Niderlandy
[+]
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
91
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
297
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
726
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
8
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
140
Afrykanin
11
Azjatycki
73
Australijski
44
Międzynarodowy
5
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Holandia Derde Divisie
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
15.06.2024
15:00
Rohda Raalte
4 - 0
GVV Unitas
12.06.2024
20:00
JOS Watergraafsmeer
2 - 3
GVV Unitas
20:00
Rohda Raalte
2 - 1
Achilles Veen
08.06.2024
15:30
Achilles Veen
0 - 1
VV Smitshoek
14:30
JOS Watergraafsmeer
0 - 2
HBC
14:30
FC's-Gravenzande
1 - 0
GVV Unitas
14:30
SV Huizen
0 - 0
Rohda Raalte
05.06.2024
20:00
GVV Unitas
2 - 2
FC's-Gravenzande
20:00
HBC
2 - 1
JOS Watergraafsmeer
20:00
Rohda Raalte
0 - 1
SV Huizen
19:00
VV Smitshoek
1 - 0
Achilles Veen
01.06.2024
18:00
Hoogeveen
0 - 3
Rohda Raalte
17:00
Achilles Veen
2 - 0
RKVV Westlandia
14:30
FC's-Gravenzande
2 - 0
RKSV Halsteren
14:30
SV Huizen
1 - 1
VV AZSV
14:30
Staphorst
2 - 3
JOS Watergraafsmeer
14:30
VV Scherpenzeel
2 - 2
HBC
14:00
GVV Unitas
1 - 1
Dongen
14:00
SV AWC
0 - 2
VV Smitshoek
29.05.2024
20:30
HBC
0 - 0
VV Scherpenzeel
20:00
RKVV Westlandia
0 - 3
Achilles Veen
20:00
JOS Watergraafsmeer
1 - 2
Staphorst
20:00
Rohda Raalte
1 - 3
Hoogeveen
20:00
RKSV Halsteren
2 - 3
FC's-Gravenzande
20:00
Dongen
1 - 1
GVV Unitas
19:00
VV Smitshoek
1 - 1
SV AWC
19:00
VV AZSV
0 - 1
SV Huizen
25.05.2024
18:00
Sportlust
5 - 1
HV&CV Quick
18:00
VV UNA
0 - 1
SteDoCo
18:00
SV AWC
1 - 4
Meerssen
18:00
Kloetinge
0 - 2
BVV Barendrecht
18:00
TOGB
0 - 0
Blauw Geel '38
18:00
TEC VV
1 - 1
OJC Rosmalen
18:00
Groene Ster
3 - 4
Gemert
18:00
GVV Unitas
1 - 3
OSS '20
18:00
VV Baronie
2 - 1
HSV Hoek
15:30
SV Urk
1 - 0
DOVO
15:30
FC Rijnvogels
1 - 1
RKVV DEM
15:30
IJsselmeervogels
2 - 1
ODIN '59
15:30
VV Eemdijk
4 - 3
Sparta Nijkerk
15:30
DVS 33
1 - 1
Staphorst
15:30
Harkemase Boys
3 - 0
VVSB
15:30
Hoogeveen
1 - 3
RKAV Volendam
15:30
SV Kampong
2 - 1
SC Genemuiden
15:30
USV Hercules
3 - 0
HSC '21
18.05.2024
18:00
BVV Barendrecht
2 - 1
TOGB
18:00
HSV Hoek
1 - 2
Sportlust
18:00
SteDoCo
3 - 3
SV AWC
18:00
Meerssen
1 - 0
Kloetinge
18:00
Blauw Geel '38
3 - 0
TEC VV
18:00
OJC Rosmalen
4 - 1
Groene Ster
18:00
Gemert
0 - 2
GVV Unitas
18:00
OSS '20
3 - 4
VV Baronie
18:00
HV&CV Quick
0 - 1
VV UNA
15:30
RKAV Volendam
6 - 0
SV Kampong
15:30
SC Genemuiden
2 - 1
USV Hercules
15:30
DOVO
4 - 2
FC Rijnvogels
15:30
Sparta Nijkerk
1 - 5
DVS 33
15:30
VVSB
3 - 1
Hoogeveen
15:30
Staphorst
2 - 0
Harkemase Boys
15:30
ODIN '59
0 - 4
VV Eemdijk
15:30
RKVV DEM
2 - 0
IJsselmeervogels
15:30
HSC '21
5 - 2
SV Urk
12.05.2024
14:30
Groene Ster
0 - 3
Blauw Geel '38
14:30
SV Kampong
1 - 3
VVSB
14:00
TOGB
1 - 0
Meerssen
14:00
VV Baronie
3 - 4
Gemert
14:00
SV AWC
0 - 0
HV&CV Quick
11.05.2024
18:30
Hoogeveen
1 - 3
Staphorst
18:00
GVV Unitas
4 - 2
OJC Rosmalen
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program