Włochy
[+]
Serie A
Serie B
Serie C
1
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
2
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
103
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
11
Prognozy na jutro
105
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
474
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1033
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
15
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
140
Amerykański
103
Afrykanin
36
Azjatycki
73
Australijski
38
Międzynarodowy
65
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
2
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
22
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Włochy Lega Pro
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
27.04.2024
18:30
Brindisi
1 - 2
Turris Neapolis
18:30
Latina Calcio
1 - 2
AS Taranto
18:30
Audace Cerignola
3 - 0
SSC Giugliano
18:30
Monterosi FC
1 - 0
US Foggia
18:30
Avellino
1 - 0
FC Crotone
18:30
Catania
1 - 0
Benevento Calcio
18:30
Monopoli
2 - 1
ACR Messina
18:30
Juve Stabia
3 - 2
Picerno
21.04.2024
20:00
US Foggia
1 - 2
Audace Cerignola
20:00
AS Taranto
1 - 0
Avellino
20:00
Picerno
0 - 0
Brindisi
20:00
Sorrento Calcio
3 - 2
Catania
20:00
Virtus Francavilla
1 - 1
Juve Stabia
20:00
Benevento Calcio
4 - 0
Latina Calcio
20:00
Turris Neapolis
0 - 0
Monterosi FC
20:00
FC Crotone
3 - 1
Monopoli
20:00
ACR Messina
2 - 2
Potenza SC
20:00
SSC Giugliano
1 - 1
Casertana
16:30
Sassari Torres
1 - 1
Cesena
16:30
Lucchese Libertas
0 - 1
Carrarese Calcio
16:30
Perugia Calcio
1 - 1
US Arezzo
16:30
Pescara
0 - 2
Ancona
16:30
Juventus U23
2 - 1
Fermana Calcio
16:30
Recanatese
2 - 2
Gubbio
16:30
Pontedera
2 - 2
Olbia Calcio
16:30
SPAL 1907
2 - 0
ASD Pineto Calcio
16:30
AC Rimini
1 - 0
Virtus Entella
16:30
Sestri Levante
3 - 2
Pesaro
20.04.2024
18:30
AC Renate
0 - 2
Giana Erminio
18:30
Pro Vercelli
2 - 0
Arzignano Valchiampo
18:30
Legnago Salus
0 - 0
Alessandria
18:30
Pergolettese
1 - 1
AlbinoLeffe
18:30
AC Lumezzane
4 - 3
Mantova FC
18:30
Triestina
2 - 2
Novara
18:30
Fiorenzuola
1 - 1
Padova Calcio
18:30
Atalanta II
3 - 0
Nuova Pro Sesto
18:30
Vicenza Calcio
2 - 0
AC Trento
18:30
Aurora Pro Patria
1 - 3
Virtus Verona
15.04.2024
20:45
US Arezzo
1 - 1
Sassari Torres
20:45
Avellino
1 - 0
Benevento Calcio
20:45
Cesena
3 - 0
Recanatese
20:30
Juve Stabia
1 - 1
FC Crotone
14.04.2024
20:45
Monopoli
1 - 2
AS Taranto
20:45
Catania
1 - 0
ACR Messina
20:45
Audace Cerignola
3 - 0
Virtus Francavilla
20:45
Pesaro
1 - 0
Perugia Calcio
18:30
Gubbio
0 - 0
Pontedera
18:30
Latina Calcio
1 - 2
Turris Neapolis
18:30
Casertana
2 - 1
Picerno
18:30
Carrarese Calcio
3 - 0
AC Rimini
18:30
Mantova FC
1 - 2
Vicenza Calcio
16:15
Virtus Entella
1 - 2
SPAL 1907
16:15
Ancona
3 - 1
Sestri Levante
14:00
Olbia Calcio
0 - 3
Pescara
14:00
ASD Pineto Calcio
1 - 2
Juventus U23
14:00
Giana Erminio
0 - 1
Triestina
14:00
Fermana Calcio
2 - 1
Lucchese Libertas
13.04.2024
20:45
Virtus Verona
1 - 2
Pergolettese
20:45
Padova Calcio
2 - 0
Atalanta II
18:30
Novara
2 - 0
Legnago Salus
18:30
Nuova Pro Sesto
2 - 1
AC Lumezzane
18:30
Alessandria
1 - 2
Aurora Pro Patria
18:30
AC Trento
1 - 0
Pro Vercelli
18:30
Potenza SC
0 - 3
US Foggia
16:15
Brindisi
2 - 0
Sorrento Calcio
16:15
Monterosi FC
3 - 1
SSC Giugliano
16:15
AlbinoLeffe
0 - 0
AC Renate
12.04.2024
20:45
Arzignano Valchiampo
3 - 0
Fiorenzuola
10.04.2024
18:00
Nuova Pro Sesto
1 - 1
Vicenza Calcio
08.04.2024
20:45
Pescara
0 - 0
Virtus Entella
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program