Niemcy
[+]
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
55
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
150
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
345
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
786
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
22
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
135
Amerykański
108
Afrykanin
22
Azjatycki
66
Australijski
45
Międzynarodowy
16
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
3
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Niemcy Oberliga NOFV Nord
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
29.10.2023
14:00
Sparta Lichtenberg
4 - 1
RSV Eintracht
14:00
Rostocker FC
1 - 1
Union Fürstenwalde
14:00
Staaken
1 - 3
Dynamo Schwerin
13:30
TSG Neustrelitz
3 - 1
Tasmania Berlin
12:00
TuS Makkabi Berlin
1 - 1
Hertha Zehlendorf
28.10.2023
14:00
Eintracht Mahlsdorf
2 - 0
Optik Rathenow
27.10.2023
20:00
Tennis Borussia Berlin
3 - 1
Anker Wismar
22.10.2023
14:00
Anker Wismar
0 - 0
CFC Hertha
14:00
Union Fürstenwalde
1 - 5
RSV Eintracht
14:00
Hertha Zehlendorf
3 - 0
TSG Neustrelitz
13:30
Tasmania Berlin
1 - 0
Staaken
12:00
TuS Makkabi Berlin
3 - 2
Sparta Lichtenberg
21.10.2023
14:00
Optik Rathenow
1 - 3
Tennis Borussia Berlin
13:00
SV Lichtenberg
5 - 2
Rostocker FC
08.10.2023
14:00
CFC Hertha
4 - 1
Optik Rathenow
14:00
Sparta Lichtenberg
4 - 1
Union Fürstenwalde
14:00
Eintracht Mahlsdorf
0 - 3
Tasmania Berlin
14:00
Staaken
0 - 2
Hertha Zehlendorf
07.10.2023
14:00
Rostocker FC
0 - 2
Anker Wismar
14:00
RSV Eintracht
0 - 3
SV Lichtenberg
06.10.2023
20:00
Tennis Borussia Berlin
2 - 1
Dynamo Schwerin
01.10.2023
14:00
Dynamo Schwerin
2 - 3
CFC Hertha
14:00
SV Lichtenberg
2 - 0
Union Fürstenwalde
14:00
Eintracht Mahlsdorf
0 - 8
Hertha Zehlendorf
13:30
TSG Neustrelitz
2 - 1
Sparta Lichtenberg
13:30
Tasmania Berlin
0 - 2
Tennis Borussia Berlin
12:00
TuS Makkabi Berlin
3 - 1
Staaken
30.09.2023
14:00
Anker Wismar
1 - 3
RSV Eintracht
13:30
Optik Rathenow
6 - 0
Rostocker FC
24.09.2023
14:00
Sparta Lichtenberg
1 - 2
SV Lichtenberg
14:00
Staaken
3 - 2
TSG Neustrelitz
14:00
Eintracht Mahlsdorf
2 - 0
TuS Makkabi Berlin
14:00
CFC Hertha
2 - 1
Tasmania Berlin
23.09.2023
14:00
RSV Eintracht
3 - 0
Optik Rathenow
14:00
Rostocker FC
0 - 2
Dynamo Schwerin
22.09.2023
20:00
Union Fürstenwalde
1 - 3
Anker Wismar
19:00
Tennis Borussia Berlin
2 - 3
Hertha Zehlendorf
17.09.2023
14:00
Hertha Zehlendorf
4 - 2
CFC Hertha
14:00
Staaken
1 - 6
Sparta Lichtenberg
14:00
Optik Rathenow
4 - 1
Union Fürstenwalde
13:30
Tasmania Berlin
4 - 0
Rostocker FC
13:30
TSG Neustrelitz
2 - 0
Eintracht Mahlsdorf
16.09.2023
14:00
Dynamo Schwerin
1 - 2
RSV Eintracht
13:00
Anker Wismar
0 - 5
SV Lichtenberg
13.09.2023
19:00
TuS Makkabi Berlin
0 - 0
Tennis Borussia Berlin
06.09.2023
19:00
Dynamo Schwerin
1 - 4
Optik Rathenow
03.09.2023
14:00
CFC Hertha
0 - 1
TuS Makkabi Berlin
14:00
Eintracht Mahlsdorf
1 - 0
Staaken
02.09.2023
14:00
Sparta Lichtenberg
4 - 2
Anker Wismar
14:00
Rostocker FC
0 - 5
Hertha Zehlendorf
14:00
RSV Eintracht
0 - 4
Tasmania Berlin
13:00
SV Lichtenberg
7 - 0
Optik Rathenow
01.09.2023
20:00
Union Fürstenwalde
0 - 1
Dynamo Schwerin
19:00
Tennis Borussia Berlin
1 - 1
TSG Neustrelitz
27.08.2023
14:00
TuS Makkabi Berlin
1 - 2
Rostocker FC
14:00
Eintracht Mahlsdorf
1 - 1
Sparta Lichtenberg
14:00
Staaken
3 - 2
Tennis Borussia Berlin
13:30
TSG Neustrelitz
1 - 3
CFC Hertha
13:30
Tasmania Berlin
2 - 2
Union Fürstenwalde
26.08.2023
13:30
Dynamo Schwerin
0 - 5
SV Lichtenberg
25.08.2023
19:30
Hertha Zehlendorf
3 - 2
RSV Eintracht
19:00
Optik Rathenow
0 - 3
Anker Wismar
20.08.2023
14:00
CFC Hertha
3 - 4
Staaken
14:00
Sparta Lichtenberg
1 - 0
Optik Rathenow
19.08.2023
14:00
Rostocker FC
2 - 1
TSG Neustrelitz
14:00
RSV Eintracht
1 - 4
TuS Makkabi Berlin
13:00
SV Lichtenberg
3 - 0
Tasmania Berlin
18.08.2023
19:30
Union Fürstenwalde
1 - 4
Hertha Zehlendorf
19:30
Tennis Borussia Berlin
2 - 2
Eintracht Mahlsdorf
18:00
Anker Wismar
2 - 1
Dynamo Schwerin
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program