Austria
[+]
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
30
Prognozy na jutro
193
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
822
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1483
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
358
Amerykański
87
Afrykanin
61
Azjatycki
102
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Austria Erste Division
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
29.03.2024
18:10
Leoben
0 - 0
Kapfenberg
18:10
St Polten
3 - 1
SKU Amstetten
17.03.2024
10:30
Bregenz
1 - 4
FC Dornbirn
16.03.2024
14:30
Kapfenberg
1 - 1
Sturm Graz II
15.03.2024
20:30
Floridsdorfer AC
2 - 1
St Polten
18:10
First Vienna
1 - 0
Leoben
18:10
SKU Amstetten
1 - 3
Admira
18:10
SV Ried
3 - 2
FC Liefering
18:10
Grazer AK
1 - 1
SV Lafnitz
18:10
SV Horn II
2 - 1
SV Stripfing/Angern
10.03.2024
10:30
Sturm Graz II
0 - 1
Grazer AK
09.03.2024
14:30
Admira
1 - 0
FC Dornbirn
08.03.2024
20:30
Leoben
1 - 0
SV Ried
18:10
SV Lafnitz
2 - 1
Floridsdorfer AC
18:10
Bregenz
1 - 1
FC Liefering
18:10
St Polten
2 - 0
Kapfenberg
18:10
SV Stripfing/Angern
0 - 2
SKU Amstetten
18:10
First Vienna
1 - 2
SV Horn II
03.03.2024
10:30
SV Horn II
1 - 0
Admira
02.03.2024
14:30
FC Liefering
3 - 1
St Polten
14:30
Kapfenberg
1 - 3
Bregenz
14:30
FC Dornbirn
0 - 2
SV Lafnitz
01.03.2024
20:00
Grazer AK
2 - 2
First Vienna
18:10
Floridsdorfer AC
1 - 0
Sturm Graz II
18:10
SV Ried
5 - 0
SV Stripfing/Angern
18:10
SKU Amstetten
0 - 1
Leoben
25.02.2024
10:30
Admira
3 - 2
SV Ried
24.02.2024
14:30
Sturm Graz II
1 - 1
First Vienna
14:30
Grazer AK
3 - 0
FC Dornbirn
14:30
Bregenz
0 - 1
SKU Amstetten
23.02.2024
20:30
SV Lafnitz
0 - 1
St Polten
18:10
Floridsdorfer AC
0 - 0
Kapfenberg
18:10
FC Liefering
2 - 1
SV Horn II
18:10
Leoben
4 - 0
SV Stripfing/Angern
17.02.2024
14:30
FC Dornbirn
1 - 2
FC Liefering
14:30
First Vienna
1 - 2
Bregenz
14:30
SKU Amstetten
1 - 3
Grazer AK
16.02.2024
20:30
SV Ried
0 - 2
Floridsdorfer AC
18:10
SV Horn II
0 - 3
Leoben
06.12.2023
18:30
Sturm Graz II
0 - 5
SV Ried
01.12.2023
18:10
Kapfenberg
2 - 4
SV Lafnitz
18:10
St Polten
3 - 1
Sturm Graz II
18:10
SV Stripfing/Angern
0 - 4
Admira
26.11.2023
10:30
Sturm Graz II
0 - 2
Leoben
10:30
SKU Amstetten
1 - 3
First Vienna
25.11.2023
14:30
FC Dornbirn
0 - 2
SV Ried
14:30
SV Lafnitz
1 - 6
FC Liefering
14:30
Admira
1 - 3
Bregenz
24.11.2023
20:30
Kapfenberg
2 - 3
Grazer AK
18:15
St Polten
0 - 2
SV Horn II
18:10
Floridsdorfer AC
2 - 0
SV Stripfing/Angern
12.11.2023
12:30
FC Liefering
0 - 1
Kapfenberg
10:30
Grazer AK
1 - 3
Floridsdorfer AC
11.11.2023
14:30
Leoben
6 - 0
FC Dornbirn
10.11.2023
20:30
Bregenz
2 - 3
St Polten
18:15
SV Ried
5 - 0
SV Lafnitz
18:10
SV Stripfing/Angern
2 - 1
Sturm Graz II
18:10
SV Horn II
3 - 1
SKU Amstetten
18:10
First Vienna
2 - 1
Admira
05.11.2023
12:30
Grazer AK
3 - 0
SV Stripfing/Angern
10:30
Bregenz
0 - 0
Leoben
04.11.2023
14:30
Kapfenberg
0 - 0
First Vienna
14:30
FC Liefering
2 - 2
SKU Amstetten
14:30
St Polten
2 - 0
FC Dornbirn
03.11.2023
20:30
Admira
1 - 0
SV Lafnitz
18:10
Floridsdorfer AC
0 - 1
SV Horn II
29.10.2023
10:30
SV Ried
1 - 1
St Polten
28.10.2023
14:30
SV Stripfing/Angern
1 - 1
Bregenz
14:30
First Vienna
2 - 0
FC Liefering
27.10.2023
18:10
FC Dornbirn
1 - 2
Floridsdorfer AC
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program