Austria
[+]
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
166
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
58
Prognozy na jutro
346
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1408
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2070
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
30
Top Europejski
57
Europejski
533
Amerykański
189
Afrykanin
52
Azjatycki
121
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Austria Regionalliga Central
2023/2024
2022/2023
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
11.05.2024
19:00
TuS Bad Gleichenberg
1 - 2
St Anna am Aigen
15:30
Wolfsberger AC II
1 - 1
Union Vöcklamarkt
15:00
Ried II
2 - 1
ASK Klagenfurt
10.05.2024
19:00
Vorwärts Steyr
2 - 2
DSC
19:00
LASK Juniors
2 - 2
SC Weiz
19:00
FC Gleisdorf 09
0 - 2
Union Gurten
19:00
ASK Voitsberg
3 - 2
USV Allerheiligen
08.05.2024
19:30
Wallern / Marienkirchen
1 - 2
WSC Hertha
07.05.2024
19:00
SC Weiz
2 - 2
St Anna am Aigen
05.05.2024
10:30
ASK Klagenfurt
1 - 1
Wolfsberger AC II
04.05.2024
19:00
St Anna am Aigen
1 - 1
FC Gleisdorf 09
03.05.2024
19:30
DSC
5 - 1
TuS Bad Gleichenberg
19:00
Union Vöcklamarkt
0 - 2
ASK Voitsberg
19:00
Union Gurten
2 - 0
Wallern / Marienkirchen
19:00
SC Weiz
5 - 3
Ried II
19:00
USV Allerheiligen
3 - 4
Vorwärts Steyr
28.04.2024
02:00
SC Weiz
1 - 3
WSC Hertha
02:00
LASK Juniors
1 - 0
Union Gurten
27.04.2024
15:00
Ried II
2 - 2
Wolfsberger AC II
26.04.2024
19:00
FC Gleisdorf 09
1 - 4
DSC
19:00
TuS Bad Gleichenberg
4 - 3
USV Allerheiligen
19:00
Vorwärts Steyr
0 - 0
Union Vöcklamarkt
19:00
ASK Voitsberg
3 - 2
ASK Klagenfurt
18:00
Wallern / Marienkirchen
5 - 1
St Anna am Aigen
21.04.2024
15:30
ASK Klagenfurt
2 - 1
Vorwärts Steyr
15:00
Wolfsberger AC II
3 - 2
ASK Voitsberg
02:00
WSC Hertha
2 - 0
Ried II
02:00
St Anna am Aigen
3 - 1
LASK Juniors
20.04.2024
16:00
Union Gurten
1 - 1
SC Weiz
19.04.2024
19:00
USV Allerheiligen
0 - 2
FC Gleisdorf 09
19:00
Union Vöcklamarkt
2 - 1
TuS Bad Gleichenberg
19:00
DSC
3 - 0
Wallern / Marienkirchen
12.04.2024
19:00
WSC Hertha
0 - 1
Union Gurten
19:00
Ried II
1 - 3
ASK Voitsberg
19:00
Vorwärts Steyr
1 - 2
Wolfsberger AC II
19:00
LASK Juniors
2 - 0
DSC
19:00
Wallern / Marienkirchen
5 - 3
USV Allerheiligen
19:00
FC Gleisdorf 09
2 - 2
Union Vöcklamarkt
19:00
TuS Bad Gleichenberg
3 - 1
ASK Klagenfurt
07.04.2024
11:00
ASK Klagenfurt
2 - 0
FC Gleisdorf 09
02:00
St Anna am Aigen
0 - 2
WSC Hertha
06.04.2024
15:00
Wolfsberger AC II
0 - 2
TuS Bad Gleichenberg
05.04.2024
19:30
ASK Voitsberg
1 - 0
Vorwärts Steyr
19:00
USV Allerheiligen
0 - 5
LASK Juniors
19:00
DSC
0 - 2
SC Weiz
19:00
Union Vöcklamarkt
3 - 1
Wallern / Marienkirchen
19:00
Union Gurten
1 - 0
Ried II
30.03.2024
17:00
Ried II
2 - 1
Vorwärts Steyr
15:30
Union Gurten
1 - 0
St Anna am Aigen
29.03.2024
19:00
FC Gleisdorf 09
3 - 2
Wolfsberger AC II
19:00
Wallern / Marienkirchen
2 - 1
ASK Klagenfurt
19:00
TuS Bad Gleichenberg
1 - 6
ASK Voitsberg
19:00
LASK Juniors
3 - 0
Union Vöcklamarkt
19:00
SC Weiz
2 - 0
USV Allerheiligen
19:00
WSC Hertha
1 - 1
DSC
24.03.2024
02:00
ASK Klagenfurt
2 - 1
LASK Juniors
02:00
USV Allerheiligen
1 - 1
WSC Hertha
22.03.2024
19:00
ASK Voitsberg
1 - 1
FC Gleisdorf 09
19:00
Union Vöcklamarkt
0 - 1
SC Weiz
19:00
DSC
1 - 1
Union Gurten
19:00
Wolfsberger AC II
2 - 2
Wallern / Marienkirchen
19:00
Vorwärts Steyr
3 - 2
TuS Bad Gleichenberg
19:00
St Anna am Aigen
3 - 1
Ried II
17.03.2024
02:00
LASK Juniors
1 - 1
Wolfsberger AC II
02:00
WSC Hertha
3 - 0
Union Vöcklamarkt
16.03.2024
17:00
St Anna am Aigen
2 - 0
DSC
15:30
Union Gurten
5 - 0
USV Allerheiligen
15:00
Ried II
4 - 4
TuS Bad Gleichenberg
15.03.2024
19:30
Wallern / Marienkirchen
1 - 1
ASK Voitsberg
19:00
SC Weiz
1 - 4
ASK Klagenfurt
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program