Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
2
Pronosticuri maine
85
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
793
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1492
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
[+]
Britanic
27
Top European
40
European
446
American
55
African
34
Asiatic
134
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
FK Zorka-BDU W
-
Dinamo-BGUFK W
6°C
W
W
W
L
W
W
25/04/2021 16:00 GMT
2
0 - 7
FT
W
W
W
W
D
W
Belarus Women Premier League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
24
20
55
2
4
-
5
4 - 5
5.17
6°
-
-
-
-
FT
0 - 7
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
1
99
Peste
5.17
4 - 5
5.17
6°
-
-
-
FT
0 - 7
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
29
13
58
2
6°
-
FT
0 - 7
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
32%
2
2
4
-
5
4 - 5
6°
-
FT
0 - 7
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
1
99
Da
4
-
5
4 - 5
5.17
6°
-
-
-
FT
0 - 7
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
79%
21
4
-
5
4 - 5
5.17
6°
-
FT
0 - 7
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
55%
Oaspete -0.75
4
-
5
4 - 5
5.17
6°
-
FT
0 - 7
(0 - 1)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 5
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo-BGUFK W
25/04/2021 16:00
4
-
5
4 - 5
5.17
6°
FT
0 - 7
(0 - 1)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Women Premier League
Women's Cup
10/10
2020
Dinamo-BGUFK W
4 - 1
(1 - 1)
FK Zorka-BDU W
ByW
27/07
2020
FK Zorka-BDU W
1 - 3
(0 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
08/07
2020
FK Zorka-BDU W
3 - 5
(1 - 2)
Dinamo-BGUFK W
BCW
24/06
2020
Dinamo-BGUFK W
6 - 0
(4 - 0)
FK Zorka-BDU W
BCW
31/05
2020
Dinamo-BGUFK W
3 - 0
(0 - 0)
FK Zorka-BDU W
ByW
FK Zorka-BDU W
0
0%
Egalitati
0
0%
Dinamo-BGUFK W
5
100%
{"lg_-1":[0,0,5,5],"lg_-1_6":[0,0,5,5],"lg_404":[null,null,3,3],"lg_404_6":[null,null,3,3],"lg_718":[null,null,2,2],"lg_718_6":[null,null,2,2]}
Clasare 25/04/2021
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
FK Minsk (W)
15
5
5
0
0
55
1
54
2
Neman Grodno (W)
12
5
4
0
1
36
3
33
3
Dinamo-BGUFK (W)
12
4
4
0
0
26
0
26
4
FK Zorka-BDU (W)
9
4
3
0
1
30
5
25
5
Dnepr Mogilev (W)
6
3
2
0
1
14
2
12
6
Bobruichanka (W)
4
4
1
1
2
3
12
-9
7
FK Vitebsk (W)
3
5
1
0
4
8
32
-24
8
Belarus (W) U19
1
4
0
1
3
1
28
-27
9
FC Gomel (W)
0
4
0
0
4
1
42
-41
10
Dinamo Brest (W)
0
4
0
0
4
0
49
-49
Champions League Qual.
ZOR
meciuri
Toate
17/04
2021
Dinamo Brest W
0 - 9
(0 - 3)
FK Zorka-BDU W
ByW
03/04
2021
FK Zorka-BDU W
13 - 0
(9 - 0)
FC Gomel W
ByW
27/03
2021
FK Vitebsk W
1 - 8
(1 - 5)
FK Zorka-BDU W
ByW
21/03
2021
FK Zorka-BDU W
0 - 4
(0 - 3)
FK Minsk W
ByW
08/11
2020
Bobruichanka W
2 - 4
(1 - 2)
FK Zorka-BDU W
ByW
31/10
2020
FK Zorka-BDU W
5 - 0
(2 - 0)
Dnepr Mogilev W
ByW
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_404":[5,null,1,6],"lg_404_6":[5,null,1,6]}
DIB
meciuri
Toate
18/04
2021
Dinamo-BGUFK W
2 - 0
(1 - 0)
Neman Grodno W
ByW
02/04
2021
Dnepr Mogilev W
0 - 2
(0 - 2)
Dinamo-BGUFK W
ByW
26/03
2021
Dinamo-BGUFK W
16 - 0
(9 - 0)
Belarus W U19
ByW
21/03
2021
Dinamo-BGUFK W
6 - 0
(1 - 0)
Bobruichanka W
ByW
08/11
2020
Neman Grodno W
1 - 1
(1 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
31/10
2020
Dinamo-BGUFK W
9 - 0
(6 - 0)
Bobruichanka W
ByW
Victorii
5
83%
Egalitati
1
17%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[5,1,0,6],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_404":[5,1,null,6],"lg_404_6":[5,1,null,6]}
ZOR
gazde meciuri:
Toate
03/04
2021
FK Zorka-BDU W
13 - 0
(9 - 0)
FC Gomel W
ByW
21/03
2021
FK Zorka-BDU W
0 - 4
(0 - 3)
FK Minsk W
ByW
31/10
2020
FK Zorka-BDU W
5 - 0
(2 - 0)
Dnepr Mogilev W
ByW
Victorii
2
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_404":[2,null,1,3],"lg_404_6":[2,null,1,3]}
DIB
meciuri in calitate de oaspete
Toate
02/04
2021
Dnepr Mogilev W
0 - 2
(0 - 2)
Dinamo-BGUFK W
ByW
08/11
2020
Neman Grodno W
1 - 1
(1 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
Victorii
1
50%
Egalitati
1
50%
Pierderi
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_404":[1,1,null,2],"lg_404_6":[1,1,null,2]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
FK Zorka-BDU W
Meciuri jucate:
6
Dinamo-BGUFK W
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
39
6.5
1.17
7
36
6
0.17
1
Sub/Peste
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
6
0%
100%
3
3
50%
50%
3.5
0
6
0%
100%
3
3
50%
50%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
Marcat un gol (Da/Nu)
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
ZOR
Meciuri urmatoare
Dificultate
DIB
Uşor 1
Greu 5
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
25/04/2021
5
Belarus W U19 (O)
ByW
29/04/2021
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
08/05/2021
2
Neman Grodno W (O)
ByW
13/05/2021
2
Bobruichanka W (G)
ByW
20/05/2021
3
Bobruichanka W (O)
BCW
24/05/2021
3
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
25/04/2021
4
FK Minsk W (G)
ByW
29/04/2021
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
07/05/2021
1
FC Gomel W (G)
ByW
14/05/2021
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
20/05/2021
FK Vitebsk W (O)
BCW
24/05/2021
1
FK Minsk W (O)
ByW
29/05/2021
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
05/06/2021
1
FC Gomel W (O)
ByW
18/06/2021
1
Dinamo-BGUFK W (O)
BCW
23/06/2021
5
Dinamo Brest W (G)
ByW
27/06/2021
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
02/07/2021
5
Belarus W U19 (G)
ByW
10/07/2021
1
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
16/07/2021
2
Neman Grodno W (G)
ByW
23/07/2021
2
Bobruichanka W (O)
ByW
01/08/2021
3
FK Minsk W (G)
ByW
11/08/2021
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
29/08/2021
1
FC Gomel W (G)
ByW
05/09/2021
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
25/09/2021
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
02/10/2021
5
Belarus W U19 (O)
ByW
08/10/2021
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
30/10/2021
2
Neman Grodno W (O)
ByW
06/11/2021
2
Bobruichanka W (G)
ByW
14/11/2021
3
FC Gomel W (G)
ByW
18/03/2022
1
Bobruichanka W (O)
ByW
27/03/2022
3
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
02/04/2022
2
Belarus W U19 (O)
ByW
17/04/2022
1
Smorgon W (G)
ByW
22/04/2022
FK Vitebsk W (G)
ByW
30/04/2022
1
FK Minsk W (O)
ByW
06/05/2022
4
Smorgon W (G)
BCW
15/05/2022
Dinamo Brest W (G)
ByW
22/05/2022
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
29/05/2022
5
FC Gomel W (O)
ByW
05/06/2022
1
Bobruichanka W (G)
ByW
12/06/2022
3
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
19/06/2022
2
Belarus W U19 (G)
ByW
08/07/2022
1
Smorgon W (O)
ByW
15/07/2022
FK Vitebsk W (O)
ByW
24/07/2022
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
13/08/2022
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
27/08/2022
5
FC Gomel W (G)
ByW
10/09/2022
1
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
18/09/2022
5
FK Minsk W (G)
ByW
23/09/2022
4
FK Minsk W (G)
ByW
01/10/2022
4
Belarus W U19 (O)
ByW
16/10/2022
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
21/10/2022
Bobruichanka W (O)
ByW
30/10/2022
3
FK Vitebsk W (G)
ByW
05/11/2022
1
Smorgon W (G)
ByW
20/11/2022
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
26/11/2022
2
Bobruichanka W (O)
ByW
18/03/2023
3
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
26/03/2023
5
FK Minsk W (O)
ByW
31/03/2023
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
14/04/2023
1
Belarus W U19 (O)
ByW
21/04/2023
1
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
02/05/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
07/05/2023
2
Smorgon W (G)
ByW
11/05/2023
Bobruichanka W (O)
BCW
17/05/2023
3
FC Gomel W (O)
ByW
22/05/2023
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
27/05/2023
Bobruichanka W (G)
ByW
03/06/2023
3
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
10/06/2023
5
FK Minsk W (G)
ByW
17/06/2023
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
24/06/2023
1
FK Minsk W (O)
BCW
28/06/2023
4
Belarus W U19 (G)
ByW
02/07/2023
1
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
21/07/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
26/07/2023
2
Smorgon W (O)
ByW
31/07/2023
FC Gomel W (G)
ByW
06/08/2023
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
13/08/2023
Dinamo Brest W (G)
ByW
20/08/2023
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
27/08/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
02/09/2023
2
FC Gomel W (O)
ByW
09/09/2023
1
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
16/09/2023
5
Belarus W U19 (O)
ByW
30/09/2023
1
Bobruichanka W (G)
ByW
08/10/2023
3
FK Vitebsk W (O)
ByW
13/10/2023
1
Smorgon W (G)
ByW
12/11/2023
FK Minsk W (O)
ByW
19/11/2023
4
FK Minsk W (G)
ByW
16/03/2024
4
Belarus W U19 (O)
ByW
23/03/2024
1
Bobruichanka W (O)
ByW
30/05/2021
3
Belarus W U19 (O)
ByW
04/06/2021
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
18/06/2021
2
FK Zorka-BDU W (G)
BCW
23/06/2021
4
Neman Grodno W (O)
ByW
27/06/2021
2
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
02/07/2021
4
FK Minsk W (O)
ByW
11/07/2021
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
18/07/2021
1
FC Gomel W (O)
ByW
28/07/2021
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
31/07/2021
FK Minsk W (O)
BCW
06/08/2021
4
Apollon W (O)
CLW
18/08/2021
Swansea W (G)
CLW
21/08/2021
Belarus W U19 (G)
ByW
27/08/2021
1
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
04/09/2021
2
Bobruichanka W (G)
ByW
08/09/2021
3
Neman Grodno W (G)
ByW
26/09/2021
2
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
02/10/2021
4
FK Minsk W (G)
ByW
10/10/2021
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
31/10/2021
1
FC Gomel W (G)
ByW
07/11/2021
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
14/11/2021
FK Vitebsk W (O)
ByW
19/03/2022
1
FK Minsk W (G)
ByW
27/03/2022
4
Dinamo Brest W (O)
ByW
01/04/2022
Smorgon W (G)
ByW
16/04/2022
FC Gomel W (G)
ByW
23/04/2022
1
Bobruichanka W (O)
ByW
30/04/2022
3
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
06/05/2022
2
FK Vitebsk W (G)
BCW
16/05/2022
1
Belarus W U19 (O)
ByW
22/05/2022
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
29/05/2022
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
04/06/2022
1
FK Minsk W (O)
ByW
11/06/2022
4
Dinamo Brest W (G)
ByW
16/06/2022
Smorgon W (G)
BCW
04/07/2022
Smorgon W (O)
ByW
10/07/2022
FC Gomel W (O)
ByW
17/07/2022
1
Bobruichanka W (G)
ByW
23/07/2022
3
FK Minsk W (G)
BCW
06/08/2022
4
Belarus W U19 (G)
ByW
13/08/2022
1
Lokomotiv Stara Zagora W (G)
CLW
18/08/2022
St. Polten W (O)
CLW
21/08/2022
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
27/08/2022
4
Bobruichanka W (O)
ByW
11/09/2022
3
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
18/09/2022
4
Smorgon W (G)
ByW
25/09/2022
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
01/10/2022
2
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
16/10/2022
2
FC Gomel W (O)
ByW
21/10/2022
1
FK Vitebsk W (O)
ByW
29/10/2022
1
FK Minsk W (G)
ByW
05/11/2022
4
Belarus W U19 (O)
ByW
20/11/2022
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
26/11/2022
Belarus W U19 (G)
ByW
22/03/2023
1
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
26/03/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
31/03/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
15/04/2023
2
Smorgon W (G)
ByW
22/04/2023
FC Gomel W (O)
ByW
27/04/2023
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
03/05/2023
Bobruichanka W (O)
ByW
08/05/2023
3
FC Gomel W (O)
BCW
17/05/2023
1
FK Minsk W (G)
ByW
21/05/2023
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
28/05/2023
1
Belarus W U19 (O)
ByW
03/06/2023
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
10/06/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
18/06/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
23/06/2023
2
Dnepr Mogilev W (G)
BCW
28/06/2023
2
Smorgon W (O)
ByW
02/07/2023
FC Gomel W (G)
ByW
07/07/2023
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
21/07/2023
Bobruichanka W (G)
ByW
25/07/2023
3
FK Minsk W (O)
ByW
05/08/2023
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
11/08/2023
1
FK Minsk W (G)
BCW
19/08/2023
4
Belarus W U19 (G)
ByW
27/08/2023
1
Bobruichanka W (O)
ByW
01/09/2023
3
Anenii Noi W (G)
CLW
06/09/2023
Ajax W (O)
CLW
09/09/2023
3
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
16/09/2023
4
Smorgon W (G)
ByW
01/10/2023
FK Minsk W (O)
ByW
08/10/2023
4
Dinamo Brest W (G)
ByW
15/10/2023
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
05/11/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
10/11/2023
2
FK Vitebsk W (G)
ByW
15/11/2023
1
FC Gomel W (O)
ByW
19/11/2023
1
Bobruichanka W (O)
ByW
17/03/2024
3
Smorgon W (G)
ByW
23/03/2024
FK Vitebsk W (O)
ByW
28/03/2024
1
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program