Argentyna
[+]
Primera Division
5
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
183
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
5
Prognozy na jutro
401
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
719
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1112
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
50
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
139
Amerykański
151
Afrykanin
66
Azjatycki
87
Australijski
41
Międzynarodowy
20
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Argentyna Primera Division
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
14.06.2024
02:15
CA Lanús
2 - 0
Racing Club
02:15
Newell's Old Boys
0 - 2
Instituto Córdoba
00:00
CA Tigre
1 - 1
Belgrano Córdoba
00:00
Sarmiento Junín
2 - 0
Estudiantes La Plata
13.06.2024
20:00
Deportivo Riestra
2 - 0
River Plate
02:15
Gimnasia La Plata
2 - 1
Barracas Central
02:15
Independiente
2 - 1
CA Banfield
00:00
Argentinos Juniors
2 - 1
Central Córdoba SdE
12.06.2024
22:00
Godoy Cruz
1 - 1
Rosario Central
05.06.2024
01:00
Independiente Rivadavia
0 - 1
Unión Santa Fe
01:00
CA Banfield
2 - 0
Newell's Old Boys
04.06.2024
20:00
Barracas Central
0 - 2
CA Huracán
02:15
Estudiantes La Plata
1 - 1
Godoy Cruz
02:15
Defensa y Justicia
0 - 0
Independiente
00:00
San Lorenzo
0 - 1
Sarmiento Junín
03.06.2024
01:15
Instituto Córdoba
2 - 1
Gimnasia La Plata
01:15
River Plate
3 - 1
CA Tigre
02.06.2024
23:00
Rosario Central
1 - 1
CA Lanús
23:00
Central Córdoba SdE
2 - 4
Talleres Córdoba
19:30
CA Platense
1 - 0
Boca Juniors
01:15
Belgrano Córdoba
1 - 0
Argentinos Juniors
01:15
Vélez Sársfield
1 - 1
Atlético Tucumán
01.06.2024
23:00
Racing Club
1 - 0
Deportivo Riestra
28.05.2024
02:00
Atlético Tucumán
1 - 1
CA Platense
00:00
Unión Santa Fe
2 - 0
Barracas Central
27.05.2024
01:00
Independiente
1 - 1
Vélez Sársfield
26.05.2024
22:45
Gimnasia La Plata
3 - 0
CA Banfield
22:30
Sarmiento Junín
0 - 1
Independiente Rivadavia
20:30
CA Huracán
1 - 0
Instituto Córdoba
01:00
Boca Juniors
0 - 0
Talleres Córdoba
25.05.2024
22:30
Newell's Old Boys
1 - 0
Defensa y Justicia
22:30
Godoy Cruz
1 - 1
San Lorenzo
20:00
Argentinos Juniors
1 - 0
River Plate
02:15
CA Lanús
2 - 1
Estudiantes La Plata
02:15
Belgrano Córdoba
2 - 1
Central Córdoba SdE
00:00
CA Tigre
0 - 4
Racing Club
24.05.2024
20:30
Deportivo Riestra
0 - 2
Rosario Central
22.05.2024
01:00
Vélez Sársfield
1 - 0
Newell's Old Boys
21.05.2024
02:15
Rosario Central
1 - 1
CA Tigre
02:15
Racing Club
3 - 0
Argentinos Juniors
00:00
Estudiantes La Plata
2 - 0
Deportivo Riestra
00:00
San Lorenzo
1 - 1
CA Lanús
20.05.2024
01:00
Central Córdoba SdE
2 - 4
Boca Juniors
19.05.2024
22:45
Talleres Córdoba
2 - 0
Atlético Tucumán
22:45
CA Banfield
1 - 1
CA Huracán
20:30
CA Platense
0 - 0
Independiente
20:00
Barracas Central
1 - 1
Sarmiento Junín
01:30
Instituto Córdoba
1 - 1
Unión Santa Fe
01:00
Defensa y Justicia
1 - 1
Gimnasia La Plata
18.05.2024
23:00
River Plate
3 - 0
Belgrano Córdoba
20:30
Independiente Rivadavia
0 - 0
Godoy Cruz
14.05.2024
02:00
Unión Santa Fe
1 - 0
CA Banfield
00:00
Gimnasia La Plata
3 - 1
Vélez Sársfield
13.05.2024
01:15
Atlético Tucumán
1 - 0
Boca Juniors
12.05.2024
22:45
Belgrano Córdoba
4 - 4
Racing Club
22:45
CA Lanús
0 - 2
Independiente Rivadavia
20:30
Deportivo Riestra
1 - 0
San Lorenzo
20:30
CA Tigre
0 - 1
Estudiantes La Plata
00:45
River Plate
3 - 0
Central Córdoba SdE
11.05.2024
22:30
Independiente
1 - 3
Talleres Córdoba
20:30
Godoy Cruz
0 - 1
Barracas Central
19:30
CA Huracán
3 - 1
Defensa y Justicia
02:15
Newell's Old Boys
2 - 0
CA Platense
02:15
Argentinos Juniors
3 - 2
Rosario Central
00:00
Sarmiento Junín
1 - 2
Instituto Córdoba
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program