Czechy
[+]
Synot liga
2
Druha Liga
CFL
12
MSFL
4
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
6
Division F
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
589
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
444
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1248
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
146
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
4
Europejski
165
Amerykański
168
Afrykanin
78
Azjatycki
101
Australijski
40
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Czechy Division D
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
29.03.2024
15:00
Slavoj Polna
0 - 1
Pelhřimov
15:00
Líšeň II
2 - 0
Velke Mezirici
11:00
Tatran Ždírec
4 - 2
Velka Bites
24.03.2024
15:00
Humpolec
1 - 2
Havlickuv Brod
15:00
TJ Sokol Lanzhot
2 - 0
Líšeň II
15:00
Zdar n. Sazavou
4 - 2
Pelhřimov
15:00
FSC Stará Říše
1 - 3
Tatran Ždírec
10:15
1. FC Brno B
2 - 0
Dálnice Speřice
10:15
Velke Mezirici
1 - 1
Sokol Tasovice
23.03.2024
15:00
SFK Vrchovina
1 - 4
Slavoj Polna
15:00
Velka Bites
2 - 1
MSK Breclav
17.03.2024
15:00
Dálnice Speřice
0 - 2
Velke Mezirici
15:00
Slavoj Polna
2 - 1
Humpolec
15:00
Tatran Ždírec
1 - 4
1. FC Brno B
15:00
Pelhřimov
1 - 1
SFK Vrchovina
15:00
Sokol Tasovice
1 - 3
TJ Sokol Lanzhot
15:00
Líšeň II
1 - 0
Zdar n. Sazavou
16.03.2024
10:15
Havlickuv Brod
0 - 0
Velka Bites
10:15
MSK Breclav
0 - 2
FSC Stará Říše
10.03.2024
14:30
Velka Bites
2 - 2
Slavoj Polna
14:30
TJ Sokol Lanzhot
2 - 0
Dálnice Speřice
14:30
Humpolec
0 - 0
Pelhřimov
14:30
Zdar n. Sazavou
1 - 2
SFK Vrchovina
10:15
1. FC Brno B
1 - 0
MSK Breclav
10:15
Velke Mezirici
1 - 3
Tatran Ždírec
09.03.2024
15:00
Líšeň II
2 - 1
Sokol Tasovice
14:00
FSC Stará Říše
1 - 1
Havlickuv Brod
17.11.2023
13:00
MSK Breclav
2 - 0
Tatran Ždírec
12.11.2023
14:00
Velka Bites
1 - 1
Pelhřimov
14:00
Líšeň II
1 - 0
Dálnice Speřice
10:15
1. FC Brno B
2 - 0
Havlickuv Brod
11.11.2023
14:00
FSC Stará Říše
0 - 4
Slavoj Polna
14:00
TJ Sokol Lanzhot
3 - 1
Tatran Ždírec
14:00
Humpolec
2 - 3
SFK Vrchovina
14:00
Sokol Tasovice
1 - 3
Zdar n. Sazavou
12:00
Velke Mezirici
1 - 0
MSK Breclav
05.11.2023
15:00
MSK Breclav
3 - 3
TJ Sokol Lanzhot
14:00
Dálnice Speřice
4 - 1
Sokol Tasovice
14:00
Zdar n. Sazavou
3 - 0
Humpolec
14:00
Slavoj Polna
1 - 4
1. FC Brno B
14:00
Pelhřimov
1 - 1
FSC Stará Říše
04.11.2023
14:00
SFK Vrchovina
1 - 1
Velka Bites
14:00
Tatran Ždírec
0 - 2
Líšeň II
10:15
Havlickuv Brod
1 - 2
Velke Mezirici
29.10.2023
15:30
TJ Sokol Lanzhot
2 - 0
Havlickuv Brod
14:30
Velka Bites
1 - 1
Humpolec
14:30
Dálnice Speřice
1 - 3
Zdar n. Sazavou
14:30
FSC Stará Říše
2 - 3
SFK Vrchovina
14:30
Líšeň II
5 - 1
MSK Breclav
14:30
Sokol Tasovice
1 - 0
Tatran Ždírec
10:15
1. FC Brno B
2 - 0
Pelhřimov
10:15
Velke Mezirici
2 - 0
Slavoj Polna
22.10.2023
14:30
Pelhřimov
2 - 0
Velke Mezirici
14:30
Humpolec
2 - 0
FSC Stará Říše
14:30
Slavoj Polna
1 - 5
TJ Sokol Lanzhot
21.10.2023
14:30
Tatran Ždírec
1 - 0
Dálnice Speřice
14:30
SFK Vrchovina
2 - 1
1. FC Brno B
10:15
Havlickuv Brod
3 - 1
Líšeň II
10:15
MSK Breclav
1 - 0
Sokol Tasovice
20.10.2023
18:00
Zdar n. Sazavou
4 - 1
Velka Bites
15.10.2023
15:00
Tatran Ždírec
1 - 3
Zdar n. Sazavou
15:00
TJ Sokol Lanzhot
2 - 2
Pelhřimov
15:00
Líšeň II
2 - 1
Slavoj Polna
15:00
FSC Stará Říše
0 - 1
Velka Bites
15:00
Sokol Tasovice
1 - 5
Havlickuv Brod
15:00
Dálnice Speřice
3 - 4
MSK Breclav
10:15
1. FC Brno B
4 - 1
Humpolec
10:15
Velke Mezirici
0 - 2
SFK Vrchovina
08.10.2023
15:00
Humpolec
2 - 0
Velke Mezirici
15:00
Pelhřimov
2 - 3
Líšeň II
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program