1
0
2
10
4
6
5
Niva Tolochin
3
4
1
0
3
6
8
-2
6
FK Chashniki
0
4
0
0
4
0
27
-27
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Miory
10
5
3
1
1
10
7
3
2
FK Senno
8
4
2
2
0
7
4
3
3
FC Polotsk
6
4
2
0
2
7
5
2
4
FK Glubokoe
4
4
1
1
2
7
9
-2
5
Postavy
4
4
1
1
2
5
8
-3
6
FK Lepel
1
3
0
1
2
3
6
-3
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
GOR
meciuri
Toate
05/06
2021
FK Osipovichi
1 - 2
(0 - 0)
Gorki
By3
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
01/05
2021
Spartak Shklov
0 - 3
( - )
Gorki
By3
24/10
2020
Gorki
2 - 1
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
17/10
2020
Dinamo Brest Malorita
6 - 0
(2 - 0)
Gorki
By3
10/10
2020
Gorki
1 - 1
(0 - 1)
Bumprom
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
1
17%
Pierderi
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
BEL
meciuri
Toate
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Spartak Shklov
By3
26/05
2021
FK Krasnopole
1 - 0
(0 - 0)
Belshina II
By3
15/05
2021
Belshina II
3 - 0
(1 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
16/11
2019
FK Oshmyany
3 - 1
( - )
Belshina II
By3
09/11
2019
Belshina II
4 - 3
( - )
FK Chist
By3
02/11
2019
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 0
( - )
Belshina II
By3
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
GOR
gazde meciuri:
Toate
26/05
2021
Gorki
0 - 2
(0 - 1)
Dnepr Mogilev II
By3
24/10
2020
Gorki
2 - 1
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
10/10
2020
Gorki
1 - 1
(0 - 1)
Bumprom
By3
Victorii
1
33%
Egalitati
1
33%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_373":[1,1,1,3],"lg_373_6":[1,1,1,3]}
BEL
meciuri in calitate de oaspete
Toate
26/05
2021
FK Krasnopole
1 - 0
(0 - 0)
Belshina II
By3
16/11
2019
FK Oshmyany
3 - 1
( - )
Belshina II
By3
02/11
2019
DYuSSh-3 Pinsk
4 - 0
( - )
Belshina II
By3
Victorii
0
0%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Gorki
Meciuri jucate:
6
Belshina II
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
8
1.33
1.83
11
12
2
2
12
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
1
5
17%
83%
2.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
3.5
5
1
83%
17%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Marcat un gol (Da/Nu)
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
GOR
Meciuri urmatoare
Dificultate
BEL
Uşor 1
Greu 5
Belshina II (G)
By3
13/06/2021
FK Kostyukovichi (O)
By3
19/06/2021
FK Krasnopole (G)
By3
26/06/2021
Spartak Shklov (G)
By3
03/07/2021
Dnepr Mogilev II (O)
By3
14/07/2021
FK Osipovichi (G)
By3
17/07/2021
3
Gorki (O)
By3
13/06/2021
3
Dnepr Mogilev II (G)
By3
19/06/2021
FK Osipovichi (O)
By3
26/06/2021
3
FK Kostyukovichi (O)
By3
10/07/2021
FK Krasnopole (G)
By3
14/07/2021
Spartak Shklov (O)
By3
17/07/2021
Vezi complet
<
Iulie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024","8":"August 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program