Meksyk
[+]
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
1004
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2646
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
179
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Meksyk Liga Premier Serie A
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
02.05.2024
03:15
Petroleros de Salamanca
1 - 0
Deportiva Venados
03:00
UA Zacatecas
1 - 3
UAG Tecos
03:00
Cimarrones de Sonora II
1 - 0
Leones Negros II
03:00
Orgullo Reynosa
0 - 1
Gavilanes FC Matamoros
01:00
Aguacateros de Peribán
1 - 2
CD Irapuato
01:00
Inter Playa del Carmen
0 - 1
CDS Tampico Madero
00:30
Tritones Vallarta
0 - 1
Alacranes Durango
01.05.2024
20:00
Mineros de Fresnillo
2 - 0
Correcaminos UAT II
28.04.2024
20:00
Montaneses
2 - 0
CD Irapuato
04:00
CDS Tampico Madero
2 - 0
Deportiva Venados
03:00
La Piedad
0 - 1
Yalmakan
03:00
Racing Porto Palmeiras
2 - 0
Inter de Queretaro
02:00
Lobos ULMX
2 - 1
Sporting Canamy
01:00
Mineros de Fresnillo
0 - 2
Cimarrones de Sonora II
01:00
UA Zacatecas
0 - 1
Los Cabos United
01:00
Cafetaleros Tapachula
0 - 1
Aguacateros de Peribán
01:00
Escorpiones
0 - 0
Petroleros de Salamanca
01:00
Mexicali FC
2 - 0
Alacranes Durango
00:00
CD Zap
2 - 0
Pioneros de Cancún
00:00
Colima FC
0 - 6
Real Apodaca
27.04.2024
23:30
Tritones Vallarta
1 - 1
Calor de San Pedro
20:00
San Juan de Aragón
1 - 3
Inter Playa del Carmen
19:00
Leones Negros II
4 - 1
Atlético Saltillo
00:00
UAG Tecos
1 - 0
Coras de Nayarit
26.04.2024
18:00
Correcaminos UAT II
1 - 2
Orgullo Reynosa
25.04.2024
00:00
Colima FC
1 - 0
Mexicali FC
22.04.2024
00:00
Atlético Saltillo
0 - 1
Tritones Vallarta
00:00
Real Apodaca
2 - 3
UAG Tecos
21.04.2024
23:00
Coras de Nayarit
1 - 2
Correcaminos UAT II
05:00
Los Cabos United
2 - 0
Mexicali FC
03:00
CD Irapuato
1 - 1
Escorpiones
00:00
Aguacateros de Peribán
0 - 2
Racing Porto Palmeiras
20.04.2024
23:00
Pioneros de Cancún
3 - 0
San Juan de Aragón
19:00
Deportiva Venados
4 - 2
Montaneses
04:00
Alacranes Durango
4 - 1
Mineros de Fresnillo
03:30
Calor de San Pedro
2 - 0
Colima FC
03:00
Petroleros de Salamanca
1 - 0
Cafetaleros Tapachula
03:00
Cimarrones de Sonora II
3 - 0
Leones Negros II
02:45
Orgullo Reynosa
1 - 1
Gavilanes FC Matamoros
01:05
Inter Playa del Carmen
1 - 0
Lobos ULMX
01:00
Sporting Canamy
0 - 2
CDS Tampico Madero
19.04.2024
20:00
Inter de Queretaro
1 - 2
La Piedad
16.04.2024
04:05
Cafetaleros Tapachula
0 - 2
CD Irapuato
14.04.2024
20:00
CD Zap
0 - 0
La Piedad
20:00
Montaneses
3 - 1
Sporting Canamy
03:00
Racing Porto Palmeiras
2 - 1
Petroleros de Salamanca
02:00
Lobos ULMX
5 - 0
Pioneros de Cancún
02:00
Gavilanes FC Matamoros
2 - 0
Coras de Nayarit
01:00
CDS Tampico Madero
2 - 0
Inter Playa del Carmen
01:00
Mineros de Fresnillo
0 - 2
Los Cabos United
01:00
Inter de Queretaro
0 - 4
Aguacateros de Peribán
01:00
Escorpiones
0 - 3
Deportiva Venados
01:00
Mexicali FC
2 - 1
UA Zacatecas
00:00
Tritones Vallarta
0 - 0
Cimarrones de Sonora II
00:00
Colima FC
0 - 1
Atlético Saltillo
13.04.2024
19:00
Leones Negros II
1 - 2
Alacranes Durango
02:00
UAG Tecos
6 - 0
Calor de San Pedro
12.04.2024
18:00
Correcaminos UAT II
0 - 2
Real Apodaca
09.04.2024
04:00
Los Cabos United
2 - 0
Leones Negros II
08.04.2024
00:00
Real Apodaca
0 - 1
Gavilanes FC Matamoros
00:00
Atlético Saltillo
1 - 0
UAG Tecos
07.04.2024
03:00
CD Irapuato
0 - 1
Racing Porto Palmeiras
01:00
Mexicali FC
1 - 0
Mineros de Fresnillo
01:00
Sporting Canamy
2 - 2
Escorpiones
01:00
UA Zacatecas
2 - 2
Orgullo Reynosa
00:00
La Piedad
2 - 1
Aguacateros de Peribán
00:00
CD Zap
2 - 2
San Juan de Aragón
00:00
Pioneros de Cancún
1 - 3
CDS Tampico Madero
06.04.2024
19:00
Deportiva Venados
1 - 2
Cafetaleros Tapachula
04:00
Alacranes Durango
1 - 1
Tritones Vallarta
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program