Bułgaria
[+]
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
272
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
182
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1991
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
101
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
53
Europejski
533
Amerykański
187
Afrykanin
62
Azjatycki
117
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
12
Copa Sudamericana
12
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Bułgaria A Grupa
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Kartek
02.11.2023
17:00
Slavia Sofia
0 - 2
Ludogorets
01.11.2023
18:30
Arda Kardzhali
0 - 0
Levski Sofia
16:00
Etar Veliko Tarnovo
0 - 1
CSKA-Sofia
29.10.2023
17:15
Ludogorets
3 - 1
Hebar Pazardzhik
27.10.2023
18:00
Beroe Stara Zagora
2 - 1
Levski Sofia
15:30
CSKA-Sofia
0 - 0
Arda Kardzhali
13:00
Slavia Sofia
2 - 0
Krumovgrad
26.10.2023
16:30
CSKA 1948
1 - 1
Lokomotiv Plovdiv
14:00
Cherno More Varna
2 - 1
Pirin Blagoevgrad
11:30
Botev Plovdiv
6 - 0
Lokomotiv Sofia
25.10.2023
16:30
Etar Veliko Tarnovo
2 - 1
Botev Vratsa
22.10.2023
18:00
Arda Kardzhali
0 - 0
Ludogorets
15:30
Levski Sofia
1 - 0
Cherno More Varna
13:00
Hebar Pazardzhik
1 - 0
Slavia Sofia
21.10.2023
18:00
Pirin Blagoevgrad
1 - 2
CSKA-Sofia
15:30
Lokomotiv Sofia
0 - 0
CSKA 1948
13:00
Botev Vratsa
3 - 5
Botev Plovdiv
20.10.2023
18:15
Lokomotiv Plovdiv
1 - 2
Beroe Stara Zagora
15:45
Krumovgrad
0 - 0
Etar Veliko Tarnovo
08.10.2023
19:15
Ludogorets
4 - 0
Pirin Blagoevgrad
16:45
CSKA 1948
1 - 0
Botev Plovdiv
14:15
Etar Veliko Tarnovo
2 - 5
Hebar Pazardzhik
07.10.2023
19:15
Cherno More Varna
2 - 2
Lokomotiv Plovdiv
16:45
Slavia Sofia
1 - 0
Arda Kardzhali
13:45
CSKA-Sofia
1 - 1
Levski Sofia
06.10.2023
19:00
Beroe Stara Zagora
0 - 1
Lokomotiv Sofia
16:30
Krumovgrad
1 - 0
Botev Vratsa
02.10.2023
19:00
Lokomotiv Plovdiv
0 - 2
CSKA-Sofia
16:30
Pirin Blagoevgrad
1 - 1
Slavia Sofia
14:00
Hebar Pazardzhik
0 - 0
Krumovgrad
01.10.2023
19:30
Levski Sofia
0 - 1
Ludogorets
16:45
Lokomotiv Sofia
0 - 0
Cherno More Varna
14:15
Arda Kardzhali
3 - 0
Etar Veliko Tarnovo
30.09.2023
19:00
Botev Plovdiv
4 - 1
Beroe Stara Zagora
16:30
Botev Vratsa
1 - 2
CSKA 1948
28.09.2023
19:30
CSKA-Sofia
2 - 0
Lokomotiv Sofia
17:00
Krumovgrad
1 - 3
Arda Kardzhali
14:30
Etar Veliko Tarnovo
0 - 2
Pirin Blagoevgrad
27.09.2023
19:30
Ludogorets
1 - 1
Lokomotiv Plovdiv
17:00
Slavia Sofia
0 - 2
Levski Sofia
14:30
Hebar Pazardzhik
1 - 1
Botev Vratsa
26.09.2023
18:30
Cherno More Varna
1 - 0
Botev Plovdiv
16:00
Beroe Stara Zagora
0 - 0
CSKA 1948
24.09.2023
19:30
Lokomotiv Sofia
1 - 3
Ludogorets
17:00
Pirin Blagoevgrad
1 - 0
Krumovgrad
23.09.2023
19:00
Levski Sofia
1 - 0
Etar Veliko Tarnovo
16:30
Lokomotiv Plovdiv
2 - 0
Slavia Sofia
14:00
Arda Kardzhali
3 - 1
Hebar Pazardzhik
22.09.2023
19:00
Botev Plovdiv
1 - 2
CSKA-Sofia
16:30
CSKA 1948
1 - 1
Cherno More Varna
14:00
Botev Vratsa
1 - 0
Beroe Stara Zagora
18.09.2023
19:00
Krumovgrad
2 - 2
Levski Sofia
16:30
Hebar Pazardzhik
1 - 2
Pirin Blagoevgrad
17.09.2023
19:15
CSKA-Sofia
2 - 0
CSKA 1948
16:45
Etar Veliko Tarnovo
0 - 1
Lokomotiv Plovdiv
16.09.2023
19:00
Ludogorets
2 - 2
Botev Plovdiv
16:30
Slavia Sofia
1 - 2
Lokomotiv Sofia
15.09.2023
19:00
Cherno More Varna
2 - 0
Beroe Stara Zagora
16:30
Arda Kardzhali
4 - 0
Botev Vratsa
14.09.2023
19:30
Levski Sofia
2 - 0
Pirin Blagoevgrad
03.09.2023
20:15
Levski Sofia
1 - 0
Hebar Pazardzhik
18:00
Lokomotiv Plovdiv
4 - 0
Krumovgrad
02.09.2023
20:15
Beroe Stara Zagora
0 - 3
CSKA-Sofia
18:00
Lokomotiv Sofia
1 - 3
Etar Veliko Tarnovo
01.09.2023
20:30
Botev Plovdiv
3 - 1
Slavia Sofia
18:15
Botev Vratsa
0 - 1
Cherno More Varna
16:00
Pirin Blagoevgrad
0 - 2
Arda Kardzhali
28.08.2023
19:30
Slavia Sofia
0 - 2
CSKA 1948
27.08.2023
20:15
Ludogorets
5 - 0
Beroe Stara Zagora
18:00
Etar Veliko Tarnovo
1 - 2
Botev Plovdiv
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program