Czechy
[+]
Synot liga
2
Druha Liga
CFL
12
MSFL
4
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
7
Division E
6
Division F
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
588
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
18
Prognozy na jutro
442
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1249
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
146
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
4
Europejski
165
Amerykański
168
Afrykanin
78
Azjatycki
101
Australijski
39
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Czechy Division C
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
07.10.2023
16:00
OEZ Letohrad
1 - 1
Jiskra Usti nad Orlici
11:00
Spoje Praha
3 - 1
FK Dobrovice
10:30
Kosmonosy
3 - 2
SK Union 2013
10:15
Slavia Hradec Králové
1 - 0
FK Trutnov
01.10.2023
16:00
SK Union 2013
2 - 1
OEZ Letohrad
16:00
FK Pencin-Turnov
1 - 0
Spoje Praha
16:00
FK Caslav
1 - 3
Slavia Hradec Králové
16:00
Chrudim II
5 - 0
Kosmonosy
30.09.2023
16:00
Jiskra Usti nad Orlici
3 - 1
FK Dobrovice
16:00
Vysoké Mýto
3 - 4
Velke Hamry
16:00
FK Trutnov
1 - 0
Hlinsko
10:15
SK Benešov
1 - 2
SK Benátky n. Jiz.
24.09.2023
16:30
Hlinsko
3 - 2
FK Caslav
15:00
SK Benátky n. Jiz.
1 - 0
FK Pencin-Turnov
23.09.2023
16:30
FK Dobrovice
1 - 2
SK Union 2013
16:30
OEZ Letohrad
1 - 3
Chrudim II
11:00
Spoje Praha
2 - 2
Jiskra Usti nad Orlici
10:30
Kosmonosy
2 - 1
FK Trutnov
10:15
Slavia Hradec Králové
0 - 2
Vysoké Mýto
10:15
Velke Hamry
2 - 3
SK Benešov
17.09.2023
16:30
FK Caslav
3 - 3
Kosmonosy
16:30
SK Benátky n. Jiz.
0 - 0
Spoje Praha
16:30
SK Union 2013
0 - 3
Jiskra Usti nad Orlici
16:30
FK Pencin-Turnov
4 - 5
Velke Hamry
16:00
Chrudim II
1 - 2
FK Dobrovice
16.09.2023
16:30
Vysoké Mýto
0 - 3
Hlinsko
16:30
FK Trutnov
6 - 1
OEZ Letohrad
10:15
SK Benešov
1 - 2
Slavia Hradec Králové
10.09.2023
17:00
Hlinsko
3 - 1
SK Benešov
09.09.2023
17:00
Jiskra Usti nad Orlici
5 - 0
Chrudim II
17:00
FK Dobrovice
3 - 2
FK Trutnov
17:00
OEZ Letohrad
1 - 0
FK Caslav
11:00
Spoje Praha
3 - 1
SK Union 2013
10:30
Kosmonosy
2 - 3
Vysoké Mýto
10:15
Slavia Hradec Králové
2 - 1
FK Pencin-Turnov
10:15
Velke Hamry
0 - 1
SK Benátky n. Jiz.
03.09.2023
17:00
SK Benátky n. Jiz.
2 - 0
Slavia Hradec Králové
17:00
FK Pencin-Turnov
2 - 1
Hlinsko
17:00
FK Caslav
3 - 1
FK Dobrovice
13:00
Chrudim II
1 - 1
SK Union 2013
02.09.2023
17:00
Vysoké Mýto
2 - 0
OEZ Letohrad
17:00
FK Trutnov
2 - 5
Jiskra Usti nad Orlici
10:15
Velke Hamry
2 - 1
Spoje Praha
10:15
SK Benešov
2 - 0
Kosmonosy
27.08.2023
17:00
SK Union 2013
1 - 4
FK Trutnov
17:00
Hlinsko
0 - 1
SK Benátky n. Jiz.
26.08.2023
17:00
Jiskra Usti nad Orlici
2 - 0
FK Caslav
17:00
OEZ Letohrad
0 - 1
SK Benešov
17:00
FK Dobrovice
0 - 3
Vysoké Mýto
10:30
Kosmonosy
0 - 3
FK Pencin-Turnov
10:30
Spoje Praha
1 - 2
Chrudim II
25.08.2023
18:00
Slavia Hradec Králové
1 - 2
Velke Hamry
23.08.2023
18:00
Hlinsko
1 - 2
Spoje Praha
18:00
FK Caslav
3 - 1
FK Trutnov
20.08.2023
17:00
FK Pencin-Turnov
4 - 0
OEZ Letohrad
17:00
SK Benátky n. Jiz.
2 - 0
Kosmonosy
17:00
FK Caslav
0 - 3
SK Union 2013
19.08.2023
17:00
Vysoké Mýto
0 - 1
Jiskra Usti nad Orlici
10:15
Velke Hamry
2 - 0
Hlinsko
10:15
SK Benešov
0 - 3
FK Dobrovice
10:00
FK Trutnov
0 - 1
Chrudim II
18.08.2023
18:00
Slavia Hradec Králové
1 - 0
Spoje Praha
16.08.2023
18:00
FK Pencin-Turnov
0 - 2
Jiskra Usti nad Orlici
13.08.2023
17:00
SK Union 2013
2 - 0
Vysoké Mýto
17:00
Hlinsko
1 - 2
Slavia Hradec Králové
16:00
Chrudim II
3 - 2
FK Caslav
12.08.2023
17:00
OEZ Letohrad
0 - 1
SK Benátky n. Jiz.
17:00
FK Dobrovice
0 - 0
FK Pencin-Turnov
17:00
Jiskra Usti nad Orlici
2 - 0
SK Benešov
10:30
Kosmonosy
1 - 4
Velke Hamry
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program