Meksyk
[+]
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
295
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
52
Prognozy na jutro
30
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
446
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
80
Amerykański
85
Afrykanin
18
Azjatycki
13
Australijski
Międzynarodowy
16
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Meksyk Liga de Ascenso
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
19.05.2024
02:00
Atlante FC
0 - 0
Cancun
16.05.2024
03:00
Cancun
1 - 1
Atlante FC
13.05.2024
01:00
Leones Negros
1 - 2
Atlante FC
09.05.2024
03:00
Atlante FC
2 - 0
Leones Negros
06.05.2024
02:06
Leones Negros
3 - 1
Atletico La Paz
00:00
Atlante FC
5 - 1
CD Tapatio
03.05.2024
03:30
Atletico La Paz
1 - 1
Leones Negros
01:30
CD Tapatio
0 - 3
Atlante FC
29.04.2024
03:05
Leones Negros
3 - 0
Zacatecas
01:00
Atlante FC
2 - 1
Cancun
28.04.2024
03:05
CD Tapatio
2 - 0
Celaya FC
01:00
Venados Yucatán
2 - 3
Atletico La Paz
26.04.2024
05:05
Zacatecas
0 - 0
Leones Negros
03:05
Cancun
0 - 1
Atlante FC
25.04.2024
05:05
Atletico La Paz
3 - 1
Venados Yucatán
03:00
Celaya FC
4 - 3
CD Tapatio
21.04.2024
05:00
Atletico La Paz
3 - 2
Alebrijes de Oaxaca
18.04.2024
05:05
Atletico La Paz
2 - 3
Zacatecas
03:00
Alebrijes de Oaxaca
1 - 1
Cimarrones Sonora
14.04.2024
01:05
Alebrijes de Oaxaca
3 - 3
Monarcas Morelia
12.04.2024
05:05
Celaya FC
1 - 2
CD Tapatio
03:05
Atlante FC
4 - 0
Correcaminos
11.04.2024
05:05
Leones Negros
3 - 2
Tepatitlán de Morelos
03:05
Tlaxcala
0 - 2
Zacatecas
10.04.2024
05:05
Atletico La Paz
0 - 1
Venados Yucatán
03:05
Cancun
2 - 2
Dorados Sinaloa
06.04.2024
05:05
Dorados Sinaloa
1 - 3
CD Tapatio
05.04.2024
05:05
Tepatitlán de Morelos
1 - 1
Tlaxcala
03:05
Monarcas Morelia
0 - 2
Leones Negros
04.04.2024
05:05
Venados Yucatán
2 - 0
Cancun
03:05
Zacatecas
2 - 2
Celaya FC
03.04.2024
05:05
Dorados Sinaloa
1 - 3
Alebrijes de Oaxaca
03:05
Cimarrones Sonora
2 - 1
Atletico La Paz
01:05
CD Tapatio
0 - 0
Atlante FC
30.03.2024
01:00
Celaya FC
1 - 1
Tlaxcala
29.03.2024
04:05
Dorados Sinaloa
0 - 3
Atlante FC
02:05
Monarcas Morelia
3 - 4
Venados Yucatán
28.03.2024
04:05
Correcaminos
0 - 2
Cimarrones Sonora
02:05
Leones Negros
2 - 4
Atletico La Paz
27.03.2024
04:05
Alebrijes de Oaxaca
1 - 0
Tepatitlán de Morelos
02:05
Cancun
1 - 1
CD Tapatio
25.03.2024
02:05
Cimarrones Sonora
0 - 1
Celaya FC
24.03.2024
19:00
Atlante FC
0 - 0
Monarcas Morelia
04:05
Tlaxcala
0 - 4
Leones Negros
02:05
Correcaminos
2 - 1
Venados Yucatán
00:00
Zacatecas
3 - 1
Dorados Sinaloa
23.03.2024
22:00
Tepatitlán de Morelos
0 - 4
CD Tapatio
02:05
Atletico La Paz
2 - 1
Alebrijes de Oaxaca
22.03.2024
02:05
Celaya FC
1 - 2
Monarcas Morelia
21.03.2024
04:05
Dorados Sinaloa
1 - 2
Leones Negros
02:05
Venados Yucatán
0 - 0
Cimarrones Sonora
00:05
CD Tapatio
2 - 2
Correcaminos
20.03.2024
04:05
Alebrijes de Oaxaca
1 - 1
Tlaxcala
02:05
Atlante FC
3 - 1
Zacatecas
00:05
Cancun
2 - 0
Tepatitlán de Morelos
18.03.2024
02:05
Atletico La Paz
1 - 1
Correcaminos
15.03.2024
04:05
Leones Negros
0 - 0
Celaya FC
02:05
Monarcas Morelia
0 - 1
Cancun
14.03.2024
04:05
Cimarrones Sonora
2 - 2
Zacatecas
02:05
Tepatitlán de Morelos
1 - 2
Atlante FC
13.03.2024
04:05
Venados Yucatán
2 - 1
Alebrijes de Oaxaca
02:05
Tlaxcala
0 - 3
CD Tapatio
11.03.2024
02:05
Cimarrones Sonora
2 - 4
Cancun
08.03.2024
04:05
CD Tapatio
1 - 2
Alebrijes de Oaxaca
02:05
Zacatecas
3 - 0
Atletico La Paz
07.03.2024
04:05
Dorados Sinaloa
2 - 1
Monarcas Morelia
02:05
Correcaminos
2 - 0
Tepatitlán de Morelos
06.03.2024
04:05
Celaya FC
0 - 2
Venados Yucatán
02:05
Atlante FC
2 - 0
Tlaxcala
03.03.2024
00:05
Cancun
2 - 2
Atletico La Paz
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program