Szwecja
[+]
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
1
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
52
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
20
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
209
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
558
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
14
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
95
Amerykański
94
Afrykanin
1
Azjatycki
64
Australijski
38
Międzynarodowy
4
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
4
Copa America
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Szwecja Div 1 Norra
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
30.06.2024
16:00
Assyriska FF
1 - 2
Umea FC
16:00
Sollentuna FK
2 - 3
Stocksund
16:00
Vasalunds IF
0 - 0
FBK Karlstad
29.06.2024
16:00
Örebro Syrianska IF
1 - 1
Hammarby TTF
16:00
United Nordic
1 - 0
Stockholm Internazionale
13:00
AFC Eskilstuna
7 - 1
Friska Viljor
27.06.2024
19:00
Täby
1 - 2
Karlbergs BK
24.06.2024
19:00
Örebro Syrianska IF
0 - 1
Karlstad BK
23.06.2024
17:00
Assyriska FF
2 - 2
Sollentuna FK
13:00
Umea FC
3 - 1
AFC Eskilstuna
13:00
Friska Viljor
4 - 1
Täby
12:00
FBK Karlstad
2 - 3
Piteå IF
20.06.2024
19:30
Karlbergs BK
2 - 1
United Nordic
19:00
Stocksund
1 - 0
Hammarby TTF
18:00
Vasalunds IF
0 - 2
Stockholm Internazionale
16.06.2024
16:00
Karlstad BK
2 - 2
Assyriska FF
16:00
United Nordic
2 - 2
Örebro Syrianska IF
13:00
Piteå IF
1 - 0
Täby
15.06.2024
16:00
Karlbergs BK
1 - 1
Stocksund
16:00
Hammarby TTF
1 - 1
Vasalunds IF
13:00
AFC Eskilstuna
2 - 2
FBK Karlstad
14.06.2024
19:00
Umea FC
4 - 0
Friska Viljor
18:00
Stockholm Internazionale
6 - 1
Sollentuna FK
09.06.2024
20:00
Sollentuna FK
0 - 1
Vasalunds IF
16:00
Stocksund
4 - 1
Örebro Syrianska IF
16:00
AFC Eskilstuna
1 - 1
Karlbergs BK
15:00
Täby
1 - 2
Karlstad BK
15:00
United Nordic
0 - 1
Umea FC
13:00
Stockholm Internazionale
2 - 0
Hammarby TTF
08.06.2024
16:00
Friska Viljor
2 - 1
Piteå IF
16:00
FBK Karlstad
3 - 5
Assyriska FF
04.06.2024
19:00
Hammarby TTF
3 - 1
Sollentuna FK
03.06.2024
19:00
Assyriska FF
1 - 0
Stocksund
02.06.2024
16:00
Vasalunds IF
1 - 2
United Nordic
15:00
Täby
2 - 0
AFC Eskilstuna
01.06.2024
16:00
Friska Viljor
0 - 4
Stockholm Internazionale
13:00
Örebro Syrianska IF
3 - 0
Karlbergs BK
31.05.2024
19:00
Karlstad BK
1 - 2
FBK Karlstad
19:00
Piteå IF
0 - 0
Umea FC
26.05.2024
16:00
Karlbergs BK
3 - 1
Assyriska FF
16:00
Stocksund
2 - 3
AFC Eskilstuna
16:00
Hammarby TTF
5 - 1
Piteå IF
25.05.2024
16:00
United Nordic
3 - 0
Karlstad BK
13:00
Umea FC
1 - 1
Vasalunds IF
13:00
Stockholm Internazionale
1 - 0
Täby
12:00
Sollentuna FK
2 - 2
Friska Viljor
24.05.2024
19:00
Örebro Syrianska IF
2 - 1
FBK Karlstad
19.05.2024
17:00
Assyriska FF
1 - 2
United Nordic
15:00
Umea FC
3 - 1
Karlbergs BK
14:00
Piteå IF
2 - 2
Stockholm Internazionale
13:00
AFC Eskilstuna
1 - 1
Sollentuna FK
12:00
Friska Viljor
2 - 2
Vasalunds IF
18.05.2024
16:00
Karlstad BK
2 - 1
Stocksund
16:00
Täby
1 - 4
Örebro Syrianska IF
17.05.2024
19:00
FBK Karlstad
0 - 1
Hammarby TTF
14.05.2024
19:15
Vasalunds IF
0 - 1
AFC Eskilstuna
12.05.2024
16:00
Karlbergs BK
1 - 2
Friska Viljor
16:00
Stocksund
4 - 1
Piteå IF
16:00
Assyriska FF
1 - 2
Örebro Syrianska IF
16:00
Sollentuna FK
1 - 0
Karlstad BK
15:00
Hammarby TTF
1 - 2
Umea FC
11.05.2024
17:00
United Nordic
3 - 1
Täby
16:00
Stockholm Internazionale
3 - 0
FBK Karlstad
09.05.2024
14:30
Piteå IF
0 - 1
Vasalunds IF
14:00
Friska Viljor
2 - 3
Assyriska FF
12:00
Umea FC
4 - 2
Stocksund
08.05.2024
20:00
Örebro Syrianska IF
0 - 2
Sollentuna FK
19:30
Täby
0 - 4
Hammarby TTF
19:00
AFC Eskilstuna
3 - 3
Stockholm Internazionale
19:00
FBK Karlstad
1 - 3
United Nordic
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program