Turcja
[+]
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
43
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
84
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
297
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
732
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
8
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
141
Afrykanin
12
Azjatycki
73
Australijski
44
Międzynarodowy
5
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Turcja TFF 3. Lig
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
18.02.2024
12:00
1954 Kelkit Bld.
0 - 0
Pazarspor
12:00
Kartal Bulvarspor
1 - 0
Eynesil Belediyespor
12:00
Anadolu Üniv.
0 - 2
Turgutluspor
12:00
Artvin Hopaspor
3 - 0
Mardin BB
12:00
Talasgücü Belediyespor
2 - 4
Aliağa FK
12:00
İnegöl Kafkaspor
0 - 0
Kepez Belediyespor
12:00
Karabük İdman Yurdu
2 - 1
Kırıkkale Büyük
12:00
Arguvan Belediyespor
0 - 2
Tarsus Idman Yurdu
12:00
Küçükçekmece
1 - 0
Ayvalıkgücü BS
12:00
Fatsa Belediyespor
0 - 1
Bornova FK
12:00
Sivas Bld. SK
2 - 0
Tepecikspor AS
12:00
Osmaniyespor
0 - 1
Erbaaspor SK
12:00
Catalcaspor
1 - 0
Nevsehir Bld.
12:00
Balikesirspor
0 - 0
Mus Menderesspor
12:00
Adana 1954 FK
2 - 0
Siirt Il Özel Idaresi
12:00
Anadolu Selcukspor
1 - 0
Agrıspor
12:00
Karaköprü Bld.
5 - 1
Darica Gbirligi
12:00
Silivrispor
1 - 3
Akhisarspor
12:00
Bayburt Ozel Idare
2 - 0
Kusadasıspor
12:00
Tokat Belediye
2 - 0
Orduspor 1967
17.02.2024
12:00
Bursa Yıldırımspor
2 - 0
Elazig Belediyespor
12:00
Bergama Belediyespor
1 - 1
Antalya Kestelspor
12:00
Sebat Gençlik
3 - 0
Sultanbeyli Bld.
12:00
Karsıyaka SK
1 - 5
Batman Petrolspor
12:00
Efeler 09 Spor
1 - 0
Yeni Amasyaspor
12:00
Yeni Orduspor
2 - 1
Gümüshanespor
11.02.2024
12:00
Eynesil Belediyespor
1 - 3
Efeler 09 Spor
12:00
Sultanbeyli Bld.
2 - 2
Çankaya FK
12:00
Orduspor 1967
2 - 1
Adana 1954 FK
12:00
Pazarspor
1 - 3
Anadolu Üniv.
12:00
Ergene Velimese
3 - 2
Silifke Bld.
12:00
Yeni Amasyaspor
0 - 1
1954 Kelkit Bld.
12:00
Batman Petrolspor
1 - 1
Elazıgspor
12:00
Ayvalıkgücü BS
1 - 4
Yeni Orduspor
12:00
Gümüshanespor
0 - 2
Talasgücü Belediyespor
12:00
Tarsus Idman Yurdu
1 - 3
Artvin Hopaspor
12:00
Kırıkkale Büyük
0 - 3
İnegöl Kafkaspor
12:00
Mardin BB
2 - 1
Küçükçekmece
12:00
Sapanca Gençlikspor
1 - 0
Kartal Bulvarspor
12:00
Antalya Kestelspor
0 - 1
Tokat Belediye
12:00
Elazig Belediyespor
1 - 0
Balikesirspor
12:00
Siirt Il Özel Idaresi
0 - 2
Sebat Gençlik
12:00
Nevsehir Bld.
0 - 2
Bursa Yıldırımspor
12:00
Mus Menderesspor
3 - 0
Bergama Belediyespor
12:00
Kusadasıspor
1 - 3
Anadolu Selcukspor
12:00
Akhisarspor
0 - 2
Kutahyaspor
12:00
Bornova FK
1 - 0
Sivas Bld. SK
12:00
Erbaaspor SK
0 - 0
Karaköprü Bld.
12:00
Darica Gbirligi
1 - 1
Bayburt Ozel Idare
11:00
Agrıspor
1 - 1
Silivrispor
10.02.2024
12:00
Aliağa FK
2 - 0
Karabük İdman Yurdu
12:00
Kepez Belediyespor
1 - 0
Edirnespor
12:00
Turgutluspor
1 - 0
Karsıyaka SK
12:00
Tepecikspor AS
0 - 1
Osmaniyespor
04.02.2024
12:00
Kartal Bulvarspor
0 - 0
Altındag Bld.
12:00
Anadolu Üniv.
2 - 0
Yeni Amasyaspor
12:00
1954 Kelkit Bld.
0 - 1
Eynesil Belediyespor
12:00
Elazıgspor
2 - 1
Turgutluspor
12:00
Yeni Orduspor
2 - 1
Mardin BB
12:00
Artvin Hopaspor
3 - 0
Arguvan Belediyespor
12:00
İnegöl Kafkaspor
1 - 1
Aliağa FK
12:00
Karabük İdman Yurdu
1 - 0
Gümüshanespor
12:00
Edirnespor
3 - 0
Kırıkkale Büyük
12:00
Talasgücü Belediyespor
0 - 3
Ayvalıkgücü BS
12:00
Sebat Gençlik
2 - 2
Orduspor 1967
12:00
Sivas Bld. SK
0 - 0
Fatsa Belediyespor
12:00
Osmaniyespor
2 - 2
Bornova FK
12:00
Adana 1954 FK
0 - 3
Antalya Kestelspor
12:00
Tokat Belediye
2 - 2
Mus Menderesspor
12:00
Kutahyaspor
1 - 3
Agrıspor
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program