Austria
[+]
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
4
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
589
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
444
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1248
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
146
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
4
Europejski
165
Amerykański
168
Afrykanin
78
Azjatycki
101
Australijski
40
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Austria Regionalliga Central
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
05.04.2024
19:00
USV Allerheiligen
0 - 5
LASK Juniors
19:00
DSC
0 - 2
SC Weiz
30.03.2024
17:00
Ried II
2 - 1
Vorwärts Steyr
15:30
Union Gurten
1 - 0
St Anna am Aigen
29.03.2024
19:00
FC Gleisdorf 09
3 - 2
Wolfsberger AC II
19:00
Wallern / Marienkirchen
2 - 1
ASK Klagenfurt
19:00
TuS Bad Gleichenberg
1 - 6
ASK Voitsberg
19:00
LASK Juniors
3 - 0
Union Vöcklamarkt
19:00
SC Weiz
2 - 0
USV Allerheiligen
19:00
WSC Hertha
1 - 1
DSC
24.03.2024
02:00
ASK Klagenfurt
2 - 1
LASK Juniors
02:00
USV Allerheiligen
1 - 1
WSC Hertha
22.03.2024
19:00
ASK Voitsberg
1 - 1
FC Gleisdorf 09
19:00
Union Vöcklamarkt
0 - 1
SC Weiz
19:00
DSC
1 - 1
Union Gurten
19:00
Wolfsberger AC II
2 - 2
Wallern / Marienkirchen
19:00
Vorwärts Steyr
3 - 2
TuS Bad Gleichenberg
19:00
St Anna am Aigen
3 - 1
Ried II
17.03.2024
02:00
LASK Juniors
1 - 1
Wolfsberger AC II
02:00
WSC Hertha
3 - 0
Union Vöcklamarkt
16.03.2024
17:00
St Anna am Aigen
2 - 0
DSC
15:30
Union Gurten
5 - 0
USV Allerheiligen
15:00
Ried II
4 - 4
TuS Bad Gleichenberg
15.03.2024
19:30
Wallern / Marienkirchen
1 - 1
ASK Voitsberg
19:00
FC Gleisdorf 09
3 - 0
Vorwärts Steyr
19:00
SC Weiz
1 - 4
ASK Klagenfurt
10.03.2024
02:00
ASK Klagenfurt
3 - 2
WSC Hertha
09.03.2024
14:30
Wolfsberger AC II
1 - 2
SC Weiz
08.03.2024
20:00
ASK Voitsberg
3 - 0
LASK Juniors
19:00
Vorwärts Steyr
2 - 0
Wallern / Marienkirchen
19:00
USV Allerheiligen
4 - 0
St Anna am Aigen
19:00
TuS Bad Gleichenberg
1 - 1
FC Gleisdorf 09
19:00
Union Vöcklamarkt
0 - 3
Union Gurten
19:00
DSC
1 - 2
Ried II
02.03.2024
17:00
St Anna am Aigen
3 - 1
Union Vöcklamarkt
15:30
Union Gurten
1 - 0
ASK Klagenfurt
15:00
Ried II
2 - 1
FC Gleisdorf 09
01.03.2024
19:00
Wallern / Marienkirchen
5 - 1
TuS Bad Gleichenberg
19:00
SC Weiz
1 - 3
ASK Voitsberg
19:00
DSC
0 - 1
USV Allerheiligen
17:00
WSC Hertha
1 - 3
Wolfsberger AC II
17:00
LASK Juniors
1 - 0
Vorwärts Steyr
07.11.2023
19:00
USV Allerheiligen
2 - 3
Ried II
18:30
FC Gleisdorf 09
0 - 4
LASK Juniors
05.11.2023
02:00
LASK Juniors
1 - 0
TuS Bad Gleichenberg
04.11.2023
17:00
St Anna am Aigen
4 - 0
ASK Klagenfurt
03.11.2023
19:00
DSC
4 - 1
Union Vöcklamarkt
19:00
SC Weiz
1 - 2
Vorwärts Steyr
19:00
Wallern / Marienkirchen
2 - 1
FC Gleisdorf 09
19:00
WSC Hertha
2 - 3
ASK Voitsberg
18:30
Union Gurten
0 - 2
Wolfsberger AC II
29.10.2023
15:00
Wolfsberger AC II
0 - 0
St Anna am Aigen
14:00
ASK Klagenfurt
3 - 1
DSC
28.10.2023
15:30
Ried II
0 - 3
Wallern / Marienkirchen
27.10.2023
19:00
TuS Bad Gleichenberg
2 - 4
SC Weiz
19:00
Vorwärts Steyr
1 - 0
WSC Hertha
19:00
Union Vöcklamarkt
2 - 0
USV Allerheiligen
19:00
Union Gurten
0 - 2
ASK Voitsberg
22.10.2023
02:00
LASK Juniors
1 - 1
Wallern / Marienkirchen
02:00
WSC Hertha
2 - 2
TuS Bad Gleichenberg
21.10.2023
19:00
St Anna am Aigen
1 - 6
ASK Voitsberg
16:00
Union Gurten
1 - 1
Vorwärts Steyr
20.10.2023
19:00
DSC
0 - 2
Wolfsberger AC II
19:00
Union Vöcklamarkt
4 - 2
Ried II
19:00
SC Weiz
1 - 2
FC Gleisdorf 09
19:00
USV Allerheiligen
3 - 0
ASK Klagenfurt
15.10.2023
14:30
ASK Klagenfurt
3 - 1
Union Vöcklamarkt
14.10.2023
15:00
Wolfsberger AC II
1 - 2
USV Allerheiligen
13.10.2023
18:45
Ried II
2 - 5
LASK Juniors
18:45
ASK Voitsberg
1 - 1
DSC
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program