N. Irlanda
[+]
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Ligile mele
SUA
[+]
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
169
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
6
Pronosticuri maine
84
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
437
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1061
[+]
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
45
Favorite
Liste
[+]
Britanic
20
Top European
40
European
440
American
49
African
34
Asiatic
123
Australijski
30
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
1
Аlte campionate
Mai
Internaţional
Africa
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Home
Ce este forebet
Pronosticuri
Comparatii echipe
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Tenis
SETăRI
LIMBA
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Fus orar
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
ANDROID APP
IOS APP
Mai
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
Fotbalist Statistica | Irlanda de Nord Championship
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
G.
P.
A.
C.
C.
Echipa
Matthew Ferguson
12
-
-
-
-
H&W Welders
Ryan Mayse
10
1
-
-
-
Portadown FC
Calvin McCurry
8
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
Paul McElroy
7
-
-
-
-
Portadown FC
Zach Barr
7
-
-
-
1
Newington YC
Ben Arthurs
6
-
-
-
-
Bangor FC
Darius Roohi
6
2
-
-
-
Ballyclare Comrades
Adam Neale
5
-
-
-
-
Bangor FC
Darren Stuart
5
-
-
-
-
Newington YC
Eamon Fyfe
5
-
-
-
-
Portadown FC
Eamon Scannell
5
-
-
-
-
Ards FC
Jordan Jenkins
5
-
-
-
-
Dundela FC
A. Holder
4
-
-
-
2
Ballinamallard Utd
Jamie Browne
4
-
-
-
1
Dergview FC
Kirk McLaughlin
4
-
-
-
-
Institute FC
Mark Mbuli
4
-
-
-
-
Institute FC
Ruairi McDonald
4
-
-
-
1
Annagh United
Tony Kane
4
-
-
-
-
Dundela FC
Adam McCallum
3
-
-
-
-
Ards FC
Ben Cushnie
3
-
-
-
-
Bangor FC
Callum Dougan
3
1
-
-
-
Ards FC
Callum Ferris
3
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
Caolin Coyle
3
-
-
-
-
Portadown FC
Connor Maxwell
3
-
-
-
-
Ards FC
C. Dougan
3
-
-
-
-
Ards FC
Evan Tweed
3
-
-
-
1
Dundela FC
Gary Donnelly
3
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
James McLaughlin
3
-
-
-
-
Ards FC
Kenneth Kane
3
-
-
-
-
Portadown FC
Lee Rea
3
-
-
-
-
Dundela FC
Michael Harris
3
-
-
-
-
Institute FC
Michael McLellan
3
1
-
-
-
H&W Welders
Michael Morgan
3
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
Owen McConville
3
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
Ross Hunter
3
-
-
-
-
Ards FC
Scott McArthur
3
-
-
-
-
Bangor FC
Shaun Leppard
3
-
-
-
-
Institute FC
Simon Warrington
3
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Aidan Steele
2
-
-
-
-
Ards FC
Andy Hall
2
-
-
-
-
Dundela FC
Anthony Burns
2
-
-
-
-
Dundela FC
Charlie Dornan
2
-
-
-
-
Dundela FC
Donnelly P.
2
-
-
-
-
Newington YC
Dougan C.
2
-
-
-
-
Dergview FC
Eoghan McCawl
2
-
-
-
-
Portadown FC
Eoin Bradley
2
-
-
-
-
Portadown FC
Guillaume Keke
2
-
-
-
-
Knockbreda
Jack Henderson
2
-
-
-
-
Bangor FC
James McClay
2
-
-
-
-
H&W Welders
Keith Cowan
2
-
-
-
-
Dergview FC
Lewis Francis
2
-
-
-
-
Bangor FC
Lewis Harrison
2
-
-
-
1
Bangor FC
Luke Wilson
2
-
-
-
-
Portadown FC
McGrath J.
2
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
M. McLellan
2
1
-
-
-
H&W Welders
Morgan M.
2
-
-
-
-
Knockbreda
Neil Cummings
2
-
-
-
-
Newington YC
T. O'Connor
2
-
-
-
-
H&W Welders
Padraig Lynch
2
-
-
-
-
Dergview FC
Paul Donnelly
2
-
-
-
1
Newington YC
Ryan Swan
2
-
-
-
-
Annagh United
Stephen Murray
2
-
-
-
-
Annagh United
Warrington S.
2
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Aaron Harkin
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Aidan Finnegan
1
-
-
-
-
H&W Welders
Andrew Hall
1
-
-
-
-
Dundela FC
Andy Halls
1
-
-
-
-
Dundela FC
Ards
1
-
-
-
-
Ards FC
Barr Z.
1
-
-
-
-
Newington YC
Ben Walker
1
-
-
-
-
Bangor FC
Breen D.
1
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
Burns A.
1
-
-
-
-
Dundela FC
Chris Rodgers
1
-
-
-
-
Portadown FC
Cochrane
1
-
-
-
-
Portadown FC
Conall Young
1
-
-
-
-
Annagh United
N. Cummings
1
-
-
-
-
Newington YC
Cummings N.
1
-
-
-
-
Newington YC
David McMaster
1
-
-
-
-
Dundela FC
David Parkhouse
1
-
-
-
-
H&W Welders
Devlin O.
1
-
-
-
-
Institute FC
Dobbin C.
1
-
-
-
-
Dundela FC
P. Donnelly
1
-
-
-
-
Newington YC
J. Doran
1
-
-
-
-
Annagh United
Dornan C.
1
-
-
-
-
Dundela FC
Douglas Wilson
1
-
-
-
-
Portadown FC
Duffy S.
1
-
-
-
-
Dergview FC
Ethan Taggart
1
-
-
-
-
Ards FC
J. Evans
1
-
-
-
-
Annagh United
Ewan McCoubrey
1
-
-
-
-
H&W Welders
W. Faulkner
1
-
-
-
-
Dundela FC
Ferguson M.
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Gareth Harkin
1
-
-
-
-
Dergview FC
Garth Falconer
1
-
-
-
-
Dergview FC
A. Harkin
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
G. Harkin
1
-
-
-
-
Dergview FC
Harrison L.
1
-
-
-
-
Bangor FC
Jack Reilly
1
-
-
-
-
Newington YC
Jake Corbett
1
-
-
-
-
Dundela FC
Jamal Dupree
1
-
-
-
-
Ards FC
Jamie Doran
1
-
-
-
-
Annagh United
Jamie Dunne
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Jamie McGovern
1
-
-
-
-
Dundela FC
Jay Magee
1
-
-
-
-
Dundela FC
Jonathan Frazer
1
-
-
-
-
H&W Welders
Joshua Kee
1
-
-
-
-
H&W Welders
Joshua Maxwell
1
-
-
-
-
Dergview FC
Joshua McIlwaine
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Kee J.
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Keke
1
-
-
-
-
Knockbreda
G. Keke
1
-
-
-
-
Knockbreda
Kyle Owens
1
-
-
-
-
H&W Welders
Lee McCune
1
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
Lee McGreevy
1
-
-
-
-
Knockbreda
Lee Upton
1
-
-
-
-
Annagh United
Lewis Barr
1
-
-
-
-
H&W Welders
Lewis Patterson
1
-
-
-
-
H&W Welders
Liam Mullan
1
-
-
-
-
Institute FC
P. Lynch
1
-
-
-
-
Dergview FC
Mark Stafford
1
-
1
-
-
Ballinamallard Utd
J. McClay
1
-
-
-
-
H&W Welders
McConville O.
1
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
C. McCurry
1
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
S. McDonagh
1
-
-
-
-
Dergview FC
R. McDonald
1
-
-
-
-
Annagh United
N. McGinley
1
-
-
-
-
Dergview FC
L. McGreevy
1
-
-
-
-
Knockbreda
Michael Ruddy
1
-
-
-
-
Ards FC
R. Morris
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Mullen
1
-
-
-
-
Dergview FC
S. Murray
1
-
-
-
-
Annagh United
Neale A.
1
-
-
-
-
Bangor FC
Niall McGinley
1
-
-
-
-
Dergview FC
Oisin Devlin
1
-
-
-
-
Institute FC
J. Parke
1
-
-
-
-
Dergview FC
Patrick Downey
1
-
-
-
-
Newington YC
Peter Maguire
1
-
-
-
-
Ballinamallard Utd
Peter McDermott
1
-
-
-
-
Knockbreda
Reilly J.
1
-
-
-
-
Newington YC
Ronan Wilson
1
-
-
-
-
H&W Welders
D. Roohi
1
-
-
-
-
Ballyclare Comrades
Ross Redman
1
-
-
-
-
Portadown FC
Salou Jallow
1
-
-
-
-
Ards FC
Seamus Duffy
1
-
-
-
-
Newington YC
Sean Brown
1
-
-
-
-
Bangor FC
Sean McCarron
1
-
-
-
-
Institute FC
M. Tom
1
-
-
-
-
Bangor FC
William Faulkner
1
-
-
-
-
Dundela FC
Craig Harris
-
-
-
-
1
H&W Welders
D. Carville
-
-
-
-
1
Annagh United
Daniel McMurray
-
-
-
-
1
H&W Welders
Harry Wylie
-
-
-
-
1
Ballyclare Comrades
Ivan Sproule
-
-
-
-
1
Ballyclare Comrades
Jamie Ray
-
-
-
-
1
Ballinamallard Utd
K. Anderson
-
-
-
-
1
Knockbreda
Lee Chapman
-
-
-
-
1
Portadown FC
Sammy Morrow
-
-
-
-
1
Institute FC
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program