Argentyna
[+]
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
1004
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2646
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
179
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Argentyna Nacional B
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
29.04.2024
02:10
Racing de Cordoba
1 - 0
Quilmes AC
00:10
All Boys
0 - 0
Chacarita Juniors
28.04.2024
21:30
Chaco For Ever
3 - 0
Defensores Unidos
21:30
Gimnasia Mendoza
0 - 0
Gimnasia y Tiro
21:30
CA Güemes
1 - 3
Ferro Carril Oeste
21:00
San Martin San Juan
2 - 1
Atletico Rafaela
21:00
Gimnasia Jujuy
2 - 0
Deportivo Maipú
20:30
San Telmo
2 - 1
Deportivo Madryn
20:30
Alvarado Mar del Plata
1 - 0
CA San Miguel
20:30
Temperley
0 - 1
Estudiantes Río Cuarto
20:00
Deportivo Morón
2 - 1
CA Aldosivi
20:00
Guillermo Brown
2 - 0
Arsenal Sarandi
18:10
Brown de Adrogué
0 - 4
Colon Santa Fe
01:40
Defensores de Belgrano
2 - 0
CA Atlanta
27.04.2024
23:40
Agropecuario
0 - 1
San Martín Tucumán
23:00
Nueva Chicago
1 - 0
Mitre SdE
21:35
Patronato Paraná
1 - 1
Talleres (RdE)
20:30
Club Almagro
1 - 0
Almirante Brown
19:30
Tristán Suárez
0 - 1
Estudiantes BsAs
24.04.2024
00:00
Ferro Carril Oeste
3 - 0
Alvarado Mar del Plata
23.04.2024
02:10
Quilmes AC
2 - 2
Patronato Paraná
22.04.2024
20:00
Deportivo Maipú
1 - 1
CA Güemes
20:00
Almirante Brown
1 - 2
Brown de Adrogué
01:00
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
Deportivo Morón
21.04.2024
23:30
Atletico Rafaela
1 - 2
San Telmo
21:00
Gimnasia y Tiro
0 - 0
Gimnasia Jujuy
21:00
CA Aldosivi
0 - 0
Nueva Chicago
20:30
Chacarita Juniors
2 - 1
Agropecuario
18:00
CA San Miguel
2 - 0
Racing de Cordoba
18:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Martin San Juan
18:00
Deportivo Madryn
1 - 0
Chaco For Ever
16:30
Mitre SdE
0 - 1
Gimnasia Mendoza
01:00
Talleres (RdE)
1 - 0
Tristán Suárez
00:05
Colon Santa Fe
0 - 0
Temperley
20.04.2024
20:30
Defensores Unidos
3 - 2
Defensores de Belgrano
20:00
Estudiantes BsAs
1 - 1
All Boys
18:35
CA Atlanta
3 - 0
Club Almagro
01:10
San Martín Tucumán
0 - 0
Guillermo Brown
17.04.2024
21:40
Almirante Brown
0 - 3
Estudiantes Río Cuarto
15.04.2024
02:00
Defensores de Belgrano
2 - 3
Deportivo Madryn
14.04.2024
23:50
San Martin San Juan
0 - 0
San Martín Tucumán
23:00
CA Güemes
1 - 1
Gimnasia Jujuy
21:00
Racing de Cordoba
1 - 1
Ferro Carril Oeste
21:00
Gimnasia y Tiro
1 - 0
Mitre SdE
20:30
Guillermo Brown
0 - 3
Chacarita Juniors
20:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Telmo
19:30
Tristán Suárez
1 - 3
Quilmes AC
02:10
Deportivo Morón
0 - 2
Colon Santa Fe
00:10
All Boys
1 - 0
Talleres (RdE)
00:00
Alvarado Mar del Plata
0 - 1
Deportivo Maipú
13.04.2024
22:05
Agropecuario
0 - 0
Estudiantes BsAs
22:00
Chaco For Ever
2 - 0
Atletico Rafaela
21:00
Gimnasia Mendoza
2 - 3
CA Aldosivi
20:30
Club Almagro
1 - 1
Defensores Unidos
20:05
Temperley
1 - 1
Almirante Brown
20:00
Brown de Adrogué
2 - 3
CA Atlanta
12.04.2024
23:00
Nueva Chicago
0 - 1
Estudiantes Río Cuarto
09.04.2024
02:10
CA Atlanta
0 - 2
Temperley
07.04.2024
23:10
Atletico Rafaela
0 - 1
Defensores de Belgrano
23:00
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
Gimnasia Mendoza
22:00
Deportivo Maipú
1 - 0
Racing de Cordoba
22:00
CA Aldosivi
2 - 2
Gimnasia y Tiro
22:00
Mitre SdE
2 - 0
CA Güemes
21:05
Quilmes AC
1 - 0
All Boys
21:00
Gimnasia Jujuy
1 - 0
Alvarado Mar del Plata
21:00
Deportivo Madryn
2 - 0
Club Almagro
20:30
Talleres (RdE)
1 - 5
Agropecuario
20:30
Estudiantes BsAs
2 - 1
Guillermo Brown
19:00
CA San Miguel
3 - 2
Tristán Suárez
02:10
San Martín Tucumán
3 - 0
Arsenal Sarandi
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program