Gwatemala
[+]
Liga Nacional
1
Primera Division
1
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
1004
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2646
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
179
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Piłkarz
G.
R.k.
B.s.
K.
K.
Drużyna
Juan Anangonó
13
-
-
4
-
Comunicaciones
Ángel Adán López Sandoval
12
-
-
2
1
Malacateco
Eliser Evangelista Quiñónes Tenorio
12
1
-
1
-
Deportivo Achuapa
Pedro Baez
12
-
-
-
1
Malacateco
Dewinder Bradley
11
2
-
-
-
Antigua GFC
Matías Rotondi
11
1
-
1
-
CSD Municipal
Diego Casas López
10
-
-
1
-
Cobán Imperial
Jonathan Morán
9
2
-
4
-
Deportivo Guastatoya
Keyshwen Arboine
9
2
-
6
-
Zacapa Tellioz
Erick Diego Alejandro Lemus De Paz
8
-
-
3
1
Deportivo Achuapa
José Carlos Martínez
8
-
-
1
-
CSD Municipal
José Espinoza
8
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
E. Lemus
8
2
-
-
-
Deportivo Achuapa
Luis Florian Túnchez
8
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
Luis Martinez
8
-
-
1
1
Cobán Imperial
Anthony Josué López Muñoz
7
1
-
6
1
Cobán Imperial
Cristian Alexis Hernández
7
1
-
2
-
Antigua GFC
William Fajardo
7
-
-
7
-
Deportivo Guastatoya
Yonathan Morán
7
-
-
1
-
Malacateco
Roque Caballero
6
-
-
4
1
Deportivo Mixco
Thales
6
-
-
16
1
Cobán Imperial
Tomás Pizarro
6
3
-
2
-
CSD Xinabajul
Darwin Lom
5
-
-
7
2
Club Xelajú MC
Denilson Francisco Ocaheta Betancourth
5
-
-
1
-
Coatepecano IB
Esteban García
5
-
-
-
-
Deportivo Mixco
Gabriel Leyes
5
-
-
1
1
CSD Municipal
Jean Marquez
5
2
-
10
-
Deportivo Mixco
Jorman Aguilar
5
-
-
1
-
Comunicaciones
José Carlos Martinez
5
-
-
-
-
CSD Municipal
Lynner García
5
-
-
-
-
Comunicaciones
J. Martínez
5
-
-
1
-
CSD Municipal
Nelso García
5
-
-
3
-
Deportivo Guastatoya
Nicolás Mazzola
5
1
-
1
1
CSD Xinabajul
Romário Luiz
5
-
-
2
-
Antigua GFC
Óscar Villa de los Reyes
4
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Andrés Lezcano
4
-
-
1
-
Comunicaciones
Antonio López
4
-
-
5
2
Comunicaciones
Frank Andrés Zamora García
4
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
Janderson
4
-
-
5
-
Cobán Imperial
Jonathan Estrada Balcarcel
4
-
-
-
-
Deportivo Guastatoya
José Ochoa
4
-
-
2
-
Malacateco
Lynner Garcia
4
-
-
-
-
Comunicaciones
Víctor Ávalos
4
1
-
2
-
Coatepecano IB
Wilber Renteria
4
1
-
5
-
Club Xelajú MC
Yonatan Pozuelos
4
-
-
9
-
Deportivo Mixco
Anthony Enrique Stewart Friederici
3
-
-
1
-
Malacateco
P. Báez
3
-
-
-
-
Malacateco
R. Betancourth
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
D. Bradley
3
-
-
1
-
Antigua GFC
Brayam Omar Castañeda Baños
3
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
Bryan Manolo Lemus
3
-
-
3
-
Club Xelajú MC
Christian Omar Ojeda
3
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Cristian Jiménez
3
-
-
8
-
Antigua GFC
David Chuc
3
-
-
3
-
Comunicaciones
Denilson Ariel Sánchez Muñoz
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Erick Alexander Rivera Jérez
3
-
-
1
-
Comunicaciones
Harim Quezada
3
-
-
5
-
Club Xelajú MC
Jhon Méndez
3
-
-
2
-
CSD Municipal
José Alvarado Rodríguez
3
1
-
1
-
Coatepecano IB
José Morales
3
-
-
3
-
CSD Municipal
Jose Antonio Mena Alfaro
3
-
-
2
-
CSD Municipal
Jose Corena
3
-
-
8
1
Comunicaciones
Kevin Ramírez
3
-
-
2
-
Malacateco
Kevin Ruiz
3
-
-
6
-
Club Xelajú MC
A. Lopez
3
-
-
4
1
Comunicaciones
Manuel Antonio Gamboa
3
-
-
3
4
CSD Xinabajul
Marco Rivas
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
J. Martinez
3
-
-
1
-
CSD Municipal
Newton Williams
3
-
-
6
-
Antigua GFC
Omar López Guzmán
3
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
Pedro Henrique Rego Almeida
3
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Robin Betancourth
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Rodrigo Marroquín
3
-
-
5
1
Deportivo Mixco
M. Rotondi
3
1
-
-
-
CSD Municipal
Óscar Castellanos
2
-
-
4
-
Antigua GFC
Alejandro Miguel Galindo
2
-
-
2
-
CSD Municipal
J. Anangono
2
-
-
-
-
Comunicaciones
Anuar Peláez
2
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
C. Archila
2
-
-
1
-
CSD Municipal
J. Barragán
2
1
-
1
-
Zacapa Tellioz
E. Bol
2
-
-
1
-
Cobán Imperial
R. Caballero
2
-
-
2
-
Deportivo Mixco
Carlos Salvador Estrada Santos
2
-
-
3
-
Malacateco
D. Casas
2
-
-
-
-
Cobán Imperial
Diego Ruiz
2
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
Dittner Daniel Lang Girón
2
-
-
-
-
Coatepecano IB
Edwin Denilson Bol Coc
2
-
-
3
-
Cobán Imperial
Elmer Cardoza
2
-
-
3
-
Club Xelajú MC
Federico Antunez
2
-
-
1
-
Coatepecano IB
J. García
2
-
1
1
-
Zacapa Tellioz
Gerson Tinoco
2
-
-
-
-
Club Xelajú MC
Héctor Guillermo Prillwitz Castellanos
2
-
-
-
1
Deportivo Guastatoya
José Ardón
2
-
-
-
-
Antigua GFC
José Miguel Ángel Lemus
2
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Jose Almanza
2
-
-
10
1
Deportivo Guastatoya
Jose Ardon
2
-
-
1
-
Antigua GFC
Kevin Alberto Navas Flores
2
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
Á. López
2
-
-
-
-
Malacateco
A. Lezcano
2
-
-
1
-
Comunicaciones
Lucas Gómez
2
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Luis Sánchez Mena
2
-
-
-
-
CSD Xinabajul
Marcelo Ferreira
2
-
-
3
-
Deportivo Guastatoya
Marvin Ceballos
2
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Y. Matos
2
-
-
-
-
Club Xelajú MC
Nelson Montaño Andrade
2
-
-
-
-
Malacateco
Omar Domínguez
2
-
-
14
3
Deportivo Guastatoya
Oscar Castellanos
2
-
-
3
-
Antigua GFC
Oscar Santis
2
1
-
2
1
Antigua GFC
Pedro Altán
2
-
-
2
-
CSD Municipal
Y. Pozuelos
2
-
-
3
-
Deportivo Mixco
Rigoberto Hernández
2
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
R. Rocca
2
-
-
1
-
CSD Municipal
Santiago Gómez Castrillon
2
-
-
-
-
Coatepecano IB
D. Torres
2
-
-
1
-
CSD Municipal
N. Williams
2
-
-
2
-
Antigua GFC
Yasniel Matos
2
-
-
1
-
CSD Municipal
Yeltsin Álvarez
2
-
-
4
-
Cobán Imperial
Yunior Pérez
2
-
-
7
-
Deportivo Achuapa
L. de León
2
-
-
-
-
Cobán Imperial
Ángel Cabrera
1
-
-
2
-
Cobán Imperial
Alexis Matta
1
-
-
6
1
Cobán Imperial
J. Almanza
1
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
J. Alvarado
1
-
-
-
-
Coatepecano IB
Andres Murillo Renteria
1
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
K. Arboine
1
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
J. Ardon
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Armando Zamorano
1
-
-
-
1
Coatepecano IB
Aslinn Enzi Rodas De León
1
-
-
5
-
Club Xelajú MC
Axel Romilio de la Cruz Barrientos
1
-
-
-
-
Comunicaciones
P. Baez
1
-
-
-
-
Malacateco
Brandon Yorbany Flores Duarte
1
-
-
1
-
Coatepecano IB
Camilo Mancilla
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
E. Cardoza
1
-
-
1
2
Club Xelajú MC
Carlos Aguilar
1
-
-
-
-
Malacateco
Carlos Mejía del Cid
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Darwin Torres
1
-
-
5
-
CSD Municipal
Diego André Fernández Chinchilla
1
-
-
1
-
Antigua GFC
Diego González Hernández
1
-
-
1
-
Club Xelajú MC
Edy Palencia
1
-
-
-
-
Comunicaciones
Elmer Monroy
1
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
Erick González
1
-
-
2
-
Comunicaciones
J. Escobar
1
-
-
4
-
Zacapa Tellioz
L. F. Tunchez
1
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
J. Franco
1
-
-
4
-
CSD Municipal
Fredy Antony Galvez
1
-
-
1
-
CSD Xinabajul
L. Gómez
1
-
-
-
-
CSD Xinabajul
N. García
1
-
-
-
-
Deportivo Guastatoya
Gerardo Gordillo
1
-
-
2
-
Comunicaciones
G. Gordillo
1
-
-
-
-
Comunicaciones
Guillermo Chavasco
1
-
-
-
-
CSD Xinabajul
Héctor Osberto Moreira Pérez
1
-
-
6
-
Club Xelajú MC
C. Hernández
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Iker de la Rosa
1
-
-
2
-
Cobán Imperial
Iván Mora Rodríguez
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Jaime Alas
1
-
-
2
-
Antigua GFC
Jaime Palma
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
Jonathan Franco
1
-
-
6
-
CSD Municipal
Jonathan Velásquez
1
-
-
3
-
CSD Xinabajul
Jorge Aparicio
1
-
-
6
-
Comunicaciones
Jorge Sotomayor
1
-
-
5
2
Deportivo Mixco
Jorge Vargas
1
-
-
3
-
Club Xelajú MC
José Barragán
1
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
José Enrique Palma Flores
1
-
-
1
-
Coatepecano IB
José Rosales
1
-
-
5
1
Deportivo Guastatoya
José Salazar
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Jose Contreras
1
-
-
4
1
Comunicaciones
Jose Longo
1
-
-
8
1
CSD Xinabajul
Juan Carbonell
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Kenlly Velásquez
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
Kevin Antonio Macareño León
1
-
-
2
-
Antigua GFC
B. Lemus
1
-
-
-
-
Cobán Imperial
B. Linares
1
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
D. Lom
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
A. Londoño
1
-
1
2
1
Comunicaciones
C. Mancilla
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Manuel Estuardo López Rodas
1
-
-
3
5
Cobán Imperial
Mario Hernández
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
Marvin Alexander Ávila Véliz
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Maynor Iván de León Reyna
1
-
-
5
2
Club Xelajú MC
N. Mazzola
1
-
-
-
-
CSD Xinabajul
J. Mena
1
-
-
2
-
CSD Municipal
J. Morán
1
-
-
1
-
Club Xelajú MC
A. Murillo
1
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
Nestor Jucup
1
-
-
3
-
CSD Xinabajul
Nicolás Gómez
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
Orlando Osorio Mondúl
1
-
-
2
-
Deportivo Achuapa
T. Pizarro
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
E. Quinones
1
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
Rafael Morales
1
-
-
2
-
Comunicaciones
W. Rentería
1
-
-
-
-
Club Xelajú MC
Ribix García
1
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
Rodrigo González
1
-
1
5
2
CSD Xinabajul
Roque Marecos
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
Sixto Ubaldo Betancourt Véliz
1
-
-
1
-
Coatepecano IB
J. Sotomayor
1
-
-
5
-
Deportivo Mixco
W. Tebalan
1
-
-
1
1
CSD Xinabajul
J. Ubico
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
Vidal Paz
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Wálter García
1
-
-
3
2
Deportivo Guastatoya
Wilber Mauricio Pérez Medrano
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Wilber Mauricio Perez Medrano
1
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
William Amaya
1
-
-
3
1
Malacateco
R. da Silva
1
-
-
-
-
Antigua GFC
Álvaro García Zaroba
-
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
Óscar González
-
-
-
7
1
Deportivo Mixco
Óscar Santis
-
-
-
1
-
Antigua GFC
A. Domínguez
-
-
-
1
1
Comunicaciones
A. F. Galvez Chavez
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
A. Gutierrez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
A. López
-
-
-
2
-
Comunicaciones
A. Londono
-
-
-
1
1
Comunicaciones
A. Medina
-
-
-
2
-
CSD Municipal
A. Peláez
-
-
-
1
-
Malacateco
A. Renteria
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
A. Robinson
-
-
-
3
1
Antigua GFC
A. Rodas
-
-
-
1
-
Antigua GFC
A. Soto
-
-
-
4
-
Malacateco
A. Stewart
-
-
-
1
-
Malacateco
A. Zamorano
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Aarón Navarro Céspedes
-
-
-
3
-
Club Xelajú MC
Aaron Navarro
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
Abel Guzman
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Alejandro Díaz
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Alejandro Galindo
-
-
-
4
-
CSD Municipal
Alejandro Galindo
-
-
-
2
-
CSD Municipal
Alejandro Medina
-
-
-
3
-
CSD Municipal
Alexánder Robinson
-
-
-
6
2
Comunicaciones
Alvaro Garcia
-
-
-
1
-
CSD Municipal
Anderson Estuardo Molina
-
-
-
3
-
Deportivo Guastatoya
Anderson Gaitán
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
Anderson Molina
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
Andrés Murillo
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Andres Salazar
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Andy Jorge Luis Soto Arrecis
-
-
-
2
-
Malacateco
Andy Ruiz
-
-
-
5
-
Deportivo Achuapa
Anllel Porras
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Anthony Lopez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Armas V.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
B. Aldana
-
-
-
2
-
Cobán Imperial
B. Barrios
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
B. Cabrera
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
B. Caicedo
-
-
-
1
-
Antigua GFC
B. Chajon
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
B. de León Ramos
-
-
-
1
-
Antigua GFC
B. Morales
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
B. W. Moscoso Mayen Jehnner
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Barragan J.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Blady Aldana Estrada
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
Brandon de Jesús Bautista Medrano
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Brandon De Leon
-
-
-
2
-
Antigua GFC
Braulio Linares
-
-
-
2
-
Antigua GFC
Brayan Castañeda
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Brayan Chajón
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Brayan Morales
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
Bryan Magariel Menéndez Abzun
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
César Archila
-
-
-
1
-
CSD Municipal
César Calderón
-
-
-
2
-
CSD Municipal
César Madrid
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
César Madrid Franco
-
-
-
4
-
Zacapa Tellioz
C. Calderón
-
-
-
1
-
CSD Municipal
C. Castrillo
-
-
-
1
-
Comunicaciones
C. Estrada
-
-
-
1
-
Malacateco
C. Flores
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
C. Hernandez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
C. Ojeda
-
-
-
1
-
Malacateco
C. Santos
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
C. Sequen
-
-
-
1
-
Antigua GFC
C. Y. Santos Vargas
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
Carlos Alvarado
-
-
-
6
1
Cobán Imperial
Carlos Castrillo
-
-
-
1
-
Comunicaciones
Carlos Estrada
-
-
-
2
-
Malacateco
Carlos Flores
-
-
-
5
-
Cobán Imperial
Carlos Mejía
-
-
-
2
1
Comunicaciones
Carlos Santos
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
Cavallo F.
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Christian Guerra
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
Cristian Alexander Jimenez Martinez
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Cristian Reyes
-
-
-
5
1
Zacapa Tellioz
D. A. Lopez Macal
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
d. l. Cruz A.
-
-
-
1
-
Comunicaciones
D. Lang
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
D. Lopez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
D. Mendez
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
D. Ochaeta
-
-
-
4
-
Coatepecano IB
D. Palencia
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Daniel Álvarez
-
-
-
1
-
Comunicaciones
Dany Alexander López Macan
-
-
-
2
1
Deportivo Achuapa
Darwin Fabian Torres Alonso
-
-
-
1
-
CSD Municipal
David Aldana
-
-
-
1
-
CSD Municipal
Denilson Hernández
-
-
-
3
1
Zacapa Tellioz
Denilson Ocaheta
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Diaz O.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Diego Luis Tatuaca
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Diego Méndez
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Diego Santis
-
-
-
1
-
Comunicaciones
Dilan Palencia
-
-
-
9
-
Deportivo Guastatoya
Domínguez Ramírez Marco Leonel
-
-
-
1
-
CSD Municipal
Dominguez O.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Donald Paz Cordon
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Durban Reyes
-
-
-
5
-
Malacateco
E. Fariña
-
-
-
3
-
CSD Municipal
E. Farina
-
-
-
1
-
CSD Municipal
E. Monroy
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
E. Mosquera
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
E. Rivera
-
-
-
1
-
Comunicaciones
E. Sican
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
E. Zuñiga
-
-
-
4
-
CSD Xinabajul
E. Zuniga
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
Edgar Alejandro Macal Razulfo
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Edgar Macal
-
-
-
8
2
Deportivo Achuapa
Edgardo Fariña
-
-
-
6
1
CSD Municipal
Elkin Mosquera
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Elmer Morales
-
-
-
1
-
Malacateco
Emerson Alessandro Lopez Esquivel
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Enrique Haroldo Klug Sand
-
-
-
1
-
CSD Municipal
Erick Sánchez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Esnaydi Zuñiga
-
-
-
2
1
Club Xelajú MC
Esnaydi Zuniga
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Estrada Solorzano L. F.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Estuardo L.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Estuardo Santiago Sican Avila
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Ezequiel Gelves
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Ezequiel Gelves Silva
-
-
-
2
-
Deportivo Achuapa
F. Antúnez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
F. Antunez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
F. Barrios
-
-
-
2
-
Deportivo Achuapa
F. Gálvez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
F. Gomez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
F. Lopez
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
Fernando Gómez
-
-
-
3
-
CSD Xinabajul
Fernando Gabriel Arce
-
-
-
1
1
Deportivo Mixco
Fernando M.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Ferreira M.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Figo Montano
-
-
-
3
-
CSD Municipal
Francisco Cavallo
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Francisco Javier López Rodrígez
-
-
-
1
2
Club Xelajú MC
Frank Zamora
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Frankli Quinteros
-
-
-
2
-
Malacateco
Franklin Barrios Delgado
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
Fredy David Lopez Galindo
-
-
-
4
-
Coatepecano IB
Fredy Orellana
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Fredy Pérez
-
-
-
1
1
Comunicaciones
G. A. Ramirez K.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
G. Carbonell
-
-
-
1
-
Antigua GFC
G. Carmona Doya
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
G. Chavasco
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Gabriel García
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Galvez Carrera L. R.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Guerra C.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
H. Prillwitz
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
H. Riojas
-
-
-
6
-
Malacateco
Hansell Argenis Riojas La Rosa
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
Hernandez R.
-
-
-
1
-
Malacateco
Hiram Eduardo Muñoz Cantú
-
-
-
1
3
Malacateco
I. Carillo
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
J. Alas
-
-
-
1
-
Antigua GFC
J. Anangonó
-
-
-
2
1
Comunicaciones
J. Aparicio
-
-
-
2
-
Comunicaciones
J. Ardón
-
-
-
2
-
Antigua GFC
J. Calderon
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
J. Cardona
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
J. Castañeda
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
J. Castaneda
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
J. Contreras
-
-
-
3
-
Comunicaciones
J. Corena
-
-
-
7
1
Comunicaciones
J. D. Gonzalez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
J. Gálvez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
J. Gónzalez
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
J. Galvez
-
-
-
4
-
Antigua GFC
J. Garcia
-
-
-
5
1
CSD Xinabajul
J. Gonzalez
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
J. Grajeda
-
-
-
1
-
Antigua GFC
J. Laparra
-
-
-
2
-
Malacateco
J. Márquez
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
J. M. Quinonez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
J. Morales
-
-
-
1
-
CSD Municipal
J. Moran
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
J. Ochoa
-
-
-
2
-
Malacateco
J. Palma
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
J. Pereira
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
J. Rosales
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
J. Salazar
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
J. Urizar
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
J. Velasquez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Jair Pelaez
-
-
-
1
1
Malacateco
Javier Alberto González del Aguila
-
-
-
6
-
Club Xelajú MC
Javier Alexander Estrada Hidalgo
-
-
-
1
-
Malacateco
Jefry Bantes
-
-
-
3
-
CSD Municipal
Jerry
-
-
-
1
-
Malacateco
Jeshua Urizar
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Jesse González
-
-
-
2
1
Antigua GFC
Jhoao Rodrigo Estuardo Soch Solórzano
-
-
-
1
2
Coatepecano IB
Jhoao Soch
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Jonathan García
-
-
-
5
-
CSD Xinabajul
Jonathan Garcia
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Jorge Matul
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
José Alvarado
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
José Carlos Pinto
-
-
-
4
-
Comunicaciones
José De Jesús Calderón Frías
-
-
-
6
-
Club Xelajú MC
José Eduardo Castañeda Barrios
-
-
-
6
1
Club Xelajú MC
José Gálvez
-
-
-
2
-
Antigua GFC
José Guerra
-
-
-
1
2
Coatepecano IB
José Luis Castillejos
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
José Luis Castillejos Ruiz
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
José Milla
-
-
-
4
-
CSD Xinabajul
José Pablo Grajeda Salinas
-
-
-
1
-
Antigua GFC
José Rac Hernández
-
-
-
1
-
Antigua GFC
Jose Alvarado
-
-
-
2
-
Malacateco
Jose Calderon
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
Jose Eduardo Salazar Menendez
-
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
Jose Pinto Samayoa
-
-
-
1
-
Comunicaciones
Joshua Ubico
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
Juan Escobar
-
-
-
5
1
Zacapa Tellioz
Juan Luis Cardona Luna
-
-
-
9
-
Club Xelajú MC
Julio Garcia
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Julio Milla
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
Justin Racancoj
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
K. Aguilar
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
K. Espino
-
-
-
1
-
Comunicaciones
K. Grijalva
-
-
-
2
-
Antigua GFC
K. Guzmán
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
K. Lemus
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
K. Macareño
-
-
-
2
-
Antigua GFC
K. Moscoso
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
K. Ramirez
-
-
-
1
-
Malacateco
Kenderson Navarro
-
-
-
1
-
CSD Municipal
Kener Lemus
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Kenner Gutiérrez Cerdas
-
-
-
6
2
Club Xelajú MC
Kevin Grijalva
-
-
-
3
-
Antigua GFC
Kevin Josué Grijalva González
-
-
-
2
-
Antigua GFC
Kevin Moscoso
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
Kevin Ramirez
-
-
-
1
-
Malacateco
Kevyn Aguilar
-
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
Keyner Agustín
-
-
-
1
-
CSD Municipal
Kleyman Moscoso
-
-
-
4
-
Zacapa Tellioz
Kristian Guzmán
-
-
-
4
-
CSD Xinabajul
L. B. de
-
-
-
2
1
Antigua GFC
L. F. Estrada Solorzano
-
-
-
1
1
Coatepecano IB
L. Garcia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
L. Gomez
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
L. Lopez
-
-
-
2
-
Comunicaciones
L. R. Galvez Carrera
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
L. Túnchez
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Lang D.
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Lopez J.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Lopez Macal D. A.
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Luis Rosas
-
-
-
3
1
Deportivo Mixco
M. de Leon
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
M. Fracchia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
M. Gaitan
-
-
-
3
-
CSD Xinabajul
M. López
-
-
-
1
1
Cobán Imperial
M. Lopez
-
-
-
2
-
Cobán Imperial
M. R. Giron Escobar
-
-
-
3
-
Malacateco
M. Rivas
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
Macal E.
-
-
-
1
-
Malacateco
Manuel Gamboa
-
-
-
2
2
CSD Xinabajul
Manuel Moreno
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
Marco Domínguez
-
-
-
12
-
CSD Municipal
Marco Dominguez
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
Marcos Nahuel Roseti
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
Marlon Sequén
-
-
-
7
-
CSD Municipal
Mathías Techera
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
Mathius Gaitan
-
-
-
7
-
CSD Xinabajul
Melfor Rafael Ramos Monroy
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Melfor Ramos
-
-
-
3
-
Coatepecano IB
Mena J.
-
-
-
1
-
Antigua GFC
Miguel Lemus
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Minor Álvarez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Moises Hernandez
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Monroy E.
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Morales R.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Moreira D.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Néstor Eduardo Chamalé Padilla
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
N. Flores
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
N. Gómez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
N. Garcia
-
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
N. Gomez
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
N. Jucup
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Nery Cifuentes
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
Newton
-
-
-
1
-
Antigua GFC
Nixson Flores
-
-
-
2
2
Cobán Imperial
O. Castellanos
-
-
-
1
-
Antigua GFC
O. Díaz
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
O. Diaz
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
O. Domínguez
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
O. Lopez
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Ocaheta D.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Ochaeta D.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Omar López
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Orlando Enrique Osorio Mondul
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Orlando Moreira
-
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
Palencia A.
-
-
-
1
-
Comunicaciones
Palma J.
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
Paz D.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Peu
-
-
-
1
1
CSD Xinabajul
R. Ardon
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
R. Barrientos
-
-
-
3
-
CSD Municipal
R. Garcia
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
R. Hernández
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
R. I. Barrera Ovando
-
-
-
2
-
CSD Municipal
R. Marroquin
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
R. Meneses
-
-
-
2
-
Malacateco
R. Morales
-
-
-
1
-
Comunicaciones
R. Saravia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
Ramos M.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
René Mauricio Maltes
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Renteria A.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Reyes C.
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
Ribix Garcia
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
Richard Caetano Cañelas
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
Roberto Carlos Meneses García
-
-
-
2
-
Malacateco
Rodrigo Saravia
-
-
-
2
-
Comunicaciones
Rodrigo Saravia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
Ronald Ardón
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
Ruben Morales
-
-
-
9
-
Deportivo Guastatoya
Rudy Barrientos
-
-
-
1
-
Antigua GFC
Ruiz D.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
S. Betancourt
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
S. Mena
-
-
-
3
-
Comunicaciones
S. Robles
-
-
-
4
-
Comunicaciones
Santiago Gomez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Stheven Robles
-
-
-
7
-
Comunicaciones
Stheven Robles Ruiz
-
-
-
3
1
CSD Xinabajul
Stiwar Mena
-
-
-
3
1
Comunicaciones
T. Vásquez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Thales Possas
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Tobit Vásquez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
Víctor Armas
-
-
-
6
-
Deportivo Guastatoya
V. Armas
-
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
V. Avalos
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
V. Cruz
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
Victor Avalos
-
-
-
1
-
Comunicaciones
W. Diaz
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
W. Garcia
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
W. Godoy
-
-
-
1
-
Malacateco
W. Pineda
-
-
-
1
-
Comunicaciones
W. Ramírez
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
W. Renteria
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
W. Tebalán
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
Widvin Gabriel Tebalán Sicó
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
William Ramírez Vásquez
-
-
-
3
-
CSD Municipal
William Roberto Amaya Gordillo
-
-
-
1
-
Malacateco
Wilson Godoy
-
-
-
5
5
Coatepecano IB
Wilson Pineda
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
Y. Alvarez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
Y. Carabalí
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
Y. Y. Perez
-
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
Yeison Carabalí
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
Yeison Carabali Uzuriaga
-
-
-
10
-
Zacapa Tellioz
Yordin Noé Hernández Gramajo
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
Yunior Perez
-
-
-
1
1
Deportivo Achuapa
Allen Yanes
-
-
-
-
1
Deportivo Mixco
Byron Leal
-
-
-
-
1
Cobán Imperial
C. Calderon
-
-
-
-
1
CSD Municipal
Eduardo Soto
-
-
-
-
3
CSD Municipal
Fernando Fuentes
-
-
-
-
1
CSD Municipal
Francisco López
-
-
-
-
1
Club Xelajú MC
Hiram Munoz
-
-
-
-
1
Coatepecano IB
Jose Rosales
-
-
-
-
1
CSD Xinabajul
Matías Fracchia
-
-
-
-
1
Comunicaciones
Mateo Alvarado
-
-
-
-
1
Malacateco
Oliver Diaz
-
-
-
-
1
Coatepecano IB
Omar Mendoza Cervantes
-
-
-
-
1
CSD Xinabajul
R. Hernandez
-
-
-
-
1
Deportivo Achuapa
Rego Almeida P. H.
-
-
-
-
1
CSD Xinabajul
Santiago Gomez Castrillon
-
-
-
-
2
Coatepecano IB
Soch J.
-
-
-
-
1
Coatepecano IB
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program