Niemcy
[+]
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
10
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
1004
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2646
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
179
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Niemcy Regionalliga Nordost
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
28.04.2024
13:00
FSV Zwickau
1 - 2
Carl Zeiss Jena
13:00
Berlin AK 07
0 - 1
Greifswalder FC
13:00
Viktoria Berlin
3 - 2
Hertha BSC II
27.04.2024
16:00
Energie Cottbus
4 - 3
Lokomotive Leipzig
13:00
Chemnitzer FC
1 - 2
Meuselwitz
13:00
RW Erfurt
5 - 2
Luckenwalde
26.04.2024
19:00
VSG Altglienicke
2 - 3
Eilenburg
19:00
Hansa Rostock II
3 - 2
BFC Dynamo
19:00
Chemie Leipzig
0 - 0
Babelsberg
21.04.2024
13:00
Hertha BSC II
0 - 5
Chemnitzer FC
13:00
Babelsberg
0 - 3
Energie Cottbus
13:00
Carl Zeiss Jena
3 - 3
Berlin AK 07
20.04.2024
16:00
Greifswalder FC
3 - 0
Chemie Leipzig
13:30
Meuselwitz
2 - 2
VSG Altglienicke
13:00
Eilenburg
0 - 2
FSV Zwickau
19.04.2024
19:00
Luckenwalde
1 - 2
Viktoria Berlin
19:00
Lokomotive Leipzig
1 - 1
Hansa Rostock II
19:00
BFC Dynamo
2 - 2
RW Erfurt
14.04.2024
13:00
Chemie Leipzig
2 - 2
Carl Zeiss Jena
13:00
Hertha BSC II
1 - 0
Luckenwalde
13:00
Hansa Rostock II
2 - 1
Babelsberg
13.04.2024
14:00
RW Erfurt
0 - 1
Lokomotive Leipzig
13:00
Viktoria Berlin
3 - 1
BFC Dynamo
13:00
Chemnitzer FC
1 - 3
VSG Altglienicke
12.04.2024
19:00
Energie Cottbus
2 - 1
Greifswalder FC
19:00
FSV Zwickau
1 - 1
Meuselwitz
19:00
Berlin AK 07
0 - 2
Eilenburg
07.04.2024
13:30
Meuselwitz
4 - 2
Berlin AK 07
13:00
Lokomotive Leipzig
1 - 2
Viktoria Berlin
13:00
VSG Altglienicke
2 - 3
FSV Zwickau
13:00
Babelsberg
3 - 1
RW Erfurt
06.04.2024
16:00
Eilenburg
1 - 3
Chemie Leipzig
13:00
Greifswalder FC
1 - 3
Hansa Rostock II
13:00
Luckenwalde
1 - 2
Chemnitzer FC
05.04.2024
19:00
BFC Dynamo
1 - 0
Hertha BSC II
18:00
Carl Zeiss Jena
1 - 1
Energie Cottbus
01.04.2024
13:00
Chemie Leipzig
2 - 1
Meuselwitz
13:00
Energie Cottbus
2 - 1
Eilenburg
31.03.2024
14:00
Chemnitzer FC
2 - 0
FSV Zwickau
13:00
Viktoria Berlin
1 - 1
Babelsberg
30.03.2024
13:00
Hansa Rostock II
1 - 3
Carl Zeiss Jena
13:00
Berlin AK 07
1 - 2
VSG Altglienicke
29.03.2024
13:00
Hertha BSC II
1 - 1
Lokomotive Leipzig
28.03.2024
19:00
RW Erfurt
1 - 1
Greifswalder FC
19:00
Luckenwalde
2 - 0
BFC Dynamo
27.03.2024
19:00
Chemie Leipzig
3 - 0
Energie Cottbus
18:30
Meuselwitz
0 - 0
Babelsberg
26.03.2024
19:00
Lokomotive Leipzig
2 - 0
Carl Zeiss Jena
23.03.2024
13:00
BFC Dynamo
3 - 2
VSG Altglienicke
13:00
Chemie Leipzig
3 - 0
Hertha BSC II
20.03.2024
19:00
Viktoria Berlin
2 - 0
FSV Zwickau
19.03.2024
19:00
Babelsberg
1 - 0
Chemnitzer FC
17.03.2024
13:30
Meuselwitz
0 - 1
Energie Cottbus
13:00
Lokomotive Leipzig
1 - 1
Luckenwalde
13:00
Greifswalder FC
4 - 1
Viktoria Berlin
16.03.2024
16:00
Carl Zeiss Jena
3 - 1
RW Erfurt
13:00
BFC Dynamo
1 - 3
Chemnitzer FC
13:00
Eilenburg
2 - 1
Hansa Rostock II
15.03.2024
19:00
Babelsberg
1 - 2
Hertha BSC II
19:00
FSV Zwickau
2 - 0
Berlin AK 07
19:00
VSG Altglienicke
4 - 0
Chemie Leipzig
10.03.2024
13:00
Viktoria Berlin
1 - 5
Carl Zeiss Jena
13:00
Chemie Leipzig
1 - 2
FSV Zwickau
13:00
Chemnitzer FC
2 - 0
Berlin AK 07
09.03.2024
16:00
BFC Dynamo
4 - 0
Lokomotive Leipzig
13:00
Energie Cottbus
0 - 0
VSG Altglienicke
13:00
Luckenwalde
1 - 2
Babelsberg
08.03.2024
19:00
Hertha BSC II
0 - 1
Greifswalder FC
19:00
Hansa Rostock II
1 - 2
Meuselwitz
19:00
RW Erfurt
2 - 2
Eilenburg
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program