Gruzja
[+]
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
15
Piłka nożna
Prognozy na dziś
130
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
21
Prognozy na jutro
90
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
875
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1867
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
42
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
48
Top Europejski
40
Europejski
438
Amerykański
59
Afrykanin
35
Azjatycki
121
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
1
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Gruzja David Kipiani Cup
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
Prognozy
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
06.12.2023
16:00
FC Saburtalo
1 - 0
Dinamo Batumi
07.11.2023
17:00
FC Saburtalo
2 - 1
Samgurali Tsqaltubo
15:00
Kolkheti Poti
1 - 3
Dinamo Batumi
25.10.2023
16:00
Kolkheti Poti
2 - 1
Torpedo Kutaisi
12:30
Samgurali Tsqaltubo
1 - 1
Dinamo Tbilisi
24.10.2023
17:00
Dila Gori
0 - 0
FC Saburtalo
17:00
Irao
1 - 4
Dinamo Batumi
12.09.2023
13:30
Gareji Sagarejo
1 - 2
Dila Gori
07.09.2023
13:30
FC Spaeri
0 - 2
Torpedo Kutaisi
30.07.2023
18:00
FC Telavi
0 - 1
FC Saburtalo
14:30
Sioni Bolnisi
0 - 2
Dinamo Batumi
29.07.2023
18:00
Lokomotivi Tbilisi
0 - 1
Dinamo Tbilisi
14:30
FC Khobi
1 - 3
Samgurali Tsqaltubo
14:30
Irao
0 - 0
Meshakhte Tkibuli
14:30
Betlemi Keda
1 - 2
Kolkheti Poti
23.07.2023
14:30
Gareji Sagarejo
4 - 1
Merani Tbilisi
14:30
Sioni Bolnisi
4 - 1
FC Samtredia
14:30
Guria Lanchkhuti
0 - 4
FC Saburtalo
14:30
Betlemi Keda
1 - 0
Gonio
14:30
Shukura II
1 - 2
Meshakhte Tkibuli
14:30
WIT-2 Georgia
0 - 4
FC Khobi
22.07.2023
16:30
Lokomotivi Tbilisi
0 - 0
FC Shukura
14:30
Samgurali Tsqaltubo
3 - 0
Gagra Tbilisi
14:30
Irao
4 - 0
Merani Martvili
14:30
Matchakhela
1 - 7
Kolkheti Poti
14:30
WIT Georgia
2 - 2
FC Telavi
14:30
Bakhmaro Chokhatauri
0 - 3
FC Spaeri
28.05.2023
13:30
WIT-2 Georgia
1 - 1
Skuri Tsalenjikha
27.05.2023
16:00
Dinamo-2 Tbilisi
0 - 0
WIT Georgia
13:30
Betlemi Keda
4 - 1
Dusheti Aragvi
13:30
FC Gori
2 - 4
FC Khobi
13:30
35-e Skola
1 - 2
Bakhmaro Chokhatauri
13:30
Matchakhela
2 - 2
Saburtalo Tbilisi 2
13:30
Shukura II
1 - 1
FC Tbilisi City
13:30
Merani Martvili II
2 - 3
Kolkheti Poti
13:30
Tskhumi Sokhumi
2 - 6
Gonio
13:30
Basa
2 - 2
Guria Lanchkhuti
13:30
Irao
5 - 1
FC Borjomi
11:30
FC Gardabani
0 - 2
Meshakhte Tkibuli
14.05.2023
13:30
Real Varketili 2
1 - 2
FC Borjomi
13:30
Algeti Marneuli
0 - 2
Dusheti Aragvi
13.05.2023
13:30
Merani Martvili II
2 - 0
FC Lazika
13:30
Shturmi
1 - 2
Meshakhte Tkibuli
13:30
FC Samegrelo
0 - 7
Betlemi Keda
13:30
FC Zugdidi
0 - 1
Guria Lanchkhuti
13:30
Chikhura
3 - 5
Saburtalo Tbilisi 2
13:30
Margveti 2006
1 - 2
Matchakhela
13:30
Real Varketili
0 - 2
FC Gori
13:30
Skuri Tsalenjikha
6 - 2
Merani Tbilisi II
13:30
WIT-2 Georgia
1 - 0
Samgurali-2
13:30
Kolkheti Poti II
0 - 1
Irao
13:30
FC Shukura
1 - 0
Metalurgi Rustavi
13:30
Basa
4 - 0
FC Chiatura
12:00
FC Tbilisi City
5 - 2
Sulori Vani
11:30
Bakhmaro Chokhatauri
1 - 0
Lokomotivi Tbilisi II
12.05.2023
13:30
35-e Skola
3 - 0
Iveria Khashuri
13:30
FC Gardabani
3 - 1
FC Zestafoni
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program