Austria
[+]
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
4
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
589
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
444
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1248
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
146
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
4
Europejski
165
Amerykański
168
Afrykanin
78
Azjatycki
101
Australijski
40
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Austria Regionalliga Central
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
13.10.2023
18:45
Wallern / Marienkirchen
4 - 2
SC Weiz
18:45
FC Gleisdorf 09
0 - 2
WSC Hertha
18:30
Vorwärts Steyr
0 - 0
St Anna am Aigen
18:30
Union Gurten
3 - 1
TuS Bad Gleichenberg
08.10.2023
15:00
ASK Klagenfurt
3 - 3
Ried II
02:00
WSC Hertha
2 - 2
Wallern / Marienkirchen
07.10.2023
19:00
St Anna am Aigen
1 - 0
TuS Bad Gleichenberg
16:00
Union Gurten
2 - 1
FC Gleisdorf 09
06.10.2023
19:00
Union Vöcklamarkt
1 - 0
Wolfsberger AC II
19:00
DSC
1 - 1
Vorwärts Steyr
19:00
SC Weiz
1 - 1
LASK Juniors
19:00
USV Allerheiligen
1 - 0
ASK Voitsberg
01.10.2023
16:00
Wolfsberger AC II
0 - 3
ASK Klagenfurt
30.09.2023
16:00
Wallern / Marienkirchen
1 - 0
Union Gurten
16:00
Ried II
2 - 4
SC Weiz
29.09.2023
19:00
Vorwärts Steyr
2 - 3
USV Allerheiligen
19:00
FC Gleisdorf 09
0 - 1
St Anna am Aigen
19:00
ASK Voitsberg
2 - 0
Union Vöcklamarkt
19:00
TuS Bad Gleichenberg
2 - 3
DSC
19:00
LASK Juniors
2 - 2
WSC Hertha
24.09.2023
16:00
Wolfsberger AC II
1 - 2
Ried II
23.09.2023
19:00
St Anna am Aigen
1 - 0
Wallern / Marienkirchen
16:00
ASK Klagenfurt
1 - 2
ASK Voitsberg
22.09.2023
19:00
WSC Hertha
1 - 0
SC Weiz
19:00
Union Gurten
1 - 0
LASK Juniors
19:00
Union Vöcklamarkt
3 - 0
Vorwärts Steyr
19:00
USV Allerheiligen
0 - 0
TuS Bad Gleichenberg
19:00
DSC
2 - 3
FC Gleisdorf 09
19.09.2023
17:00
Wolfsberger AC II
1 - 2
Vorwärts Steyr
15.09.2023
19:00
TuS Bad Gleichenberg
2 - 0
Union Vöcklamarkt
19:00
Wallern / Marienkirchen
2 - 1
DSC
19:00
SC Weiz
2 - 2
Union Gurten
19:00
LASK Juniors
7 - 0
St Anna am Aigen
19:00
ASK Voitsberg
8 - 0
Wolfsberger AC II
19:00
FC Gleisdorf 09
0 - 0
USV Allerheiligen
19:00
Vorwärts Steyr
1 - 1
ASK Klagenfurt
18:00
Ried II
0 - 1
WSC Hertha
10.09.2023
16:00
ASK Klagenfurt
1 - 1
TuS Bad Gleichenberg
09.09.2023
19:00
Union Vöcklamarkt
1 - 1
FC Gleisdorf 09
19:00
St Anna am Aigen
1 - 0
SC Weiz
08.09.2023
19:00
ASK Voitsberg
3 - 0
Ried II
19:00
Union Gurten
0 - 0
WSC Hertha
19:00
DSC
3 - 1
LASK Juniors
19:00
USV Allerheiligen
1 - 3
Wallern / Marienkirchen
05.09.2023
19:00
FC Gleisdorf 09
3 - 0
TuS Bad Gleichenberg
02.09.2023
16:00
Ried II
1 - 0
Union Gurten
01.09.2023
19:30
Vorwärts Steyr
1 - 0
ASK Voitsberg
19:00
FC Gleisdorf 09
3 - 0
ASK Klagenfurt
19:00
LASK Juniors
5 - 1
USV Allerheiligen
19:00
SC Weiz
2 - 1
DSC
19:00
TuS Bad Gleichenberg
2 - 1
Wolfsberger AC II
19:00
Wallern / Marienkirchen
5 - 0
Union Vöcklamarkt
19:00
WSC Hertha
4 - 0
St Anna am Aigen
27.08.2023
17:00
Wolfsberger AC II
0 - 5
FC Gleisdorf 09
26.08.2023
19:00
St Anna am Aigen
0 - 1
Union Gurten
17:00
ASK Klagenfurt
2 - 5
Wallern / Marienkirchen
25.08.2023
19:30
DSC
1 - 1
WSC Hertha
19:00
USV Allerheiligen
4 - 0
SC Weiz
19:00
ASK Voitsberg
4 - 1
TuS Bad Gleichenberg
19:00
Vorwärts Steyr
2 - 1
Ried II
19:00
Union Vöcklamarkt
1 - 1
LASK Juniors
19.08.2023
18:30
FC Gleisdorf 09
1 - 2
ASK Voitsberg
17:00
Ried II
3 - 4
St Anna am Aigen
18.08.2023
19:00
Wallern / Marienkirchen
3 - 3
Wolfsberger AC II
19:00
LASK Juniors
1 - 3
ASK Klagenfurt
19:00
SC Weiz
3 - 1
Union Vöcklamarkt
19:00
WSC Hertha
4 - 2
USV Allerheiligen
19:00
TuS Bad Gleichenberg
2 - 1
Vorwärts Steyr
19:00
Union Gurten
1 - 2
DSC
15.08.2023
16:00
St Anna am Aigen
1 - 4
USV Allerheiligen
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program