Litwa
[+]
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
1
Prognozy na jutro
85
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
793
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1492
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
27
Top Europejski
40
Europejski
446
Amerykański
55
Afrykanin
34
Azjatycki
134
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Piłkarz
G.
R.k.
B.s.
K.
K.
Drużyna
A. Kučys
6
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
L. Antal
4
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
J. Bopesu
4
-
-
2
-
VMFD Zalgiris
A. Fofana
4
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
D. Ikaunieks
4
-
-
1
-
FA Siauliai
G. Matulevičius
4
-
-
3
-
VMFD Zalgiris
N. Petković
4
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
P. Popescu
4
-
-
-
-
Hegelmann Litauen
Armandas Kucys
3
-
-
1
2
FK Kauno Zalgiris
Davis Ikaunieks
3
-
-
-
-
FA Siauliai
A. Dolžnikov
3
1
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
A. Emsis
3
-
-
-
-
FK Suduva
Giedrius Matulevicius
3
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
Henrique Devens
3
-
-
4
1
Transinvest
A. Hodžić
3
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
N. Noordanus
3
-
-
1
-
Dziugas FC
V. Paulauskas
3
-
-
1
-
FK Banga
N. Petkevičius
3
-
-
2
1
FA Siauliai
Aivars Emsis
2
1
-
-
-
FK Suduva
C. Bella
2
-
-
1
-
Dziugas FC
L. Estevez Fernandez
2
-
-
2
-
Dziugas FC
P. Golubickas
2
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
Lara
2
-
-
-
-
FK Banga
Leonardo
2
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
Maksim Andrejev
2
-
-
-
-
FK Banga
Matas Vareika
2
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
N. Mbo
2
-
-
-
-
FK Panevezys
C. Nwosu
2
-
-
3
-
DFK Dainava
Patrick Popescu
2
-
-
-
1
Hegelmann Litauen
L. Pilibaitis
2
-
-
2
-
Transinvest
D. Trajkovski
2
-
-
-
-
Dziugas FC
Adama Fofana
1
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
D. Antanavičius
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
V. Armanavičius
1
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
Armin Hodžić
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
Artem Baftalovskyi
1
-
-
2
-
DFK Dainava
Artem Fedorov
1
-
-
-
-
FK Suduva
Artur Dolznikov
1
-
-
-
-
FK Kauno Zalgiris
K. Asamoah
1
-
-
1
-
FK Panevezys
Augustinas Klimavicius
1
-
-
1
-
FA Siauliai
A. Baftalovskyi
1
-
-
-
-
DFK Dainava
E. Bagužas
1
-
-
-
-
Dziugas FC
R. Banevičius
1
-
-
2
-
DFK Dainava
D. Bošnjak
1
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
Carlos Eduardo
1
-
-
2
-
FK Banga
Domantas Antanavičius
1
-
-
-
-
Hegelmann Litauen
D. Dovydaitis
1
-
-
1
-
FA Siauliai
K. Dubra
1
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
Hugo Figueiredo
1
-
-
3
-
Hegelmann Litauen
G. Jarusevičius
1
-
-
1
-
Transinvest
Joel Bopesu
1
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
N. Kader
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
S. Kingue
1
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
Klaudijus Upstas
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
S. Kulynych
1
-
1
-
-
Dziugas FC
Liviu Antal
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
Maxym Olexandrovych Maksymenko
1
-
-
-
-
DFK Dainava
Nino Noordanus
1
-
-
-
-
Dziugas FC
Njoya Abdel Kader
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
D. Norvilas
1
-
-
-
-
FK Banga
A. Ode
1
-
-
-
-
DFK Dainava
U. Oduenyi
1
-
-
-
-
FK Suduva
S. Olberkis
1
-
1
-
-
FA Siauliai
Otar Kobakhidze
1
-
-
1
-
Transinvest
Ovidijus Verbickas
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
F. Palacios
1
-
-
-
-
FK Panevezys
Paulius Golubickas
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
M. Pushkarov
1
-
-
2
-
Dziugas FC
M. Ramanauskas
1
-
-
2
-
FK Banga
Robertas Vėževičius
1
-
-
-
-
FK Banga
Rokas Filipavicius
1
-
-
-
-
FK Suduva
Rosin Bella
1
-
-
-
-
Dziugas FC
Ryonosuke Ohori
1
-
-
-
-
Transinvest
M. Sato
1
-
-
-
-
Transinvest
G. Sirgedas
1
-
-
-
-
FK Kauno Zalgiris
M. Spano
1
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
K. Upstas
1
-
-
-
-
Hegelmann Litauen
I. Venckus
1
-
-
6
-
FK Panevezys
Vilius Armanavičius
1
-
-
-
-
FK Kauno Zalgiris
R. Vėževičius
1
-
-
-
-
FK Banga
I. Zotko
1
-
-
4
-
FK Suduva
Á. Tordai
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
A. Fedorov
-
-
-
1
-
FK Suduva
A. Krivokapić
-
-
-
2
-
DFK Dainava
A. Levšin
-
-
-
3
1
Transinvest
A. Mickevičius
-
-
-
2
-
DFK Dainava
A. Shchedryi
-
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
A. Živanović
-
-
-
2
-
FK Suduva
Aaron Pamilerin Olugbogi
-
-
-
1
-
DFK Dainava
Aldayr Hernández
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
Aleksandras Levsinas
-
-
-
1
-
Transinvest
Andriy Karvatsky
-
-
-
1
-
FK Panevezys
Andriy Karvatskyi
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
B. Šatkus
-
-
-
1
-
FK Banga
Carlos Eduardo Da Silva Candido
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
Cesar Luiz dos Santos
-
-
-
1
-
FK Banga
Cesinha
-
-
-
1
-
FK Banga
D. Šimkus
-
-
-
1
-
FA Siauliai
D. Aleksa
-
-
-
1
1
Dziugas FC
D. Kubilinskas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
D. Malžinskas
-
-
-
3
-
Transinvest
D. Mandrîcenco
-
-
-
2
1
DFK Dainava
D. Martin
-
-
-
1
-
DFK Dainava
D. Naah
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
D. Rakić
-
-
-
1
-
DFK Dainava
D. Stankevičius
-
-
-
1
-
FK Suduva
David Brazão
-
-
-
4
-
Dziugas FC
Davor Rakic
-
-
-
1
-
DFK Dainava
Deividas Dovydaitis
-
-
-
1
-
FA Siauliai
Deividas Malžinskas
-
-
-
1
-
Transinvest
Deividas Mikelionis
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
Denis Bošnjak
-
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
Domantas Šimkus
-
-
-
1
-
FA Siauliai
Dominykas Kubilinskas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
Donatas Kazlauskas
-
-
-
1
-
FA Siauliai
Dovydas Norvilas
-
-
-
1
-
FK Banga
E. Burdzilauskas
-
-
-
1
-
FK Suduva
E. Juska
-
-
-
1
-
Transinvest
E. Smulkys
-
-
-
1
-
FK Banga
E. Vaitkūnas
-
-
-
3
-
FA Siauliai
Edvinas Kloniūnas
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
Emilis Gasiūnas
-
-
-
2
-
Dziugas FC
Eridanas Bagužas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
Erlandas Juška
-
-
-
1
-
Transinvest
Ernestas Burdzilauskas
-
-
-
1
-
FK Suduva
F. Dangubić
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
G. Nikonovas
-
-
-
1
-
Transinvest
Gratas Sirgėdas
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
Gustas Jarusevicius
-
-
-
1
-
Transinvest
Gustas Zabita
-
-
-
1
-
DFK Dainava
Hlib Hrachov
-
-
-
1
-
DFK Dainava
I. Kaškelevičius
-
-
-
1
-
Transinvest
I. Kaskelevicius
-
-
-
1
-
Transinvest
I. Koshkosh
-
-
-
1
-
Transinvest
I. Kružikas
-
-
-
1
-
DFK Dainava
Ignas Plukas
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
Ivan Zotko
-
-
-
2
-
FK Suduva
J. Česnavičius
-
-
-
1
-
FK Suduva
J. Domingos
-
-
-
1
-
Dziugas FC
J. Januševskij
-
-
-
1
1
FK Banga
J. Noslin
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
J. Sarpong
-
-
-
1
-
FK Panevezys
Jeffrey Sarpong
-
-
-
1
-
FK Panevezys
Jhonata
-
-
-
1
-
FK Banga
Joaquim Domingos
-
-
-
1
-
Dziugas FC
Joris Moutachy
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
Jovan Čađenović
-
-
-
1
-
FK Panevezys
Justas Petravicius
-
-
-
1
2
FA Siauliai
K. Keršys
-
-
-
2
1
FA Siauliai
K. Kramēns
-
-
-
1
-
FK Suduva
K. Shults
-
-
-
4
-
FK Banga
K. Smilingis
-
-
-
1
-
FK Banga
K. Žebrauskas
-
-
-
2
-
FA Siauliai
Kaspars Dubra
-
-
-
2
-
FK Panevezys
Kota Sakurai
-
-
-
3
-
Transinvest
L. Ankudinovas
-
-
-
2
-
Dziugas FC
L. Klimavičius
-
-
-
4
-
FK Panevezys
L. Zingertas
-
-
-
1
-
FK Suduva
Leif Estevez Fernandez
-
-
-
1
-
Dziugas FC
Levan Macharashvili
-
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
Linas Pilibaitis
-
-
-
2
-
Transinvest
Lukas Ankudinovas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
M. Burba
-
-
-
2
-
FK Suduva
M. Cacutalua
-
-
-
1
-
FK Panevezys
M. Maksymenko
-
-
-
5
-
DFK Dainava
M. Remeikis
-
-
-
4
-
FK Panevezys
Maksym Pyrogov
-
-
-
2
-
FK Suduva
Markas Beneta
-
-
-
2
-
FK Panevezys
Martynas Dapkus
-
-
-
2
-
FA Siauliai
Matas Ramanauskas
-
-
-
1
-
FK Banga
Matias Rale
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
Matijus Remeikis
-
-
-
1
-
FK Panevezys
Meinardas Mikulenas
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
Miroslav Pushkarov
-
-
-
1
-
Dziugas FC
Misaki Sato
-
-
-
1
-
Transinvest
N. Gorobsov
-
-
-
3
-
FK Panevezys
Natanas Zebrauskas
-
-
-
1
-
FK Banga
Nemanja Bosančić
-
-
-
5
-
FK Panevezys
Nicolas Gorobsov
-
-
-
1
-
FK Panevezys
Nika Kacharava
-
-
-
1
-
FK Panevezys
Noel Mbo
-
-
-
1
-
FK Panevezys
O. Lukošiūnas
-
-
-
1
-
DFK Dainava
O. Verbickas
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
Oskaras Lukosiunas
-
-
-
1
-
DFK Dainava
P. Kiselevskis
-
-
-
1
-
Transinvest
Róbert Mazáň
-
-
-
1
-
FK Panevezys
R. Baravykas
-
-
-
4
-
FA Siauliai
R. Filipavičius
-
-
-
1
-
FK Suduva
R. Jansonas
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
R. Mazáň
-
-
-
3
-
FK Panevezys
R. Rasimavičius
-
-
-
1
-
DFK Dainava
Rokas Rasimavicius
-
-
-
1
-
DFK Dainava
Rolandas Baravykas
-
-
-
1
-
FA Siauliai
S. Lawson
-
-
-
1
-
FK Suduva
S. Odeyobo
-
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
S. Urbys
-
-
-
2
-
FA Siauliai
Sigitas Olberkis
-
-
-
1
-
FA Siauliai
Simonas Urbys
-
-
-
1
-
FA Siauliai
Stanislav Sorokin
-
-
-
1
-
DFK Dainava
Steve Lawson
-
-
-
1
-
FK Suduva
T. Burdzilauskas
-
-
-
3
-
FK Suduva
T. Dombrauskis
-
-
-
2
-
Dziugas FC
T. Gumbelevicius
-
-
-
4
-
FK Suduva
Titas Buzas
-
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
V. Magdušauskas
-
-
-
3
1
FK Banga
V. Piliukaitis
-
-
-
3
-
FK Banga
Vilius Armalas
-
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
Y. Karashima
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
Y. Kendysh
-
-
-
2
-
VMFD Zalgiris
Y. Yefremov
-
-
-
1
-
FA Siauliai
Y. Zahary
-
-
-
4
-
VMFD Zalgiris
Yoichi Kawachi
-
-
-
1
-
Transinvest
Yukiyoshi Karashima
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
Z. Baltrunas
-
-
-
4
-
FK Suduva
Ž. Benedičič
-
-
-
3
-
FK Kauno Zalgiris
Zygimantas Baltrunas
-
-
-
2
-
FK Suduva
J. Čađenović
-
-
-
-
1
FK Panevezys
M. Vareika
-
-
-
-
2
Hegelmann Litauen
P. Olugbogi
-
-
-
-
1
DFK Dainava
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program