Mołdawia
[+]
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
85
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
793
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1492
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
27
Top Europejski
40
Europejski
446
Amerykański
55
Afrykanin
34
Azjatycki
134
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Mołdawia Divizia Nationala
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
04.05.2024
19:00
FC Bălti
2 - 1
Zimbru Chisinau
17:00
Sheriff Tiraspol
2 - 1
FC Milsami
15:00
Petrocub S-G
7 - 0
Dacia Chisinau
15:00
FC Saxan
0 - 1
Victoria Bardar
03.05.2024
15:00
CF Gagauziya
7 - 0
Speranta Drochia
15:00
Sparta Selemet
1 - 2
FC Floresti
28.04.2024
17:00
Petrocub S-G
2 - 1
Sheriff Tiraspol
27.04.2024
19:00
Zimbru Chisinau
2 - 0
Dacia Chisinau
17:00
FC Milsami
3 - 0
FC Bălti
15:00
Victoria Bardar
5 - 1
Speranta Drochia
15:00
FC Floresti
1 - 1
CF Gagauziya
15:00
FC Saxan
1 - 3
Sparta Selemet
21.04.2024
17:00
Zimbru Chisinau
3 - 1
FC Milsami
14:00
Sheriff Tiraspol
3 - 0
Dacia Chisinau
20.04.2024
17:00
FC Bălti
0 - 3
Petrocub S-G
15:00
Speranta Drochia
0 - 3
FC Floresti
15:00
CF Gagauziya
1 - 2
FC Saxan
15:00
Sparta Selemet
0 - 1
Victoria Bardar
17.04.2024
15:00
Sparta Selemet
2 - 1
CF Gagauziya
16.04.2024
15:00
FC Saxan
1 - 0
Speranta Drochia
14.04.2024
17:00
Zimbru Chisinau
1 - 1
Petrocub S-G
13.04.2024
17:00
Sheriff Tiraspol
2 - 0
FC Bălti
15:00
Sparta Selemet
2 - 1
Speranta Drochia
15:00
FC Saxan
0 - 1
FC Floresti
14:00
Dacia Chisinau
1 - 4
FC Milsami
12.04.2024
15:00
CF Gagauziya
2 - 3
Victoria Bardar
07.04.2024
17:00
Sheriff Tiraspol
4 - 1
Zimbru Chisinau
15:00
Dacia Chisinau
1 - 1
FC Bălti
06.04.2024
17:00
Petrocub S-G
3 - 0
FC Milsami
15:00
Victoria Bardar
1 - 2
FC Saxan
15:00
Speranta Drochia
0 - 3
CF Gagauziya
15:00
FC Floresti
3 - 0
Sparta Selemet
31.03.2024
17:00
FC Milsami
0 - 0
Sheriff Tiraspol
15:00
Petrocub S-G
3 - 0
Dacia Chisinau
30.03.2024
16:00
Zimbru Chisinau
3 - 0
FC Bălti
14:00
CF Gagauziya
1 - 2
FC Floresti
14:00
Speranta Drochia
1 - 1
Victoria Bardar
29.03.2024
14:00
Sparta Selemet
2 - 4
FC Saxan
17.03.2024
14:00
FC Bălti
1 - 0
FC Milsami
13:00
FC Floresti
3 - 0
Speranta Drochia
16.03.2024
15:00
Sheriff Tiraspol
1 - 1
Petrocub S-G
14:00
FC Saxan
0 - 3
CF Gagauziya
13:00
Dacia Chisinau
0 - 2
Zimbru Chisinau
15.03.2024
14:00
Victoria Bardar
4 - 1
Sparta Selemet
10.03.2024
14:00
FC Milsami
0 - 0
Zimbru Chisinau
13:00
FC Floresti
4 - 0
Victoria Bardar
09.03.2024
15:00
Petrocub S-G
5 - 0
FC Bălti
13:00
Sheriff Tiraspol
1 - 1
Dacia Chisinau
08.03.2024
13:00
Speranta Drochia
0 - 2
FC Saxan
13:00
CF Gagauziya
1 - 1
Sparta Selemet
03.12.2023
12:00
FC Bălti
3 - 1
Sheriff Tiraspol
12:00
FC Floresti
1 - 0
FC Milsami
12:00
Zimbru Chisinau
1 - 2
Dacia Chisinau
12:00
Sparta Selemet
0 - 7
Petrocub S-G
27.11.2023
12:00
Dacia Chisinau
2 - 1
FC Floresti
25.11.2023
15:00
Petrocub S-G
3 - 0
FC Bălti
13:00
Sheriff Tiraspol
2 - 0
Zimbru Chisinau
12:00
FC Milsami
3 - 1
Sparta Selemet
12.11.2023
12:00
FC Floresti
0 - 4
Sheriff Tiraspol
11.11.2023
16:00
FC Milsami
3 - 0
Dacia Chisinau
12:00
Sparta Selemet
1 - 5
FC Bălti
10.11.2023
17:00
Zimbru Chisinau
1 - 1
Petrocub S-G
05.11.2023
16:00
Sheriff Tiraspol
2 - 1
FC Milsami
14:00
FC Bălti
0 - 1
Zimbru Chisinau
04.11.2023
16:00
Petrocub S-G
6 - 0
FC Floresti
12:00
Dacia Chisinau
1 - 1
Sparta Selemet
29.10.2023
13:00
Dacia Chisinau
0 - 4
Sheriff Tiraspol
13:00
FC Floresti
2 - 3
FC Bălti
28.10.2023
16:00
FC Milsami
1 - 1
Petrocub S-G
13:00
Sparta Selemet
0 - 1
Zimbru Chisinau
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program