Ligile mele
SUA
[+]
MLS
1
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
8
Pronosticuri maine
84
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
437
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1061
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
45
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
40
European
440
American
49
African
34
Asiatic
123
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Manchester United
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Probabilitatea de a câștiga
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Pronostic
Belarus W U19
-
FK Vitebsk W
8°C
L
W
L
L
L
D
13/05/2021 14:00 GMT
2
2 - 2
FT
L
W
W
L
W
L
Belarus Women Premier League
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Coef.
live
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
34
31
35
2
0
-
2
0 - 2
2.40
8°
-
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
52
48
Sub
2.40
0 - 2
2.40
8°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1
X
2
Pr.
HT
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
38
25
37
1
8°
-
FT
2 - 2
(2 - 2)
Gazda - Oaspete
Probabilitate MT/FT %
Pr.
HT FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
13%
1
2
0
-
2
0 - 2
8°
-
FT
2 - 2
(2 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
57
43
Nu
0
-
2
0 - 2
2.40
8°
-
-
-
FT
2 - 2
(2 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
69%
21
0
-
2
0 - 2
2.40
8°
-
FT
2 - 2
(2 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
35%
Oaspete -0.75
0
-
2
0 - 2
2.40
8°
-
FT
2 - 2
(2 - 2)
Gazda - Oaspete
Prob. %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rez.
Etapa 8
ByW
Belarus W U19
FK Vitebsk W
13/05/2021 14:00
0
-
2
0 - 2
2.40
8°
FT
2 - 2
(2 - 2)
Meciurile intre cele doua echipe
Toate
0
0%
Egalitati
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Clasare 13/05/2021
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Dinamo-BGUFK (W)
21
7
7
0
0
39
0
39
2
FK Minsk (W)
18
7
6
0
1
62
4
58
3
Neman Grodno (W)
18
7
6
0
1
43
6
37
4
Dnepr Mogilev (W)
15
7
5
0
2
30
10
20
5
FK Zorka-BDU (W)
12
7
4
0
3
36
15
21
6
Bobruichanka (W)
7
7
2
1
4
15
16
-1
7
FK Vitebsk (W)
6
7
2
0
5
12
36
-24
8
Belarus (W) U19
4
7
1
1
5
4
39
-35
9
FC Gomel (W)
3
7
1
0
6
2
61
-59
10
Dinamo Brest (W)
0
7
0
0
7
1
57
-56
Champions League Qual.
BEL
meciuri
Toate
07/05
2021
FK Minsk W
7 - 0
(6 - 0)
Belarus W U19
ByW
03/05
2021
Belarus W U19
3 - 0
(2 - 0)
Dinamo Brest W
ByW
29/04
2021
Belarus W U19
0 - 4
(0 - 2)
FK Zorka-BDU W
ByW
23/04
2021
Neman Grodno W
5 - 1
(1 - 1)
Belarus W U19
ByW
16/04
2021
Belarus W U19
0 - 7
(0 - 4)
Dnepr Mogilev W
ByW
03/04
2021
Belarus W U19
0 - 0
(0 - 0)
Bobruichanka W
ByW
Victorii
1
17%
Egalitati
1
17%
Pierderi
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_404":[1,1,4,6],"lg_404_6":[1,1,4,6]}
VIT
meciuri
Toate
Women Premier League
Women's Cup
07/05
2021
FK Vitebsk W
0 - 3
(0 - 1)
Dinamo-BGUFK W
ByW
29/04
2021
Dinamo Brest W
1 - 4
(0 - 1)
FK Vitebsk W
ByW
24/04
2021
FK Vitebsk W
5 - 0
(3 - 0)
FC Gomel W
ByW
18/04
2021
Bobruichanka W
3 - 2
(1 - 0)
FK Vitebsk W
ByW
10/04
2021
FC Gomel W
0 - 1
(0 - 1)
FK Vitebsk W
BCW
02/04
2021
FK Minsk W
16 - 0
(9 - 0)
FK Vitebsk W
ByW
Victorii
3
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_404":[2,null,3,5],"lg_404_6":[2,null,3,5],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
BEL
gazde meciuri:
Toate
03/05
2021
Belarus W U19
3 - 0
(2 - 0)
Dinamo Brest W
ByW
29/04
2021
Belarus W U19
0 - 4
(0 - 2)
FK Zorka-BDU W
ByW
16/04
2021
Belarus W U19
0 - 7
(0 - 4)
Dnepr Mogilev W
ByW
03/04
2021
Belarus W U19
0 - 0
(0 - 0)
Bobruichanka W
ByW
Victorii
1
25%
Egalitati
1
25%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[1,1,2,4],"lg_-1_6":[1,1,2,4],"lg_404":[1,1,2,4],"lg_404_6":[1,1,2,4]}
VIT
meciuri in calitate de oaspete
Toate
Women Premier League
Women's Cup
29/04
2021
Dinamo Brest W
1 - 4
(0 - 1)
FK Vitebsk W
ByW
18/04
2021
Bobruichanka W
3 - 2
(1 - 0)
FK Vitebsk W
ByW
10/04
2021
FC Gomel W
0 - 1
(0 - 1)
FK Vitebsk W
BCW
02/04
2021
FK Minsk W
16 - 0
(9 - 0)
FK Vitebsk W
ByW
Victorii
2
50%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_404":[1,null,2,3],"lg_404_6":[1,null,2,3],"lg_718":[1,null,null,1],"lg_718_6":[1,null,null,1]}
Intreaga statistica
Statistica
Gazda/Oaspete
1 jumătate
2 jumătate
Belarus W U19
Meciuri jucate:
6
FK Vitebsk W
Meciuri jucate:
6
Goluri
(Marcate/Primite)
4
0.67
3.83
23
12
2
3.83
23
Sub/Peste
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
3.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Marcat un gol (Da/Nu)
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
BEL
Meciuri urmatoare
Dificultate
VIT
Uşor 1
Greu 5
FK Vitebsk W (G)
ByW
13/05/2021
1
FC Gomel W (O)
ByW
20/05/2021
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
29/05/2021
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
04/06/2021
5
Bobruichanka W (O)
ByW
19/06/2021
3
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
25/06/2021
2
Belarus W U19 (O)
ByW
13/05/2021
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
19/05/2021
2
Dinamo-BGUFK W (G)
BCW
24/05/2021
5
Neman Grodno W (G)
ByW
30/05/2021
2
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
05/06/2021
4
FK Minsk W (G)
ByW
18/06/2021
4
Neman Grodno W (G)
ByW
01/07/2021
2
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
10/07/2021
4
FK Minsk W (O)
ByW
17/07/2021
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
24/07/2021
1
FC Gomel W (G)
ByW
01/08/2021
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
15/08/2021
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
27/08/2021
5
Bobruichanka W (G)
ByW
04/09/2021
3
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
25/09/2021
2
Neman Grodno W (O)
ByW
03/10/2021
2
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
08/10/2021
4
FK Minsk W (G)
ByW
31/10/2021
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
07/11/2021
1
FC Gomel W (O)
ByW
14/11/2021
1
Bobruichanka W (G)
ByW
20/03/2022
3
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
25/03/2022
2
Smorgon W (G)
ByW
01/04/2022
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
17/04/2022
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
23/04/2022
1
FK Minsk W (G)
ByW
29/04/2022
4
Dinamo Brest W (O)
ByW
07/05/2022
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
22/05/2022
5
FC Gomel W (O)
ByW
28/05/2022
1
Bobruichanka W (O)
ByW
05/06/2022
3
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
12/06/2022
2
Smorgon W (O)
ByW
18/06/2022
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
08/07/2022
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
16/07/2022
1
FK Minsk W (O)
ByW
22/07/2022
4
Dinamo Brest W (G)
ByW
30/07/2022
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
13/08/2022
5
FC Gomel W (G)
ByW
25/08/2022
1
FK Vitebsk W (G)
ByW
11/09/2022
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
18/09/2022
Bobruichanka W (O)
ByW
24/09/2022
3
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
16/10/2022
4
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
30/10/2022
2
Smorgon W (O)
ByW
03/11/2022
FC Gomel W (O)
ByW
06/11/2022
1
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
20/11/2022
5
FK Minsk W (O)
ByW
26/11/2022
4
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
22/03/2023
5
FK Minsk W (G)
ByW
26/03/2023
4
FK Vitebsk W (O)
ByW
30/03/2023
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
21/04/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
28/04/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
03/05/2023
2
Smorgon W (O)
ByW
07/05/2023
FC Gomel W (G)
ByW
12/05/2023
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
20/05/2023
Bobruichanka W (G)
ByW
27/05/2023
3
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
03/06/2023
5
FK Minsk W (O)
ByW
09/06/2023
4
FK Vitebsk W (G)
ByW
16/06/2023
1
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
02/07/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
07/07/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
22/07/2023
2
Smorgon W (G)
ByW
26/07/2023
FC Gomel W (O)
ByW
31/07/2023
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
06/08/2023
Bobruichanka W (O)
ByW
12/08/2023
3
FC Gomel W (G)
ByW
17/08/2023
1
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
27/08/2023
5
Bobruichanka W (G)
ByW
10/09/2023
3
FK Vitebsk W (O)
ByW
15/09/2023
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
30/09/2023
4
Smorgon W (O)
ByW
08/10/2023
FK Minsk W (G)
ByW
15/10/2023
4
Dinamo Brest W (O)
ByW
05/11/2023
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
12/11/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
19/11/2023
2
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
23/03/2024
4
Bobruichanka W (O)
ByW
28/03/2024
3
Bobruichanka W (G)
ByW
27/06/2021
3
FC Gomel W (O)
ByW
02/07/2021
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
11/07/2021
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
18/07/2021
5
Belarus W U19 (G)
ByW
24/07/2021
1
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
30/07/2021
2
Neman Grodno W (O)
ByW
14/08/2021
2
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
29/08/2021
4
FK Minsk W (O)
ByW
05/09/2021
4
Bobruichanka W (O)
ByW
26/09/2021
3
FC Gomel W (G)
ByW
01/10/2021
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
10/10/2021
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
31/10/2021
5
Belarus W U19 (O)
ByW
07/11/2021
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
14/11/2021
2
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
19/03/2022
5
FC Gomel W (O)
ByW
26/03/2022
1
Bobruichanka W (G)
ByW
02/04/2022
3
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
16/04/2022
2
Belarus W U19 (G)
ByW
23/04/2022
1
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
30/04/2022
4
Smorgon W (G)
ByW
07/05/2022
Dinamo-BGUFK W (O)
BCW
16/05/2022
5
FK Minsk W (G)
ByW
21/05/2022
4
Dinamo Brest W (O)
ByW
29/05/2022
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
04/06/2022
5
FC Gomel W (G)
ByW
11/06/2022
1
Bobruichanka W (O)
ByW
18/06/2022
3
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
09/07/2022
2
Belarus W U19 (O)
ByW
16/07/2022
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
24/07/2022
4
Smorgon W (O)
ByW
31/07/2022
FK Minsk W (O)
ByW
12/08/2022
4
Dinamo Brest W (G)
ByW
27/08/2022
Belarus W U19 (O)
ByW
11/09/2022
1
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
17/09/2022
2
Dinamo Brest W (O)
ByW
25/09/2022
FC Gomel W (G)
ByW
15/10/2022
1
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
29/10/2022
5
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
05/11/2022
4
Bobruichanka W (O)
ByW
12/11/2022
3
FK Minsk W (G)
ByW
20/11/2022
4
Smorgon W (O)
ByW
26/11/2022
FK Minsk W (O)
ByW
18/03/2023
4
Belarus W U19 (G)
ByW
30/03/2023
1
FK Zorka-BDU W (O)
ByW
14/04/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
23/04/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
27/04/2023
2
Smorgon W (G)
ByW
03/05/2023
FC Gomel W (O)
ByW
08/05/2023
1
Dinamo Brest W (G)
ByW
12/05/2023
Dnepr Mogilev W (G)
BCW
16/05/2023
2
Bobruichanka W (O)
ByW
21/05/2023
3
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
28/05/2023
5
FK Minsk W (G)
ByW
04/06/2023
4
Belarus W U19 (O)
ByW
16/06/2023
1
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
24/06/2023
4
DYuSSh Pinskogo W (O)
ByW
01/07/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
08/07/2023
2
Smorgon W (O)
ByW
22/07/2023
FC Gomel W (G)
ByW
26/07/2023
1
Dinamo Brest W (O)
ByW
30/07/2023
Bobruichanka W (G)
ByW
05/08/2023
3
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
11/08/2023
5
DYuSSh Pinskogo W (G)
ByW
17/08/2023
Dnepr Mogilev W (O)
ByW
26/08/2023
2
FC Gomel W (G)
ByW
02/09/2023
1
Belarus W U19 (G)
ByW
15/09/2023
1
Bobruichanka W (O)
ByW
01/10/2023
3
FK Zorka-BDU W (G)
ByW
13/10/2023
4
Smorgon W (O)
ByW
04/11/2023
FK Minsk W (G)
ByW
11/11/2023
4
Dinamo-BGUFK W (O)
ByW
15/11/2023
5
Dinamo Brest W (O)
ByW
19/11/2023
Dnepr Mogilev W (G)
ByW
15/03/2024
2
FC Gomel W (O)
ByW
22/03/2024
1
Dinamo-BGUFK W (G)
ByW
28/03/2024
5
Vezi complet
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program