Ligile mele
SUA
[+]
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
87
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
177
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
611
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1025
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
20
Favorite
Liste
[+]
Britanic
Top European
European
140
American
127
African
60
Asiatic
92
Australijski
42
Internaţional
20
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
6
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
River Plate
63%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:00
DER - RIV,
20:00
Ar1
Cruzeiro
51%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 00:00
CRZ - CUE,
00:00
Br1
Flamengo
58%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 01:00
FLA - GRE,
01:00
Br1
São Paulo
43%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 01:00
INL - SAP,
01:00
Br1
Atlético PR
57%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 01:00
APR - CRI,
01:00
Br1
Bahia
43%
Probabilitatea de a remiza
14/06/2024 02:30
BAH - FOR,
02:30
Br1
Palmeiras
49%
Probabilitatea de a câștiga
14/06/2024 02:30
PAL - VDG,
02:30
Br1
Espanyol
39%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 21:00
ESP - SPG,
21:00
Es2
Galway United
48%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
GAU - DRU,
20:45
Ie1
Shamrock Rovers
45%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
STD - SHR,
20:45
Ie1
Shelbourne FC
51%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
WAU - SHE,
20:45
Ie1
Derry City
43%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 20:45
BOH - DEC,
20:45
Ie1
Sligo Rovers
36%
Probabilitatea de a remiza
13/06/2024 20:45
DUN - SLR,
20:45
Ie1
RSB Berkane
43%
Probabilitatea de a câștiga
13/06/2024 19:00
RSB - KHE,
19:00
Ma1
json_m
Pronostic
Estudiantes Río Cuarto
-
Guillermo Brown
8°C
D
W
W
W
D
L
16/07/2023 22:00 GMT
X
1 - 0
FT
D
L
D
D
L
L
Argentina Nacional B
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
42
43
15
X
1
-
1
1 - 1
1.50
8°
3.00
1.80
3.00
4.33
no
no
no
FT
1 - 0
(1 - 0)
-
-
-
-
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
70
30
Sub
1.50
1 - 1
1.50
8°
1.36
1.36
3.10
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
38
57
5
X
8°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
25%
X
X
1
-
1
1 - 1
8°
4.00
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
49
51
Da
1
-
1
1 - 1
1.50
8°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
85%
X1
1
-
1
1 - 1
1.50
8°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
58%
Oaspete +1
1
-
1
1 - 1
1.50
8°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 25, Zona A
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Guillermo Brown
16/07/2023 22:00
28%
25%
12%
Pino
Mateo Bajamich
Silba
1
-
1
1 - 1
1.50
8°
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
Nacional B
Torneo Federal A
12/03
2023
Guillermo Brown
0 - 1
(0 - 1)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
27/03
2022
Guillermo Brown
0 - 1
(0 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
05/10
2019
Estudiantes Río Cuarto
3 - 1
(1 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
17/03
2010
Guillermo Brown
1 - 1
( - )
Estudiantes Río Cuarto
Ar3
28/01
2010
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
( - )
Guillermo Brown
Ar3
Estudiantes Río Cuarto
3
60%
Egalitati
2
40%
Guillermo Brown
0
0%
{"lg_-1":[3,2,0,5],"lg_-1_6":[3,2,0,5],"lg_110":[3,null,null,3],"lg_110_6":[3,null,null,3],"lg_529":[null,2,null,2],"lg_529_6":[null,2,null,2]}
Clasare 16/07/2023
Zona A
Zona A
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Almirante Brown
41
24
11
8
5
25
21
4
2
Agropecuario
39
23
12
3
8
31
24
7
3
San Martín T.
37
23
11
4
8
24
15
9
4
San Martin S.J.
37
24
10
7
7
29
25
4
5
Nueva Chicago
36
23
9
9
5
22
10
12
6
Gimnasia Mendoza
35
23
8
11
4
23
17
6
7
Deportivo Morón
35
23
10
5
8
22
23
-1
8
Defensores Unidos
34
23
9
7
7
19
15
4
9
Temperley
33
23
8
9
6
25
24
1
10
Patronato Paraná
31
24
8
7
9
25
23
2
11
Estudiantes Río Cuarto
30
23
8
6
9
18
21
-3
12
Alvarado Mar del Plata
30
23
7
9
7
21
25
-4
13
Def. de Belgrano
28
22
7
7
8
22
20
2
14
CA Güemes
26
24
5
11
8
23
27
-4
15
Club Almagro
25
24
6
7
11
14
20
-6
16
All Boys
25
23
5
10
8
18
26
-8
17
Guillermo Brown
24
22
5
9
8
21
24
-3
18
Flandria
23
22
6
5
11
22
34
-12
19
San Telmo
22
24
6
4
14
28
38
-10
Final
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation
Zona B
Zona B
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Ind. Rivadavia
46
22
14
4
4
40
24
16
2
Chacarita Juniors
42
22
11
9
2
31
13
18
3
Deportivo Maipú
42
21
13
3
5
32
20
12
4
Quilmes AC
37
21
11
4
6
25
17
8
5
Ferro Carril Oeste
33
21
9
6
6
28
22
6
6
Mitre SdE
32
21
9
5
7
20
19
1
7
Brown de Adrogué
31
21
7
10
4
20
15
5
8
Atletico Rafaela
31
21
8
7
6
22
20
2
9
Deportivo Riestra
30
21
7
9
5
30
28
2
10
Deportivo Madryn
29
21
8
5
8
20
20
0
11
CA Atlanta
28
21
7
7
7
23
24
-1
12
Estudiantes BsAs
26
22
7
5
10
23
27
-4
13
Gimnasia Jujuy
25
22
7
4
11
23
30
-7
14
CA Aldosivi
22
21
6
4
11
26
32
-6
15
Racing de Cordoba
20
21
4
8
9
25
29
-4
16
Chaco For Ever
19
22
5
4
13
15
26
-11
17
Tristán Suárez
17
22
4
5
13
22
41
-19
18
Villa Dálmine
15
21
4
3
14
14
32
-18
Final
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation
ERC
meciuri
Toate
08/07
2023
Agropecuario
0 - 0
(0 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
02/07
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 0
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
24/06
2023
San Telmo
0 - 1
(0 - 1)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
17/06
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 0
(0 - 0)
Temperley
Ar2
09/06
2023
San Martín T.
0 - 0
(0 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
04/06
2023
Nueva Chicago
2 - 0
(1 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
27/05
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 2
(0 - 0)
All Boys
Ar2
13/05
2023
Def. de Belgrano
1 - 0
(1 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
07/05
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
(0 - 0)
Almirante Brown
Ar2
30/04
2023
Deportivo Morón
2 - 0
(1 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
22/04
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
(1 - 0)
CA Güemes
Ar2
15/04
2023
Patronato Paraná
1 - 1
(0 - 1)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
11/04
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
(0 - 0)
Gimnasia Mendoza
Ar2
05/04
2023
Alvarado Mar del Plata
2 - 1
(2 - 1)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
01/04
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
(1 - 0)
Flandria
Ar2
26/03
2023
San Martin S.J.
2 - 0
(0 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
20/03
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 0
(1 - 0)
Defensores Unidos
Ar2
12/03
2023
Guillermo Brown
0 - 1
(0 - 1)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
06/03
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 1
(1 - 0)
Agropecuario
Ar2
25/02
2023
Club Almagro
1 - 0
(1 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
18/02
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 2
(0 - 0)
San Telmo
Ar2
11/02
2023
Temperley
2 - 0
(1 - 0)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
04/02
2023
Estudiantes Río Cuarto
0 - 1
(0 - 1)
San Martín T.
Ar2
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[8,6,9,23],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_110":[8,6,9,23],"lg_110_6":[3,2,1,6]}
GUB
meciuri
Toate
01/07
2023
Almirante Brown
0 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
25/06
2023
Guillermo Brown
0 - 2
(0 - 0)
Deportivo Morón
Ar2
18/06
2023
CA Güemes
1 - 1
(1 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
10/06
2023
Guillermo Brown
0 - 0
(0 - 0)
Patronato Paraná
Ar2
04/06
2023
Guillermo Brown
1 - 2
(0 - 0)
Gimnasia Mendoza
Ar2
28/05
2023
Alvarado Mar del Plata
2 - 0
(2 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
21/05
2023
Guillermo Brown
3 - 1
(1 - 1)
Flandria
Ar2
16/05
2023
San Martin S.J.
2 - 1
(1 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
07/05
2023
Guillermo Brown
3 - 0
(2 - 0)
Defensores Unidos
Ar2
22/04
2023
Agropecuario
1 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
16/04
2023
Guillermo Brown
1 - 1
(1 - 0)
Club Almagro
Ar2
10/04
2023
San Telmo
1 - 2
(1 - 1)
Guillermo Brown
Ar2
05/04
2023
Guillermo Brown
2 - 2
(1 - 2)
Temperley
Ar2
01/04
2023
San Martín T.
0 - 1
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
26/03
2023
Guillermo Brown
0 - 2
(0 - 0)
Nueva Chicago
Ar2
18/03
2023
All Boys
1 - 1
(1 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
12/03
2023
Guillermo Brown
0 - 1
(0 - 1)
Estudiantes Río Cuarto
Ar2
06/03
2023
Def. de Belgrano
4 - 1
(3 - 1)
Guillermo Brown
Ar2
26/02
2023
Guillermo Brown
0 - 0
(0 - 0)
Almirante Brown
Ar2
20/02
2023
Deportivo Morón
0 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
12/02
2023
Guillermo Brown
4 - 1
(1 - 1)
CA Güemes
Ar2
04/02
2023
Patronato Paraná
0 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
Victorii
0
0%
Egalitati
3
50%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[5,9,8,22],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_110":[5,9,8,22],"lg_110_6":[null,3,3,6]}
ERC
gazde meciuri:
Toate
02/07
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 0
(0 - 0)
Club Almagro
Ar2
17/06
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 0
(0 - 0)
Temperley
Ar2
27/05
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 2
(0 - 0)
All Boys
Ar2
07/05
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
(0 - 0)
Almirante Brown
Ar2
22/04
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
(1 - 0)
CA Güemes
Ar2
11/04
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
(0 - 0)
Gimnasia Mendoza
Ar2
01/04
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
(1 - 0)
Flandria
Ar2
20/03
2023
Estudiantes Río Cuarto
1 - 0
(1 - 0)
Defensores Unidos
Ar2
06/03
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 1
(1 - 0)
Agropecuario
Ar2
18/02
2023
Estudiantes Río Cuarto
2 - 2
(0 - 0)
San Telmo
Ar2
04/02
2023
Estudiantes Río Cuarto
0 - 1
(0 - 1)
San Martín T.
Ar2
Victorii
3
50%
Egalitati
2
33%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[6,3,2,11],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_110":[6,3,2,11],"lg_110_6":[3,2,1,6]}
GUB
meciuri in calitate de oaspete
Toate
01/07
2023
Almirante Brown
0 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
18/06
2023
CA Güemes
1 - 1
(1 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
28/05
2023
Alvarado Mar del Plata
2 - 0
(2 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
16/05
2023
San Martin S.J.
2 - 1
(1 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
22/04
2023
Agropecuario
1 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
10/04
2023
San Telmo
1 - 2
(1 - 1)
Guillermo Brown
Ar2
01/04
2023
San Martín T.
0 - 1
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
18/03
2023
All Boys
1 - 1
(1 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
06/03
2023
Def. de Belgrano
4 - 1
(3 - 1)
Guillermo Brown
Ar2
20/02
2023
Deportivo Morón
0 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
04/02
2023
Patronato Paraná
0 - 0
(0 - 0)
Guillermo Brown
Ar2
Victorii
1
17%
Egalitati
2
33%
Pierderi
3
50%
Vezi complet
{"lg_-1":[2,5,4,11],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_110":[2,5,4,11],"lg_110_6":[1,2,3,6]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Estudiantes Río Cuarto
Meciuri jucate:
23
Guillermo Brown
Meciuri jucate:
22
Goluri
(Marcate/Primite)
18
0.78
0.91
21
21
0.95
1.09
24
Sub/Peste
1.5
10
13
43%
57%
8
14
36%
64%
2.5
19
4
83%
17%
14
8
64%
36%
3.5
22
1
96%
4%
18
4
82%
18%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
7
16
30%
70%
10
12
45%
55%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
9
14
39%
61%
7
15
32%
68%
Marcat un gol (Da/Nu)
14
9
61%
39%
12
10
55%
45%
ERC
Meciuri urmatoare
Dificultate
GUB
Uşor 1
Greu 5
Guillermo Brown (G)
Ar2
16/07/2023
2
Defensores Unidos (O)
Ar2
22/07/2023
1
CA Banfield (O)
ArC
03/08/2023
2
San Martin S.J. (G)
Ar2
05/08/2023
4
Flandria (O)
Ar2
16/08/2023
1
Alvarado Mar del Plata (G)
Ar2
19/08/2023
3
Estudiantes Río Cuarto (O)
Ar2
16/07/2023
4
All Boys (G)
Ar2
22/07/2023
3
Nueva Chicago (O)
Ar2
05/08/2023
4
San Martín T. (G)
Ar2
16/08/2023
4
Temperley (O)
Ar2
19/08/2023
3
San Telmo (G)
Ar2
26/08/2023
1
Gimnasia Mendoza (O)
Ar2
26/08/2023
4
Patronato Paraná (G)
Ar2
02/09/2023
2
CA Güemes (O)
Ar2
09/09/2023
2
Deportivo Morón (G)
Ar2
16/09/2023
4
Almirante Brown (O)
Ar2
23/09/2023
4
Def. de Belgrano (G)
Ar2
30/09/2023
3
All Boys (O)
Ar2
14/10/2023
3
Nueva Chicago (G)
Ar2
21/10/2023
4
Club Almagro (O)
Ar2
02/09/2023
2
Agropecuario (G)
Ar2
09/09/2023
4
Defensores Unidos (O)
Ar2
23/09/2023
1
San Martin S.J. (G)
Ar2
30/09/2023
4
Flandria (O)
Ar2
07/10/2023
1
Alvarado Mar del Plata (G)
Ar2
14/10/2023
3
Gimnasia Mendoza (O)
Ar2
21/10/2023
4
Vezi complet
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program