Słowacja
[+]
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
52
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
20
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
209
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
558
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
14
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
95
Amerykański
94
Afrykanin
1
Azjatycki
64
Australijski
38
Międzynarodowy
4
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Słowacja 2. Liga
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
17.05.2024
17:00
FK Humenné
2 - 0
Tatran Presov
17:00
Slavoj Trebisov
0 - 3
FK Pohronie
17:00
Petrzalka
5 - 1
MSK Zilina B
17:00
Dolny Kubin
4 - 3
KFC Komarno
17:00
Liptovsky Mikulas
5 - 0
Spisska Nova Ves
17:00
STK Samorin
2 - 0
OFK Malženice
17:00
FK Puchov
2 - 2
Slovan Bratislava Youth
17:00
MŠK Považská Bystrica
1 - 2
Spartak Myjava
10.05.2024
17:00
Spisska Nova Ves
3 - 0
OFK Malženice
17:00
Liptovsky Mikulas
1 - 0
FK Humenné
17:00
KFC Komarno
1 - 2
Petrzalka
17:00
MSK Zilina B
0 - 1
Slavoj Trebisov
17:00
Tatran Presov
3 - 0
Dolny Kubin
17:00
FK Pohronie
0 - 3
FK Puchov
17:00
Slovan Bratislava Youth
2 - 0
MŠK Považská Bystrica
17:00
Spartak Myjava
1 - 1
STK Samorin
05.05.2024
10:30
STK Samorin
3 - 2
Slovan Bratislava Youth
04.05.2024
17:00
MŠK Považská Bystrica
1 - 1
FK Pohronie
17:00
Petrzalka
0 - 0
Tatran Presov
17:00
Slavoj Trebisov
1 - 3
KFC Komarno
15:00
FK Humenné
2 - 1
Spisska Nova Ves
03.05.2024
19:00
Spartak Myjava
1 - 1
OFK Malženice
17:00
FK Puchov
2 - 2
MSK Zilina B
17:00
Liptovsky Mikulas
2 - 1
Dolny Kubin
28.04.2024
14:00
Liptovsky Mikulas
2 - 4
Petrzalka
10:30
Slovan Bratislava Youth
1 - 3
Spartak Myjava
10:30
MSK Zilina B
2 - 4
MŠK Považská Bystrica
10:30
OFK Malženice
1 - 1
FK Humenné
27.04.2024
18:00
FK Pohronie
2 - 0
STK Samorin
16:30
Spisska Nova Ves
1 - 1
Dolny Kubin
16:30
Tatran Presov
3 - 2
Slavoj Trebisov
16:30
KFC Komarno
7 - 1
FK Puchov
24.04.2024
19:00
Spartak Myjava
2 - 1
FK Pohronie
16:30
FK Puchov
3 - 2
Tatran Presov
16:30
MŠK Považská Bystrica
1 - 1
KFC Komarno
16:30
Liptovsky Mikulas
1 - 2
Slavoj Trebisov
16:30
Petrzalka
2 - 0
Spisska Nova Ves
16:30
Dolny Kubin
0 - 0
FK Humenné
16:30
STK Samorin
1 - 1
MSK Zilina B
15:00
Slovan Bratislava Youth
3 - 2
OFK Malženice
21.04.2024
10:30
MSK Zilina B
2 - 1
Spartak Myjava
20.04.2024
16:30
OFK Malženice
3 - 0
Dolny Kubin
16:30
FK Humenné
0 - 2
Petrzalka
16:30
Liptovsky Mikulas
1 - 3
FK Puchov
16:30
Tatran Presov
4 - 1
MŠK Považská Bystrica
15:00
KFC Komarno
2 - 0
STK Samorin
14:00
Spisska Nova Ves
3 - 0
Slavoj Trebisov
19.04.2024
18:00
FK Pohronie
2 - 1
Slovan Bratislava Youth
14.04.2024
10:30
STK Samorin
2 - 1
Tatran Presov
10:30
Slovan Bratislava Youth
5 - 2
MSK Zilina B
10:30
Petrzalka
4 - 0
Dolny Kubin
13.04.2024
16:00
Slavoj Trebisov
1 - 1
FK Humenné
16:00
FK Puchov
2 - 0
Spisska Nova Ves
16:00
Liptovsky Mikulas
1 - 2
MŠK Považská Bystrica
12.04.2024
19:00
Spartak Myjava
2 - 0
KFC Komarno
18:00
FK Pohronie
1 - 0
OFK Malženice
07.04.2024
15:00
Dolny Kubin
1 - 2
Slavoj Trebisov
11:00
Liptovsky Mikulas
2 - 1
STK Samorin
10:30
OFK Malženice
1 - 2
Petrzalka
06.04.2024
16:00
Tatran Presov
2 - 1
Spartak Myjava
16:00
FK Humenné
1 - 0
FK Puchov
16:00
Spisska Nova Ves
2 - 0
MŠK Považská Bystrica
15:00
KFC Komarno
5 - 2
Slovan Bratislava Youth
14:30
MSK Zilina B
2 - 2
FK Pohronie
31.03.2024
10:30
MSK Zilina B
4 - 3
OFK Malženice
30.03.2024
15:00
STK Samorin
3 - 0
Spisska Nova Ves
14:00
Liptovsky Mikulas
1 - 1
Spartak Myjava
29.03.2024
17:00
FK Pohronie
0 - 2
KFC Komarno
15:00
FK Puchov
0 - 0
Dolny Kubin
12:00
Slavoj Trebisov
1 - 2
Petrzalka
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program