Hiszpania
[+]
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
7
Prognozy na jutro
1004
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2646
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
179
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Hiszpania Tercera Division Group 4 - Pais Vasco
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
01.05.2024
19:30
Añorga
3 - 2
Aurrera de Ondarroa
18:00
SD Deusto
1 - 0
Derio
17:00
CD Lagun Onak
4 - 1
CF San Ignacio
13:00
Deportivo Alavés III
3 - 1
CD Anaitasuna
12:30
SCD Durango
3 - 0
SD Beasain
12:00
SD Leioa
2 - 1
Portugalete
12:00
CD Vitoria
2 - 0
Touring
11:30
CD Basconia
2 - 0
Urduliz FT
11:30
Pasaia KE
2 - 1
Padura
27.04.2024
18:30
SD Beasain
2 - 0
CD Lagun Onak
18:30
Portugalete
5 - 1
SCD Durango
18:00
Urduliz FT
2 - 0
Padura
17:00
Aurrera de Ondarroa
1 - 3
Deportivo Alavés III
17:00
CD Anaitasuna
0 - 2
SD Deusto
17:00
CD Basconia
3 - 0
Añorga
16:30
Touring
1 - 1
Pasaia KE
11:30
CF San Ignacio
2 - 0
CD Vitoria
26.04.2024
19:30
Derio
3 - 1
SD Leioa
21.04.2024
13:00
Añorga
1 - 1
Urduliz FT
20.04.2024
18:00
SD Deusto
3 - 0
Aurrera de Ondarroa
17:15
SD Leioa
0 - 0
CD Anaitasuna
17:00
SCD Durango
0 - 1
Derio
17:00
CD Lagun Onak
2 - 2
Portugalete
17:00
Padura
1 - 0
Touring
16:30
Pasaia KE
1 - 0
CF San Ignacio
16:00
Deportivo Alavés III
0 - 0
CD Basconia
15:30
CD Vitoria
2 - 0
SD Beasain
14.04.2024
12:00
Derio
2 - 3
CD Lagun Onak
11:30
CD Basconia
2 - 0
SD Deusto
13.04.2024
20:30
Añorga
1 - 2
Deportivo Alavés III
18:30
Portugalete
0 - 0
CD Vitoria
18:30
Urduliz FT
0 - 1
Touring
18:30
CF San Ignacio
5 - 0
Padura
17:00
Aurrera de Ondarroa
1 - 0
SD Leioa
17:00
CD Anaitasuna
1 - 2
SCD Durango
16:30
SD Beasain
1 - 0
Pasaia KE
07.04.2024
20:30
SD Deusto
3 - 1
Añorga
16:30
Touring
0 - 0
CF San Ignacio
06.04.2024
17:00
CD Lagun Onak
1 - 1
CD Anaitasuna
15:30
Padura
3 - 1
SD Beasain
05.04.2024
19:30
Pasaia KE
0 - 1
Portugalete
19:30
SCD Durango
3 - 2
Aurrera de Ondarroa
16:00
CD Vitoria
2 - 0
Derio
13:00
Deportivo Alavés III
2 - 2
Urduliz FT
04.04.2024
20:00
SD Leioa
2 - 1
CD Basconia
28.03.2024
16:30
Aurrera de Ondarroa
0 - 1
CD Lagun Onak
13:00
Deportivo Alavés III
0 - 1
SD Deusto
11:30
CD Basconia
1 - 1
SCD Durango
11:30
Portugalete
3 - 1
Padura
11:30
SD Beasain
1 - 1
Touring
27.03.2024
21:00
Añorga
0 - 1
SD Leioa
20:00
Derio
1 - 0
Pasaia KE
20:00
Urduliz FT
2 - 1
CF San Ignacio
19:30
CD Anaitasuna
0 - 2
CD Vitoria
23.03.2024
18:30
CD Lagun Onak
1 - 2
CD Basconia
18:30
CF San Ignacio
1 - 1
SD Beasain
17:00
Padura
1 - 1
Derio
17:00
SD Leioa
2 - 2
Deportivo Alavés III
17:00
SCD Durango
3 - 1
Añorga
16:30
Touring
1 - 1
Portugalete
16:30
Pasaia KE
2 - 0
CD Anaitasuna
15:30
CD Vitoria
3 - 1
Aurrera de Ondarroa
13:15
SD Deusto
1 - 2
Urduliz FT
17.03.2024
12:00
Deportivo Alavés III
1 - 2
SCD Durango
11:30
Portugalete
2 - 1
CF San Ignacio
11:30
CD Basconia
0 - 0
CD Vitoria
16.03.2024
18:00
SD Deusto
3 - 2
SD Leioa
17:00
Urduliz FT
0 - 2
SD Beasain
16:45
Derio
0 - 2
Touring
16:30
Aurrera de Ondarroa
1 - 0
Pasaia KE
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program