Izrael
[+]
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
1
Prognozy na jutro
116
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1468
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2284
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
70
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
179
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
[+]
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Izrael Liga Leumit
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
07.05.2024
18:00
Kafr Qasim
2 - 0
Hapoel Ironi Rishon
18:00
FC Nazareth Ilit
2 - 0
Ramat HaSharon
18:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 2
Maccabi Herzliya
18:00
Bnei Yehuda
3 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
18:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 0
Ironi Tiberias
18:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
18:00
Hapoel Afula
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Hapoel Acre
1 - 2
Hapoel Ramat Gan
03.05.2024
15:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 2
FC Nazareth Ilit
15:00
Ironi Tiberias
2 - 0
Bnei Yehuda
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 3
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Kafr Qasim
0 - 1
Sektzia Nes Tziona
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 1
Hapoel Acre
15:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 1
Hapoel Afula
15:00
Ihud Bnei Shfaram
2 - 1
Hapoel Kfar Saba
02.05.2024
18:00
Maccabi Herzliya
1 - 1
Ramat HaSharon
26.04.2024
15:00
Hapoel Acre
5 - 2
Kafr Qasim
15:00
Hapoel Afula
2 - 0
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 2
Hapoel Ramat Gan
15:00
FC Nazareth Ilit
5 - 0
Maccabi Herzliya
15:00
Ramat HaSharon
4 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
15:00
Hapoel Umm Al Fahm
0 - 2
Ironi Tiberias
15:00
Bnei Yehuda
0 - 0
Ironi Kiryat Shmona
15:00
Sektzia Nes Tziona
2 - 2
Ihud Bnei Shfaram
19.04.2024
15:00
Bnei Yehuda
1 - 3
FC Nazareth Ilit
15:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Ironi Tiberias
3 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 3
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Acre
0 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Kafr Qasim
0 - 1
Hapoel Afula
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
15:00
Hapoel Ramat Gan
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
12.04.2024
15:00
FC Nazareth Ilit
2 - 1
Hapoel Afula
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 2
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Ihud Bnei Shfaram
1 - 2
Bnei Yehuda
15:00
Hapoel Kfar Saba
1 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Kafr Qasim
1 - 2
Hapoel Acre
15:00
Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Ironi Tiberias
2 - 2
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Ramat Gan
1 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
09.04.2024
18:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 0
FC Nazareth Ilit
08.04.2024
18:00
Maccabi Herzliya
0 - 2
Ironi Kiryat Shmona
18:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 3
Kafr Qasim
18:00
Ramat HaSharon
6 - 3
Ihud Bnei Shfaram
05.04.2024
15:00
Hapoel Afula
2 - 3
Hapoel Ramat Gan
15:00
Bnei Yehuda
2 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
15:00
Hapoel Acre
0 - 1
Hapoel Kfar Saba
15:00
Hapoel Umm Al Fahm
0 - 0
Ironi Tiberias
01.04.2024
18:00
Kafr Qasim
0 - 3
Maccabi Herzliya
18:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 1
Hapoel Acre
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 2
Ramat HaSharon
29.03.2024
14:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 0
Ironi Tiberias
14:00
FC Nazareth Ilit
2 - 2
Bnei Yehuda
14:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 2
Sektzia Nes Tziona
14:00
Hapoel Afula
3 - 1
Hapoel Ironi Rishon
14:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 2
Hapoel Umm Al Fahm
25.03.2024
18:00
Maccabi Herzliya
1 - 0
Hapoel Kfar Saba
18:00
Sektzia Nes Tziona
4 - 1
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Hapoel Acre
4 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
22.03.2024
14:00
Bnei Yehuda
4 - 2
Hapoel Afula
14:00
Ramat HaSharon
1 - 1
FC Nazareth Ilit
14:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 0
Kafr Qasim
14:00
Hapoel Ironi Rishon
2 - 1
Hapoel Ramat Gan
18.03.2024
18:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 2
Maccabi Herzliya
18:00
Kafr Qasim
1 - 2
Ironi Tiberias
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
5 - 1
Sektzia Nes Tziona
18:00
FC Nazareth Ilit
2 - 0
Hapoel Acre
15.03.2024
14:00
Hapoel Ironi Rishon
0 - 2
Bnei Yehuda
14:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 0
Hapoel Umm Al Fahm
14:00
Hapoel Afula
0 - 1
Ramat HaSharon
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program