Armenia
[+]
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
588
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
18
Prognozy na jutro
442
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1249
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
146
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
4
Europejski
165
Amerykański
168
Afrykanin
78
Azjatycki
101
Australijski
39
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Armenia Premier League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
26.05.2024
15:00
Alashkert
1 - 3
Ararat-Armenia
25.05.2024
15:30
FC Noah
3 - 1
West Armenia
15:30
Shirak FC
0 - 1
Pyunik FC
24.05.2024
17:00
FC Urartu
1 - 1
Ararat Yerevan
15:00
BKMA Yerevan
0 - 0
Van Yerevan
21.05.2024
18:00
Ararat-Armenia
1 - 1
Shirak FC
15:00
Pyunik FC
3 - 0
FC Noah
20.05.2024
17:00
Ararat Yerevan
1 - 3
Alashkert
15:00
Van Yerevan
1 - 1
FC Urartu
19.05.2024
15:00
West Armenia
3 - 2
BKMA Yerevan
16.05.2024
18:00
FC Noah
2 - 1
Ararat-Armenia
16:00
FC Urartu
6 - 1
Alashkert
15.05.2024
17:00
Shirak FC
0 - 1
Ararat Yerevan
14.05.2024
17:00
BKMA Yerevan
0 - 3
Pyunik FC
15:00
Van Yerevan
1 - 0
West Armenia
10.05.2024
14:00
Alashkert
2 - 3
Shirak FC
09.05.2024
17:00
Ararat Yerevan
0 - 1
FC Noah
14:00
Pyunik FC
3 - 1
Van Yerevan
07.05.2024
17:00
Ararat-Armenia
4 - 1
BKMA Yerevan
14:00
West Armenia
1 - 0
FC Urartu
04.05.2024
15:00
FC Noah
2 - 1
Alashkert
03.05.2024
17:00
FC Urartu
0 - 0
Shirak FC
15:00
BKMA Yerevan
1 - 3
Ararat Yerevan
02.05.2024
14:00
West Armenia
1 - 4
Pyunik FC
14:00
Van Yerevan
0 - 5
Ararat-Armenia
28.04.2024
14:00
Pyunik FC
5 - 0
FC Urartu
12:00
Alashkert
0 - 0
BKMA Yerevan
27.04.2024
17:00
Shirak FC
1 - 0
FC Noah
14:00
West Armenia
0 - 1
Ararat-Armenia
26.04.2024
17:00
Ararat Yerevan
1 - 1
Van Yerevan
23.04.2024
17:00
FC Urartu
0 - 1
FC Noah
15:00
BKMA Yerevan
0 - 0
Shirak FC
22.04.2024
15:00
West Armenia
1 - 2
Ararat Yerevan
13:00
Van Yerevan
2 - 3
Alashkert
21.04.2024
14:00
Pyunik FC
2 - 2
Ararat-Armenia
19.04.2024
17:00
FC Noah
1 - 0
BKMA Yerevan
18.04.2024
17:00
Shirak FC
0 - 0
Van Yerevan
15:00
Alashkert
1 - 2
West Armenia
17.04.2024
17:00
Ararat-Armenia
2 - 0
FC Urartu
15:00
Ararat Yerevan
0 - 1
Pyunik FC
14.04.2024
14:00
West Armenia
1 - 0
Shirak FC
13.04.2024
16:00
FC Urartu
2 - 1
BKMA Yerevan
12.04.2024
17:00
Ararat-Armenia
2 - 1
Ararat Yerevan
14:00
Pyunik FC
2 - 1
Alashkert
11.04.2024
14:00
Van Yerevan
0 - 1
FC Noah
06.04.2024
14:00
Van Yerevan
2 - 2
BKMA Yerevan
05.04.2024
13:00
West Armenia
2 - 5
FC Noah
04.04.2024
14:00
Ararat-Armenia
2 - 1
Alashkert
14:00
Pyunik FC
1 - 1
Shirak FC
03.04.2024
17:00
Ararat Yerevan
0 - 0
FC Urartu
01.04.2024
14:00
BKMA Yerevan
1 - 1
West Armenia
31.03.2024
17:00
FC Noah
1 - 1
Pyunik FC
15:00
Shirak FC
0 - 1
Ararat-Armenia
30.03.2024
16:00
FC Urartu
1 - 1
Van Yerevan
12:00
Alashkert
2 - 1
Ararat Yerevan
17.03.2024
13:00
West Armenia
2 - 0
Van Yerevan
16.03.2024
13:00
Pyunik FC
3 - 1
BKMA Yerevan
12:00
Alashkert
0 - 2
FC Urartu
15.03.2024
16:00
Ararat-Armenia
0 - 1
FC Noah
14:00
Ararat Yerevan
2 - 0
Shirak FC
08.03.2024
15:00
FC Urartu
1 - 2
West Armenia
12:00
Van Yerevan
1 - 0
Pyunik FC
07.03.2024
15:00
FC Noah
4 - 3
Ararat Yerevan
12:00
BKMA Yerevan
0 - 1
Ararat-Armenia
06.03.2024
12:00
Shirak FC
2 - 0
Alashkert
04.03.2024
12:00
Pyunik FC
2 - 1
West Armenia
03.03.2024
15:00
Ararat Yerevan
1 - 0
BKMA Yerevan
12:00
Ararat-Armenia
0 - 2
Van Yerevan
02.03.2024
12:00
Shirak FC
1 - 0
FC Urartu
12:00
Alashkert
0 - 2
FC Noah
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program