Irlandia
[+]
Premier League
1
First Division
5
FAI Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
5
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1077
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
10
Prognozy na jutro
144
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1706
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
332
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
34
Top Europejski
30
Europejski
448
Amerykański
132
Afrykanin
66
Azjatycki
118
Australijski
35
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
3
LaLiga
5
Bundesliga
3
Serie A
6
Ligue 1
7
Eredivisie
5
Liga Portugal
4
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
2
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Piłkarz
G.
R.k.
B.s.
K.
K.
Drużyna
Danny Mullen
7
-
-
-
-
Derry City
Pat Hoban
7
3
-
2
-
Derry City
A. Greene
6
-
-
1
-
Shamrock Rovers
P. Amond
5
-
-
-
-
Waterford United
J. Akintunde
4
-
-
-
-
Bohemians FC
Max Mata
4
-
-
-
-
Sligo Rovers
Padraig Amond
4
-
-
1
-
Waterford United
Will Jarvis
4
1
-
-
-
Shelbourne FC
M. Asamoah
3
-
-
2
-
Waterford United
D. Burns
3
-
-
1
-
Shamrock Rovers
E. Chapman
3
-
-
2
-
Sligo Rovers
J. Flores
3
1
-
3
-
Bohemians FC
F. Hartmann
3
-
-
-
-
Sligo Rovers
J. Kenny
3
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Patrick Hoban
3
-
-
2
-
Derry City
Will Patching
3
1
-
1
-
Derry City
R. Benson
2
-
-
3
-
Dundalk FC
Darragh Leahy
2
-
-
1
1
Waterford United
Ellis Chapman
2
-
-
-
-
Sligo Rovers
Evan Weir
2
-
-
2
-
Drogheda Utd
Fabrice Hartmann
2
-
-
1
-
Sligo Rovers
Frantz Pierrot
2
1
-
1
-
Drogheda Utd
James Clarke
2
-
-
2
-
Bohemians FC
Maleace Asamoah
2
-
-
-
-
Waterford United
Markus Poom
2
-
-
3
-
Shamrock Rovers
Michael Duffy
2
-
-
1
-
Derry City
Ronan Boyce
2
-
-
-
-
Derry City
Ruairi Keating
2
-
-
1
-
St Patricks Dublin
Stephen Walsh
2
-
-
-
1
Galway United
L. Turner
2
-
-
2
-
St Patricks Dublin
Aaron Greene
1
-
-
-
-
Shamrock Rovers
Aaron McNally
1
-
-
1
-
Drogheda Utd
Adam O'Reilly
1
-
-
3
-
Derry City
Andrew Quinn
1
-
-
-
-
Drogheda Utd
Anto Breslin
1
-
-
2
-
St Patricks Dublin
Aodh Dervin
1
-
-
1
-
Galway United
S. Boyd
1
-
-
2
-
Shelbourne FC
G. Burke
1
-
-
1
-
Shamrock Rovers
L. Burt
1
-
-
-
-
Shelbourne FC
M. Coyle
1
-
-
1
-
Shelbourne FC
Darragh Burns
1
-
-
1
-
Shamrock Rovers
Darragh Markey
1
-
-
3
-
Drogheda Utd
David Hurley
1
-
-
2
-
Galway United
Dayle Rooney
1
-
-
1
-
Bohemians FC
Ed McCarthy
1
-
-
-
-
Galway United
Edward McCarthy
1
-
-
-
-
Galway United
Evan Weir
1
-
-
2
-
Drogheda Utd
W. Fitzgerald
1
-
-
-
-
Sligo Rovers
Gavin Molloy
1
-
-
-
-
Shelbourne FC
S. High
1
-
-
-
-
Dundalk FC
Jake Mulraney
1
-
-
1
-
St Patricks Dublin
James Akintunde
1
-
-
-
-
Bohemians FC
Jamie Gullan
1
-
-
1
-
Dundalk FC
Jamie Lennon
1
-
-
3
-
St Patricks Dublin
John Martin
1
-
-
1
-
Shelbourne FC
John O'Sullivan
1
-
-
3
-
Shelbourne FC
Johnny Kenny
1
-
-
-
-
Shamrock Rovers
B. Kavanagh
1
-
-
-
-
St Patricks Dublin
C. Keeley
1
-
-
3
-
St Patricks Dublin
Mark Coyle
1
-
-
4
-
Shelbourne FC
J. Martin
1
-
-
1
-
Shelbourne FC
R. McCourt
1
-
-
3
-
Waterford United
D. McDaid
1
-
-
1
-
Bohemians FC
M. Melia
1
-
-
1
-
St Patricks Dublin
J. Mills
1
-
-
2
-
Bohemians FC
Niall O Keeffe
1
-
-
2
-
Waterford United
A. Nolan
1
-
-
2
-
St Patricks Dublin
D. Nugent
1
-
-
1
-
Shamrock Rovers
R. O'Kane
1
-
-
-
-
Dundalk FC
Oisín Gallagher
1
-
-
1
-
Drogheda Utd
J. Redmond
1
-
-
-
-
St Patricks Dublin
Reece Hutchinson
1
-
-
2
-
Sligo Rovers
Roberto Lopes
1
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Rory Gaffney
1
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Sean Boyd
1
-
-
1
1
Shelbourne FC
Sten Reinkort
1
-
-
-
-
Bohemians FC
Steve Zishim Bawa Bawa
1
-
-
1
-
Drogheda Utd
R. Towell
1
-
-
1
-
Shamrock Rovers
Vincent Borden
1
-
-
-
-
Galway United
Warren Davis
1
-
-
2
-
Drogheda Utd
Wilson Waweru
1
-
-
2
-
Sligo Rovers
A. Bolger
-
-
-
3
-
St Patricks Dublin
A. Davies
-
-
-
2
1
Dundalk FC
A. Keita
-
-
-
1
-
Bohemians FC
A. McDonnell
-
-
-
2
-
Bohemians FC
Adam McDonnell
-
-
-
1
-
Bohemians FC
Al-Amin Kazeem
-
-
-
1
-
Galway United
Alan Reynolds
-
-
-
1
-
Bohemians FC
Alex Nolan
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Andrew Wogan
-
-
-
1
-
Drogheda Utd
Axel Sjoberg
-
-
-
1
-
St Patricks Dublin
B. McCormack
-
-
-
1
-
Waterford United
Ben Doherty
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Brandon Kavanagh
-
-
-
1
-
St Patricks Dublin
Brendan Clarke
-
-
-
1
-
Galway United
Brian Maher
-
-
-
1
-
Derry City
Brian McManus
-
-
-
2
-
Bohemians FC
C. Elliott
-
-
-
1
-
Dundalk FC
C. Evans
-
-
-
1
-
Waterford United
C. Forrester
-
-
-
2
-
St Patricks Dublin
C. Noonan
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
C. Parsons
-
-
-
2
-
Waterford United
C. Wiggett
-
-
-
2
-
Sligo Rovers
Cameron Elliott
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Cameron McJannett
-
-
-
2
-
Derry City
Charlie Wiggett
-
-
-
1
-
Sligo Rovers
Christopher Forrester
-
-
-
1
-
St Patricks Dublin
Cian Byrne
-
-
-
2
-
Bohemians FC
Cian Kavanagh
-
-
-
1
-
St Patricks Dublin
Ciaran Coll
-
-
-
1
-
Derry City
Colm Horgan
-
-
-
1
-
Galway United
Conan Noonan
-
-
-
1
-
Shamrock Rovers
Connor Malley
-
-
-
3
-
Sligo Rovers
Connor Parsons
-
-
-
1
-
Waterford United
Conor McCormack
-
-
-
2
-
Galway United
Conor McCormack
-
-
-
3
-
Galway United
Conor O'Keeffe
-
-
-
1
-
Galway United
D. Cleary
-
-
-
3
-
Shamrock Rovers
D. Grant
-
-
-
1
-
Bohemians FC
D. Leahy
-
-
-
1
-
Waterford United
D. Rooney
-
-
-
1
-
Bohemians FC
D. Watts
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Damien Duff
-
-
-
2
-
Shelbourne FC
Dan Cleary
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Darragh Power
-
-
-
1
-
Waterford United
David Webster
-
-
-
1
-
Drogheda Utd
Dean Williams
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
Dylan Connolly
-
-
-
2
-
Bohemians FC
E. Kenny
-
-
-
1
-
Dundalk FC
E. McGinty
-
-
-
1
-
Sligo Rovers
F. Piszczek
-
-
-
1
-
Bohemians FC
G. O'Neill
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Gary Deegan
-
-
-
3
-
Drogheda Utd
Gary Deegan
-
-
-
1
-
Drogheda Utd
Gary O'Neill
-
-
-
1
-
Shamrock Rovers
Grant Horton
-
-
-
1
-
Waterford United
H. Muller
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Harvey Macadam
-
-
-
2
-
Waterford United
Hayden Cann
-
-
-
1
-
Drogheda Utd
Hayden Muller
-
-
-
1
-
Dundalk FC
J. Clarke
-
-
-
2
-
Bohemians FC
J. Honohan
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
J. Lennon
-
-
-
3
-
St Patricks Dublin
Jack Keaney
-
-
-
5
-
Drogheda Utd
Joe Redmond
-
-
-
1
-
St Patricks Dublin
John Caulfield
-
-
-
1
1
Galway United
John Ross Wilson
-
-
-
2
-
Sligo Rovers
John Russell
-
-
-
3
-
Sligo Rovers
Jonathan Daly
-
-
-
2
-
St Patricks Dublin
Jonathan Lunney
-
-
-
3
-
Shelbourne FC
Jordan Flores
-
-
-
2
-
Bohemians FC
K. Radkowski
-
-
-
1
-
Waterford United
K. Ward
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
Kameron Ledwidge
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
Karl O'Sullivan
-
-
-
2
-
Galway United
Kevin Doherty
-
-
-
4
-
Drogheda Utd
Kian Leavy
-
-
-
1
-
St Patricks Dublin
Killian Brouder
-
-
-
2
-
Galway United
Koen Oostenbrink
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Lee Grace
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
Leon Pohls
-
-
-
1
-
Shamrock Rovers
Liam Burt
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
Louie Annesley
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Luke Heeney
-
-
-
1
1
Drogheda Utd
M. Animasahun
-
-
-
3
-
Dundalk FC
M. Smith
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
Marcelo Pitaluga
-
-
-
3
-
St Patricks Dublin
Mark Connolly
-
-
-
3
-
Derry City
Martin Miller
-
-
-
3
-
Bohemians FC
Matthew Smith
-
-
-
2
-
Shelbourne FC
Mayowa Animasahun
-
-
-
1
-
Dundalk FC
N. Morahan
-
-
-
1
-
Sligo Rovers
N. O'Keeffe
-
-
-
2
-
Waterford United
Nando Pijnaker
-
-
-
4
-
Sligo Rovers
Niall Morahan
-
-
-
1
-
Sligo Rovers
O. Denham
-
-
-
1
-
Sligo Rovers
Oisin Gallagher
-
-
-
2
-
Drogheda Utd
Oliver Denham
-
-
-
2
-
Sligo Rovers
P. Barrett
-
-
-
4
-
Shelbourne FC
P. Doyle
-
-
-
1
-
Dundalk FC
P. Kirk
-
-
-
2
-
Bohemians FC
Paddy Barrett
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
Paddy Kirk
-
-
-
1
-
Bohemians FC
Patrick Hickey
-
-
-
1
-
Galway United
Paul McMullan
-
-
-
2
-
Derry City
R. Burke
-
-
-
2
1
Waterford United
R. Gaffney
-
-
-
2
-
Shamrock Rovers
R. McLaughlin
-
-
-
2
-
St Patricks Dublin
R. Munro
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Richie Towell
-
-
-
1
-
Shamrock Rovers
Rob Slevin
-
-
-
3
-
Galway United
Robbie Benson
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Robert Mahon
-
-
-
1
-
St Patricks Dublin
Robert McCourt
-
-
-
1
-
Waterford United
Robert Slevin
-
-
-
3
-
Galway United
Rowan McDonald
-
-
-
2
-
Waterford United
Ryan Burke
-
-
-
2
-
Waterford United
S. Durrant
-
-
-
1
-
Dundalk FC
S. Farrell
-
-
-
1
1
Shelbourne FC
S. Gannon
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
S. Power
-
-
-
1
1
Sligo Rovers
Sam Durrant
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Sean Gannon
-
-
-
2
-
Shelbourne FC
Shane Farrell
-
-
-
3
-
Shelbourne FC
Simon Power
-
-
-
1
-
Sligo Rovers
Stephen Bradley
-
-
-
1
-
Shamrock Rovers
T. Clarke
-
-
-
1
-
Shamrock Rovers
T. Wilson
-
-
-
2
-
Sligo Rovers
Tyreke Wilson
-
-
-
1
-
Shelbourne FC
William Patching
-
-
-
1
-
Derry City
Z. Bradshaw
-
-
-
2
-
Dundalk FC
Z. Johnson
-
-
-
1
-
Dundalk FC
Zak Bradshaw
-
-
-
2
-
Dundalk FC
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program