Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
1
Piłka nożna
Prognozy na dziś
170
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
84
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
209
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
741
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
47
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
14
Top Europejski
6
Europejski
222
Amerykański
30
Afrykanin
21
Azjatycki
78
Australijski
18
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Wszystkie prognozy piłkarskie
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Strzelcy
Rzut rożny
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Euro U21 Qualification
E21
Montenegro U21
Albania U21
07/06/2024 15:00
34
30
36
2
1
-
2
1 - 2
2.73
20°
-
-
-
-
Albania Super League
Al1
Erzeni Shijak
Teuta Durres
08/05/2024 02:00
23
36
41
2
1
-
2
1 - 2
2.51
17°
-
-
-
-
TBA
Al1
FK Kukesi
Partizani Tirana
08/05/2024 16:00
19
27
54
2
0
-
1
0 - 1
2.32
22°
-
-
-
-
Al1
Skenderbeu
KF Laci
08/05/2024 16:00
34
35
31
X
1
-
1
1 - 1
1.78
17°
-
-
-
-
Al1
KF Tirana
Vllaznia Shkodër
08/05/2024 16:00
29
38
33
X
1
-
1
1 - 1
1.74
20°
-
-
-
-
Al1
Dinamo Tirana
Egnatia Rrogozhine
08/05/2024 16:00
31
30
40
2
0
-
1
0 - 1
1.64
20°
-
-
-
-
Albania League 1
Al2
KF Luzi 2008
FK Vora
08/05/2024 16:00
33
17
50
2
0
-
2
0 - 2
2.42
20°
-
-
-
-
Al2
Kastrioti
Korabi Peshkopi
08/05/2024 16:00
41
38
21
1
2
-
1
2 - 1
2.82
18°
-
-
-
-
Al2
Tomori Berat
KS Lushnja
08/05/2024 16:00
35
34
31
1
1
-
0
1 - 0
2.12
22°
-
-
-
-
Al2
Besa Kavaje
Flamurtari Vlore
08/05/2024 16:00
27
26
46
2
1
-
3
1 - 3
3.05
20°
-
-
-
-
Al2
KS Burreli
Apolonia Fier
08/05/2024 16:00
36
29
34
1
1
-
0
1 - 0
1.83
22°
-
-
-
-
Al2
Bylis Ballsh
AF Elbasani
09/05/2024 16:00
22
49
30
X
2
-
2
2 - 2
3.50
19°
-
-
-
-
Algieria Division 1
Dz1
USM Alger
JS Kabylie
06/05/2024 20:00
45
30
25
1
1
-
0
1 - 0
2.06
20°
1.75
1.75
3.10
4.50
no
no
no
-
-
-
-
Algieria Algeria Cup
DzC
MC Alger
CR Belouizdad
17/05/2024 17:00
29
48
23
X
0
-
0
0 - 0
1.86
21°
-
-
-
-
Angola Girabola
Ao1
Petro Atletico
1º de Agosto
15/05/2024 19:00
35
43
21
X
1
-
1
1 - 1
1.75
28°
-
-
-
-
Argentyna Nacional B
Ar2
Ferro Carril Oeste
Gimnasia Jujuy
05/05/2024 22:00
31
40
29
X
1
-
1
1 - 1
1.54
20°
3.20
1.73
3.20
4.50
no
no
no
FT
2 - 0
(1 - 0)
-
-
-
-
Ar2
Quilmes AC
Alvarado Mar del Plata
06/05/2024 02:00
47
27
25
1
3
-
2
3 - 2
2.96
19°
1.73
1.73
3.20
4.50
no
no
no
44
0 - 1
7.23
7.23
3.45
1.65
Ar2
Talleres (RdE)
Racing de Cordoba
07/05/2024 20:05
34
34
32
1
1
-
0
1 - 0
1.25
18°
2.90
2.45
2.90
3.10
no
no
no
-
-
-
-
Ar2
Patronato Paraná
CA San Miguel
08/05/2024 20:00
30
43
28
X
0
-
0
0 - 0
0.63
16°
2.75
2.30
2.75
3.20
no
no
no
-
-
-
-
Argentyna Primera B Metropolitana
Ar3
CA Fénix Pilar
Colegiales
06/05/2024 20:30
24
44
31
X
1
-
1
1 - 1
2.40
20°
2.75
2.75
2.75
2.63
no
no
no
-
-
-
-
Argentyna Primera C Metropolitana
Ar4
Berazategui
Leandro Nicéforo Alem
06/05/2024 20:30
46
36
18
1
2
-
1
2 - 1
3.18
20°
1.67
1.67
3.40
4.50
no
no
no
-
-
-
-
Argentyna Copa Argentina
ArC
Arsenal Sarandi
Estudiantes Río Cuarto
08/05/2024 20:05
15
32
53
2
0
-
1
0 - 1
1.82
16°
-
-
-
-
ArC
Colon Santa Fe
Los Andes
08/05/2024 23:05
36
38
26
X
1
-
1
1 - 1
1.93
14°
4.00
1.50
4.00
7.50
no
no
no
-
-
-
-
ArC
Almirante Brown
San Martín Tucumán
15/05/2024 22:15
24
37
39
2
0
-
1
0 - 1
1.76
13°
-
-
-
-
Argentyna Torneo Federal A
Ar3
Sportivo Las Parejas
Gimnasia C. Uruguay
05/05/2024 23:00
52
25
23
1
1
-
0
1 - 0
2.02
20°
2.10
2.10
2.88
3.50
no
no
no
FT
6 - 1
(3 - 1)
-
-
-
-
Ar3
Def. Belgrano (VR)
Indep. de Chivilcoy
06/05/2024 00:00
40
29
31
1
2
-
0
2 - 0
1.50
20°
2.10
2.10
2.88
3.50
no
no
no
FT
1 - 1
(0 - 1)
-
-
-
-
Ar3
Sportivo Belgrano
CA Douglas Haig
07/05/2024 01:35
37
28
35
1
1
-
0
1 - 0
1.67
18°
-
-
-
-
Argentyna Reserve League
ArR
Belgrano Córdoba Res.
Racing Club Res.
07/05/2024 20:00
44
24
32
1
3
-
1
3 - 1
4.75
24°
-
-
-
-
ArR
Banfield Res.
San Lorenzo Res.
07/05/2024 20:00
40
42
18
X
1
-
1
1 - 1
2.18
18°
-
-
-
-
ArR
Sarmiento Res.
Estudiantes La Plata Res.
07/05/2024 20:00
14
27
59
2
1
-
2
1 - 2
2.63
19°
-
-
-
-
ArR
Unión Santa Fe Res.
Godoy Cruz Res.
07/05/2024 20:00
20
28
52
2
0
-
2
0 - 2
2.17
24°
-
-
-
-
ArR
Independiente Res.
Talleres Córdoba Res.
08/05/2024 00:00
36
26
38
2
1
-
3
1 - 3
3.36
27°
-
-
-
-
ArR
Rosario Central Res.
Vélez Sársfield Res.
08/05/2024 20:00
34
24
42
2
2
-
3
2 - 3
3.05
17°
-
-
-
-
ArR
Deportivo Riestra Res.
River Plate Res.
08/05/2024 20:00
31
27
42
2
0
-
1
0 - 1
1.00
16°
-
-
-
-
ArR
Huracán Res.
Lanús Res.
08/05/2024 20:00
34
31
35
2
1
-
2
1 - 2
2.75
16°
-
-
-
-
ArR
Central Córdoba SdE Res.
Platense Res.
08/05/2024 20:15
55
31
14
1
2
-
1
2 - 1
2.70
25°
-
-
-
-
ArR
Instituto Res.
Independiente Riva. Res.
09/05/2024 20:00
40
31
29
1
1
-
0
1 - 0
1.00
19°
-
-
-
-
ArR
Argentinos Juniors Res.
Atlético Tucumán Res.
09/05/2024 20:00
34
38
28
X
1
-
1
1 - 1
2.45
15°
-
-
-
-
ArR
Tigre Res.
Newell's Old Boys Res.
09/05/2024 20:00
32
26
42
2
2
-
3
2 - 3
3.50
16°
-
-
-
-
ArR
Gimnasia Esgrima Res.
Barracas Central Res.
09/05/2024 20:00
46
32
21
1
3
-
1
3 - 1
3.17
14°
-
-
-
-
ArR
Boca Juniors Res.
Defensa y Justicia Res.
10/05/2024 00:00
41
43
16
X
1
-
1
1 - 1
2.00
10°
-
-
-
-
Armenia Premier League
Am1
West Armenia
FC Urartu
07/05/2024 14:00
39
27
34
1
3
-
1
3 - 1
3.77
17°
-
-
-
-
Am1
Ararat-Armenia
BKMA Yerevan
07/05/2024 17:00
68
23
9
1
1
-
0
1 - 0
2.05
14°
-
-
-
-
Am1
Pyunik FC
Van Yerevan
09/05/2024 14:00
64
26
10
1
3
-
0
3 - 0
2.75
21°
-
-
-
-
Am1
Ararat Yerevan
FC Noah
09/05/2024 17:00
24
22
55
2
0
-
2
0 - 2
1.75
20°
-
-
-
-
Am1
Alashkert
Shirak FC
10/05/2024 14:00
39
40
21
X
1
-
1
1 - 1
1.52
24°
-
-
-
-
Aruba Division di Honor
Aw1
Atl. Deportivo
United
05/05/2024 22:00
11
4
85
2
0
-
9
0 - 9
9.50
-
-
-
-
Aw1
SV Unistars
Bubali
06/05/2024 00:00
52
17
31
1
3
-
1
3 - 1
3.25
28°
-
-
-
-
Aw1
Caiquetio
CDRA
06/05/2024 23:00
31
18
51
2
1
-
3
1 - 3
3.40
27°
-
-
-
-
Aw1
Sport Boys
Caravel
07/05/2024 01:00
49
8
43
1
3
-
2
3 - 2
4.50
19°
-
-
-
-
Aw1
La Fama
Real Koyari
08/05/2024 00:00
67
11
22
1
5
-
1
5 - 1
6.83
26°
-
-
-
-
Australia Npl Victoria
AuV
Oakleigh Cannons
Moreland City
06/05/2024 11:45
82
12
6
1
4
-
1
4 - 1
4.10
13°
1.18
1.18
7.00
8.50
no
no
no
-
-
-
-
Australia Npl Western Australia
AuW
Perth SC
Bayswater City
17/05/2024 13:00
34
27
40
2
1
-
2
1 - 2
2.90
6°
-
-
-
-
AuW
Olympic Kingsway
Inglewood United
17/05/2024 13:00
76
8
16
1
4
-
1
4 - 1
4.25
18°
-
-
-
-
AuW
Perth Glory Youth
ECU Joondalup
17/05/2024 17:00
19
42
40
X
2
-
2
2 - 2
3.44
6°
-
-
-
-
AuW
Armadale SC
Floreat Athena
18/05/2024 09:00
18
24
58
2
1
-
3
1 - 3
3.65
6°
-
-
-
-
AuW
Balcatta
Stirling Lions
18/05/2024 09:00
38
27
35
1
3
-
1
3 - 1
3.33
6°
-
-
-
-
AuW
Western Knights
Fremantle City
18/05/2024 09:00
35
34
31
1
1
-
0
1 - 0
2.00
-
-
-
-
Australia Npl Queensland
AuQ
Gold Coast United
Moreton City Excelsior
08/05/2024 12:30
32
33
36
2
0
-
1
0 - 1
1.80
20°
2.20
2.63
3.60
2.20
no
no
no
-
-
-
-
AuQ
Gold Coast Knights
Redlands United
11/05/2024 09:00
86
8
6
1
3
-
0
3 - 0
4.58
20°
-
-
-
-
AuQ
Peninsula Power
Moreton City Excelsior
11/05/2024 09:00
30
32
38
2
0
-
1
0 - 1
1.00
19°
-
-
-
-
AuQ
WDSC Wolves FC
QLD Lions
11/05/2024 10:15
34
22
44
2
1
-
3
1 - 3
4.56
17°
-
-
-
-
AuQ
Brisbane Roar U21
Gold Coast United
12/05/2024 07:00
27
41
32
X
3
-
3
3 - 3
2.79
17°
-
-
-
-
AuQ
Olympic FC QLD
Sunshine Coast
12/05/2024 08:30
44
30
27
1
3
-
1
3 - 1
3.09
17°
-
-
-
-
AuQ
Rochedale Rovers
Brisbane City
12/05/2024 09:15
53
20
27
1
3
-
1
3 - 1
4.62
16°
-
-
-
-
Australia Npl Tasmania
AuT
Devonport City
Glenorchy Knights
11/05/2024 06:30
28
35
36
2
2
-
3
2 - 3
2.59
10°
-
-
-
-
AuT
Riverside Olympic
Hobart Zebras
11/05/2024 08:30
45
23
32
1
3
-
1
3 - 1
4.80
6°
-
-
-
-
AuT
Kingborough Lions
Launceston United
11/05/2024 08:45
78
13
9
1
5
-
3
5 - 3
5.71
10°
-
-
-
-
AuT
Launceston City
South Hobart
11/05/2024 08:45
12
28
60
2
1
-
3
1 - 3
4.14
6°
-
-
-
-
Austria Bundesliga
At1
Austria Wien
Wolfsberger AC
11/05/2024 17:00
35
41
24
X
1
-
1
1 - 1
2.00
-
-
-
-
At1
Austria Lustenau
Blau Weiss Linz
11/05/2024 17:00
24
26
50
2
1
-
2
1 - 2
2.52
-
-
-
-
At1
WSG Tirol
SCR Altach
11/05/2024 17:00
30
42
28
X
0
-
0
0 - 0
2.19
-
-
-
-
At1
Hartberg
RB Salzburg
12/05/2024 17:00
30
23
47
2
1
-
3
1 - 3
4.07
-
-
-
-
At1
LASK Linz
Sturm Graz
12/05/2024 17:00
27
29
44
2
1
-
3
1 - 3
3.56
-
-
-
-
At1
Austria Klagenfurt
Rapid Wien
12/05/2024 17:00
35
32
33
1
2
-
1
2 - 1
3.28
-
-
-
-
Austria Erste Division
At2
St Polten
SV Ried
10/05/2024 02:00
31
23
46
2
1
-
2
1 - 2
2.58
-
-
-
-
At2
Admira
Leoben
10/05/2024 02:00
29
43
28
X
1
-
1
1 - 1
2.25
-
-
-
-
At2
Bregenz
SV Stripfing/Angern
10/05/2024 02:00
28
51
21
X
1
-
1
1 - 1
2.30
-
-
-
-
At2
Floridsdorfer AC
FC Dornbirn
10/05/2024 02:00
48
22
30
1
2
-
1
2 - 1
2.56
-
-
-
-
At2
FC Liefering
First Vienna
10/05/2024 02:00
35
32
33
1
2
-
0
2 - 0
2.13
-
-
-
-
At2
Kapfenberg
SKU Amstetten
10/05/2024 02:00
37
34
29
1
2
-
1
2 - 1
2.97
-
-
-
-
At2
Grazer AK
SV Horn II
10/05/2024 02:00
63
15
22
1
2
-
1
2 - 1
3.00
-
-
-
-
At2
Sturm Graz II
SV Lafnitz
10/05/2024 02:00
35
34
31
1
2
-
1
2 - 1
3.15
-
-
-
-
Austria Regionalliga East
AtE
SV Leobendorf
SC Neusiedl
09/05/2024 17:30
44
29
27
1
2
-
1
2 - 1
2.88
14°
-
-
-
-
AtE
FC Mannsdorf
Favoritner AC
10/05/2024 19:00
31
51
17
X
2
-
2
2 - 2
4.00
18°
-
-
-
-
AtE
Austria Wien II
ASV Drassburg
10/05/2024 19:30
47
31
21
1
2
-
1
2 - 1
2.75
21°
-
-
-
-
AtE
Ardagger
SR Donaufeld Wien
10/05/2024 19:30
14
25
61
2
0
-
2
0 - 2
2.38
-
-
-
-
AtE
Wiener SK
Team Wiener Linien
10/05/2024 19:30
37
36
27
1
2
-
1
2 - 1
2.69
21°
-
-
-
-
AtE
FCM Traiskirchen
Kremser SC
10/05/2024 19:30
27
28
44
2
2
-
3
2 - 3
2.79
20°
-
-
-
-
AtE
Rapid Wien II
FC Mauerwerk
10/05/2024 19:30
44
35
21
1
2
-
0
2 - 0
2.42
21°
-
-
-
-
AtE
Wiener Viktoria
Oberwart / Rotenturm
11/05/2024 16:00
55
23
21
1
3
-
1
3 - 1
3.13
21°
-
-
-
-
Austria Landesliga Steiermark
AtL
Gnas
Fürstenfeld
07/05/2024 19:00
38
21
41
2
2
-
4
2 - 4
4.30
14°
-
-
-
-
AtL
Ilz
SC Bruck an der Mur
07/05/2024 19:00
36
33
31
1
3
-
1
3 - 1
3.42
14°
-
-
-
-
AtL
FSC Hochegger Dächer
Lebring
07/05/2024 19:00
35
17
48
2
3
-
4
3 - 4
4.88
13°
-
-
-
-
AtL
Union Gamlitz
Tillmitsch
07/05/2024 19:00
21
23
56
2
1
-
2
1 - 2
3.00
14°
-
-
-
-
AtL
Fehring
SC Kalsdorf
07/05/2024 19:00
25
48
28
X
2
-
2
2 - 2
4.63
14°
-
-
-
-
AtL
Wildon
TuS Heiligenkreuz
07/05/2024 19:00
61
21
18
1
2
-
1
2 - 1
2.80
14°
-
-
-
-
AtL
Lafnitz II
Schladming
07/05/2024 19:00
40
22
38
1
3
-
2
3 - 2
4.38
13°
-
-
-
-
AtL
Frauental
Koflach
07/05/2024 19:00
33
26
40
2
0
-
2
0 - 2
1.83
13°
-
-
-
-
Azerbejdżan Premier League
Az1
Sebail FK
Gabala FC
06/05/2024 17:00
48
31
21
1
3
-
1
3 - 1
3.83
14°
1.73
1.73
3.60
3.80
no
no
no
-
-
-
-
Azerbejdżan First Division
Az2
Iravan
Difai Agsu
08/05/2024 13:00
40
25
35
1
3
-
1
3 - 1
4.75
13°
-
-
-
-
Az2
Araz Saatlı
MOIK Baku
09/05/2024 14:00
19
16
65
2
3
-
4
3 - 4
4.38
25°
-
-
-
-
Az2
Keshla FK
Karvan Yevlakh
09/05/2024 14:30
39
33
28
1
2
-
1
2 - 1
2.97
17°
-
-
-
-
Az2
Mil-Mugan
Qaradag Lokbatan
09/05/2024 15:00
20
34
45
2
1
-
2
1 - 2
2.70
21°
-
-
-
-
Az2
Energetik Mingachevir
Zaqatala FK
09/05/2024 15:00
31
36
33
X
1
-
1
1 - 1
2.30
22°
-
-
-
-
Bahrajn Premier League
Bh1
Muharraq SC
East Riffa
08/05/2024 18:00
50
36
14
1
2
-
1
2 - 1
3.00
27°
-
-
-
-
Bh1
Riffa Club
Al Ahli Manama
08/05/2024 18:00
36
44
21
X
1
-
1
1 - 1
2.30
27°
-
-
-
-
Bh1
Shabab Manama
Al Khaldiya
08/05/2024 18:00
13
27
60
2
0
-
2
0 - 2
2.17
27°
-
-
-
-
Bh1
Al Hala
Sitra Club
09/05/2024 18:00
23
47
29
X
1
-
1
1 - 1
2.10
27°
-
-
-
-
Bh1
Najma Manama
Manama Club
09/05/2024 18:00
27
41
32
X
2
-
2
2 - 2
2.62
27°
-
-
-
-
Bh1
Al Hidd Club
Busaiteen
09/05/2024 18:00
42
33
25
1
2
-
1
2 - 1
2.50
27°
-
-
-
-
Bangladesz Premier League
Bd1
Rahmatganj MFS
Sheikh Russel KC
10/05/2024 12:00
26
50
24
X
0
-
0
0 - 0
2.30
28°
-
-
-
-
Bd1
Abahani Dhaka
Bangladesh Police
10/05/2024 12:00
27
43
30
X
1
-
1
1 - 1
2.38
28°
-
-
-
-
Bd1
MSC Limited Dhaka
Bashundhara Kings
11/05/2024 12:00
16
33
51
2
2
-
3
2 - 3
2.96
25°
-
-
-
-
Bd1
Abahani Chittagong
Sheikh Jamal DhC
11/05/2024 12:00
33
38
29
X
2
-
2
2 - 2
3.00
25°
-
-
-
-
Bd1
Brothers Union
Fortis
11/05/2024 12:00
22
42
36
X
2
-
2
2 - 2
3.50
25°
-
-
-
-
Białoruś Premier League
By1
FK Vitebsk
FK Smorgon
10/05/2024 18:00
44
37
19
1
2
-
0
2 - 0
2.31
12°
-
-
-
-
By1
Dnepr Mogilev
FK Minsk
10/05/2024 20:00
40
37
24
1
1
-
0
1 - 0
2.28
12°
-
-
-
-
By1
Arsenal Dzyarzhynsk
FK Slutsk
11/05/2024 16:00
32
35
33
X
0
-
0
0 - 0
1.88
13°
-
-
-
-
By1
Shakhter Soligorsk
BATE Borisov
11/05/2024 18:00
33
37
30
X
0
-
0
0 - 0
2.44
14°
-
-
-
-
By1
Dinamo Brest
FC Gomel
11/05/2024 20:00
31
35
33
X
1
-
1
1 - 1
2.00
15°
-
-
-
-
By1
FC Isloch
Dinamo Minsk
12/05/2024 15:00
14
47
39
X
0
-
0
0 - 0
2.23
13°
-
-
-
-
By1
Torpedo Zhodino
Naftan Novopolotsk
12/05/2024 17:00
53
38
9
1
2
-
1
2 - 1
2.61
13°
-
-
-
-
By1
Slavia Mozyr
Neman Grodno
12/05/2024 19:00
37
26
38
2
0
-
2
0 - 2
2.37
16°
-
-
-
-
Belgia Jupiler Pro League
Be1
Standard Liège
Westerlo
10/05/2024 20:45
46
36
18
1
2
-
1
2 - 1
2.69
-
-
-
-
Be1
Eupen
RWD Molenbeek
11/05/2024 18:15
40
22
38
1
3
-
1
3 - 1
4.05
-
-
-
-
Be1
Sporting Charleroi
KV Kortrijk
11/05/2024 18:15
40
32
28
1
1
-
0
1 - 0
1.68
-
-
-
-
Be1
Anderlecht
Racing Genk
11/05/2024 20:45
51
24
25
1
3
-
0
3 - 0
3.22
-
-
-
-
Be1
KAA Gent
OH Leuven
12/05/2024 13:30
46
28
26
1
3
-
2
3 - 2
3.25
-
-
-
-
Be1
Sint-Truiden
KV Mechelen
12/05/2024 16:00
42
24
34
1
2
-
0
2 - 0
2.28
-
-
-
-
Jeszcze
2024-05-06
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program