Hiszpania
[+]
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
259
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
45
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
507
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
69
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
73
Amerykański
104
Afrykanin
2
Azjatycki
50
Australijski
15
Międzynarodowy
8
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
6
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
6
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Hiszpania Tercera Division Group 15 - Navarra
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
11.05.2024
18:00
Peña Sport
3 - 1
Avance Ezcabarte
18:00
CD Ardoi
0 - 1
UDC Chantrea
18:00
SD Lagunak
2 - 0
CD Huarte
18:00
CD Cortes
1 - 0
CD Pamplona
18:00
Beti Kozkor KE
2 - 1
CD Alesves
18:00
FC Bidezarra
2 - 0
CD Subiza
18:00
CD Cantolagua
5 - 1
CD Oberena
18:00
CA Cirbonero
0 - 1
UCD Burladés
16:30
Lerinés
1 - 1
CD Beti Onak
05.05.2024
18:00
CD Pamplona
1 - 0
CD Cantolagua
18:00
UDC Chantrea
0 - 2
Peña Sport
18:00
CD Subiza
3 - 1
SD Lagunak
18:00
CD Beti Onak
3 - 2
CA Cirbonero
18:00
CD Huarte
0 - 4
CD Ardoi
18:00
CD Oberena
0 - 0
FC Bidezarra
18:00
Avance Ezcabarte
2 - 1
Beti Kozkor KE
18:00
UCD Burladés
0 - 2
CD Cortes
04.05.2024
16:30
CD Alesves
1 - 3
Lerinés
01.05.2024
18:30
SD Lagunak
1 - 0
CD Oberena
17:30
Lerinés
2 - 2
Avance Ezcabarte
17:00
CD Cantolagua
0 - 2
UCD Burladés
16:30
UDC Chantrea
0 - 1
CD Huarte
16:00
FC Bidezarra
0 - 0
CD Pamplona
12:00
CD Ardoi
0 - 3
CD Subiza
12:00
Beti Kozkor KE
0 - 2
Peña Sport
12:00
CA Cirbonero
4 - 1
CD Alesves
11:30
CD Cortes
4 - 0
CD Beti Onak
27.04.2024
18:30
CD Pamplona
1 - 1
SD Lagunak
18:30
CD Subiza
0 - 2
UDC Chantrea
17:30
Peña Sport
1 - 0
CD Huarte
17:00
Avance Ezcabarte
2 - 1
CA Cirbonero
16:30
CD Beti Onak
1 - 2
CD Cantolagua
16:00
UCD Burladés
1 - 2
FC Bidezarra
16:00
Beti Kozkor KE
2 - 0
Lerinés
26.04.2024
20:30
CD Oberena
0 - 1
CD Ardoi
19:30
CD Alesves
0 - 1
CD Cortes
21.04.2024
17:00
CA Cirbonero
1 - 2
Beti Kozkor KE
17:00
SD Lagunak
0 - 0
UCD Burladés
16:30
CD Cantolagua
1 - 0
CD Alesves
20.04.2024
18:00
Lerinés
4 - 4
Peña Sport
17:00
CD Cortes
0 - 1
Avance Ezcabarte
17:00
CD Ardoi
3 - 1
CD Pamplona
16:30
CD Huarte
1 - 0
CD Subiza
16:30
UDC Chantrea
3 - 2
CD Oberena
16:00
FC Bidezarra
1 - 1
CD Beti Onak
14.04.2024
17:00
CD Alesves
0 - 6
FC Bidezarra
17:00
Lerinés
0 - 1
CA Cirbonero
16:30
CD Pamplona
1 - 2
UDC Chantrea
13.04.2024
17:00
Peña Sport
1 - 1
CD Subiza
17:00
Avance Ezcabarte
2 - 0
CD Cantolagua
16:30
CD Beti Onak
3 - 3
SD Lagunak
16:15
CD Oberena
1 - 2
CD Huarte
16:00
UCD Burladés
0 - 1
CD Ardoi
16:00
Beti Kozkor KE
0 - 1
CD Cortes
10.04.2024
20:00
CD Huarte
1 - 1
CD Pamplona
07.04.2024
17:00
CA Cirbonero
2 - 0
Peña Sport
16:30
CD Cantolagua
1 - 1
Beti Kozkor KE
11:30
CD Subiza
4 - 0
CD Oberena
06.04.2024
17:00
SD Lagunak
2 - 0
CD Alesves
16:30
UDC Chantrea
1 - 2
UCD Burladés
16:30
CD Ardoi
0 - 1
CD Beti Onak
16:30
CD Cortes
3 - 0
Lerinés
16:00
FC Bidezarra
0 - 0
Avance Ezcabarte
03.04.2024
19:30
Avance Ezcabarte
1 - 1
CD Subiza
28.03.2024
20:00
CA Cirbonero
0 - 0
CD Cortes
12:00
Beti Kozkor KE
1 - 0
FC Bidezarra
11:30
CD Alesves
2 - 2
CD Ardoi
11:00
CD Beti Onak
1 - 0
UDC Chantrea
27.03.2024
19:45
CD Pamplona
1 - 2
CD Subiza
19:30
Peña Sport
1 - 1
CD Oberena
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program